خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
داداش UH 850 چطوره؟؟
تو اين رينج قيمت راضي كننده هست يا نه؟؟
در مقابسه با سامسونگتون معلومه ك حرفي برا گفتن نداره

من از پنل ips و كنتراست پايينش ميترسم بزنه تو ذوقم و پشيمون بشم از ٣٢٠٠ ك دادم براش

دادا يه يه توضيح جامع و شامل نميدي ؟؟

Sent from iPhone using Tapatalk
من همون موقع هم که گرفتم اینجا گفتم نسبت به قیمتش و امکاناتی که بهت میده از جمله 4K و HDR جزو بهترین هاست .با پنل IPS هم هیچ مشکلی نداشتم اینجا هیولا ازش درست کردن قبلا هم گفتم تنها مشکلم با این تی وی بد نشون دادن رنگ مشکیه .تو بازی ها یا فیلم هایی که محیطی تاریک دارن یکم اذیت میکنه .دیگه با 3300 بهتر از این گیرت نمیاد .

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام
مانیتور من ورودی HDMI نداره ، فقط DVI داره ، قبلا PS3 رو با تبدیل HDMI به DVI وصل میکردم و صدا رو هم با کابل Component میگرفتم و میدادم به اسپیکر
میخواستم بدونم واسه PS4 هم میشه از همین روش استفاده کرد؟
سلام
من دقیقا همین کار رو میکنم و از کابل hdmi to dvi استفاده میکنم فقط صدا رو با هندزفری از دسته میگیرم که کیفیت خوبی هم داره

• Like
Reactions: spiderman2007

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
خب دوستان از اونجایی که بنده تو هفته پیش تلویزیون 55x8500d سونی سفارش داده بودم و تو این چند روز در حال تست کردن انواع بازی ها رو این تلویزیون بودم باید خدمتتون بگم که کیفیت کلی تلویزیون و امکانات و در نشون دادن انواع رنگ ها عالی کار میکنه و هیچ مشکلی نداره ولی تنها نکته ای که هستش اینه که چون ps4 من معمولی هستش از نظر کیفیت تصویر روی این تلویزیون که 4k هستش با تلویزیون های قبلیم که full hd بودن تفاوت خاصی نداره البته که سایزش برای بازی هایی مثل فوتبال و ریسینگ بسیار لذت بخش تر از یک تلویزیون کوچیک هست
نکته: من بیشتر این تلویزیون رو به قصد نسل بعدی کنسول ها که 4k واقعی ارائه بدن خرید کردم و از خریدم هم کاملا راضی هستم

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
خب دوستان از اونجایی که بنده تو هفته پیش تلویزیون 55x8500d سونی سفارش داده بودم و تو این چند روز در حال تست کردن انواع بازی ها رو این تلویزیون بودم باید خدمتتون بگم که کیفیت کلی تلویزیون و امکانات و در نشون دادن انواع رنگ ها عالی کار میکنه و هیچ مشکلی نداره ولی تنها نکته ای که هستش اینه که چون ps4 من معمولی هستش از نظر کیفیت تصویر روی این تلویزیون که 4k هستش با تلویزیون های قبلیم که full hd بودن تفاوت خاصی نداره البته که سایزش برای بازی هایی مثل فوتبال و ریسینگ بسیار لذت بخش تر از یک تلویزیون کوچیک هست
نکته: من بیشتر این تلویزیون رو به قصد نسل بعدی کنسول ها که 4k واقعی ارائه بدن خرید کردم و از خریدم هم کاملا راضی هستم
مباركش باشه داداش به خوشحالي
فقط داداش راجع به پنل ips نظرت چيه؟
تو بازي ها وقتي ميرسي ب قسمتهاي تاريك اذيت نميشي؟؟
HDR رو تست نكردي ؟
اگه امكانش هست يخورده راجع ب پنل ips توضيح بده دوست عزيز چون منم قصد خريد lg uh850 دارم پنلش ips هست ... تو نقد ها زياد ميكوبن كنتراستشو ...

• Like
Reactions: amirzandi021

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
HDR رو تست نكردي ؟
اگه امكانش هست يخورده راجع ب پنل ips توضيح بده دوست عزيز چون منم قصد خريد lg uh850 دارم پنلش ips هست ... تو نقد ها زياد ميكوبن كنتراستشو ...

دوست عزیز درمود تلویزیون UH850 یک تاپیک زدیم چون تلویزیون خاصیه هر مشکل چیزی داری خوش حال میشیم اونجا مطرح کنید لینکش درزیر میزارم

تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

• Like
Reactions: Xenon360

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
425
نام
حامد
با سلام.
منم بالاخره تونستم تلویزیون 50 اینچ سامسونگ ku7970 یا همون ku 6300 رو بخرم.این تلویزیون اینپوت لگ پایینی داره حتی زمانی که 4k و hdr فعال هستند.کانال های اچ دی ایران رو خوب نشون میده ولی اس دی ها کیفیت خوبی ندارن.ولی فیلم های با کیفیت بالا رو عالی نشون میده.در کل واسه من که فیلم و بازی مهم هست خوب تونسته جواب بده و از خریدم راضیم...
فقط دوستانی که سامسونگ دارن یه زحمتی بکشن و اطلاعاتی مثل کنتراست و روشنایی و ... رو بگن تا منم تلویزیون رو به بهترین حالتش تنظیم کنم.البته خودم تا حدودی تونستم تنظیمش کنم ولی میخوام ببینم شما دوستان از چه تنظیماتی استفاده میکنید.
ممنون

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
HDR رو تست نكردي ؟

قربونت آقا خیلی ممنون
ببین چند حالت مختلف برای تصویر داره که من روی حالت بازی گذاشتم ولی رنگ ها رو تیره و بی روح نشون میداد ولی از تنظیمات پیشرفته اش دمای رنگ و روشنایی صفحه و .... اینارو که تغییر دادم خیلی خوب شد و مشکلی ندارم همچنین با توجه به اتاق من که روشنایی زیادی داره اصلا تو نور روز اذیت کننده نیست
HDR رو چرا تست کردم وقتی تو این حالت میزارم مثلا توی بازی درایو کلاب یه چیز خارق العاده میشه مثلا از هوای تیره ابری تا بازتاب نور توی اسفالت خیس . اصلا یه چیز محشری میشه اما از اونطرف تو بازی مثل outlast یکم کار سخت میشه و جاهای تاریک یکم چشم اذیت میشه و قادر به دیدن نیست یا مثلا تو بازی فیفا HDR من خوشم نیومد استفاده کنم و رو همون حالت کیم با یکمی تغییر خودم بهتره
ببین در کل نظرم اینکه با ps4 معمولی نباید انتظار معجزه داشته باشم با تلویزیون 4k HDR و بازم حتی با ps4 pro هم همینطور ، من تلویزیون 4k HDR رو بیشتر برای نسل بعد که این تکنولوژی روی کنسول کامل تر میشه گرفتم
مقایسه ام کنم بین ال جی fullhd با سونی 4k HDR ( البته فقط تو بحث کیفیت بازی با ps4) هیچ تفاوتی بین شون نیست و جفتشون کیفیت خوبی دارن و سونی برتری که داره HDR هم تو حالتهای تصویر داره
بهتره اینطوری بگم ps4 معمولی قدرتش در حد همون تلویزیون full hd هستش حالا با قابلیت HDR تو بعضی بازیا یکم بهتر عمل میکنه ولی تفاوت فاحشی نداره(نظر شخصی)

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
با سلام.
منم بالاخره تونستم تلویزیون 50 اینچ سامسونگ ku7970 یا همون ku 6300 رو بخرم.این تلویزیون اینپوت لگ پایینی داره حتی زمانی که 4k و hdr فعال هستند.کانال های اچ دی ایران رو خوب نشون میده ولی اس دی ها کیفیت خوبی ندارن.ولی فیلم های با کیفیت بالا رو عالی نشون میده.در کل واسه من که فیلم و بازی مهم هست خوب تونسته جواب بده و از خریدم راضیم...
فقط دوستانی که سامسونگ دارن یه زحمتی بکشن و اطلاعاتی مثل کنتراست و روشنایی و ... رو بگن تا منم تلویزیون رو به بهترین حالتش تنظیم کنم.البته خودم تا حدودی تونستم تنظیمش کنم ولی میخوام ببینم شما دوستان از چه تنظیماتی استفاده میکنید.
ممنون
مبارک باشه.چند گرفتی؟

• Like

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام به همه دوستان عزیز و سلام ویژه و عرض تبریک دارم به دو دوست خوبمون که تلویزیونهای جدید گرفتن ... از دوستان بزرگوار خواهش میکنم اگر میشه از تی وی هاشون در حالات مختلف و مخصوصا گیم عکس بزارن و در حالتی که دارن از HDR استفاده میکنن مرسی

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام به همه دوستان عزیز و سلام ویژه و عرض تبریک دارم به دو دوست خوبمون که تلویزیونهای جدید گرفتن ... از دوستان بزرگوار خواهش میکنم اگر میشه از تی وی هاشون در حالات مختلف و مخصوصا گیم عکس بزارن و در حالتی که دارن از HDR استفاده میکنن مرسی
داداش فرقش زیاده مخصوصا تو فیلم HDR. بازی هنوز فرصت نشده تست کنم .
دو تا عکس با گوشی گرفتم البته تو عکس زیاد مشخص نمیشه .
Js8980 55 inch

اولی HDR روشن دومی خاموش .

5913f87479fdd7052c5f260b4288e497.jpg

9e41e3f62480c791f8d5e5e26e25ed6f.jpg

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
با سلام.
ممنون
دوست عزیز یک مقدار توضیح میدید.در مورد اینکه مگه سری 7 سامسونگ نیست پس شما با چه مدرکی میگید همون ku6300 هست؟
این لینک هم میگه سری 7 سامسونگ هست یعنی هم رده ku 7000.جالبه داخل همین لینک فقط سایز 40 65 هست!
تلویزیون هوشمند تخت UHD 2016 با کیفیت 4K، مدل KU7970 | سامسونگ ایران
Ku7000 از لحاظ وسعت رنگ یک سرو گردن از ku6300 بالاتر هست.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر