خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
دوستان lg uj752v رو تست کردم
در یک کلام فوق العادست ^:)^ خیلی tv تست کردم اولین بارم نیست با tv 4k کار میکنم
هر چقدر از response time عالیش بگم کمه >:D<
فقط باید ویدیو بگیرم تا اینپوت لگ و موشن بلور این tv رو ببینید
خیلی رو این مورد وسواس داشتم که وقتی دوربین رو سریع حرکت میدم رنگ به هم نریزه یا اگر دقت کرده باشید بعضی tv ها سایه شدید میندازن اصلا اینطور نبود
دوستان این tv ساخت کره هست و یه ویژگی مهم داره نسبت به uj7700 اونم اینه که nano cell هم داره
تا الان بتل 1 ، هورایزن و لست رو چک کردم
مبارک باشه انتخاب خوبی کردی

• Like
Reactions: arsenalmom

Treasio

کاربر سایت
Jul 22, 2017
6
washed-out ـه تصویر انگار... در کل سوای بحث کیفی HDR هر تلویزیونی دست کم من تو سرچهایی که کردم غالباْ نظر مردم درباره HDR ـه U4 تو نت so-so ـه حالا از تلویزیونهای SONY بگیر تا LG و Samsung.

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
اینپوت لگ برا کسی که آنلاین بازی میکنه خیلی مهمه !
مخصوصا فیفا و ...

عاااالی گفتی داداشم
من هیچ وقت آنلاین خوشم نیومده واسه همین هم دنبال اینپوت لگ نبودم هیچ وقت

پس x900e بهترین گزینه هست برای شما
که متاسفانه هنوز تو ایران خیلی کمیابه

متاسفانه این تی وی هم نور غاری داره
انتخاب من در درجه اول ZD9 هست منتظرم یا بیاد ایران یا برم خودم بیارم
اگه نشد XE930

من به هبچ عنوان نمیخوام oled بگیرم به خاطر نور غار مانندش:)):-j
داداش این حرف رو جایی نزنی ها بهت میخندن#:-S شما LG OLED C7 رو از نزدیک دیدی تا حالا! اصلا میدونی تا حالا چقدر جایزه اورده ! کلیپ های یوتوبش رو دیدی روش فیلم میبینن و گیم میزنن ! تصاویر روش خوفناکه عزیز! من نمیخام شما رو از خریدتون منصرف کنم ولی هیچ وقت کیفیت تصویر ضعیف LED ها رو با OLED مقایسه نکن! توی همه ی نقد های سایت های برتر خارجی هم بری همینو میگن! QLED سامسونگ نتونست با اون همه خرج کمپانی سامسونگ OLED رو شکست بده و تو اکثر سایت های جهان نمرات پایین تری اورد نسبت به OLED ! حالا شما دیگه ببینید LED کجای این داستانه! به عنوان مثال یه سرچ بزن خدایی تو یوتوب مقایسه هایی که سایت ها و مردم گذاشتن ببین کدوم مدل برتر هست! OLED یا QLED یا LED ! مثلا همین سری X930E سونی! به قول شما شاهکار ! و به قول سایت های معروف یه LED خوب در سطع خودش! شما برو مقایسه کن با OLED C7 ! توی سیاهی و مکشی کم میاره! توی انپوت لگ بازم کم میاره از OLED ! توی طراحی کم میاره! توی نرم افزار کم میاره! توی زاویه ی دید کم میاره! اینا حرف های من نیستا!!! به خدا من نه عاشق SONY هستم نه LG نه...:-?? من الان از سونی 3 تا LED تو خونه دارم سری 7000 و 8000 ! و یه LED 1080 سوخته!! داداشم هم LED الجی داره 55 اینچ ! اینا رو گفتم بعدا نگی فن اون شرکتم از این حرف های بچگانه که بعضی ها میزنن! OLED ها فقط مشکل تصویر ثابت دارن که اونم در C7 خیلی بهتر شده و قطعا در مدل های آینده بهتر هم میشه! اصلا یه چیز دیگه شما چرا همش چسبیدی به نور! عاشق نوری برو زیر آفتاب:D(شوخی):D شما TV های OLED این همه تکنولوژی داره چسبیدی به نور نداره و فلان! اون قزیه ی نور نداشتن مال OLED های سری اول LG بود! از سری 6 OLED مثلا B6-E6-C6 به بعد نور OLED ها عالی شده و حتی نزدیک به LED ها هست! نور زیاد هم اصلا برای چشم خوب نیست و اگر بخای زیاد پای تلوزیون بشینی چشمت خسته میشه! در صورتی که این مشکل هم OLED حل کرده.
اینم بگم نگی نگفتم میدونم شما با من صحبت نکردی ولی خدایی مجبور شدم جواب بدم! اخه امکان داره یه بنده خدایی از خدا بیخبری این نوشته ها رو بخونه و در خریدش اشتباه کنه و بعد خدایی نکرده پشیمون بشه!

ببخشید من مثل شما حوصله داستان سر ایی ندارم
همین عکس کفایت میکنه برا شما
Screen Shot 2017-07-28 at 2.13.52 PM.png
من این کانال رو بیشتر قبول دارم
اگه این ویدیو رو با حوصله تماشا کنی
وینسنت میگه OLED همه جا بهتره الا تصاویر HDR.
الان هم زمونه HDR هست.
DOLBY VISION هم فعلا امسال همه گیر نمیشه.
سونی این تلویزیون رو Flagship معرفی کرده برا محصولات امسالش و نه A1E رو.

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
عاااالی گفتی داداشم
من هیچ وقت آنلاین خوشم نیومده واسه همین هم دنبال اینپوت لگ نبودم هیچ وقت

متاسفانه این تی وی هم نور غاری داره
انتخاب من در درجه اول ZD9 هست منتظرم یا بیاد ایران یا برم خودم بیارم
اگه نشد XE930

ببخشید من مثل شما حوصله داستان سر ایی ندارم
همین عکس کفایت میکنه برا شما
View attachment 77762
من این کانال رو بیشتر قبول دارم
اگه این ویدیو رو با حوصله تماشا کنی
وینسنت میگه OLED همه جا بهتره الا تصاویر HDR.
الان هم زمونه HDR هست.
DOLBY VISION هم فعلا امسال همه گیر نمیشه.
سونی این تلویزیون رو Flagship معرفی کرده برا محصولات امسالش و نه A1E رو.
خوب دوست عزیز شما که این ویدیو رو دیدی یه نگاهی هم به ویدیو سایت معتبر ریتینگ هم میکردی که تازه گذاشتن! 25 tv رو تست کردن تو اون ویدیو!! بهترین TV توی همه ی موارد شده OLED C7 LG اگر بخای سایت های دیگه هم بدم بهت بری ببینی! بالای چند سایت بهترین TV شده !
در خصوص ویدیو شما! این ویدیو z9d در مقابل اولد پاناسونیک هست! پاناسونیک اصلا توی اولد تخصص نداره پیشتر پلاسما میزنه و led !! برای همین z9d بهتر هست تصاویرش!
این عکس ها رو نگاه کن OLED فقط LG
oled c7 در مقابل گرانترین تیوی سونی A1E اون تیوی بزرگه سونیه! فقط کیفیت رنگ و نور دهی C7 رو ببین! این ویدیو هم جناب وینست گذاشته ...! در ضمن z9d خیلی tv خوبی هست اما نه در مقابل c7! در ضمن اینم بگم به نقل از سایت های معتبر کلا اولد ها همشون از هر شرکتی بهترین انتخاب 55 اینچ هست و بلای 55 اینچ یه مقدار کیفیتشون افت میکنه! اما led ها اینچ بزرگ ها بهتر هستن! مثلا همین z9d 75 اینچش عالیه تصویرش.
Sony A1_ A1E vs LG C7 2017 OLED TV Comparison Review - YouTube.MP4_20170728_201220.679.jpg Sony A1_ A1E vs LG C7 2017 OLED TV Comparison Review - YouTube.MP4_20170728_201730.934.jpg

HAMED200

کاربر سایت
Jan 10, 2017
65
از ی تعمیرکار پرسیدم میگفت با وصل کردن هارد اکسترنال فشار زیادی به تلویزیون میاد و ممکنه باعث خرابی بشه !
حقیقت داره آیا ؟؟؟ چون من خیلی وقتا اینکارو میکنم

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان چرا اینقدر موضوع رو پیچیدش می کنید
هرکسی مشکی بینهایت براش مهمه و روشنایی خوب و موشن بلور بهتر میره سمت oled.هرکسی هم مشکی نزدیک به oled ها و روشنایی عالی براش مهمه میره سمت led

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دوستان تست کردم تلویزیونم حدود 30 ms اینپوت لگ داره این میزان توی تلویزیون عادیه یا زیاده ؟
یه مشکلم باهاش دارم اینه که auto dimming اش هیچ جوره غیر فعال نمیشه مگر بزاری movie mode که اونم به درد گیم نمیخوره

آخرین ویرایش:

ehsan149

کاربر سایت
Aug 22, 2011
4
تلویزیون سونی x900e قیمتش افت کرده.
سایز 55 اینچش 5700.
به نظرم تا حول وحوش 5200 هم میرسه

سلام میشه لطف کنی اسم سایت بگی ممنون

سلام
بعضی از سایت ها مثل بانه سرویس قیمت 5700 هست
خودم هم چند روز پیش بانه بودم اونجا یک مغازه 5700 قیمت میداد.

به بانه سرویس زنگ زدم گفتن قیمت تو سایت آپدیت نیست و 5900 قیمت دادن ، کمتر از سایت ممتازکالا ندیدم 5879 اگه جایی سراغ دارید لطفا معرفی کنید.
ممنون

• Like
Reactions: snoko

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
از ی تعمیرکار پرسیدم میگفت با وصل کردن هارد اکسترنال فشار زیادی به تلویزیون میاد و ممکنه باعث خرابی بشه !
حقیقت داره آیا ؟؟؟ چون من خیلی وقتا اینکارو میکنم

من تعمیرکار نیستم
ولییییییییی ......
به خود هارد فشار میاد چون تا حالا ۲ تا هارد سوزوندم البته هارد بدون آداپتور بودن واسه همین احتمال میدم تلویزیون نمیتونه برق هارد رو بخوبی تامین کنه

دوستان چرا اینقدر موضوع رو پیچیدش می کنید
هرکسی مشکی بینهایت براش مهمه و روشنایی خوب و موشن بلور بهتر میره سمت oled.هرکسی هم مشکی نزدیک به oled ها و روشنایی عالی براش مهمه میره سمت
led

شیرینی فروم همین بحثاشه<:-P

خوب دوست عزیز شما که این ویدیو رو دیدی یه نگاهی هم به ویدیو سایت معتبر ریتینگ هم میکردی که تازه گذاشتن! 25 tv رو تست کردن تو اون ویدیو!! بهترین TV توی همه ی موارد شده OLED C7 LG اگر بخای سایت های دیگه هم بدم بهت بری ببینی! بالای چند سایت بهترین TV شده !
در خصوص ویدیو شما! این ویدیو z9d در مقابل اولد پاناسونیک هست! پاناسونیک اصلا توی اولد تخصص نداره پیشتر پلاسما میزنه و led !! برای همین z9d بهتر هست تصاویرش!
این عکس ها رو نگاه کن OLED فقط LG
oled c7 در مقابل گرانترین تیوی سونی A1E اون تیوی بزرگه سونیه! فقط کیفیت رنگ و نور دهی C7 رو ببین! این ویدیو هم جناب وینست گذاشته ...! در ضمن z9d خیلی tv خوبی هست اما نه در مقابل c7! در ضمن اینم بگم به نقل از سایت های معتبر کلا اولد ها همشون از هر شرکتی بهترین انتخاب 55 اینچ هست و بلای 55 اینچ یه مقدار کیفیتشون افت میکنه! اما led ها اینچ بزرگ ها بهتر هستن! مثلا همین z9d 75 اینچش عالیه تصویرش.
View attachment 77777 View attachment 77778 View attachment 77777 View attachment 77778 View attachment 77777 View attachment 77778

ممنونم بابت زحمت زیادت که برا عکسها کشیدی

این وینسنت بنده خدا خیلی توضیح داد تو ویدیوش که چرا سونی برایت تره ولی الجی پر نور تر به چشم میاد
در مورد ویدیوی ریتینگ هم عارضم خدمتت که سدریک تو آخر ویدیوش میگه که اگه نور زیاد میخواین به جای OLED برین XE900 بخرین.
البته من با این نظر مخالفم چون XE900 هم برایتنسش کمتر از ۱۰۰۰ نیت هست.

همونطور هم که قبلا گفتم نور زیاد همیشه خوب نیست مثلا تو آسمون ابرها Faded میشن.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: snoko

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
رفقا فرق سری lhباlwال جی چیه؟
یکی از دوستام برا خرید سریlhرفته بود ولیlwبهش دادن 100تومن هم گرونتر و گفتن کیفیت بهتری داره.
روی کاغذ تقریبا یکی هستن فقطlhبلندگو قویتری داره
ولی یه سرچ کردم lwرو زده بود تجاری برا هتل و ...مناسبه:D
یعنی به درد خونه نمیخوره؟:D فرقش چیه؟

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
رفقا فرق سری lhباlwال جی چیه؟
یکی از دوستام برا خرید سریlhرفته بود ولیlwبهش دادن 100تومن هم گرونتر و گفتن کیفیت بهتری داره.
روی کاغذ تقریبا یکی هستن فقطlhبلندگو قویتری داره
ولی یه سرچ کردم lwرو زده بود تجاری برا هتل و ...مناسبه:D
یعنی به درد خونه نمیخوره؟:D فرقش چیه؟
داداش دقیقا پریروز برای منم همین اتفاق خواست بیفته..
رفتم برای یه بنده خدایی تی وی 49 ال جی بخرم..
فروشنده همین مدل lw رو اصرار میکرد ..سریع با گوشی سیرچ زدم دیدم زده مخصوص کار در هتل ها و فروشگاهها...
آخرشم یدونه lh 602 کره ای براش گرفتم 1800...
البته بگم هر دو رو کنار هم روشن کرد برام و تفاوت خاصی بینشون ندیدم...
در کل همون lh خریداری بشه به نظرم معقولتره..lw هم مدل جدیدی نیست..تولید 2016 هست..

• Like
Reactions: u_2

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
داداش دقیقا پریروز برای منم همین اتفاق خواست بیفته..
رفتم برای یه بنده خدایی تی وی 49 ال جی بخرم..
فروشنده همین مدل lw رو اصرار میکرد ..سریع با گوشی سیرچ زدم دیدم زده مخصوص کار در هتل ها و فروشگاهها...
آخرشم یدونه lh 602 کره ای براش گرفتم 1800...
البته بگم هر دو رو کنار هم روشن کرد برام و تفاوت خاصی بینشون ندیدم...
در کل همون lh خریداری بشه به نظرم معقولتره..lw هم مدل جدیدی نیست..تولید 2016 هست..
مشکل اینه گرفته بعد اومد ازم پرسید نمیدونم بهش چی بگم:D
شما خوب گرفتی اینlw310بهش1800دادن ولی lh590که اسمارت هم هست1700:D دیگه انقدر از310تعریف کرده یارو اینم همونو گرفته رو کاغذ که590بلندگو قوی تری داره و اسمارت هم هست100تومن هم ارزونتر

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر