خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863
من 49 جایی نمی شناسم داشته باشه اگرم باشه قطعا بالای 3.5 هست. من sony 43x8000d پیشنهاد می کنم.
درود و تشکر از شما
والا سونی رو که تو لیست دارم به عنوان اولویت دوم ولی من این مدل رو از سونی بهتر دیدم از هر لحاظ
برای همین دنبالشم چون به نظرم ارزش خرید بالایی داره و البته دوبار هم برای آشنایان خریدم اینچ بالاترشو
باز اگه جایی سراغ داشتین بهم اطلاع بدین

عزیز بعیده این تلویزین رو پیدا کنید، بنده هم 43X800 سونی رو هم پیشنهاد نمیدم چون 4KTV با ابعاد ۴۳ لذتی که تصور میکنید رو نداره، شما تشریف ببر ۴۳ رو کنار ۴۹ ش ببین زمین تا مریخ فرقه، البته همین اندازه فرق هم بین 49X80D و 55X85D هست الی آخر.. کلا سایز توی 4K خیلی مهم هست، قیمتش هم بدون گارانتی با کرایه و اینها به ۳۳۰۰ میرسه براتون که در نظر داشته باشید، برای ۴۹ ش هم حدود ۷۰۰ تومن بالاتر در نظر بگیرید، به نظر من که اگر نمیتونید حداقعل بودجه رو به ۴۹ اینچش برسونید نگیرید و صبر کنید بودجتون برسه، راستی مراقبت باشید وقتی سونی رو توی الویت پایین تر قرار میدید این دور و بر دوستان منتقد قدری هستند که با مستندات و عدله قوی به شما نشان میدهند هیچ برندی رو دست سونی نمیاد :D البته خودم فن سونی هستم شدیدا و کاری هم به هیچ آمار و ارقام و نظر شخصی و فلان کمپانی پول داد به فلان سایت نمره بدن و اینها ندارم، هر فردی سری ۸۰۰۰ سامسونگ رو جلوی X85D از نزدیک دیده باشه متوجه تفاوتشون میشه

دوستان و عزیزان :

بنده با کمی تلاش و البته با کاهش برخی هزینه های اضافی تونستم بودجه رو تا نزدیک 3 میلیون

افزایش بدم برای خرید تلویزیون / خب حالا دوتا سوال دارم ازتون :
با این بودجه چه مدلهایی پیش رو دارم ؟
تلویزیون مدل SAMSUNG 49KS8000 رو کجا میشه پیدا کرد ؟

عزیز بعیده این تلویزین رو پیدا کنید، بنده هم 43X800 سونی رو هم پیشنهاد نمیدم چون 4KTV با ابعاد ۴۳ لذتی که تصور میکنید رو نداره، شما تشریف ببر ۴۳ رو کنار ۴۹ ش ببین زمین تا مریخ فرقه، البته همین اندازه فرق هم بین 49X80D و 55X85D هست الی آخر.. کلا سایز توی 4K خیلی مهم هست، قیمتش هم بدون گارانتی با کرایه و اینها به ۳۳۰۰ میرسه براتون که در نظر داشته باشید، برای ۴۹ ش هم حدود ۷۰۰ تومن بالاتر در نظر بگیرید، به نظر من که اگر نمیتونید حداقعل بودجه رو به ۴۹ اینچش برسونید نگیرید و صبر کنید بودجتون برسه، راستی مراقبت باشید وقتی سونی رو توی الویت پایین تر قرار میدید این دور و بر دوستان منتقد قدری هستند که با مستندات و عدله قوی به شما نشان میدهند هیچ برندی رو دست سونی نمیاد :D البته خودم فن سونی هستم شدیدا و کاری هم به هیچ آمار و ارقام و نظر شخصی و فلان کمپانی پول داد به فلان سایت نمره بدن و اینها ندارم، هر فردی سری ۸۰۰۰ سامسونگ رو جلوی X85D از نزدیک دیده باشه متوجه تفاوتشون میشه
سلام و تشکر از شما
در مورد سایز که حق با شماست ولی خب محدودیت جا و مکان دارم و نمیتوم اینچ بالا بگیرم حداقل 40 و حداکثر 49
یعنی شما میگید مدل X800D سونی از مدل KS8000 سامسونگ بهتره؟ یا من اشتباه متوجه شدم ؟
من از نزدیک دیدم هر دوشونو البته جدا و در مغازه های متفاوت ولی به نظر من سامسونگ از هر لحاظ بهتر بوده
چون از نزدیک هم باهاش کار کردم باهاش البته سونی هم کم و کسری نداره ولی خب من سامسونگ رو بیشتر پسندیدم

• Like
Reactions: Xenon360
نه عزیز سامسونگ قطعا !

سلام و تشکر از شما
در مورد سایز که حق با شماست ولی خب محدودیت جا و مکان دارم و نمیتوم اینچ بالا بگیرم حداقل 40 و حداکثر 49
یعنی شما میگید مدل X800D سونی از مدل KS8000 سامسونگ بهتره؟ یا من اشتباه متوجه شدم ؟
من از نزدیک دیدم هر دوشونو البته جدا و در مغازه های متفاوت ولی به نظر من سامسونگ از هر لحاظ بهتر بوده
چون از نزدیک هم باهاش کار کردم باهاش البته سونی هم کم و کسری نداره ولی خب من سامسونگ رو بیشتر پسندیدم

سلام و تشکر از شما

این حرف های عجیب که 4k در سایزهای بالا لذتش بیشتره هیچ پایه ی علمی نداره در حقیقت برعکس هست در سایزهای بالا 4k نسبت به full hd فرقش بیشتر مشخص می شه چرا که چگالی تصویر زیادی کم می شه کیفیت تصویر افت شدیدی پیدا می کنه. 4k الان برای سایز 27 هم زدن سایز 43 دیگه الان باید 4k بخرید مگر اینکه بودجه یاری نکنه.

شما باید متناسب با جیبتون خرید کنید قیمت سری 8 سامی برایر x930d sony در ایران هست کیفیت تصویر سری 8 بله از مدل x8000d بهتره اما با قیمت 3 تومن بعیده بتونید بخرید چرا اگر سایز 49 باشه یا بیاد نزدیک 4 به بالا هست احتمالم داره اصلا در این سایز نیاد بهتره مدل مونتاژ ایران چک کنید شاید در این سایز اومده باشه.

این حرف های عجیب که 4k در سایزهای بالا لذتش بیشتره هیچ پایه ی علمی نداره در حقیقت برعکس هست در سایزهای بالا 4k نسبت به full hd فرقش بیشتر مشخص می شه چرا که چگالی تصویر زیادی کم می شه کیفیت تصویر افت شدیدی پیدا می کنه. 4k الان برای سایز 27 هم زدن سایز 43 دیگه الان باید 4k بخرید مگر اینکه بودجه یاری نکنه.

شما باید متناسب با جیبتون خرید کنید قیمت سری 8 سامی برایر x930d sony در ایران هست کیفیت تصویر سری 8 بله از مدل x8000d بهتره اما با قیمت 3 تومن بعیده بتونید بخرید چرا اگر سایز 49 باشه یا بیاد نزدیک 4 به بالا هست احتمالم داره اصلا در این سایز نیاد بهتره مدل مونتاژ ایران چک کنید شاید در این سایز اومده باشه.
درود
البته منظور بنده از تایید حرف دوست عزیزمون این بود که هرچقدر سایز تلویزیون بالا باشه لذت بیشتری میبری و میتونی در محتوا عمیق تر غرق بشی که هیچ کس نمیونه کتمان کنه
وگرنه اگر بحث تخصصی باشه گفته شما صحیحتر هست و به نظر من هر چقدر سایز تلویزیون بالاتر بره باید رزولوشن هم باهاش تغییر کنه برای گرفتن
تصویری عالی و با کیفیت که البته بحثی هست جدا و مفصل/ در مورد نمایشگر 27 اینچ 4k که البته فقط مانیتورهارو شامل میشه به نظر من چون تراکم پیکسل
در هر اینچ در مانیتورها بیشتره ، از نظر من ارزش خرید ندارن و 4k در مانیتورها از 27 اینچ به بالا مثلا 32 اینچ معنی پیدا میکنه
الان بنده خودم 27 اینچ فول اچ دی دارم که چون تراکم پیکسلها بالاست توش هیچ پیکسلی حتی از نزدیک دیده نمیشه و تصویر بسیار با کیفیت و خوبی داره
ولی من 27 اینچ 4k که تست کردم نزد دوستان تصویر بیش از اندازه متمرکز هست و ایکنها بسیار کوچک میشن که باید آپ اسکال رو انگولک کرد ولی در تلویزیونها قضیه فرق میکنه و .. بگذریم
والا جیب ما که سوراخه ولی خب حداکثر بودجه 3 میلیون هست و دلم پیش این سامسونگ گیر کرده

عطا جان ،
فاصله شما از تی وی چقدره و حداکثر پهنای تی وی روی میزت چقدر میتونه باشه ؟
سلام علی جان
فاصله من از تلویزیون که به جای مانیتور استفاده خواهم کرد حداکثر 1متر و 30 سانت خواهد بود و باید 4k بگیرم و البته با سایز 40 الی 43 که روی میز هم جا بشه

سلام فردا تلویزیون 55 اینچ LG OLED OLED55B6GI دستم میرسه انشالله بعد 1-2 رو استفاده با PS4 PRO عملکردشه میگذارم تا کسایی که قصد خریدشو دارن استفاده کنن .

ال جی ایران | تلویزیون 55 اینچ LG OLEDB6
B6GI - OLEDB6GI
درود
به به B6 / یک لذت اولدی رو خواهید برد / پیشاپیش مبارکتون باشه
به دستتون رسید حتما یه چندتا عکس ازش بزارید مام لذت ببریم ( چندتا عکس 4k از طبیعت )
خروجی کنسول pro همون 1080 هست که آپ اسکاله میشه با کمی جزئئیات بیشتر
به نظرم تلویزیونتون برای کنسول زیادی خوبه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Xenon360
بچه ها یک سوال محض تفریح...الان بهترین تلویزیون بدون در نظر گرفتن قیمت و اینکه تو ایران پیدا میشه یا نه برای بازی با ps4 pro چی هست؟ همه ملاکها رو هم در نظر بگیرید

دوستان پیشنهاد میکنم فیلمهای با کیفیت REMUX رو روی تلویزیون 4k ببینید خیلی حال میده . REMUX سورس اورجینال بلوری هست که هیچ تغییری تو بیت ریتش نمیدن و هر فیلم حدود 30 گیگ حجم داره .
من چند تا دانلود کردم دیدم حالا دیگه اصلا رغبت نمیکنم ریپ شده ببینم .

دوستان پیشنهاد میکنم فیلمهای با کیفیت REMUX رو روی تلویزیون 4k ببینید خیلی حال میده . REMUX سورس اورجینال بلوری هست که هیچ تغییری تو بیت ریتش نمیدن و هر فیلم حدود 30 گیگ حجم داره .

والا با این وضعیت افتضاح اینترنت که نمیشه چیزی دانلود کرد اونم با این حجمهای سنگین وگرنه در لذتش هیچ شکی نیست
از کجا دانلود میکنید ؟

داداش یه لینک میدی برای دانلود؟

درود
به به B6 / یک لذت اولدی رو خواهید برد / پیشاپیش مبارکتون باشه
به دستتون رسید حتما یه چندتا عکس ازش بزارید مام لذت ببریم ( چندتا عکس 4k از طبیعت )
خروجی کنسول pro همون 1080 هست که آپ اسکاله میشه با کمی جزئئیات بیشتر
به نظرم تلویزیونتون برای کنسول زیادی خوبه

تلوزیونو خریدم گفتن فردا یا پس فردا میان . 2 روز .........:(~X(
2gyh_22.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or