خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
تشکر از تصاویری که قرار دادید
تلویزیون مدل چیه؟رنگ رو 50 تنظیم شده؟
و همچنین color space رو auto هستش؟
ومچنین live color روی off?
خواهش ميكنم.
مدل x800d سوني ٤٣ اينچ.
تنظيمات پيشفرض تي ويه. روي حالت استاندارد. فقط به پورت ٣ hdmi وصل كردم و حالت enhanced فعاله.
قبلا از ورژن ٥، همين حالت تماما خاكستري ميشد واسه من. كنسول هم پروئه.

من هم دمو فیفا 18 رو تست کردم.هیچ تغییری نکرده.رنگ ها همچنان مرده هستن!!!
بقيه بازي ها چطور تست كردين؟ بنظرم بازي به بازي هم كيفيت hdr تفاوت داره

سلام دوست عزیز مدل تلویزیونتون چیه؟
سلام.
بالاتر اشاره كردم سوني x800d 43

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: M@SOUD64

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام دوستان >:D<
من با بودجه پایین میخوام یه مانیتور برای ps4 بخرم الان از تی وی خونه استفاده میشه کیفیتش جالب نیست لبه ها صاف نیستن همچنین توی تاریکی چیزی مشخص نیست نور زیاد هم که باشه بازم همینطور مشکل از tv هست ایا یا کلا سایز 42 اینطور میشه ؟
جالبش اینه وقتی عکس های ذخیره شدم رو با فلش مموری روی همون تی وی یا مانیتورم نگاه میکنم لبه ها کاملا صاف هستن نمیدونم چرا !!
گاهیم با مبدل به مانیتور وصلش میکنم کیفیت تصویرش 768*1366 هست ولی مشکل نور حل میشه
الان مانیتور سامسونگ مدل LS22F355HN سايز 22 اينچ رو میخوام بخرم خودم الان هم سامسونگ دارم با پنل tn که مورد ازار دهنده ای جز رزولوشن تصویرش ندارم اما نمایندگی lg رو رفتم 22mp58vq رو بم پیشنهاد کرد و گفت سامسونگه تصاویر پنلشون غیر واقعیه و فلان.نظرتون چیه اخه 22mp58vq یه صد تومن بالاتره :D

راهنمایی پلیز :">=((
امروزرفتم مدل 22mp58vq ال جی رودیدم یخده شفافیتش پایین بود البته شایدبا تغییر تنظیمات بشه کاریش کرد
ولی نظرم روی سامسونگ مدل LS22F355HN هست
بخرم ؟:-bd

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,910
دوستان یکی از آشنایان مشاوره از من خواستن لطفا راهنماییشون کنید
این دوست من 6 سال پیش با من یک تلویزیون سونی 52ex700 گرفت ( با همدیگه گرفتیم )
الان من تلویزیونم رو ارتقا دادم ولی دوستم حرف منطقی میزنه میگه الان بیشتر بازی ها و حتی شبکه های تلویزیونی Full HD هست و تلویزیون ایشون هم Full HD هست و معدود بازی هایی روی 4K اجرا میشه مشاوره می خواست ایشونم که یک تلویزیون جدید 55X8500E از سونی بگیره یا خیر و ارزش جایگزینی داره ؟ ( ایشونم گاهی با PS4 PRO اش بازی میکنه و تلویزیون هم نگاه میکنه )

من چون خودم خریدم ترجیح میدم نظر ندم و نظر شما دوستان باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: snoko

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوستان یکی از آشنایان مشاروه از من خواستن لطفا راهنماییشون کنید
این دوست من 6 سال پیش با من یک تلویزیون سونی 52ex700 گرفت ( با همدیگه گرفتیم )
الان من تلویزیونم رو ارتقا دادم ولی دوستم حرف منطقی میزنه میگه الان بیشتر بازی ها و حتی شبکه های تلویزیونی Full HD هست و تلویزیون ایشون هم Full HD هست و معدود بازی هایی روی 4K اجرا میشه مشاوره می خواست ایشونم که یک تلویزیون جدید 55X8500E از سونی بگیره یا خیر و ارزش جایگزینی داره ؟ ( ایشونم گاهی با PS4 PRO اش بازی میکنه و تلویزیون هم نگاه میکنه )

من چون خودم خریدم ترجیح میدم نظر ندم و نظر شما دوستان باشه
صد در صد ارزش داره..الان تعداد شبکه های 4کا و فیلمهای 4کا روز به روز در حال افزایشه..جام جهانی 2018 بصورت 4کا پخش میشه و خیلی موارد دیگه..تازه پرو هم که داره واجب تر خریدش..
اگر خرید بهشون بگو ر س ی و ر ایکس کروزر 585 که 4کا و اچ دی آر هست بخره و از دنیا لذت ببره..

ولی کاشکی با خودت خرید کرده بود..این دو روزه قیمتها رفتن بالا..دلار از اینم بالاتر میره...امروز شد 4100 هر دلار..

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,910
صد در صد ارزش داره..الان تعداد شبکه های 4کا و فیلمهای 4کا روز به روز در حال افزایشه..جام جهانی 2018 بصورت 4کا پخش میشه و خیلی موارد دیگه..تازه پرو هم که داره واجب تر خریدش..
اگر خرید بهشون بگو ر س ی و ر ایکس کروزر 585 که 4کا و اچ دی آر هست بخره و از دنیا لذت ببره..

ولی کاشکی با خودت خرید کرده بود..این دو روزه قیمتها رفتن بالا..دلار از اینم بالاتر میره...امروز شد 4100 هر دلار..
ممنون
چند تا عکس میزارم برای مقایسه بهتر ( همین یک بازی رو داشتم مجبور شدم از همون عکس بگیرم هر مشکلی عکس ها داشت مدیرها لطفا حذف کنن ) بازی 1080P اجرا شده و هر دو تلویزیون روی تنظیمات کارخانه بوده
مقایسه بین X8500 ( پایه نقره ای ) و EX700 ( پایه مشکی )

دوستان خوشحال میشم نظراتشون رو راجب به عکس های بالا بگن ( حجم عکس ها بسیار کمه )

Attachments

• IMG_0107.jpg
    IMG_0107.jpg
    276.3 KB · مشاهده: 49
  • IMG_0125.jpg
    IMG_0125.jpg
    307 KB · مشاهده: 47
  • IMG_0110.jpg
    IMG_0110.jpg
    233.4 KB · مشاهده: 42
  • IMG_0127.jpg
    IMG_0127.jpg
    253 KB · مشاهده: 44
  • IMG_0116.jpg
    IMG_0116.jpg
    229.9 KB · مشاهده: 41
  • IMG_0129.jpg
    IMG_0129.jpg
    239.3 KB · مشاهده: 40
Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,910
دو تا عکس اول فقط تفاوت هست.بقیه من فرق خاصی ندیدم.
یک مقدار رنگها تو x850 e بهتره

دلیل اصلی تفاوت در دو عکس اول اینه که در 850E این تم 4k اجرا شد و در EX700 بصورت 1080P ( بنظرم حذفشون کنم بهتره چون رزولوشن شون یکی نیست )
خوب برای همین این دوست من میگه 5 میلیون خرید تلویزیون جدید ارزش نداره
موافقید ؟

آخرین ویرایش:
  • Like

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دلیل اصلی تفاوت در دو عکس اول اینه که در 850E این تم 4k اجرا شد و در EX700 بصورت 1080P ( بنظرم حذفشون کنم بهتره چون رزولوشن شون یکی نیست )
خوب برای همین این دوست من میگه 5 میلیون خرید تلویزیون جدید ارزش نداره
موافقید ؟
از روی عکس نمیشه نظر داد.باید هر دو تی وی کالیبره بشه و اونموقع باید نظر داد

• Like
Reactions: Jack cooper

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
ممنون
چند تا عکس میزارم برای مقایسه بهتر ( همین یک بازی رو داشتم مجبور شدم از همون عکس بگیرم هر مشکلی عکس ها داشت مدیرها لطفا حذف کنن ) بازی 1080P اجرا شده و هر دو تلویزیون روی تنظیمات کارخانه بوده
مقایسه بین X8500 ( پایه نقره ای ) و EX700 ( پایه مشکی )
دوست عزیز اگر بازی روی هر دو تا تی وی بصورت 1080 اجرا شده که نمیشه در مورد کیفیت 4کا نظر داد...
شما یکی از بازیهایی که میشه رزولیشن رو سوییچ کرد اجرا کن..روی تی وی قدیمی 1080 بزار و روی جدیده 4 کا بزار..اون وقته که تفاوت مشخصه کاملا...
یا کلیپ با دو کیفیت 1080 و 4کا بگیر و تست بزن اونوقت مشخصه نه الان و این جوری..

یا یک بازی hdr دار بزار که تی وی جدید ساپورت میکنه و قدیمی نه..اون وقت میشه مقایسه کرد...
اصلا با این تصاویر نمیشه مقایسه کرد...

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,910
دوست عزیز اگر بازی روی هر دو تا تی وی بصورت 1080 اجرا شده که نمیشه در مورد کیفیت 4کا نظر داد...
شما یکی از بازیهایی که میشه رزولیشن رو سوییچ کرد اجرا کن..روی تی وی قدیمی 1080 بزار و روی جدیده 4 کا بزار..اون وقته که تفاوت مشخصه کاملا...
یا کلیپ با دو کیفیت 1080 و 4کا بگیر و تست بزن اونوقت مشخصه نه الان و این جوری..

یا یک بازی hdr دار بزار که تی وی جدید ساپورت میکنه و قدیمی نه..اون وقت میشه مقایسه کرد...
اصلا با این تصاویر نمیشه مقایسه کرد...
خوب مشکل اینه کلا بازی های 4k و HDR دار تعدادشون خیلی کمه
فکر نکنم بازی هایی به کیفیت هورایزن و آنچارتد جدیده به 10 تا برسن در حال حاضر
پشت اکثر بازی ها رو دیدم همه زدن 1080P
حتی شبکه های خارجی هم که روی تلویزیون نگاه کنید 1080i هستن ( تلویزیون اتوماتیک روی این رزولوشن سوییچ میشه ) و حتی 1080p هم نیستن
متاسفانه اکثر شبکه های تلویزیونی به دلیل افزایش چند برابری هزینه ها و محدودیت ها به سمت 4k فعلا نمیرن
و بازی ها هم به دلیل اینکه بیشترین فروش ps4 و xbox one روی نسخه های معمولیش بوده و هست که فقط تا 1080p ساپورت میکنن هنوز هم بازی ها به سمت 4k شدن به صورت خیلی جزئی رفتن و بیشتر تمرکزشون روی اجرای بازی ها با فریم بالاتر و رسیدن به 60 فریم هست
کلا محتوای 4k در حال حاضر فراگیر نشده ولی خوب طی چند سال آینده قطعا فراگیر میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر