خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
چند تا از دوستان فرمایش کردن که عکس از تی وی بزارم..منم عکسهای پرو روی تی وی رو گذاشتم..
بازی آنچارتد 4 با آخرین آپدیت بصورت hdr هست و فیفا 17 با آخرین آپدیت بصورت 4k و 60 فریم هست...البته عکسها رو با پایین ترین کیفیت ممکن گرفتم که حجمشون کم بشه..
تی وی هم که تلویزیون فوق العاده sony 55x8500d هست..

مبارکتون باشه، عکس عالی عالی، 20 ممنون.

برای مقایسه اگر بدون HDR هم عکس میگرفتید، قدرت HDR این tv بهتر مشخص میشد.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام دوست عزیز انشالله مبارکت باشه وباهاش همیشه خوش باشی.
شک نکن تووps4 pro کیفیت بهتری خواهی دید من خودم تی ویم hdr ساپورت نیست k4سال 2014 هست و از عمق رنگ 2160X YUV420 بیشتر نمیده رو پرو دوستانی که پرو دارن با تی وی hdr ساپورت میدونن من چی میگم یه گزنیه دیگم داریم رو پرو 2160xFULL RGB که کیفت وعمق رنگ واقعی با داشتن تی وی hdr وتنظیماتی که بعد روشن کردن hdmi deep colour رو تی وی میدی رو کنسول فعال میشه ولی بازم تفاوت رو میشه فهمید رو پرو نصبت بهps4 رو همین تی وی که من دارم به خاطر همین امتحانی که من با داشتن این 2 تا کنسول رو یه تی وی2014 بدون hdr داشتم میگم اینو انگار جفتشون به یه چیز قویتر نیاز دارن هم تی وی شما همps4پرو من یعنی تی وی شما ps4 پرو میخواد وps4 پرو من یه تی وی hdr ساپورت تاکیفت بهتر رو کنسول حس کردحالا انشالله پرو رو انداختی روش میفهمی من چی میگم با این که مهاجرت ps4از تی وی 1080 به تی وی k4 خیلی به چشم میاد من خودم این حس کردم ولی روps4 پرو واقعا پروفمنس تر هست .
در مورد کالبیبره کردنم کاملان باهات موافقم اصلا به این سایتا اعتماد نکنین خودتون کالیبره کنین بچهه ها .نمیدونم اینا فازشون چیه خداد تومن میدی تی وی جدید میگری بعد اینا میان میگن برا گیم sharpness بذارید 0 خوب اون وقت تصویر روح نداره رو 0 کالیبره فقط خودتون.
اینا رو هم وقت کردین حتما تا اخر مطلب بخونید در مورد عمق رنگایی که بالا گفتم اطلاعات خوبی میده اخه دیدم تو چندتا صفحه قبل یکی از بچه ها تی وی جدید گرفته بعد عکس سیتینگ کنسولو گذاشته میگه رو کدوم یکی بزارم کیفیت رو 2160X YUV420 یا 2160xFULL RGB با خوندن مقاله دیگه حساب کار دستتون میاد.مقایسه HDMI 2.0 با DisplayPort، آیا HDMI با 4K و 60 هرتز تناسبی دارد؟
بررسی اثر کابل و پورت روی کیفیت تصویر تلویزیون و نمایشگر
بی زحمت از دوستان اگه کسی از تی وی hdr ساپورت وps4 pro استفاده کردن توو سیتینگ کنسول رو این 2 تا کیفیت رنگ چنج کننه و بره داخل بازی ببیننه بجز عمق رنگو کنراست بیشتر توو کیفت بازیم تاثیر داره ممنون میشم یکی تست کنه جواب منو بده چون من با این کیفیت رنگ 2160X YUV420 رو اسمون شب بازی ها وصفحه homeاصلی خود ps4 pro نشست نور ورنگ بدی دارم تو تصویر.در اخرم دعا کنید ردیفشه مام این تی وی k4 .2014 بتونیم رد کنیم یهhdr ساپورت بگیریم برا این ps4 pro قبلام گفتم همچین تی وی گرون ایهم نیمیخوام فقط بروز باشه مثلlg uh8500 برا مابسه :D
راستی امروز اونایی که نسخه بتا اپدیت کنسول ps4 pro به دستشون رسیده یه گزینه توش زیاد شده boost mod باعث میشه بازیهایی قدیمی کنسول که پچ اپدیت براش ندادن رو کنسول رو با فریم ریت بالاتر بازی کنی<:-P
زیاد حرف زدم همگی موفق باشید وسلامت همیشه
البته دوست عزیز این تنظیمات سایتهای نقد وبررسی تلویزیون مخصوص فیلم دیدن هستش
قبول دارم برای بازی یک مقدار باید تنظیمات رو تغییر داد

• Like
Reactions: t33

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
قابل دار نیست داداش..
داداش من خوزستانم و از اینجا بدون گارانتی و ساخت مالزی رو با قیمت کمتر از بانه خریدم..
سعید جان
آقا مدل KS8000 اونجا موجود هست ؟
و من چطوری میتونم از اونجا خرید کنم ؟ سایتی یا فروشگاه آنلاین داره ؟

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سعید جان
آقا مدل KS8000 اونجا موجود هست ؟
و من چطوری میتونم از اونجا خرید کنم ؟ سایتی یا فروشگاه آنلاین داره ؟
داداش اتفاقا آمار گرفتم...ولی اینجا فقط سونی و ال جی بی گارانتی میارن..سامسونگ فقط با ضمانتش هست...

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام دوست عزیز انشالله مبارکت باشه وباهاش همیشه خوش باشی.
شک نکن تووps4 pro کیفیت بهتری خواهی دید من خودم تی ویم hdr ساپورت نیست k4سال 2014 هست و از عمق رنگ 2160X YUV420 بیشتر نمیده رو پرو دوستانی که پرو دارن با تی وی hdr ساپورت میدونن من چی میگم یه گزنیه دیگم داریم رو پرو 2160xFULL RGB که کیفت وعمق رنگ واقعی با داشتن تی وی hdr وتنظیماتی که بعد روشن کردن hdmi deep colour رو تی وی میدی رو کنسول فعال میشه ولی بازم تفاوت رو میشه فهمید رو پرو نصبت بهps4 رو همین تی وی که من دارم به خاطر همین امتحانی که من با داشتن این 2 تا کنسول رو یه تی وی2014 بدون hdr داشتم میگم اینو انگار جفتشون به یه چیز قویتر نیاز دارن هم تی وی شما همps4پرو من یعنی تی وی شما ps4 پرو میخواد وps4 پرو من یه تی وی hdr ساپورت تاکیفت بهتر رو کنسول حس کردحالا انشالله پرو رو انداختی روش میفهمی من چی میگم با این که مهاجرت ps4از تی وی 1080 به تی وی k4 خیلی به چشم میاد من خودم این حس کردم ولی روps4 پرو واقعا پروفمنس تر هست .
در مورد کالبیبره کردنم کاملان باهات موافقم اصلا به این سایتا اعتماد نکنین خودتون کالیبره کنین بچهه ها .نمیدونم اینا فازشون چیه خداد تومن میدی تی وی جدید میگری بعد اینا میان میگن برا گیم sharpness بذارید 0 خوب اون وقت تصویر روح نداره رو 0 کالیبره فقط خودتون.
اینا رو هم وقت کردین حتما تا اخر مطلب بخونید در مورد عمق رنگایی که بالا گفتم اطلاعات خوبی میده اخه دیدم تو چندتا صفحه قبل یکی از بچه ها تی وی جدید گرفته بعد عکس سیتینگ کنسولو گذاشته میگه رو کدوم یکی بزارم کیفیت رو 2160X YUV420 یا 2160xFULL RGB با خوندن مقاله دیگه حساب کار دستتون میاد.مقایسه HDMI 2.0 با DisplayPort، آیا HDMI با 4K و 60 هرتز تناسبی دارد؟
بررسی اثر کابل و پورت روی کیفیت تصویر تلویزیون و نمایشگر
بی زحمت از دوستان اگه کسی از تی وی hdr ساپورت وps4 pro استفاده کردن توو سیتینگ کنسول رو این 2 تا کیفیت رنگ چنج کننه و بره داخل بازی ببیننه بجز عمق رنگو کنراست بیشتر توو کیفت بازیم تاثیر داره ممنون میشم یکی تست کنه جواب منو بده چون من با این کیفیت رنگ 2160X YUV420 رو اسمون شب بازی ها وصفحه homeاصلی خود ps4 pro نشست نور ورنگ بدی دارم تو تصویر.در اخرم دعا کنید ردیفشه مام این تی وی k4 .2014 بتونیم رد کنیم یهhdr ساپورت بگیریم برا این ps4 pro قبلام گفتم همچین تی وی گرون ایهم نیمیخوام فقط بروز باشه مثلlg uh8500 برا مابسه :D
راستی امروز اونایی که نسخه بتا اپدیت کنسول ps4 pro به دستشون رسیده یه گزینه توش زیاد شده boost mod باعث میشه بازیهایی قدیمی کنسول که پچ اپدیت براش ندادن رو کنسول رو با فریم ریت بالاتر بازی کنی<:-P
زیاد حرف زدم همگی موفق باشید وسلامت همیشه
سلام
در مورد کابل HDMI 2.0 باید بگم که به نظر میرسه کابل نسخه 2 با ps4 pro مشکل داره . من این کابل رو دارم و 40 هزار تومن خریدم چند روز پیش که تازه پرو خریدم روش تست کردم مدام تصویر قطع و وصل میشد ! در حالی که با کابل فابریک خود کنسول که فکر میکنم 1.4 هست هیچ مشکلی نداره و یکبار هم قطع و وصل نشده !
-----
در مورد بالا بردن فریم با auto motion plus باید بگم که دو تا مشکل پیش میاره یکی اینپوت لگ بالا یکی افکت صابونی که من شخصا ازش خوشم نمیاد. من همیشه میزارم رو clear تو این حالت افکت صابونی وجود نداره و در واقع حداقل میزان استفاده ازش میکنم .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: Xenon360 and t33

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
داداش اتفاقا آمار گرفتم...ولی اینجا فقط سونی و ال جی بی گارانتی میارن..سامسونگ فقط با ضمانتش هست...
دقيقا شيراز و كازرون يكي از شهرستانهاي استان فارس هم همين وضعيت وجود داره الان
ال جي هم فقط كره موجود هست
سوني هم مالزي
سامسونگ هم شده فقط با ضمانت يعني همون سام سرويس

راجع به ٤٣x800d هم من اون موقع سراغ گرفتم گفتن مدل هاي سايز كوچيك سوني چند مورد داشتيم ic برد سوزونده ديگه سايز پايين نمياريم

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
سوني هم مالزي

راجع به ٤٣x800d هم من اون موقع سراغ گرفتم گفتن مدل هاي سايز كوچيك سوني چند مورد داشتيم ic برد سوزونده ديگه سايز پايين نمياريم

سلام
عرفان جان شما کدوم استان تشریف دارین ؟
و منظورتون از " الجی هم فقط کره موجود هست " چیه ؟
در مورد سونی من تا الان چنین موردی نشنیدم در مورد ic و سوختنشون و ممکنه یه جور بازارگرمی و تبلیغات برای فروش مدلهای دیگه باشه
چون یکی از ترفندهای فروشنده هاست و قشنگ در جریانش هستم
برای همین یک نمونشو میگم که قشنگ منظورمو درک کنید
حدود 15 روز پیش من تو یکی از واحدهای تجاری مشغول نصب دوربین مداربسته بودم که یکی از دوستانم زنگ زد و گفت
میخوام تلویزیون بخرم و سونی مد نظر دارم و یه چند سوال دیگه که آدرس نمایندگی اصلی سونی رو دادم به ایشون
و با توجه به بودجه ایشونم گفتم شما مدل 43x800d رو بررسی و خرید کنید و حدود 45 دقیقه بعد ایشون زنگ زدن
و با ناراحتی به بنده گفتن دستت درد نکنه الان دیگه مارو هم سرکار میزاری ؟!؟!؟!!؟ منم که هنوز چیزی نمیدونستم علت رو جویا شدم
و ایشون گفتن من رفتم نمایندگی سونی و گفتم x800d موجود دارین که فروشنده گتفتن x800d چی هست ؟!!!! اصلا چنین مدلی تولید نشده !!!!
من که این چرندیات رو شنیدم گفتم همونجا باش که بیام و حدود 25 دقیقه ای رسیدم اونجا و وارد نمایندگی شدم و ایشون چون بنده رو میشناختن
سلام و احوال پرسی کردن و تعارف و اینا ... مستقیم ازشون پرسیدم که از کی تا حالا مدل x800d تولید نمیشه ؟ و ایشون چون دوست بنده رو دیدن
دیگه حرفی نتونستن بزنن و منم گفتم دستتون درد نکنه ما اینجا مشتری میفرستیم اینم نتیجه محبت ما حالا یه بار نتونستیم
زنگ بزنیم و هماهنگ کنیم شما باید این حرفهای بی اساس رو تحویل مردم بدین ؟ و ایشون گفتن اشتباه لفظی شده و مشکل از ما بوده
ولی خب من با این دوستمون مغازه رو ترک کردیم
این فقط یکی از هزاران موردی هست که به شما میگم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Xenon360

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستانی که PS4 PRO دارن به نظر من بهترین حالت برای بازی در تلویزیوهای فورکا سامسونگ تو حالت گیم مد هست البته نه با تنظیمات دیفالت بلکه باید خود گیم مد رو کالیبره کنید . تو حالت دینامیک تصویر براق تر و شفاف تره منتها چشم رو خسته میکنه .

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستانی که PS4 PRO دارن به نظر من بهترین حالت برای بازی در تلویزیوهای فورکا سامسونگ تو حالت گیم مد هست البته نه با تنظیمات دیفالت بلکه باید خود گیم مد رو کالیبره کنید . تو حالت دینامیک تصویر براق تر و شفاف تره منتها چشم رو خسته میکنه .
كلا توي حالت داينامايك تلوزيون هاي سامسونگ علاوه بر افزايش input lag توي تصاويري ك بيشترشون تاريك هست جزئيات از بين ميره و زيادي تاريك ميشه . حتي خود تي وي توي اين نوع تصاوير بك لايك رو ي مقدار كاهش ميده و توي حالت گيم مو اين اتفاق خيلي كاهش پيدا ميكنه و با كاهش بك لايت رو ب رو نيستيم
خود گيم مد رو كاليبره كنيد

برا تي وي هاي سوني هم همينطور . خود گيم مد رو كاليبره كنيد . ضمنا رنگ ها توي گيم مد بسيار نزديك ب واقعيت هست و به چيزي ك توسعه دهنده ها مد نظر داشتن ...

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
كلا توي حالت داينامايك تلوزيون هاي سامسونگ علاوه بر افزايش input lag توي تصاويري ك بيشترشون تاريك هست جزئيات از بين ميره و زيادي تاريك ميشه . حتي خود تي وي توي اين نوع تصاوير بك لايك رو ي مقدار كاهش ميده و توي حالت گيم مو اين اتفاق خيلي كاهش پيدا ميكنه و با كاهش بك لايت رو ب رو نيستيم
خود گيم مد رو كاليبره كنيد

برا تي وي هاي سوني هم همينطور . خود گيم مد رو كاليبره كنيد . ضمنا رنگ ها توي گيم مد بسيار نزديك ب واقعيت هست و به چيزي ك توسعه دهنده ها مد نظر داشتن ...

پلی 4 معمولی که داشتم حالت گیم مد رو هم که کالیبره میکردم کیفیت خوبی نمیگرفتم به خاطر همین حالت استاندارد رو کالیبره کرده بودم و رو حالت استاندارد بازی میکردم ولی برای pro تو حالت های مختلف که تست کردم برتری با گیم مد تو حالت کالیبره شده بوده .
تو بازیهایی که برای ps4 pro پچ ارایه نشده مثل witcher 3 فریم با ثبات تری میبینیم. مثلا اگر پلی 4 بین 25 تا 30 بود الان بین 30 تا 35 هست ولی کیفیت تصویر تفاوتی نداره. حالا تو اپدیت بعدی Boost mode بیاد ببینیم چقدر فرق میکنه .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: Xenon360

HAMED200

کاربر سایت
Jan 10, 2017
65
سوني هم مالزي

تلویزیون های الجی اونجا مونتاژ کجا هستن؟؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان سلام.خواهشا به این سوال جواب بدید فوریه
بنده میخوام به صورت اینترنتی یک دستگاه تلویزیون سامسونگ ku7970 رو از سایت یکنام بگیرم.میخواستم ببینم سایت معتبری هست یا خیر
تمام مجوزها رو هم داخل سایتشون دارن.ممنون میشم جواب بدید
تلویزیون ال ای دی 55 اینچ سامسونگ SAMSUNG 55KU7970 LED 4K TV اسمارت

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
دوستان سلام.خواهشا به این سوال جواب بدید فوریه
بنده میخوام به صورت اینترنتی یک دستگاه تلویزیون سامسونگ ku7970 رو از سایت یکنام بگیرم.میخواستم ببینم سایت معتبری هست یا خیر
تمام مجوزها رو هم داخل سایتشون دارن.ممنون میشم جواب بدید
تلویزیون ال ای دی 55 اینچ سامسونگ SAMSUNG 55KU7970 LED 4K TV اسمارت
داداش اگه میخوای با گارانتی بگیری خب حضوری از فروشگاه و نمایندگی سامسونگ بگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر