خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
الان چی شد؟ما بین b7 و 930 تو شک بودیم الان c7 هم اضافه شد.
میدونید فرق b7 ,c7 تو چیه؟
این فیلمها و عکسها هم هیچکدوم ملاک نیستن چون بالاخره داریم کیفیت تصویر رو از یه مانیتور میبینیم که دقیقا میشه شیر تو شیر
در پنل OLED های سری 7 LG فرقی ندارن.. C7 یه سری امکانات اضافه تر داره
اتفاقا در مانیتور هم مهمه وقتی OLED در مانیتور همچین کیفیتی داره وای به حالی که از نزدیک ببینید:D

• Like
Reactions: ALI PUNKER

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
یکی از بهترین مقایسه ها بین tv های موجود تو بازار
راحت میشه شارپ بودن ، جزییات تصویر و غلظت رنگ ها رو تشخیص داد
youtube.com/watch?v=f-0h9hPlxm0
برتری مثل همیشه با c7 بود بعد مدل های سونی... البته این ویدیو خیلی چیز ها رو نشون نمیده!
این ویدیو هم سایت سخت گیر ریتینگ گذاشته که انتخاب اولشون مدل oled c7 الجی هست

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان میخوام تلویزیون ku7970 55 اینچ بگیرم , تلویزیون خوبی هست یا نه ؟
بله تلویزیون عالی هست.با توجه به سایز و کیفیت تصویری که میده وهزینه ای که میکنی بهترین انتخاب هستش.من 5-6 ماهی این تلویزیون رو دارم

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
متاسفانه امروز یه چیزی از نمایندگی های سونی دیدم که کاملا پشیمونم کرد از خرید سونی

همونطور که گفته بودم tv ما خراب شد و امدن از نمایندگی بردن ( گارانتی شم تموم شده بود ) و مشکلی که داشت مشخص بود از بک لایته تصویره چون خودم با پرسو جوی فراوان تو سایت های خارجی و همچنین سایت های تعمیراتی ایرانی اینو فهمیده بودم.

دیروز زنگ زدن گفتن ایراد از پنله و درست بشو هم نیست و اگرم بخواد درست بشه باید پنل عوض شه 4 5 ملیون خرجشه و ماهم پنلشو نداریم.
زنگ زدن که امروز tv رو برامون بیارن...طرف tv رو اورده تحویلمون داده میگه این tv قابل تعمیره ولی چون برای نمایندگی نمی صرفه این کارو نکرده ولی خواستی من کسیرو دارم برات تعمیر کنه..خلاصه تلفنو دادو مام به اون بابا زنگیدیم گفت ایراد از بکلایته و فلانو بسار هزینشم دقیق معلوم نیست باید ببینیم چندتا از led هاش سوخته تا برات تعمیر کنیم.

اینم از گارانتی شرکت بازرگانی ایران و خدمات پس از فروشش که اگر چیزی براش سود نداشته باشه با پیچوندن طرف قضیرو سرهم میارن و یا اینکه شاید خود مسئول فنی شرکت بازرگانی ایران دیده این رو بیرون خودش تعمیر کنه پول بیشتری براش میمونه به خاطر همین گفته تعمیر نمیشه تا از این طریق ببریم پیشش بدیم تعمیر.

نتیجه گیری :حتی برترین تلویزیون دنیا هم باشه سونی و فرسخ ها فاصله داشته باشه کیفیت تصویرش با tv های دیگه چون خدمات پس از فروش بسیار دروغینی دارن ترجیح میدم برم سمت برندهای دیگه.

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
اینم از گارانتی شرکت بازرگانی ایران و خدمات پس از فروشش که اگر چیزی براش سود نداشته باشه با پیچوندن طرف قضیرو سرهم میارن و یا اینکه شاید خود مسئول فنی شرکت بازرگانی ایران دیده این رو بیرون خودش تعمیر کنه پول بیشتری براش میمونه به خاطر همین گفته تعمیر نمیشه تا از این طریق ببریم پیشش بدیم تعمیر.

نتیجه گیری :حتی برترین تلویزیون دنیا هم باشه سونی و فرسخ ها فاصله داشته باشه کیفیت تصویرش با tv های دیگه چون خدمات پس از فروش بسیار دروغینی دارن ترجیح میدم برم سمت برندهای دیگه.

رفیق کلن گارانتی توی ایران معنی نداره نه فقط سونی ، بقیه هم همینطوره ، و تمام محصولات دیگه گارانتی هم تاریخ داشته باشه هزار تا بهانه میارن
سال گذشته ما یه یخچال خریدیم خودشون هم آوردن و نصبش کردن تا گارانتی تأیید بشه چند ماه بعد اون وسیله ای که یخ رو خرد میکرد در درون یخ ساز یکی از دنده هاش شکست بعد طرف اومده بود گفت مدل فلزی اش هم هست که بهتره ولی اگه از گارانتی میخواید استفاده کنید فقط همین مدل خودش میشه بعدش همون حرفش رو پس گرفت و با پر رویی و بی ادبی تمام گفت نه چون شکسته شامل گارانتی نمیشه! اصلن شاید خودتون لگد زدید که شکسته! (در حالی که تمام حمل و نقل و نصب هم خودشون انجام داده بودن و تازه اون قطعه هم داخل یخچال بود! نه مثلن درب یخچال) اصلن اولش قبول هم کرد و گفت این مدل شکستگی ها رایج هست مخصوصن موقعی که یخ زیاد تولید بشه و.... اما بعدش منکر شد
پ ن: تازه این مورد در برابر مشکل شما نه هزینه ی و نه زحمت زیادی هم نداشت

Sent from my iPhone using Tapatalk

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوستان بازی call of duty ww2 در حالت 4k hdr عالی هستش
اولین بازی هستش که دیدم hdr عالی هستش برای همین گفتن به بقیه هم اطلاع بدم
فقط وقتی گذاشتین در حالت hdr حتما تنظیمات hdr بازی رو درست تنظیم کنین و bright بازی رو هم آخرین حد بزارین:)

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوستان بازی call of duty ww2 در حالت 4k hdr عالی هستش
اولین بازی هستش که دیدم hdr عالی هستش برای همین گفتن به بقیه هم اطلاع بدم
فقط وقتی گذاشتین در حالت hdr حتما تنظیمات hdr بازی رو درست تنظیم کنین و bright بازی رو هم آخرین حد بزارین:)
صحبتهای دوستمون شدیدا تایید میشه..دیشب hdr on و hdr off این بازی رو یکی تو یوتیوب تست کرد روی tv ks8000 تصویر 1 نسل امد جلو رو حالت HDR ON وحشتناک دیتیلز بازی رفت بالا...پرم ریخت عجیب.
ویدیوشو بعدالظهر می زارم براتون.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,897
نام
malek
متاسفانه امروز یه چیزی از نمایندگی های سونی دیدم که کاملا پشیمونم کرد از خرید سونی

همونطور که گفته بودم tv ما خراب شد و امدن از نمایندگی بردن ( گارانتی شم تموم شده بود ) و مشکلی که داشت مشخص بود از بک لایته تصویره چون خودم با پرسو جوی فراوان تو سایت های خارجی و همچنین سایت های تعمیراتی ایرانی اینو فهمیده بودم.

دیروز زنگ زدن گفتن ایراد از پنله و درست بشو هم نیست و اگرم بخواد درست بشه باید پنل عوض شه 4 5 ملیون خرجشه و ماهم پنلشو نداریم.
زنگ زدن که امروز tv رو برامون بیارن...طرف tv رو اورده تحویلمون داده میگه این tv قابل تعمیره ولی چون برای نمایندگی نمی صرفه این کارو نکرده ولی خواستی من کسیرو دارم برات تعمیر کنه..خلاصه تلفنو دادو مام به اون بابا زنگیدیم گفت ایراد از بکلایته و فلانو بسار هزینشم دقیق معلوم نیست باید ببینیم چندتا از led هاش سوخته تا برات تعمیر کنیم.

تجربه من تو گارانتی یکم فرق میکنه.چند سال پیش که پلاسمای ال جی خریده بودم بعد ۹ ماه صفحش یه خط از بالا تا پایین سوخته و بردم نمایندگی گفت احتمالا پنل نداشته باشیم,و به جاش یه تلویزیون دیگه بردارید و مابه تفاوت tv رو پرداخت کنید ولی خشبختانه موجود داشتن و بدون ریالی هزینه تعویضش کردن و تا الان که۱۰ سال میگذره عین بنز کار میکنه.۲ بار هم واسه فامیل ال جی خریدم و هر دوبار هم صفحه تلویزیون ترک داشت که زود تعویض کردن.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
تجربه من تو گارانتی یکم فرق میکنه.چند سال پیش که پلاسمای ال جی خریده بودم بعد ۹ ماه صفحش یه خط از بالا تا پایین سوخته و بردم نمایندگی گفت احتمالا پنل نداشته باشیم,و به جاش یه تلویزیون دیگه بردارید و مابه تفاوت tv رو پرداخت کنید ولی خشبختانه موجود داشتن و بدون ریالی هزینه تعویضش کردن و تا الان که۱۰ سال میگذره عین بنز کار میکنه.۲ بار هم واسه فامیل ال جی خریدم و هر دوبار هم صفحه تلویزیون ترک داشت که زود تعویض کردن.
من دقیقا چند صفحه قبل در رابطه با داشتن گارانتی به دوستان شدیدا تاکید کردم..بحث من خدمات پس از فروش هست وگرنه دقیقا منم 10 سال پیش همین مشکل برام به وجود امد و بدون ریالی اضافی پنل رو برام تعویض کردن.
بحث اصلی من خدمات پس از فروش هست که اگر 2 روز دیگه گارانتی تموم شد و قطعه ایش خراب شد ما دستمون به کجا بنده ؟

--------------------

ویدیو HDR ON و HDR OFF رو تلویزیون KS-8000 بازی COD:WWII

تصویر به طرز اعجاب انگیزی رنگبندی ، جزئیات و کنتراست میره بالا...بدجوری من رو مبهوت خودش کرد...موقع شروع تصویر حالت HDR OFF داره و بعدش HDR رو ON میکنه.

حتما حتما حتما توصیه میکنم رو حالت 1080P ویدیو رو نگاه کنید.

بازی روی PS PRO اجرا شده.

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام‌ دوستان پیشنهادتون واسه سایز ۴۰ یا ۴۳ با کیفیت 4k و hdr هم داشته باشه واسه بازی و دیدن فیلم و سریال میخوام سایز بزرگتر‌ بکارم‌ نمیاد چون واسه اتاق میخوام

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,656

آخه گارانتی تو ایران مشکل داره ربطی به برند نداره همین ال جی اصلا خیلی برند عجیبیه تو زمینه گارانتی من و دوستام 3 تا جنس از ال جی خریدم هر کدومش از روز اول یه مشکل داشت مانیتور من سیم پاورش کار نمیکرد ال سی دوست دوتا خط روش بود اصلا هم رسیدگی نمیکنند
گارانتی تو ایران یعنی پشم

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
سلام‌ دوستان پیشنهادتون واسه سایز ۴۰ یا ۴۳ با کیفیت 4k و hdr هم داشته باشه واسه بازی و دیدن فیلم و سریال میخوام سایز بزرگتر‌ بکارم‌ نمیاد چون واسه اتاق میخوام
پیشنهاد من اینه که tv مورد نظر رو با اینچ در نظر نگیرید... مهمترین بودجه بندی هست... پیشنهاد من 9000e سونی 8000e ///// و ks8000 سامسونگ ///// tv بهتر میخای؟ برو سمت OLED یا QLED که بوجه رو باید ببری بالا...

• Like
Reactions: ALI PUNKER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر