خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
دوستان من هم دو روز پيش ، ب لطف خدا، كمك كرد يك فروند Sony X850D خريداري كردم ... اما هنوز نتونستم بازش كنم ... اومدم مسافرت
انشاالله دو روز ديگه يه برسي كلي از تي وي ميذارم ...

Sent from iPhone using Tapatalk
داداش چند خریدی ؟ 55 یا 65 ؟ از کجا ؟ بانه یا تهران ؟

بنظرت تی وی خوبی هست برای فیلم 4کی و بازی پرو ؟

• Like
Reactions: Xenon360

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
داداش چند خریدی ؟ 55 یا 65 ؟ از کجا ؟ بانه یا تهران ؟

بنظرت تی وی خوبی هست برای فیلم 4کی و بازی پرو ؟
داداش من 55 خريدم ... از شيراز گرفتم ٤ مليون ٤٥٠
داداش من كيفيت اين تي وي رو توي نمايندگي سوني ديدم ... برا فيلم ٤كي كه خارق العاده بود ...
تو صفحات قبل كامل توضيح دادم كه با uh850 و ku6300 ku7500 مقايسش كردم

برا گيم بايد خودم مقايسش كنم
انشاالله وقتي برگشتم يه بررسي ميكنم با PS4 معمولي ك دارم

ب شما درست عزيز هم اطلاع ميدم

چيزي كه از سوني ب شدت منو مجذوب كرد زنده بودن تصاوير بود ك مثل اينكه اين بابت پردازشگر تصوير پيشرفته ي X1 هست ...

• Like
Reactions: S@nic

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام دوستان برای بازی با ps4 pro و دیدن فیلم 4k تلویزیون تا 8 تومن که تا چند سال جواب گو باشه چی پیشنهاد میکنید

چند صفحه ای خوندم دوستان ks8500 سامسونگ و x850d سونی پیشنهاد میکردن ... دوست دارم 65 اینچ باشه که 4k وضوحش بیشتر حس بشه قیمت 8500 65 خیلی گرونه 12 تومن از بانه ولی 850D 7700 قیمت زده بود بانه

این تفاوت قیمت بخاطر منحنی بودن 8500 هست یا دلیل دیگه ایم داره ؟ یعنی از لحاظ کیفیت 850d خیلی پایینتره یا مشکلی داره ؟ طبق ریتینگ سایت ریتینگ 850 نمره 7.7 گرفته
Sony X850D Review (XBR55X850D, XBR65X850D, XBR75X850D, XBR85X850D)

و 8500 نمره 8.2
Samsung KS8500 Review (UN49KS8500, UN55KS8500, UN65KS8500)

ولی از لحاظ قیمت اصلن توجیه نداره اختلاف حدود 5 تومن ... تازه 850C نمره 7.9 گرفته
Sony X850C Review (XBR55X850C, XBR65X850C, XBR75X850C)

که البته زده از رده خارج از طرف کمپانی

دوستان خواهشا راهنمایی کنن ممنون

این سایت نمره نهاییش اصلا ارزشی نداره چرا که ضریب داره هر قسمتش ضریب هاشم خیلی مسخره هست به علاوه 1 سری از اطلاعاتشم با نقدهای دیگه همخوانی نداره مشابه کنتراست خیلی بالایی که برای سری جدید سامی زده که اصلا در نقدهای دیگه خبری از این اعداد نیست.

x850c که دیگه نیست قیمتشم مناسب بود بعیده چیزی در انبارها باشه اما اگه پیدا کردید بخرید. ks8500 هم خوبه فقط مشکل زمان پاسخ دهی داره که برای گیم 18 میلی 1کم زیاده خارج حالت گیم هم که نمی شه تنظیمش کرد لگش می ره اسمان. x930d sony هم هست مناسبه قیمتشم پایین تره.

x850d هم نخرید کنتراست پایینی داره.

• Like
Reactions: S@nic and Xenon360

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان منم چند روزی هست قصد خرید x850d رو دارم خیلی بررسی کردم توی سایت های مختلف تلویزیون بسیار خوبی هست یکی از نکات قابل توجه اون سرعت پاسخ دهی تصویر هست که نمره 9.3 گرفته یعنی میتونید سریعترین تصاویر رو به نرمی اجرا کنید کیفیت رنگ ها و شارپنز تصویر هم فوق العادست است و اینپوت لگ اون حدود 34 هست در کل برای گیم کاملا مناسب هست HDR هم که داره. به نسبت قیمت اون واقعا عالی هست من قیمت 65 اینچ این مدل رو پرس جو کردم حدود 7500 پیدا میشه. تمام تکنولوژی های سری x930 سونی رو هم دارا هست تنها فرق اون نوع پنل هست که در x930 از VA استفاده شده که خوب کنتراست بالاتری برخوردار هست. ولی با وجه به جستجوهایی که کردم x850d بهترین کنتراست و عمق سیاهی ممکنی رو که یه پنل IPS میتونه بده ارائه میکنه یه موردی که باعث سردرگمی میشه اینه که قیمت اون با توجه به سایز 65 اینچی که به نسبت دیگر سریها ارزون تر است که باعث شده دوستان گمان بر این کنن که این مدل کیفیت لازم رو نداره در صورتی که اصلا اینطور نیست یکی از مهمترین دلایلی که این مدل رو مقرون به صرفه تر میکنه و ارزون تر است عدم وجود 3d هست که خوب قیمت رو به طور قابل توجهی کاهش میده برای کسایی که ب 3D علاقه ای ندارن از جمله خودم بهترین گزینه است. اون دوست عزیز که خریدن ممنون میشم یه توضیح در موردش بدن . با تشکر

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان منم چند روزی هست قصد خرید x850d رو دارم خیلی بررسی کردم توی سایت های مختلف تلویزیون بسیار خوبی هست یکی از نکات قابل توجه اون سرعت پاسخ دهی تصویر هست که نمره 9.3 گرفته یعنی میتونید سریعترین تصاویر رو به نرمی اجرا کنید کیفیت رنگ ها و شارپنز تصویر هم فوق العادست است و اینپوت لگ اون حدود 34 هست در کل برای گیم کاملا مناسب هست HDR هم که داره. به نسبت قیمت اون واقعا عالی هست من قیمت 65 اینچ این مدل رو پرس جو کردم حدود 7500 پیدا میشه. تمام تکنولوژی های سری x930 سونی رو هم دارا هست تنها فرق اون نوع پنل هست که در x930 از VA استفاده شده که خوب کنتراست بالاتری برخوردار هست. ولی با وجه به جستجوهایی که کردم x850d بهترین کنتراست و عمق سیاهی ممکنی رو که یه پنل IPS میتونه بده ارائه میکنه یه موردی که باعث سردرگمی میشه اینه که قیمت اون با توجه به سایز 65 اینچی که به نسبت دیگر سریها ارزون تر است که باعث شده دوستان گمان بر این کنن که این مدل کیفیت لازم رو نداره در صورتی که اصلا اینطور نیست یکی از مهمترین دلایلی که این مدل رو مقرون به صرفه تر میکنه و ارزون تر است عدم وجود 3d هست که خوب قیمت رو به طور قابل توجهی کاهش میده برای کسایی که ب 3D علاقه ای ندارن از جمله خودم بهترین گزینه است. اون دوست عزیز که خریدن ممنون میشم یه توضیح در موردش بدن . با تشکر

850D متاسفانه کنتراست بالایی نداره 930D جایگزین کنید. طبق گفته ی خود شما بله بهترین IPS بازار همین مدله

1 خبر عالی برای طرفدارهای سونی

در اپدیت جدید به اندروید 6 مشکل INPUT LAG در 4K به طور کامل فیکس شده
در 4K HDR الان لگ 31 میلی شده که فوق العادس حتی از 1080P هم کمتر شده. ضمن اینکه با انتخاب 1080P @120HZ که فقط TV های سونی با چنتا TV محدود دیگه ازش پیشتیبانی می کنن INPUT LAG دقیقا نصف می شه.

Last edited by a moderator:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
داداش تلوزيون قبلي شما چي بود؟؟

الان با PS4 معمولي تلوزيون قبلي با جديد، تفاوتي داشته؟؟ چقد تفاوت؟

من این تیوی رو پارسال خریدم نه امسال . تی وی H7000 سامسونگ و W800c سونی هم دارم که بطبع کیفیت تصویر رو js8980 بهتره و وضوح تصویر بهتره ولی اگر منظورتون اینه که فرقش در حدی هست که بخواید تی وی رو عوض کنید برای ps4 نه چون از قدرت تلویزیون استفاده نمیکنه چون ps4 برای سورس های 1080p ساخته شده . تفاوت اصلی وقتی معلوم میشه که فیلم ببینی اونم هنوز فیلمهای 4k hdr زیاد در دسترس نیست ولی کلیپهایی که دانلود کردم تفاوتش زیاده .

• Like

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
من این تیوی رو پارسال خریدم نه امسال . تی وی H7000 سامسونگ و W800c سونی هم دارم که بطبع کیفیت تصویر رو js8980 بهتره و وضوح تصویر بهتره ولی اگر منظورتون اینه که فرقش در حدی هست که بخواید تی وی رو عوض کنید برای ps4 نه چون از قدرت تلویزیون استفاده نمیکنه چون ps4 برای سورس های 1080p ساخته شده . تفاوت اصلی وقتی معلوم میشه که فیلم ببینی اونم هنوز فیلمهای 4k hdr زیاد در دسترس نیست ولی کلیپهایی که دانلود کردم تفاوتش زیاده .

نه داداش من ك تي وي جديد گرفتم ... ميخواستم ببينم اگه تفاوتي نيست با تي وي هاي FHD برا خريد پرو اقدام كنم
كه البته فعلا هيچ پولي ندارم با توجه ب خريد X850D

تمام تکنولوژی های سری x930 سونی رو هم دارا هست تنها فرق اون نوع پنل هست که در x930 از VA استفاده شده که خوب کنتراست بالاتری برخوردار هست
850D متاسفانه کنتراست بالایی نداره 930D جایگزین کنید. طبق گفته ی خود شما بله بهترین IPS بازار همین مدله

عزيزان ... باور كنيد اين تفاوت كنتراست اصلا اون چيزي نيست ك توي ذهن ما جا افتاده

من X850C رو با پنل VA و كنتراست 3877 دقيقا كنار X850D با كنتراست 1200 تو نمايندگي سوني ديدم ... باور كنيد تصاويري ك X850D ارائه ميداد لذت بخش تر و شارپتر بودن حتي رنگها زيباتر و جون دار تر بود... درسته در اعداد اين اختلاف كنتراست وجود داره ... ولي من رنگها و تصاوير X850D رو خيلي بيشتر پسنديدم ...
تنها برتري كه توي X850C بود برتري ١٠ درصدي توي قسمتهاي تاريك تصوير بود ك مثلا بدنه ي سنگهاي كنار كوه تو اون تصوير يه ذره روشن تر بود و جزئيات بيشتري نشون ميداد ...ولي خيييلي بايد دقيق ميشدي تا اين تفاوت رو ببيني و تشخيص بدي ...

ولي تو تمام فاكتورهاي ديگه ي تصوير برتري كامل با X850D بود

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: S@nic

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
نه داداش من ك تي وي جديد گرفتم ... ميخواستم ببينم اگه تفاوتي نيست با تي وي هاي FHD برا خريد پرو اقدام كنم

عزيزان ... باور كنيد اين تفاوت كنتراست اصلا اون چيزي نيست ك توي ذهن ما جا افتاده

من X850C رو با پنل VA و كنتراست 3877 دقيقا كنار X850D با كنتراست 1200 تو نمايندگي سوني ديدم ... باور كنيد تصاويري ك X850D ارائه ميداد لذت بخش تر و شارپتر بودن حتي رنگها زيباتر و جون دار تر بود... درسته در اعداد اين اختلاف كنتراست وجود داره ... ولي من رنگها و تصاوير X850D رو خيلي بيشتر پسنديدم ...
تنها برتري كه توي X850C بود برتري ١٠ درصدي توي قسمتهاي تاريك تصوير بود ك مثلا بدنه ي سنگهاي كنار كوه تو اون تصوير يه ذره روشن تر بود و جزئيات بيشتري نشون ميداد ...ولي خيييلي بايد دقيق ميشدي تا اين تفاوت رو ببيني و تشخيص بدي ...

از لحاظ کیفیت من قبول دارم 850D بهتر از 850c هست و البته تفاوت ها با فناوری ها و تکنیک های جدیدی که اومده اختلاف ها رو خیلی کم کرده که به سختی آدم میتونه متوجه بشه مثلا در موارد خاص و تصاویر خاص قابل رویت هست. من توی یکی دیگه از تاپیک ها هم گفتم نوع یه پنل صرفا دلیل بر برتری بر دیگری نیست. یه مورد که من به شخصه خیلی برام مهم هست دقت رنگ و شارپنز تصویر هست که توی پنل های ips این موارد فوق العاده ست یعنی طبیعی ترین رنگ ها رو شما میتونید توی این نوع پنل ببینید از جمله که با تکنولوژی های Xreality و Trilumius سونی هم همراه بشه البته این موارد میتونه سلیقه ای باشه برای من دقت رنگ ها و شفافیت تصویر بسیار مهم تره. البته x930 خوب جز سری بالاتر سونی قرار میگیره و البته کیفیت بهتری داره من دنبال سایز 65 هستم که متاسفاته 65 این مدل خیلی گرونتره دوروبره 11 نیم.

• Like

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,533
نام
علی
عارضم خدمتتون که
منم بدنبال سونی x930d بودم. منتها گارانتی دار.
جنس بدون گارانتی اذیتم میکنه
ولی بعد بررسی 1 ماهه خودم تصمیم گرفتم که سامسونگ ks8000 یا همون ks8980 رو بگیرم.
بهترین تلویزیون بعد oled تو سایت ریتینگ شده

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

اختلاف خیلی خیلی زیاده اگر نقدشم بخونید گفته شده اما نکته ای هست اینه که تنظیمات tv ها در نمایندگی ها یکی نیستن متاسفانه جایی قرار باشه تنظیمات درست اعمال بشه اختلاف x850c با d زمین به اسمون می شه همون طوری که oled در کنار va پنل بسیار بهتره

• Like

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
اختلاف خیلی خیلی زیاده اگر نقدشم بخونید گفته شده اما نکته ای هست اینه که تنظیمات tv ها در نمایندگی ها یکی نیستن متاسفانه جایی قرار باشه تنظیمات درست اعمال بشه اختلاف x850c با d زمین به اسمون می شه همون طوری که oled در کنار va پنل بسیار بهتره
ب نظر من نمايندگي از خداشه كه جنس قديمي رو آب كنه ... پس بايد X850C رو خيلي بهتر جلوه بده و تنظيمات X850D رو دستكاري كنه تا ضعيف نشون داده بشه ... ولي X850D واقعا بهتر بود
دوم اينكه نمايندگي رسمي سوني ك فقط و فقط محصولات سوني رو داره نمي تونه ازين كارا كنه چون يه بازرس بياد ببينه براشون خيلي مشكل ساز ميشه

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
LED خميده براي گيم بهتره يا تخت؟؟

50KU7970
49KU7975

بين اين دو مدل كدوم بهتره و اينكه در كل اين دو مدل خوب هستن براي گيم؟؟؟

دوستان لطفا راهنمايي كنيد:)

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
LED خميده براي گيم بهتره يا تخت؟؟

50KU7970
49KU7975

بين اين دو مدل كدوم بهتره و اينكه در كل اين دو مدل خوب هستن براي گيم؟؟؟

دوستان لطفا راهنمايي كنيد:)
مدل ku 7975 کیفیت تصویر بهتری داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر