خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
والا قیمتش الان یک مقدار زیاده؟؟
8 میلیون.هنوز جا داره بیاد پایین.تا 7 میلبون هم جا داره
داداش الان که x930e 8400 هست.بهتر نیست به جاش oled b7 بگیری؟اون 9 تومنه.من رفتم یه مدل پایینترش b6 رو با یک سری از مدلهای جدید مقایسه کردم سرم سوت کشید.واقعا این مشکی مطلقش خیلی تو چشم میاد.کلا انگار یه مقدار کمی نسبت به بقیه انواع تلویزیونها شفافترن این اولدها

• Like
Reactions: g - unit

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
داداش الان که x930e 8400 هست.بهتر نیست به جاش oled b7 بگیری؟اون 9 تومنه.من رفتم یه مدل پایینترش b6 رو با یک سری از مدلهای جدید مقایسه کردم سرم سوت کشید.واقعا این مشکی مطلقش خیلی تو چشم میاد.کلا انگار یه مقدار کمی نسبت به بقیه انواع تلویزیونها شفافترن این اولدها
درسته.البته x930e هم کنتراست عالی داره به لطف لوکال دایمینگ عالیش.ولی خوب oled از نظر کنتراست حرف اول رو میزنه.ولی حداکثر روشنایی x930e دیوانه کنندس!!!

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
یه 40-50 هم بذار روش اینو بخر BenQ GW2270H 22Inch VA LED Monitor
کمتر از این بدرد نمیخوره
سامسونگه مشکل هادی داره ؟من زیاد به صورت حرفه ای دیگه گیم نمیزنم سرباز شدیم باس یه قرون دوزار کنم
ولی اگه میگی بخر دیگه بخرمش 8->:D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سامسونگه مشکل هادی داره ؟من زیاد به صورت حرفه ای دیگه گیم نمیزنم سرباز شدیم باس یه قرون دوزار کنم
ولی اگه میگی بخر دیگه بخرمش 8->:D
مدل benq هم پنل بهتری داره،هم روشناییش بیشتره،چشم رو هم کمتر اذیت می کنه:D

• Like
Reactions: owj

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
درسته.البته x930e هم کنتراست عالی داره به لطف لوکال دایمینگ عالیش.ولی خوب oled از نظر کنتراست حرف اول رو میزنه.ولی حداکثر روشنایی x930e دیوانه کنندس!!!

دقیقا، حتی x900e با اون روشناییش که در حد ks8000 هست، در مقابلش کدر بنظر میرسه. حتی اولد خود سونی (A1) هم به گردش نمیرسه.

منم همین مدل مد نظرم هست ولی خیلی گرونه و با این اوضاع دلار نمیشه زیاد به افت قیمتش خوشبین بود، اما فکر میکنم ارزش داره حتی یکسال هم برای کاهش قیمتش صبر کنم.

• Like
Reactions: mohsen2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر