خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
محسن جان اگر یادت باشه موقع خریدش اینجا سوال پرسیدی بخرم یا نه..و من گفتم حتمن بخر چون بزودی خیلی گرون میشه..این همون گرونیه که میگفتم..
تازه احتمالا بعد عید گرونترم میشه..
اره خیلی گرون شده متاسفانه.اما 930e زیاد قیمتش تغییر نکرده

• Like
Reactions: Jack cooper

FarshaD7

کاربر سایت
Feb 20, 2018
6
سلام.
ببین فلشه من 8 گیگه فایل بالاتر از 4 گیگ که میخوام کپی کنم داخلش نمیزاره این ارورو میده Large For The Destination فکر کنم فلش باید حجمش بیشتر باشه تا بزاره حجم بالاتر از این کپی کنم شاید هم خود فلش مشکل داشته باشه اما یه اپیزود از یک سریالو که حجمش 3.97
یا همون 3 گیگو 970 مگابایت رو کپی کردم که اوکی بود تیوی پخشش کرد اتفاقا فرمت فلش من FAT32 و فرمت هارد من NTFS هست که تیوی هیچ مشکلی با این دو فرمت نداره هم فلش و هم هارد من به چند پیسی مختلف وصل شدن بازم تیوی راحت شناسایی شون میکنه نمیدونم از کی شنیدی این مشکلاتو دارن تیوی های الجی چون تیویه 3 میلیونی دوستم هم که الجیه تو پخش محتوا با ماله من فرقی نداره با فلش فیلم های 7 8 گیگی میبینه.فقط مشکلی که داره که زیاد بزرگ هم نیست همینطور که دوست عزیز محسن گفت فرمت صدای Dolby True HD رو پخش نمیکنه.
این 2تا عکس هم ببین شاید خیالت راحت تر بشه مربوط به همین فرمته فلشو هارده.ولی بنظرم زیاد سخت نگیر اگر قصدت خرید اولد هست تو خرید C7 شکی نداشته باش.
فرهاد جان بازم ممنونم که زحمت کشیدی تست کردی، در مورد فایل های بالاتر از 4 گیگ معذرت میخوام باید میگفتم با فرمت fat32 نمیشه ریخت البته خب شاید فکر کردم بدونی که نگفتم، باید قبل از ریختن همچین فایلهایی فرمت فایل رو به exFat تغییر بدی، یعنی فلش باید فرمت بشه و قبل از فرمت تیک fat32 رو به exfat تغییر بدی که قطعا میدونم بلدی، محض احتیاط گفتم، اونموقع فلش فایل بالتر از چهارو قبول میکنه البته روی ntfs هم میشه گذاشت فرمت رو ولی برای فلش نیاز نیست همون exFat میزارن معمولا، و اتفاقا اصل مطلب منم همینجاست، چون تو اکثر سایتها تو مشخصات C7 نوشته از فرمتهای ntfs, fat32,fat16 و exFat پشتیبانی میکنه و هدف منم همین بود که ببینم با فلش فرمت exfat رو پشتیبانی میکنه یا نه؟! چون ntfs رو که اکثر تی وی های 2014 به بعد ساپورت میکنن مخصوصا ال جی که حتما باید ساپورت کنه چون تنها راه استفاده از قابلیت pvr یا همون ضبط برنامه های در حال پخش روی حافظه های جانبی تو ال جی از طریق همین هارد بالای پونصد تا نهایتا دو ترابایت هستش که میزنی به پورت USB HDD و با خود تی وی فرمتش میکنی هارد رو و بعدش دیگه به عنوان حافظه ذخیره سازی برنامهای در حال پخش قبولش میکنه، این تا اینجا، پس این محدودیت رو ال جی داره که نمیتونه برعکس اغلب پلتفورمای دیگه رو فلش یا حافظه داخلی خودش( که واسه این کار حافظه ای داخل خودش اختصاص نداده!) pvr رو انجام بده، حالا هدف من ازینکار این بود که میخواستم اینو بفهمم که الان که واسه ذخیره سازی فلش رو قبول نمیکنه و باید حتما هارد اونم پونصد گیگ به بالا باشه، آیا برای پخش هم محدودیتی با فلش و حجمهای بالاتر از 4گیگ داره یا نه و آیا واقعا اونطور که سایتها نوشتن از فرمت exFat هم پشتیبانی میکنه یا نه؟( البته نه سایت خود ال جی، تو سایت ال جی کره همچین موردی رو پیدا نکردم که توضیحی داده باشه، تو سایت ال جی ایرانم همینطور، توضیحی راجع به پشتیبانی از فرمتهای مختلف نیست و عجیب بود برام، بیشتر تو سایتهای متفرقه فروش مثل بانه ایها این موردو دیدم که نمیدونم پس از کجا آوردن! ) ، حالا اینکه چرا اصلا این مورد برام مهمه یه دلیلش پخش راحت از طریق فلشه و دلایل دیگه ای هم داره که شرحش مفصله و اگر خواستی تو یه پست دیگه راجع بهش صحبت میکنیم، در هر صورت بابت همکاریت ازت تشکر میکنم و دیگه روم نمیشه ازت بخوام این موردم چک کنی چون واقعا خیلی زحمت دادم و شما هم بسیار لطف داشتی، دمت گرم امیدوارم به خوبی و خوشی از تی ویت استفاده کنی و هر جا هستی موفق باشی، خودت اگه دوست داشتی و واست جالب بود اینکارو بکن و فرمت فلشتو بزار رو exFat فیلمی که گفتی نزدیک 8 گیگ هستش رو بریز تو فلش بزن به تی وی ببین قبول میکنه و به منم بگو، من دیگه خیلی زحمتت دادم، یا دوستان دیگه ای که این تی وی رو دارن و این پستو میخونن اگه تجربه این موردو دارن یا بعد خوندن این پست تست کردن، خوشحال میشم به منم بگن، با تشکر

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
سلام
چطور بفهمم تلویزیونم 4k هست ؟؟؟
دستگام اسلیم 1000 گیگ هست ....رزولیشن روی اتوماتیک تنطیم باشه بالاترین کیفیت انتخاب میکنه؟

از مدل تی وی میشه فهمید.
اره خودش بالاترین رو میده.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
بنظر شما همین الجی oled eg910 رو بخرم

یا از مدل های جدید 2018 چیزی هست که بعدا با 5 میلیون تومن بتونم بخرم ؟
با 5 میلبون یا همین مدل oled رو بگیرید که
Full hd هستش یا x8500e.
بودجتو افزایش بده.مدل c7 هم هستش که 7300 قیمتشه.سونی x900e هم اخرین قیمت 6700 هستش.x930e هم 8800 هستش.این مدلها ارزش خرید یالایی دارن
دقت کن مدل lg eg 910 نه 4k هستش نه hdr داره

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
351
محسن جان اگر یادت باشه موقع خریدش اینجا سوال پرسیدی بخرم یا نه..و من گفتم حتمن بخر چون بزودی خیلی گرون میشه..این همون گرونیه که میگفتم..
تازه احتمالا بعد عید گرونترم میشه..
علت عمده ش بسته شدن مرز بانه هست و بيكاري كولبرها

Sent from my iPhone using Tapatalk

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
بنظر شما همین الجی oled eg910 رو بخرم

یا از مدل های جدید 2018 چیزی هست که بعدا با 5 میلیون تومن بتونم بخرم ؟
از من میشنوی سمت full hd نرو.خصوصا اینکه میخای دوروبر ۵ تومن هم خرج کنی.۵ تومن حیفه واسه فول اچ دی

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
از من میشنوی سمت full hd نرو.خصوصا اینکه میخای دوروبر ۵ تومن هم خرج کنی.۵ تومن حیفه واسه فول اچ دی
چرا چطور مگه فول اچ دی چه عیبی داره ؟
چون فعلا محتوا برای 4K خیلی کمه وگرنه درغیر اینصورت باحرف شما کاملا موافقم که با این قیمت 4K ارزش خرید بیشتری داره .

دقت کن مدل lg eg 910 نه 4k هستش نه hdr داره
ولی برای من که بیشتر سریال میبینم و خیلی کم بازی میکنم همین eg9100 بهتر از x50e هست درسته ؟

• Like
Reactions: mohsen2012

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
چرا چطور مگه فول اچ دی چه عیبی داره ؟
چون فعلا محتوا برای 4K خیلی کمه وگرنه درغیر اینصورت باحرف شما کاملا موافقم که با این قیمت 4K ارزش خرید بیشتری داره .

ولی برای من که بیشتر سریال میبینم و خیلی کم بازی میکنم همین eg9100 بهتر از x50e هست درسته ؟
محتوا الان خیلی بیشتر از قبله.خیلی هم آسون میشه تهیه کرد.یه بار فیلم 4k واقعی رو رو tv 4k ببینی دیگه سمت فول اچ دی نمیری.این همه هزینه میکنی که حداقل ۴-۵ سال ازش استفاده کنی واسه همون ارزش full hd رو نداره

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
سلام دوستان یه سوال
آقا هارد یک ترا بدون آداپتور به تلویزیون سونی براویا وصل کنیم به هارد یا تلویزیون فشار نمیاد؟

چون برقش باید تلویزیون تامین کنه

بنظرتون برای دیدن فیلم های 4k هارد بهتره یا یه فلش پرسرعت بگیرم؟ نمیخام ب مخصوصا تی وی فشار بیاد

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
سلام دوستان یه سوال
آقا هارد یک ترا بدون آداپتور به تلویزیون سونی براویا وصل کنیم به هارد یا تلویزیون فشار نمیاد؟

چون برقش باید تلویزیون تامین کنه

بنظرتون برای دیدن فیلم های 4k هارد بهتره یا یه فلش پرسرعت بگیرم؟ نمیخام ب مخصوصا تی وی فشار بیاد
نه مشکلی نداره.فقط هاردت usb3 باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر