خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
وقتی وب سایت رسمی سامسونگ ایران نوشته سری 6 دیگه بحثی باقی نمی مونه
موفق باشی
دوست عزیزم برام مهم نیست وب سایت ایرانی چی نوشته
چون من اصلا به مدلهای داخلی توجه نمیکنم و به کسی هم پیشنهاد نمیکنم و نکردم و نخواهمم کرد
شما به کارتون ادامه بدین

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
پستتون رو ویرایش کردید ؟
با 5 تومن میتونید از تلویزیونهای فیلیپس هم خرید کنید مثلا مدل 55PUS6501
یا مدل 55uh850t یا 55uh850v رو با قیمت حدودی 4 میلیون و بقیشو بزارید تو جیبتون
ممنون از راهنماییت
پس تلویزیون خوبیه درسته؟ برای منزل برادرم میخوام
مدل uh950 چه تفاوتی داره با uh850 و قیمتش چقدر اختلاف داره؟ و اینکه با همین اسم تو نمایندگی میفروشن؟

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
ممنون از راهنماییت
پس تلویزیون خوبیه درسته؟ برای منزل برادرم میخوام
مدل uh950 چه تفاوتی داره با uh850 و قیمتش چقدر اختلاف داره؟ و اینکه با همین اسم تو نمایندگی میفروشن؟

خواهش میکنم
مدل 850 رو من چند بار خریدم برای دیگران و همه ازش راضی بودن و ایرادی نمیشه بهش گرفت البته من حتی به OLED ها هم گیر میدم :D
ولی 950 رو من هنوز از نزدیک ندیدم و دقیق نمیتونم نظر بدم در موردش ولی اینو میدونم که از سایز 65 اینچ شروع میشه
والا من اصلا اطلاعاتی در مورد کالاهای مونتاژ داخلی ندارم و انتخاب رو واگذار میکنم به خود خریدار
که کالای داخلی بگیره یا اصلی

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
خواهش میکنم
مدل 850 رو من چند بار خریدم برای دیگران و همه ازش راضی بودن و ایرادی نمیشه بهش گرفت البته من حتی به OLED ها هم گیر میدم :D
ولی 950 رو من هنوز از نزدیک ندیدم و دقیق نمیتونم نظر بدم در موردش ولی اینو میدونم که از سایز 65 اینچ شروع میشه
والا من اصلا اطلاعاتی در مورد کالاهای مونتاژ داخلی ندارم و انتخاب رو واگذار میکنم به خود خریدار
که کالای داخلی بگیره یا اصلی
ممنون داداش
دوستان اگه کسی میدونه که این uh850 و uh950 با چه اسمهایی در نمایندگی ال جی به فروش میرسند بگه ممنون میشم

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
دوستان سینما خانگی (مخصوصا سونی) هست که اسپیکر هاش بدون سیم وصل بشه به سیستم و دیگه دردسر سیم وسط پذیرایی رو نداشته باشه؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان سینما خانگی (مخصوصا سونی) هست که اسپیکر هاش بدون سیم وصل بشه به سیستم و دیگه دردسر سیم وسط پذیرایی رو نداشته باشه؟
داداش اصلا همچين چيزي نيست ك كلا بي سيم باشه

فقط دوتا اسپيكر پشتي ميتونه بي سيم باشه تازه اونم با كابل وصل ميشن ب آمپيليفاير دوتا اسپيكر پشتي
يعني انگار فقط شما اسپيكر هاي عقبي رو ب بلوري پلير وصل نميكني و ب جاش به يدونه گيرنده ي واي فاي ك آمپيلي فاير هم هست وصل ميكني عقبي ها رو بازم با كابل
م
ن خودم سينما خانگي هم سامسونگ و هم سوني دارم . هر دو بي سيم هستن

و اينكه بهت بگم همچين حجم صدايي و كيفيتي بعيده ك كلا بدون سيم بخواد انتقال پيدا كنه . حتي همين بلند گو هاي سوراند ك با كابل ب گيرنده ي واي فاي پشتي وصل شده صداشون ضعيف تر از اسپيكر هاي فرانت هست ك مستقيم ب بلوري ك آمپيلي فاير اصلي هست وصله

Sent from iPhone using Tapatalk

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
ممنون داداش
دوستان اگه کسی میدونه که این uh850 و uh950 با چه اسمهایی در نمایندگی ال جی به فروش میرسند بگه ممنون میشم
متشکرم
برای شناخت مدلهای ایرانی اگر دیدید که حروف GI به اخر مدل اضافه شده که مخفف گلد ایران بدونید داخلی هست البته با صفر اضافه
البته این برای شناخت مدل ایرانی بود و نمیشه همین طوری به مدل اصلی این ارقام رو اضافه کرد یا کم کرد
حتی برخی مدلهارو که این صفر و حروف GI رو کم میکنیم میره منطقه نیوزیلند رو نشون میده یا انگلیس یا عربستان / اصلا داستانه
میتونم بپرسم چرا از مدلهای اصلی نمیگیرید ؟
من الان چند ساله انواع کالاهارو از بانه خرید میکنم برای دوستان و اشنایان و بقیه و تا الان هیچ مشکل یا ایرادی پیدا نکردن خوشبختانه
من حتی تو عید سال پیش یک تلویزین 55 خریدم برای دوستان که همسایشون تعمیرکار مجاز الجی بودن و نمایندش که گفته بودن تلویزیون
اصله و اصلا جای نگرانی نیست و به خیال راحت استفاده کنید و جالبش اینه که خود ایشون هم از بانه یخچال ساید بای ساید و تلویزیون خریده بودند
به هر حال لازم دونستم اطلاع بدم بهتون که اگر شایعاتی شنیدین باور نکنین / چون همین الان اگر از یه فروشنده که تلویزیون ساخت داخل رو
میفروشه بپرسی انواع و اقسام جک هارو براتون تعریف میکنه که شما از خرید لوازم اصلی منصرف کنه ( البته این نظر منه )
البته میل خودتون هست و تصمیم گیرنده هم شما هستید

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
متشکرم
برای شناخت مدلهای ایرانی اگر دیدید که حروف GI به اخر مدل اضافه شده که مخفف گلد ایران بدونید داخلی هست البته با صفر اضافه
البته این برای شناخت مدل ایرانی بود و نمیشه همین طوری به مدل اصلی این ارقام رو اضافه کرد یا کم کرد
حتی برخی مدلهارو که این صفر و حروف GI رو کم میکنیم میره منطقه نیوزیلند رو نشون میده یا انگلیس یا عربستان / اصلا داستانه
میتونم بپرسم چرا از مدلهای اصلی نمیگیرید ؟
من الان چند ساله انواع کالاهارو از بانه خرید میکنم برای دوستان و اشنایان و بقیه و تا الان هیچ مشکل یا ایرادی پیدا نکردن خوشبختانه
من حتی تو عید سال پیش یک تلویزین 55 خریدم برای دوستان که همسایشون تعمیرکار مجاز الجی بودن و نمایندش که گفته بودن تلویزیون
اصله و اصلا جای نگرانی نیست و به خیال راحت استفاده کنید و جالبش اینه که خود ایشون هم از بانه یخچال ساید بای ساید و تلویزیون خریده بودند
به هر حال لازم دونستم اطلاع بدم بهتون که اگر شایعاتی شنیدین باور نکنین / چون همین الان اگر از یه فروشنده که تلویزیون ساخت داخل رو
میفروشه بپرسی انواع و اقسام جک هارو براتون تعریف میکنه که شما از خرید لوازم اصلی منصرف کنه ( البته این نظر منه )
البته میل خودتون هست و تصمیم گیرنده هم شما هستید
درست میفرمایید
ولی چون برای خودم نیست و فقط قصد خرید از نمایندگی رو دارند پرسیدم که uh850 و uh950 در نمایندگی با چه اسم مدلی فروخته میشه

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
درست میفرمایید
ولی چون برای خودم نیست و فقط قصد خرید از نمایندگی رو دارند پرسیدم که uh850 و uh950 در نمایندگی با چه اسم مدلی فروخته میشه
داداش اسمش همينه ال جي مثه سامسونگ نيست ك تغييرات گسترده توي شماره ي مدل ارائه بده

همين ك دوستمون عطا جان گفتن .. نهايتش يكي دوتا صفر و يدونه پسوند GI . تمام

٩٥٠ هم توي سليز هاي بالاتر از ٥٥ موجود هست فقط و ب شخصه توي نمايندگي هاي ال جي تو شيراز نديدمش ك موجود باشه..

• Like
Reactions: ata_se7en

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
درست میفرمایید
دوست عزیز خواستی،بگیری uh8500 رو بگیر.داخل بررسیها با 9500 هیچ تفاوتی نداره.خواستم بی جهت پول جای مدل بالاتر ندین.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان كسي اطلاعي داره برا HDR روي ps4 استاندارد بايد كابل hdmi جديد بگيريم يا كابل خودش جوابگو هست؟؟
تو سايت سوني نوشته HDMI Premium بايد داشت ... كابل خود پي اس ٤ معمولي ك روش بوده پرميومه؟؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
آقایون تلوزیون (ترجیحا) یا مانیتور با کیفیت رنگ خوب (به خصوص مشکی) چی پیشنهاد می‌دین؟
قیمت نهایتا 1200 اینا :D
می‌خوام PS4 و PC وصل کنم برای بازی و فیلم!
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر