خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
لازم دیدم یه نظر بدم خدمت دوستان،
اول اینکه مقایسه OLEDبا LED کاملا اشتباه هست چون یه دلیل بسیار واضح داره اونم اینه که دو تا فناوری و تکنولوژی کاملا متفاوت از هم هستند پس مقایسه اونها با هم کار درستی نیست.
مورد دوم اینکه تکنولوژی led ها بخاطر درخشندگی فوق العاده ای که دارن هنوز طرفدارای بسیاری دارند پس به هیچ عنوان نمیشه اونا رو به عنوان تکنولوژی قدیمی تر نسبت به oled منسوخ دونست اگر غیر این بود برندهای معروف دنیا دیگه تولیدات led ها رو ادامه نمی دادند. چیزی که این وسط مهمه اینه که مورد استفاده شما چی باشه و به تناسب اون انتخاب کنید کسایی که میخوان تو محیط روشن و یا اتاق نشیمن و محیط های پر نور از تی وی استفاده کنن بدون شک led ها گزینه بهتری هستند. ولی در مورد محیط های تاریک قطعا oled ها حرف اول رو میزنن. بخاطر عمق رنگ مشکی عالی و کنتراست بی نهایت.
یه مورد هم که من توی همین عکسایی که دوستمون گذاشت اینه که توی مدل C7 تن رنگ سفید مایل به زرد نمایش داده میشه که خوب به نظر من اصلا جالب نیست موردی که توی مدل سونی رنگ سفید بسیار خالص تر نمایش داده میشه. و موضوع بعد هم اینکه توی عکسا هم مشهوده اینه که جزئیات نوشته ها و رنگ ها توی C7 به خاطر روشنایی بیش از حد از بین رفتند چیزی که باز هم توی A1 جزئیات رنگ ها و نوشته ها وضوح بیشتری دارند. به نوشته ها دقت کنید کاملا متوجه میشید. البته این مواردی که من گفتم نظر شخصی بنده هست چیزایی که ممکنه بعضی از اون ها به سلیقه شخص برگرده.
با احترام.

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دوستان من نرم افزار برای تست اینپوت لگ (stopwatch ) نصب کردم لپتاپو وصل کردم به تلویزیون تو حالت duplicate با سرعت شاتر بالا از از صفحه لپتاپ و تلویزیون که کنار هم هستن عکس گرفتم ولی هر سری نتیجش متفاوته و فاصله عدد هاشون متغیره :/ ( دلیلشو نفهمیدم شاید به خاطر پردازش کامپیوتر باشه که صدم ثانیه یه ذره کند و سریع میشه و نتایج متفاوت میده ! )
حالا راه حلی دارین که من اینپوت لگ تلویزیونمو به دست بیارم ؟

mephist33

کاربر سایت
Nov 21, 2016
79
دوستان من نرم افزار برای تست اینپوت لگ (stopwatch ) نصب کردم لپتاپو وصل کردم به تلویزیون تو حالت duplicate با سرعت شاتر بالا از از صفحه لپتاپ و تلویزیون که کنار هم هستن عکس گرفتم ولی هر سری نتیجش متفاوته و فاصله عدد هاشون متغیره :/ ( دلیلشو نفهمیدم شاید به خاطر پردازش کامپیوتر باشه که صدم ثانیه یه ذره کند و سریع میشه و نتایج متفاوت میده ! )
حالا راه حلی دارین که من اینپوت لگ تلویزیونمو به دست بیارم ؟
سلام چه مدلیه؟

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349
ffee39e48c639fa92d4a766004f1dc0d.jpg

قيمت حدود ٢٥٠ ميليون تومان
دبي مال
X900E 55' 5500 درهم
X800E 49' 3500 درهم

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
ffee39e48c639fa92d4a766004f1dc0d.jpg

قيمت حدود ٢٥٠ ميليون تومان
دبي مال
X900E 55' 5500 درهم
X800E 49' 3500 درهم

Sent from my iPhone using Tapatalk
به پول ایران 55 اینجش میشه حول وحوش5 میلیون
سایز 49 اینچش،هم میشه 3 میلیون وخورده ای
درسته؟؟

• Like
Reactions: Jack cooper

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
خودم یه مانیتور سامسونگ s27d590 دارم و راضی م ازش حالا رفیقم که مغازه داره یه BenQ Ew2775 آورده تغریبا هم قیمت مانیتور خودم
به نظرتون کدوم بهتره یه تحقیق جزئی کردم مثل اینکه این مدل BenQ خیلی مثل بقیه برا گیم نیست!

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
خودم یه مانیتور سامسونگ s27d590 دارم و راضی م ازش حالا رفیقم که مغازه داره یه BenQ Ew2775 آورده تغریبا هم قیمت مانیتور خودم
به نظرتون کدوم بهتره یه تحقیق جزئی کردم مثل اینکه این مدل BenQ خیلی مثل بقیه برا گیم نیست!

نه مانیتور خودت و نه مال رفیقت برای گیم نیستن!
که اتفاقاً بهتره چون مانیتورای گیم که اکثراً پنل TN دارن، کیفیت جالبی هم ندارن(مگر اینکه خیلی گرون باشن)، به درد کنسول هم نمیخورن
بیخیالشون شو

طرف که رفیقته، یه مقایسه بکن اگر بهتر بود بگیرش

ولی از من میپرسی میگم هیچی پنل VA نمیشه:D

• Like
Reactions: sam09ft

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
به پول ایران 55 اینجش میشه حول وحوش5 میلیون
سایز 49 اینچش،هم میشه 3 میلیون وخورده ای
درسته؟؟
محسن جان درهم 1045 تومن هست..
که 55 اینچه کف قیمتش میشه 5750...
و 49 اینچه میشه 3650..
تو ایرانم بیاد یکم بیشتر میشه قطعا..

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
  • Like
Reactions: mehdi-ss

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
عزیز یه تحلیل میکردی این تی وی رو
کیفیت تصویر و لگ و ...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

تجربه خودم از LG 43uj752v مدل 2017 :

+ اینپوت لگ (زمان پاسخ گویی) عالی (برای بازی تو حالت GAME MODE خیلی مناسب بازی های آنلاین هست)
+ در حالت گیم مود بهترین عملکرد رو داره ( در حین حرکت و تغییر جهت ها به هیچ عنوان کشیدگی یا تاری یا سایه نمی ندازه)
+ HDR عالی
+ قیمت مناسب
+ سیستم عامل web os سریع و کارآمد (با توجه به اینکه با تمام سیستم عامل ها کارکردم حتی اندروید تی وی با قاطعیت میگم راحت ترین و بهترین و سریع ترین سیستم عامل رو داره)
+ MAGIC REMOTE
+کیفیت صدا خوب

– کیفیت رنگ مشکی متوسط
– کیفیت تصویر متوسط
– موشن بلور متوسط

در حال حاضر اگرم هم بخواین هزینه 4 یا 5 تومن به بالا کنید با اینکه به کیفیت بیشتری تو تصویر می رسید ولی به هیچ عنوان به اینپوت لگ عالی این TV دست پیدا نمی کنید به این خاطر در کل بهترین تجربه با PS4 PRO میشه با هزینه مناسب

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: genaveh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر