خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

hdr1

کاربر سایت
Sep 9, 2012
30
دوستان با بودجه تا نهایتا 3 تومن بهترین tv تو سایز 43 یا 49 چی پیشنهاد میکنید؟برای اتاق خواب و کاربردم بیشتر بازی با کنسول pro و one S و تماشای فیلم هست.
خودم نظرم روی دو مدل ال جی و سونی هست با توجه به بودجه.

LG TV 49SJ800V
Sony 43X800D

ال جی امکانات خوبی داره مثل گیرنده دیجیتال و انواع HDR و Dolby Vision که فکر میکنم تاثیر زیادی روی فیلم و بازی داشته باشه.ولی از کیفیت تصویری خود tv مطمئن نیستم.از طرف دیگه سونی امکانات کمتری داره و قدیمی تر هست ولی ظاهرا کیفیت تصویری خوبی داره.
از دوستانی که این مدلها رو داشتن یا دستی بر آتش دارن:"> ممنون میشم راهنمایی کنید

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
دوستان با بودجه تا نهایتا 3 تومن بهترین tv تو سایز 43 یا 49 چی پیشنهاد میکنید؟برای اتاق خواب و کاربردم بیشتر بازی با کنسول pro و one S و تماشای فیلم هست.

LG TV 49SJ800V
Sony 43X800D

ال جی امکانات خوبی داره مثل گیرنده دیجیتال و انواع HDR و Dolby Vision که فکر میکنم تاثیر زیادی روی فیلم و بازی داشته باشه.ولی از کیفیت تصویری خود tv مطمئن نیستم.از طرف دیگه سونی امکانات کمتری داره و قدیمی تر هست ولی ظاهرا کیفیت تصویری خوبی داره.
از دوستانی که این مدلها رو داشتن یا دستی بر آتش دارن:"> ممنون میشم راهنمایی کنید
Sony x800d خوبه

• Like
Reactions: hdr1

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217

LG TV 49SJ800V
Sony 43X800D

هیچ کدوم‌مخصوصا توی این‌سایز خرید ips اشتباهه...شما برو‌ دنلبال samsung ku6000-ku7000-mu7000

• Like

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
260
تشکر از دوستان.
پس نظرتون این هست که 43X800D سونی از 49SJ800V ال جی بهتره؟
مدل دیگه ای تو همین حدود هم اگر مدنظرتون هست بفرمایید
Ku7970 سامسونگ هم سایز ۵۰ اینچ خیلی گزینه خوبیه برای گیم اگه سایز برات مهمه من پیشنهاد میکنم خودم گرفتم فوقوالعاده راضی هستم

• Like

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
43X800D که IPS نیست!
حقبا شماست.۴۹ اینچش ips هست.ولی بازم‌به‌قیمتش‌ نمیرزه

دقیقا سوال من هم همین هست..
به‌دلیل پایینتر بودن کنتراست پنل ips نسبت به‌va.
توی تاریکی‌کیفیت تصویر افت میکنه مشکی واقعی نشون‌نمیده‌ دیگه.
من خودم بخوام‌یه‌ تی‌وی‌ بزرگ بگیرم برای پذیرایی بی شک‌میرم سراغ ips به دلیل زاویه‌دید بالا.ولی سایز کوچیک توی اتاق گیمینک اونم تاریکی بدون شک VA کیفیت بهتری بهم‌میده.

Last edited by a moderator:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
به‌دلیل پایینتر بودن کنتراست پنل ips نسبت به‌va.
توی تاریکی‌کیفیت تصویر افت میکنه مشکی واقعی نشون‌نمیده‌ دیگه.
من خودم بخوام‌یه‌ تی‌وی‌ بزرگ بگیرم برای پذیرایی بی شک‌میرم سراغ ips به دلیل زاویه‌دید بالا.ولی سایز کوچیک توی اتاق گیمینک اونم تاریکی بدون شک VA کیفیت بهتری بهم‌میده.
چرا اولد نمیگیری ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر