خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام خسته نباشید من یک TV SAMSUNG KS8985 اینج 55 خریدم
ولی من PC را بهش وصل کردم
رزولوشن را روی 4K هست میزارم روی 1080 1920 مثل این میشه که درایور کارت گرافیک نصب نیست برای بازی هام همینطور هست 4K که هست میزاری 1080 1920 بی کیفیت میشه
گرافیکم هست GTX980
اگه میشه راهنمایی کنید
با تشکر
من pc رو تا حالا به تلویزیون وصل نکردم ولی تا اونجایی که میدونم UHD COLOR رو باید فعال کنید .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: Xenon360

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
یک خبر جالب برای عزیزانی که کنسول PS4 دارند :

سونی از آپدیت فریمور جدید «4.50» برای پلتفورم «پلی استیشن 4» خبر داد
آپدیت فریمور «4.50» ویژگی های جدیدی را به پلتفورم «پلی استیشن 4» اضافه خواهد کرد که یکی از مهم ترین ویژگی های
این آپدیت قابلیت پشتیبانی از هارد اکسترنال تا ظرفیت 8 ترابایت را برای این کنسول محیا می کند. در این صورت کاربران می توانند
مستقیما از طریق یک هارد اکسترنال بازی های مورد نظرشان را بر روی آن نصب کرده و استفاده کنند.
از دیگر ویژگی های این آپدیت کاربران می توانند عکس مورد علاقه خود را در پس زمینه منوی کاربری خود قرار دهند.
اگه اینجور باشه خیلی عالیه . ما که بازی دیجیتالی استفاده میکنیم کارمون راحت میشه .

• Like
Reactions: Xenon360

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
Dad
سلام خسته نباشید من یک TV SAMSUNG KS8985 اینج 55 خریدم
ولی من PC را بهش وصل کردم
رزولوشن را روی 4K هست میزارم روی 1080 1920 مثل این میشه که درایور کارت گرافیک نصب نیست برای بازی هام همینطور هست 4K که هست میزاری 1080 1920 بی کیفیت میشه
گرافیکم هست GTX980
اگه میشه راهنمایی کنید
با تشکر
عزیز من هم تلویزیون 8920 رو به pc وصل کردم روی 4k
در کل اگه بیاری پایین رزولوشن رو کیفیت افت میکنه و بهترین حالت رزولوشن خود TV هست

آخرین ویرایش:

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
اگه اینجور باشه خیلی عالیه . ما که بازی دیجیتالی استفاده میکنیم کارمون راحت میشه .

بله کاملا حق با شماست چون این PSX پدرمون رو درمیاره تا یه چیزی رو دانلود کرده و منتقلش کنیم
اینطوری واقعا کارمون راحت میشه و با خیال راحت از بازیها لذت میبرم
یه چندتا ویژگی اضافه میشه با این آپدیت که به نظر من همین ساپورت هارد اکسترنال مهمترینشه

PS4 firmware update 4.50 brings external HDD
support, possibly a boost mode to improve
.frame rate
Finally, Sony is adding support for external hard drives. After taking the update, you’ll be able to store content (including games and add-ons) on any USB 3.0 HDD, similar to what you can currently do on Xbox One.
HDDs up to 8TB in size are supported, and you’ll even be able to download and install directly to the external storage. Anything installed on the external unit will appear in the Content Launcher of the home screen
You can also move content from the internal HDD to the external

• Like
Reactions: ps3_360_wii

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
منم موفق شدم ku 7970 سایز 55 بگیرم یسری نکته در موردش بگم که خیلی از بچه ها شاید بخوان بگیرنش بخاطر قیمت مناسب و امکانات و...البته ks8985 ام تهیه شده ولی سر فرصت درمورد اونم مینویسم و تصاویرشو میذارم.بریم سر اصل مطلب ک همون ku7970 اول اینکه عملکرد این tv من فعلا رو xbox1 عادی بررسی کردم و هنوز pro تهیه نشده علکرد ks8985 ام با ps4 معمولی بررسی کردم.عملکرد این tv تو گیمینگ فوق العادست اما باید درست کالیبره بشه من با کالیبره کردن درست یکار کردم الان مثلا دارم رو همون ku7970 عملکرد خیلی بهتری از ks8985 میگیرم رو تنظیمات دیفالتش برا کالیبره کردن سایتا مختلف مثل rthings و یوروگیمر و...ول کنید خودتون باید کار کنید وگرنه با کالیبره ای ک اونا میکنن گند میخوره ب تصویرتون به عنوان مثال sharpness میذارن رو 0 تو خیلی ازین سایتا ک ب فاجعست حداقل باید 50 و حداکثرش 70 باشه ک بهترین حالتش همینه این ی نکتشه نکته بعد قابلیت upscale مدل ku7970 ک واقا عالی عمل میکنه تقریبا همه بازیا وانمو دارم رو 60 فریم اجرا میکنم ک واقعا لذت بخشه مخصوصا بازیای شوتینگ مثل گیرز ک ادمو میبرن تو ی دنیای دیگه اما اینو بگم ک ازین نظر ks8985 واقعا سرتره و بینقص عمل میکنه به عنوان مثال من fallout4 رو ps4 زیر 30 فریم میگرفتم حتی اما الان با ks8985 دارم 60 فریم فول میگیرم ک واقا لذت بازیو چند برابر کرده درسته با جفت tv شاید تصویری ک میگیرم خیلی فاصله ی زیادی با تلوزیون قبلیم نداره(فاصله هست اما عجیب غریب نیست) اما نبایدم با کنسولایی ک باهاشون امتحان کردم تلوزیونو انتظار عجیب غریب داشت ایشالله بعد از تهیه pro کامل جفت tv مقایسه میکنم سر فرصت این فعلا یسری تصویر از اجرای بازیا وان مثل گیرز 4 و هورایزن 3 و شاهکار ویچر 3 و ff xv.یسری تصویر دمو ک تو این فروشگاه های فروش میذارن و دموی 4k بازی انحصاری سونی ینی horizon

البته این تصویرا به شکل مستقیم دیده شن یچیز دیگه ان
اجرای 60 فریم گیرز 4 چیزیه ک امیدوارم همتون تجربه کنید هر اره کردن هر تیر و هر مبارزه لذتش چندین برابر میشه و پولی ک برای این tv یا میدیدو حلال میکنه:D در اخرم اینکه اگه تا 6 تومن نمیتونید هزینه کنید تو خرید ku7970 ی لحظه شک نکنید نسبت ب tv هم رنج خودش کاملا سرتره مخصوصا از نظر گیمینگ مشکل motion داره اما باور کنید ممکن نیست حسش کنید مگه اینکه بخاید تصویرو فریز کنید و نگه دارید ks8985 ام ک ی انتخاب فوق العادست مخصوصا بخاطر upscale بینقصش ک واقعا عالیه و البته روشنایی بهترش اما اگه تنظیمات و کالیبره بلد باشید میتونید از همون ku7970 ام در حد بهترین tv تصویر بگیرید همینکه این بازیارو میشه 60 فریم اجرا کرد خودش ی جهشه بزرگه دیگه اینکه با پرو با کیفیت بالاترم بشه این بازیارو اجرا کرد خودش واقا خرید این tv یارو توجیه میکنه

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
منم موفق شدم ku 7970 سایز 55 بگیرم یسری نکته در موردش بگم که خیلی از بچه ها شاید بخوان بگیرنش بخاطر قیمت مناسب و امکانات و...البته ks8985 ام تهیه شده ولی سر فرصت درمورد اونم مینویسم و تصاویرشو میذارم.بریم سر اصل مطلب ک همون ku7970 اول اینکه عملکرد این tv من فعلا رو xbox1 عادی بررسی کردم و هنوز pro تهیه نشده علکرد ks8985 ام با ps4 معمولی بررسی کردم.عملکرد این tv تو گیمینگ فوق العادست اما باید درست کالیبره بشه من با کالیبره کردن درست یکار کردم الان مثلا دارم رو همون ku7970 عملکرد خیلی بهتری از ks8985 میگیرم رو تنظیمات دیفالتش برا کالیبره کردن سایتا مختلف مثل rthings و یوروگیمر و...ول کنید خودتون باید کار کنید وگرنه با کالیبره ای ک اونا میکنن گند میخوره ب تصویرتون به عنوان مثال sharpness میذارن رو 0 تو خیلی ازین سایتا ک ب فاجعست حداقل باید 50 و حداکثرش 70 باشه ک بهترین حالتش همینه این ی نکتشه نکته بعد قابلیت upscale مدل ku7970 ک واقا عالی عمل میکنه تقریبا همه بازیا وانمو دارم رو 60 فریم اجرا میکنم ک واقعا لذت بخشه مخصوصا بازیای شوتینگ مثل گیرز ک ادمو میبرن تو ی دنیای دیگه اما اینو بگم ک ازین نظر ks8985 واقعا سرتره و بینقص عمل میکنه به عنوان مثال من fallout4 رو ps4 زیر 30 فریم میگرفتم حتی اما الان با ks8985 دارم 60 فریم فول میگیرم ک واقا لذت بازیو چند برابر کرده درسته با جفت tv شاید تصویری ک میگیرم خیلی فاصله ی زیادی با تلوزیون قبلیم نداره(فاصله هست اما عجیب غریب نیست) اما نبایدم با کنسولایی ک باهاشون امتحان کردم تلوزیونو انتظار عجیب غریب داشت ایشالله بعد از تهیه pro کامل جفت tv مقایسه میکنم سر فرصت این فعلا یسری تصویر از اجرای بازیا وان مثل گیرز 4 و هورایزن 3 و شاهکار ویچر 3 و ff xv.یسری تصویر دمو ک تو این فروشگاه های فروش میذارن و دموی 4k بازی انحصاری سونی ینی horizon

اجرای 60 فریم گیرز 4 چیزیه ک امیدوارم همتون تجربه کنید هر اره کردن هر تیر و هر مبارزه لذتش چندین برابر میشه و پولی ک برای این tv یا میدیدو حلال میکنه:D در اخرم اینکه اگه تا 6 تومن نمیتونید هزینه کنید تو خرید ku7970 ی لحظه شک نکنید نسبت ب tv هم رنج خودش کاملا سرتره مخصوصا از نظر گیمینگ مشکل motion داره اما باور کنید ممکن نیست حسش کنید مگه اینکه بخاید تصویرو فریز کنید و نگه دارید ks8985 ام ک ی انتخاب فوق العادست مخصوصا بخاطر upscale بینقصش ک واقعا عالیه و البته روشنایی بهترش اما اگه تنظیمات و کالیبره بلد باشید میتونید از همون ku7970 ام در حد بهترین tv تصویر بگیرید همینکه این بازیارو میشه 60 فریم اجرا کرد خودش ی جهشه بزرگه دیگه اینکه با پرو با کیفیت بالاترم بشه این بازیارو اجرا کرد خودش واقا خرید این tv یارو توجیه میکنه
مبارکتون باشه
قیمت رو فقط نگفتید.3690 قیمت دارم.شما کمتر گرفتید
جالبه رفتم اصفهان فروشنده میگفت باید یک ساند بار هم همراهش بگیرید واجباریه
کیفیت hdr ش چطوره در مقایسه با اون مدل بالاتر سامسونگ.ت؟تفاوت خیلی هست بین این دو؟
بنده هم میخوام همین مدل رو بگیرم

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
مبارکتون باشه
قیمت رو فقط نگفتید.3690 قیمت دارم.شما کمتر گرفتید
جالبه رفتم اصفهان فروشنده میگفت باید یک ساند بار هم همراهش بگیرید واجباریه
مرسی عزیز قیمت من 3700 اینو گرفتم 8985 ام 6200 در اومد ن اون ساندبار اینارم اجبار نکرد فقط یه ترانس بود که گفتن بهتره بگیرید و مام برا جفتشون گرفتیم

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
مرسی عزیز قیمت من 3700 اینو گرفتم 8985 ام 6200 در اومد ن اون ساندبار اینارم اجبار نکرد فقط یه ترانس بود که گفتن بهتره بگیرید و مام برا جفتشون گرفتیم
کیفیت hdr ش چطوره در مقایسه با اون مدل بالاتر سامسونگ.ت؟تفاوت خیلی هست بین این دو؟

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
بدون هیچ اغراقی و به عنوان کسیکه جفتشونو داره و تو ریز ترین جزعیات دقیق میشه و کلا کیفیت و رنگ و...براش مهمه بهت میگم ن تفاوت خیلی نیست اگرم بتونی بهترین کاراییو از تلوزیونت بگیری که دیگه ی تصویر عالی داری از ku7970 من الان ps4 ام به ks8985 وصله و x1 به 7970 واقعا تفاوتا عجیب نیست البته محتوای hdr فقط یسری ویدیو تو یوتیوب بود و بعد تهیه pro بهتر میتونم مقایسه کنم فقط قابلیت upscale 8985 بی نظیره واقا و تصویرا نرم ترن و کلا از 60 فریم خیلی کم پیش میاد افت کنه اما تو 7970 امکان داره ی مقدار فریم از 60 بیاد پایینتر حالا اگه ایشالله تهیه کردی در مورد تنظیماتشم اگه خواستی کمک میکنم بهت چون این سایتا گند کاری میکنن با این چیزایی ک میگن البته اکثر گیمرا خودشون تو این مسعله واردن در کل خیالت راحت 55 اینچه 7970 بین باقی tv مثل 8500 ال جی یا 850d سونی یچیز دیگس مخصوصا اگع کنتراست و تیرگی برات مهمه قشنگ رنگ تیره فوق العادشو موقه صحنه هایی ک تیرن میتونی حس کنی و ازین نظر نزدیک ترین تصویرو به 8985 همین مدل داره

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
بدون هیچ اغراقی و به عنوان کسیکه جفتشونو داره و تو ریز ترین جزعیات دقیق میشه و کلا کیفیت و رنگ و...براش مهمه بهت میگم ن تفاوت خیلی نیست اگرم بتونی بهترین کاراییو از تلوزیونت بگیری که دیگه ی تصویر عالی داری از ku7970 من الان ps4 ام به ks8985 وصله و x1 به 7970 واقعا تفاوتا عجیب نیست البته محتوای hdr فقط یسری ویدیو تو یوتیوب بود و بعد تهیه pro بهتر میتونم مقایسه کنم فقط قابلیت upscale 8985 بی نظیره واقا و تصویرا نرم ترن و کلا از 60 فریم خیلی کم پیش میاد افت کنه اما تو 7970 امکان داره ی مقدار فریم از 60 بیاد پایینتر حالا اگه ایشالله تهیه کردی در مورد تنظیماتشم اگه خواستی کمک میکنم بهت چون این سایتا گند کاری میکنن با این چیزایی ک میگن البته اکثر گیمرا خودشون تو این مسعله واردن در کل خیالت راحت 55 اینچه 7970 بین باقی tv مثل 8500 ال جی یا 850d سونی یچیز دیگس مخصوصا اگع کنتراست و تیرگی برات مهمه قشنگ رنگ تیره فوق العادشو موقه صحنه هایی ک تیرن میتونی حس کنی و ازین نظر نزدیک ترین تصویرو به 8985 همین مدل داره
مبارکه عزیز ایشالا خیرشو ببینی
ساندبار اینجا هم‌اجباری نیست و مبلغشو از تلویزیون کم میکنن
از ۸۹۸۵ هم چنتا عکس بزار از زوایای مختلف

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران

دمت گرم داداش، کارت حرف نداره،مبارکتون باشه لطف کردی، خیلی عکسای خوبی بودند.

منظورتون از اینکه بازی تو این tv ها 60 فریم شده همون فریم ریت های مصنوعی motion flow یا motion plus هست؟ همون soap opera؟ اگر منظورتون این هست خب اینکار لگ زیادی در حدود 100 میلی ثانیه ایجاد میکنه، تنها tv که من دیدم بین لگ و motion flow تعادل ایجاد کرده و موشن اون خیلی باعث لگ نمیشه tv های سونی هست.

در رابطه با کیفیت تصویر این دو مدل که خریدید، شاید در حالت عادی شبیه هم باشند اما تفاوت اصلیشون در حالت HDR مشخص خواهد شد، اونم نه HDR معمولی (HDR 10) در برخی بازی های PS Pro مثل فاینال فانتزی، بلکه HDR 1000 (که هنوز اطلاع ندارم کدوم بازی های PS4 Pro از این نوع hdr پشتیبانی میکنند). بنابراین بنظرم برای افرادی که رو HDR حساس هستند این دو باهم خیلی تفاوت میکنند. تو این ویدئو از مقایسه the last of us در هردو مدلی که شما خریداری کردید تفاوت ها قابل مشاهده اس:

منم ناچار هستم منحنی بگیرم، ممکنه از تجربه گیمتون با ks8985 بفرمایید؟ اذیت نمیکنه این حالت منحنی؟

ممنونم.

آخرین ویرایش:

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
مبارک باشه دوست عزیز.یه سوال دارم ازتون من توی حالت گیم مود بازی نمیکنم چون کیفیت تصویر افتضاح میشه خارج از حالت گیم خیلی خوبه که اونم اینپوت لگ خیلی میره بالا شما توی چه حالتی بازی میکینی روی این تی وی شاید قصد خرید کردم

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
مبارک باشه دوست عزیز.یه سوال دارم ازتون من توی حالت گیم مود بازی نمیکنم چون کیفیت تصویر افتضاح میشه خارج از حالت گیم خیلی خوبه که اونم اینپوت لگ خیلی میره بالا شما توی چه حالتی بازی میکینی روی این تی وی شاید قصد خرید کردم

اینپوت لگ 8985 ضمیمه کردم، اینپوت لگ 6300 هم تقریبا همینه (4 یا 5 میلی کمتر بیشتر). که بنظرم خیلی عالیه، نمیدونم مونتاژ ایران هم همین مقدار لگ هست یا نه؟

حالت 4:4:4 خارج از game mode هست فکر میکنم. درسته دوستان؟

اگر هم کالر سمپلینگ 4:4:4 خارج game mode نباشه، فکر نمیکنم ترکیب hdr+4:4:4 کیفیت بدی بده!

Attachments

• CYMERA_20170204_035025.jpg
    CYMERA_20170204_035025.jpg
    119.5 KB · مشاهده: 13

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
اینپوت لگ 8985 ضمیمه کردم، اینپوت لگ 6300 هم تقریبا همینه (4 یا 5 میلی کمتر بیشتر). که بنظرم خیلی عالیه، نمیدونم مونتاژ ایران هم همین مقدار لگ هست یا نه؟

حالت 4:4:4 خارج از game mode هست فکر میکنم. درسته دوستان؟

اگر هم کالر سمپلینگ 4:4:4 خارج game mode نباشه، فکر نمیکنم ترکیب hdr+4:4:4 کیفیت بدی بده!

درود
فقط من یه موضوعی رو اضافه کنم که سعی کنید از اعداد و ارقامی که سایت RTING برای تست انواع تلویزیونها نوشته شده
روی تلویزیونها داخلی استفاده نکنید چون اولا مدلهایی که تو این سایت مورد بررسی قرار داده میشه
مدلهایی هستند که خود شرکت سازنده در اختیار این سایت قرار میده برای بررسی و تستهای مربوط و دوما این مدلها همگی دست چین شده
بهترینهای خط تولید او شرکت به حساب میان
پس اگر خواستید از مدلهای داخلی انتخاب کنید زیاد روی این اعداد حساب نکنید مگر اینکه خلاف این امر با انواع ابزار اندازه گیری
بررسی و نوشته شده باشه مثل همین سایت RTING
متاسفانه این ابزار بسیار گران قیمت و نایاب هستند وگرنه خیلی از سایتها از این ابزار برای بررسی استفاده میکردند
این موضوع رو فقط به خاطر خودتون میگم تا بهترین انتخاب رو کرده باشین نه چیز دیگه

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
مبارکه عزیز ایشالا خیرشو ببینی
ساندبار اینجا هم‌اجباری نیست و مبلغشو از تلویزیون کم میکنن
از ۸۹۸۵ هم چنتا عکس بزار از زوایای مختلف
مرسی عزیز درسته اجبار نیس مگه اینکه بخوان زرنگ بازی دربیارن:D
حتما اگه بشه تا اخر امشب تست کامل 8985 ام میذارم با تصویرای مختلف;)

دمت گرم داداش، کارت حرف نداره،مبارکتون باشه لطف کردی، خیلی عکسای خوبی بودند.

منظورتون از اینکه بازی تو این tv ها 60 فریم شده همون فریم ریت های مصنوعی motion flow یا motion plus هست؟ همون soap opera؟ اگر منظورتون این هست خب اینکار لگ زیادی در حدود 100 میلی ثانیه ایجاد میکنه، تنها tv که من دیدم بین لگ و motion flow تعادل ایجاد کرده و موشن اون خیلی باعث لگ نمیشه tv های سونی هست.

در رابطه با کیفیت تصویر این دو مدل که خریدید، شاید در حالت عادی شبیه هم باشند اما تفاوت اصلیشون در حالت HDR مشخص خواهد شد، اونم نه HDR معمولی (HDR 10) در برخی بازی های PS Pro مثل فاینال فانتزی، بلکه HDR 1000 (که هنوز اطلاع ندارم کدوم بازی های PS4 Pro از این نوع hdr پشتیبانی میکنند). بنابراین بنظرم برای افرادی که رو HDR حساس هستند این دو باهم خیلی تفاوت میکنند. تو این ویدئو از مقایسه the last of us در هردو مدلی که شما خریداری کردید تفاوت ها قابل مشاهده اس:

منم ناچار هستم منحنی بگیرم، ممکنه از تجربه گیمتون با ks8985 بفرمایید؟ اذیت نمیکنه این حالت منحنی؟

ممنونم.
قربونت عزیز ایشالله هرچی زودتر قسمت خودتون;)
منظورم از 60 همون قابلیت auto motion plus ک تو گزینه های تنظیمات حرفه ای گذاشته شده و البته مثلا تو حالت گیم مود دیفالت tv خاموشه ک بنظر من اگه خاموشش کنی پس چرا اصلا این tv یارو بگیری:D اینپوت لگی که میگید تو این حالت حس میشه اما اگه انلاین نخواید بازی کنید بهترین گزینس مثلا خود گیرز ک دیگه همه میدونیم یه شوتینگ فوق العاده سریعه و سرعت و عکس المعل توش خیلی مهمه با وجود 60 فریم شدن با همون قابلیت motion plus لذتش چندین برابر میشه و وقتی خودتون tv بگیرید متوجه میشید که همیشه باید روشن باشه البته اینم بگم همین قابلیت upscale فریم ریت تو 8985 خیلی بهتر و روون ترم هست حتی در مورد hdr ام درست میگید تو اولین فرصت بعد خرید pro جفتشونو تست میکنم ببینم تفاوتا چقدر میشه فعلا که اصلا چشمگیر نبوده در مورد اون ویدیوییم ک گذاشتید با تنظیمات بهتر و کالیبره تفاوتا کمتر ازین میشه ;)
در مورد منحنیم والا یه مقدار عمق تصویرو زیاد میکنه اما چیزی نیست ک بخواد اذیتتون کنه و ب تجربه ی گیمینگتون ضربه بزنه خیالتون راحت;)

مرسی عزیز ایشالله هرچی زودتر بهتر ازینا قسمت خودتون. در مورد حالت گیم مودم باز مشکلی نداره شما میتونید خیلی راحت برید تو تنظیمات و تو همون حالتم تصویر خیلی بهتر و زنده تری بگیرید فقط ی نکته اینه ک تو این حالت قابلیت auto motion plus خاموش میشه و تلوزیون دیگه تصویرو upscale نمیکنه براتون تا فریم ریت خیلی بهتری بگیرید اینپوت لگ 7970 ام تا اونجایی ک من میدونم حدود 19 تو سایت rthings ک یه رقم فوق العادس و بهترین tv ازین نظر. من تو حالت استاندارد بازی میکنم اما با کلی تنظیمات که انجام دادم تا بهترین تصویرو بگیرم

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر