خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
دوستان کسی سامسونگ مدل KU7000 رو داره؟

خواستم برای کسی این مدلو بخرم منتهی نمرات نورش مرددم کرده، تلویزیون قبلیش ال جی uj6300 و از نورش خیلی ناراضی بود، میترسم نور این مدل هم چندان رضایت بخش نباشه.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
من هم الان مشکل پیدا کردن کابل HDMI ورژن 2 دارم ( کابل بسیار با کیفیت می خوام برای 4k )
توی بازار کابل زیاده و همه جور برندی هم پیدا میشه ولی اکثرا تقلبی هست

کابل خاصی از نمایندگی خاصی میشناسید معرفی کنید ممنون

mahdi255

کاربر سایت
Mar 18, 2009
34
بنظر

سلام بابا جای مطمئنی هست و فروشنده هاش هم آدم های خوش برخوردی هستن
کلا به این بانه ای ها بیشتر از مغازه های جمهوری اعتماد دارم آدم خرده شیشه دار توشون خیلی کمتره
و اینکه قیمت هم اختلافش زیاده با نمایندگی تهران و از همه مهمتر میدونی جنسی که بهت میدن مونتاژ داخل نیست

چون من شنیدم سونی هایی که نمایندگی موجود داره همه مونتاژ داخل هستن
بازم کسی اطلاع داره بگه
سلام.
تجربه بنده از خرید از بانه عکس فرمایش شماست. آدم خرده شیشه دار شون اگه از تهران بیشتر نباشه کمتر نیست(همه جا آسمون یکرنگه). تابستون امسال رفتم بانه یک الجی lh600 میخواستم برای آشنایی بخرم. سه بار برای خرید اقدام کردم هر دو مورد اول پیکسل سوخته داشت بهیج عنوان زیربار نمی رفتن کار به دعوا و جنجال می کشید. نوبت سوم از همون اول اتمام حجت کردم با فروشنده از اتفاق باز هم پیکسل سوخته داشت و فروشنده نمیخواست زیر بار بره(هزار تا توجیه که سر ما رو شیره بماله) اما چون اول طی کرده بودم و به مرام کردیش قسم خورده بود پذیرفت و یکی دیگه باز کرد که اوکی بود(جالب بود که همه این فروشنده ها سعی می کردن از تست کامل دستگاه هرجور شده در برن).
بعلاوه یک کولر گازی هم خواستم بخرم که اونقدر دروغ و دورویی نشون دادن که کلا با اعصاب خورد پس از دو روز گشتن تو کل بازار بانه بیخیال خریدش شدم.
ضمنا اینم اضافه کنم وقتی از 4 مورد تلویزیون 3 موردش مشکل داره یعنی اینکه لااقل میشه نتیجه گرفت مدل های بازار بانه QC نهایی تولید کننده(مثلا الجی) رو همراه ندارن و یک دلیل ارزون شون هم همینه

JOJOPendelchon

کاربر سایت
Jan 18, 2011
51
نام
محمدرضا
من هم الان مشکل پیدا کردن کابل HDMI ورژن 2 دارم ( کابل بسیار با کیفیت می خوام برای 4k )

دوستان ی کابل HDMI واسه پرو معرفی میکنید

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

خوب تو ايران به مارك خوب نميشه دسترسي پيدا كرد. والا الان بهترين ماركها تو ايران Monster و Daiyo هستن كه جفتشون چيني هستند (اما چيني خوب)
اگر واقعا قصد خريد كابل خوب داريد بايد از خارج از ايران تهيه كنيد نزديكترين جا هم دوبي هست.
كابل خوب با قيمت منطقي Fusion4K هست (اين هم دست بر قضا چيني هست) ولي تعريفش رو ميتونيد تو آمازون هم ببينيد.
اگر ميخوايد خيلي هزينه كنيد Audioquest هست (واقعا از يك قيمت به بالا شما پول اون شي اي رو كه ميخري نميدي، پول برند و غيره است)
همين Audioquest چندين مدل داره مثل كربن، پلاتينيوم و ...
بهترين كابل HDMI موجود در دنيا هم برند WireWorld هست كه سري پلاتينيوم 1 متريش 1000 دلار هست

سلام دوستان یک گیمینگ مانیتور خوب معرفی کنید که نهایتا یک و ‍‍‍‍‍نیم باشه قیمتش
با تشکر
اگر براي ps4 ميخوايد سراغ مانيتورهاي سامسونگ كه قابليت freesync دارند بريد.
تو بازار داخلي زياد هست ببينيد كدومش به بودجه شما مناسبه البته قبلش حتما به نوع پنل و زمان پاسخگويي توجه داشته باشيد.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759

دوست عزیز تنها جای معتبری که من میشناسم که کابل اصلی میفروشه سایت دیجیک هست..برو تو سایتش هر چی بخوای داره..

GamesForEver

کاربر سایت
Oct 7, 2017
14
اگر براي ps4 ميخوايد سراغ مانيتورهاي سامسونگ كه قابليت freesync دارند بريد.
تو بازار داخلي زياد هست ببينيد كدومش به بودجه شما مناسبه البته قبلش حتما به نوع پنل و زمان پاسخگويي توجه داشته باشيد.

مرسی از راهنماییتون بزرگوار

TN یا IPS ؟

و اینکه 5ms جواب دهی خوبی داره یا کمتر از این باید بگیرم ؟

برای PS4 میخوام و اینکه مگه فیری سینک بدرد PS4 هم میخوره؟

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
مرسی از راهنماییتون بزرگوار

TN یا IPS ؟

و اینکه 5ms جواب دهی خوبی داره یا کمتر از این باید بگیرم ؟

برای PS4 میخوام و اینکه مگه فیری سینک بدرد PS4 هم میخوره؟
شما اگه مانیتور برای ps4 معمولی نیاز داری یه مانیتور 1080p 60 hz برات کفایت میکنه فری سینک هم کاربرد برای ps4 نداره این مدل هم قیمتش مناسبه هم input lag بسیار مناسبی داره پنلش هم ips هست
مدل MX259H سايز 25 اينچ 1/300/000

MX259H | Monitors | ASUS USA

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: GamesForEver

GamesForEver

کاربر سایت
Oct 7, 2017
14
شما اگه مانیتور برای ps4 معمولی نیاز داری یه مانیتور 1080p 60 hz برات کفایت میکنه فری سینک هم کاربرد برای ps4 نداره این مدل هم قیمتش مناسبه هم input lag بسیار مناسبی داره پنلش هم ips هست
مدل MX259H سايز 25 اينچ 1/300/000

MX259H | Monitors | ASUS USA

مدل رو چک کردم . هم خوب بود و هم بسیار زیبا
فقط 5ms خوبه؟
144hz بهتر نیست؟
چون فکر میکنم هرتز بالاتر باشه چشم هم کمتر اذیت میشه؟

و ممنونم از راهنماییتون

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
مدل رو چک کردم . هم خوب بود و هم بسیار زیبا
فقط 5ms خوبه؟
144hz بهتر نیست؟
چون فکر میکنم هرتز بالاتر باشه چشم هم کمتر اذیت میشه؟

و ممنونم از راهنماییتون[/QUOTE
5ms grey to grey هست شما باید نتیجه تست عملیش رو ببینید که جز بهترین ها بوده ولی مطمینا به پنل tn نمیرسه ولی برا گیمر حرفه ای که اهل بازیای fps انلاین هست فقط tn توصیه میشه ولی tn نه زاویه دید مناسبی داره نه رنگاش جالبه پس همین مدل رو همچنان پیشنهاد میکنم
144 هرتز اصلا با 60 هرتز قابل مقایسه نیست ولی وقتی بازی های ps4 یا 30 فریم هستن یا اندک موارد 60 فریم در نتیجه اون 144 هرتز استفاده نمیشه ازش فقط هزینه اضافه کردی ضمن این که ماکزیموم خروجی ps4 معمولی 1080p 60 hz هست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر