خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

abbas.n

کاربر سایت
Mar 30, 2016
65
نام
ABBAS
يه سوال ديه عزيز ، ال اي دي خميده براي بازي كردن بهتره يا تخت؟
خمیده ها نسل جدید مانیتور هستند که ساعتها نگاه کردن بهشون از خستگی چشم جلوگیری میکنه.پیشنهاد من خمیده هستش
اصطلاحا curved خوانده میشن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ب نظر من نمايندگي از خداشه كه جنس قديمي رو آب كنه ... پس بايد X850C رو خيلي بهتر جلوه بده و تنظيمات X850D رو دستكاري كنه تا ضعيف نشون داده بشه ... ولي X850D واقعا بهتر بود
دوم اينكه نمايندگي رسمي سوني ك فقط و فقط محصولات سوني رو داره نمي تونه ازين كارا كنه چون يه بازرس بياد ببينه براشون خيلي مشكل ساز ميشه

Sent from iPhone using Tapatalk

اصلا نمایندگی سونی 1 سالی هست این مدل رو نداره حتی بانه ایش هم پیدا نمی شه. ضمنا اینجا ایرانه بازرس از این کارا نمی کنه همه ی این tv ها در حالت دیفالت هستن که اکثر سونی ها حالت movie هست که خیلی بده بگو ریموت بهت بده امتحانش کن. شما دوست داری بگی 1 حرف دیگس اما همه ی نقدها با اختلاف گفتن که کیفیت تصویر x850c خیلی بهتره و یکی از بهترین ها هست.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
اصلا نمایندگی سونی 1 سالی هست این مدل رو نداره حتی بانه ایش هم پیدا نمی شه. ضمنا اینجا ایرانه بازرس از این کارا نمی کنه همه ی این tv ها در حالت دیفالت هستن که اکثر سونی ها حالت movie هست که خیلی بده بگو ریموت بهت بده امتحانش کن. شما دوست داری بگی 1 حرف دیگس اما همه ی نقدها با اختلاف گفتن که کیفیت تصویر x850c خیلی بهتره و یکی از بهترین ها هست.
داداش من شيراز هستم و اين مدل موجود بود تو نمايندگي ...
اگه باز رفتم اون سمت حتما عكس ميگيرم ميذارم

ضمنا من با چشماي خودم ديدم ك بازرس ها با لباس فرم و كراوات و يك عدد ماشين بنز توي نمايندگي سامسونگ داشتن چك ميكردن ... نمايندگي ها كلا چه سوني چه سامسونگ و چه ال جي زير نظر هستن ...

Sent from iPhone using Tapatalk

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
دوستان گزینه auto motion plus در تلویزیون j8920 یا همون ju7500 رو چی بزارم؟ و اینکه تفاوتشون چیه؟
کنسولم هم ps4 pro هست
اگه کسی تنظیمات کالیبره تصویر خوب هم سراغ داره لطف کنه

• Like
Reactions: abbas.n

masoodregister

کاربر سایت
Jan 18, 2011
75
نام
مسعود
دوستان تلویزیونی که خروجی hdmi نداره رو میشه به ps4 وصل کرد ؟
خروجی که نیست اون،ورودیه hdmi
ولی اره میشه
هم با کامپوزیت و هم با کامپوننت که بستگی به تلوزیونه داره
فعلا گرافیکای بازیا جوریه که حداقل باید با رزولیشن اچ دی بازی کنی تا لذت ببری
رو تی وی معمولی زیاد تعریفی نداره چندان

Sent from my HTC_E9x using Tapatalk

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
دوستان یه سوال داشتم ،چطوری میشه فیلم ها را بصورت فول اسکرین در تی وی های 4kسامسونگ دید؟طوریکه اون نوارهای مشکی بالا وپایین را نداشته باشه

• Like
Reactions: abbas.n

abbas.n

کاربر سایت
Mar 30, 2016
65
نام
ABBAS
دوستان یه سوال داشتم ،چطوری میشه فیلم ها را بصورت فول اسکرین در تی وی های 4kسامسونگ دید؟طوریکه اون نوارهای مشکی بالا وپایین را نداشته باشه
اون نوار های مشکی مال خود بعضی از فیلماست که بعضیها دارن بعضی ها ندارن.ولی شما میتونین نسبت تصیر رو از تنظیمات تغییر بدین با این کار حل میشه

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
به گفته دوستمون این مورد برای بعضی از فیلمهاست و اینکه بخواهید یک فرمت تصویری 21:9 رو روی یک تلویزیون 16:9 نشون بدید ، بدون اینکه اون سیاهی بالا و پایین رو داشته باشید، تلویزیون یا مجبوره تصویر رو عمودی کش بده یا اینکه مقداری از سمت چپ و راست تصویر رو بزنه ( من نمیدونم کدوم مورد میشه) ولی در هر حال تصویر کامل رو نخواهید داشت

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان گزینه auto motion plus در تلویزیون j8920 یا همون ju7500 رو چی بزارم؟ و اینکه تفاوتشون چیه؟
کنسولم هم ps4 pro هست
اگه کسی تنظیمات کالیبره تصویر خوب هم سراغ داره لطف کنه
فقط بزار رو clear.
اگر بزاری نرمال یا اسموث افکت صابونی رو تصویر میندازه اگر هم off کنی بعضی جاها لگ میزنه . بهترینش clear.

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
دوستان با ps4pro ميشه فيلم 4k ديد ؟ اگر نميشه چه ابزاري پيشنهاد ميكنيد بواي 4k hdr 60fps (خود تي وي نميتونه اجرا كنه (sony x9000c )

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر