خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
درود
عزیزانی که بودجه کافی دارند،حتماً و حتماً صبر کنن سری D سونی بیاد،وگرنه سری C رو بگیرند.
وگرنه پشیمون میشن...
تو یوتیوب سرچ کنید و تعریف کارشناسان رو از این TV ببینید.
در ضمن سری SONY D 4K کوچکترین سایزش 55 اینچ.

Z5 PREMIUM DUAL
درود
سری C به تازگی به نمایندگی ها رسیده
با توجه به اینکه هنوز به تولید نرسیده احتمالش خیلی کم هست که به این زودیها به ایران برسه
حداقل روی ۱ سال اینده حساب کنید

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
درود
عزیزانی که بودجه کافی دارند،حتماً و حتماً صبر کنن سری D سونی بیاد،وگرنه سری C رو بگیرند.
وگرنه پشیمون میشن...
تو یوتیوب سرچ کنید و تعریف کارشناسان رو از این TV ببینید.
در ضمن سری SONY D 4K کوچکترین سایزش 55 اینچ.

Z5 PREMIUM DUAL

کی حوصله داره یکسال صبر کنه :D

سلام دوست عزیز شما که CX7500 پاناسونیک رو دارید و X850C رو دیدید میتونید یه مقایسه کنید کدوم بهتره؟
میفرمایید که X9000 رو وسوسه شدید بگیرید بجای CX700 تو سری های قبل X850 تصویرش خیلی به X9000 نزدیکه با دقت زیاد میشه تفاوتشون رو متوجه شد
ممنون

تلویزیون x850c در ایران با این قیمت ارزش خرید نداره .
اگر سایتهای رویو خارجی رو نگاه کنید تلویزیون x850c در حد ju7100 سامسونگ ارزیابی شده .
قیمت x850 الان 1200 دلار هست ( آمازون ) ولی تو ایران 7.5 میلیون فروخته میشه !! در حالی که تلویزیون js8980 سامسونگ ( 1500 دلاری ) که از فناوری نانو کریستال استفاده میکنه و در همه سایتها برتر از x850c ارزیابی شده 6.900 هست !
خلاصه این تلویزیون خوبیه ولی با این قیمت ارزشش رو نداره .

Last edited by a moderator:

maani24

کاربر سایت
Feb 8, 2016
9
تلویزیون x850c در ایران با این قیمت ارزش خرید نداره .
اگر سایتهای رویو خارجی رو نگاه کنید تلویزیون x850c در حد ju7100 سامسونگ ارزیابی شده .
قیمت x850 الان 1200 دلار هست ( آمازون ) ولی تو ایران 7.5 میلیون فروخته میشه !! در حالی که تلویزیون js8980 سامسونگ ( 1500 دلاری ) که از فناوری نانو کریستال استفاده میکنه و در همه سایتها برتر از x850c ارزیابی شده 6.900 هست !
خلاصه این تلویزیون خوبیه ولی با این قیمت ارزشش رو نداره .
x850C گارانتی دار رو میشه حدود 7 تومن هم پیدا کرد. من واقعا موندم چرا این سایتا از لحاظ تصویر برخی تلویزیون های سامسونگ و الجی رو انقدر امتیاز بالا میدن (البته نمیگم منظوری دارن و بعضی تستاشون رو هم دیدم که چقدر دقیقه و به حق امتیاز میدن) در حالی که چند بار دیدم در کل در عمل از مدل سونی که امتیاز پایین تری داره تصویرشون ضعیف تره و افت کیفیت هم دارن ضعف بزرگ تلویزیون های سونی تو تصویز تو برخی مدلها کنتراست یکم ضعیفه البته در مورد تصویر بود این موارد نه اسمارت بودن و چیزای دیگه کلا تصاویر سامسونگ و الجی نمیدونم چرا به دلم نمیشینه بخصوص تو فوتبال. البته الجی زمین چمن رو اغراق آمیز سبز نشون میده شاید بنظر جذاب بیاد ولی کنار هم بازم سونی بهتره البته اینم بگم شاید مدلهای جدیدی باشه که اینطور نباشه و من ندیده باشم ولی با توجه به چیزهایی که دیدم گفتم

راستی خیلی خیلی دلم میخواست این oled پاناسونیک مدل Panasonic TX-65CZ952 میومد ایران و توان خریدش رو داشتم، به عنوان داشتن بهترین و باورنکردنی ترین کیفیت تصویر شناخته شده خیلی از سایتها در رده بندی و مقایسه جملات تمجیدشون در مورد این تی وی از لحاظ تصویر متفاوته نسبت به تی وی های دیگه

آخرین ویرایش:

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
درود
سری C به تازگی به نمایندگی ها رسیده
با توجه به اینکه هنوز به تولید نرسیده احتمالش خیلی کم هست که به این زودیها به ایران برسه
حداقل روی ۱ سال اینده حساب کنید
درود
هر سال تو خردادماه مدلهای جدید عرضه جهانی میشد.
ولی امسال SONY هم مدلهاش کمتره و هم حدود 3 ماه زودتر یعنی اسفند ماه عرضه میشه که تا خرداد ایران میرسه.

Z5 PREMIUM DUAL

maani24

کاربر سایت
Feb 8, 2016
9
سلام عزیز
بنظر خودم سری CX700 پاناسونیک یک لول از X850C سونی بالاتره البته هر دو جزو بهترینهای بازار هستن و از خرید هیچکدام پشیمان نمیسید
اما از نظر کیفیت و رنگ نمیشه با سری X900C مقایسشون کرد و با اختلاف زیاد جا میمونن از X900C حتی دلیل اینهمه اختلاف در کیفیت X900 رو از فروشده یکی از نمایندگی ها پرسیدم که گفتن در این سری X900C از پنل فوق پیشرفته ۴K استفاده شده ( اسم و تکنولوژیش هم گفت اما متاسفانه یادم نیست )

دوست گرامی
دوستتون که تو جمهوری فروشگاه دارن مدلهای بالاتر از CX700 رو هم دارن؟ اگر شد ممنون میشم شماره یا ادرسشون رو برام پخ کنید.

- - -ویرایش - - -

درود
ولی امسال SONY هم مدلهاش کمتره و هم حدود 3 ماه زودتر یعنی اسفند ماه عرضه میشه که تا خرداد ایران میرسه.

Z5 PREMIUM DUAL
سلام دوست عزیز
شما مدل X850C رو خریده بودین؟ اگر بله میشه در مورد کیفیتش توضیح بدید
تفاوت X850C رو با X8505C رو میدونید چیه که دومی گرونتره؟

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
درود

Z5 PREMIUM DUAL
متاسفانه قانون عرضه در ایران یکم متفاوت هست
همین سری C هم خیلی دیر رسید به نمایندگی ها ولی خب بدون گارانتیش یکم زودتر اومد

- - -ویرایش - - -

دوست گرامی
دوستتون که تو جمهوری فروشگاه دارن مدلهای بالاتر از CX700 رو هم دارن؟ اگر شد ممنون میشم شماره یا ادرسشون رو برام پخ کنید.
PM شد
بهترین مدل ۴K پاناسونیک که در حال حاظر تو ایران موجوده همین CX700 هست و مدل جدیدتر از این هنوز نیومده

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
مچکرم از توضیحاتت و وقتی ک گذاشتی دوست عزیز...زحمت کشیدی واقعاً...

شما خودت تصویر LG OLED 55EC9300 رو از نزدیک دیدی؟

Sent From Sony Xperia Z2

دوست عزیز برو یک جستجو کن نقد و بررسیها رو بخون.همه از کیفیت این تلویزیون شکه شدن.کنتراست بینهایت،رنگهایی نزدیک به واقعیت،زاویه دید عالی،دیگر از تلویزیون شما چی میخوای.سایت cent کف وخوش قاطی کرده بود موقع بررسی تلویزیون دیده خودت تا آخر قضیه رو بدون.در خریدش شک نکن
آون دوست عزیزم imamoud هم بهتره یک مقدار اطلاعاتش از تلویزیون رو بالاتر ببره.من خودم w800 b سونی رو دارم ولی قرار نیست به برند سونی یا پاناسونیک تعصب داشته باشم.همیشه باید حقیقت گفت.

آخرین ویرایش:

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دوست عزیز برو یک جستجو کن نقد و بررسیها رو بخون.همه از کیفیت این تلویزیون شکه شدن.کنتراست بینهایت،رنگهایی نزدیک به واقعیت،زاویه دید عالی،دیگر از تلویزیون شما چی میخوای.سایت cent کف وخوش قاطی کرده بود موقع بررسی تلویزیون دیده خودت تا آخر قضیه رو بدون.در خریدش شک نکن
آون دوست عزیزم imamoud هم بهتره یک مقدار اطلاعاتش از تلویزیون رو بالاتر ببره.من خودم w800 b سونی رو دارم ولی قرار نیست به برند سونی یا پاناسونیک تعصب داشته باشم.همیشه باید حقیقت گفت.
من کلا بی سواد هستم و در کل به هیچ عنوان تعصبی تو هیچ مواردی نداشتم تو زندگیم اما اگر واقعا فکر میکنید الجی سری EC9300 بهترینه سخت در اشتباهید ( دوستانی که سری جدید ۴Kهای فیلیپس . سونی ، پاناسونیک رو از نزدیک دیدن و اطلاعات کافی دارن بهتر متوجه میشن عرض بنده رو )
کسی رو هم زور نکردم که پاناسونیک یا برند خاصی رو بگیره و حتی به دوست عزیزمون گفتم خودتون برید و از نزدیک ببیند و بعد تصمیم بگیرید تا اینکه برید تو سایتهای مختلف و برسی هارو ببینید
W800تون هم مبارکتون باشه!!
پست های اخیر منم بد نیست دوباره بخونید ;)

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
من کلا بی سواد هستم و در کل به هیچ عنوان تعصبی تو هیچ مواردی نداشتم تو زندگیم اما اگر واقعا فکر میکنید الجی سری EC9300 بهترینه سخت در اشتباهید ( دوستانی که سری جدید ۴Kهای فیلیپس . سونی ، پاناسونیک رو از نزدیک دیدن و اطلاعات کافی دارن بهتر متوجه میشن عرض بنده رو )
کسی رو هم زور نکردم که پاناسونیک یا برند خاصی رو بگیره و حتی به دوست عزیزمون گفتم خودتون برید و از نزدیک ببیند و بعد تصمیم بگیرید تا اینکه برید تو سایتهای مختلف و برسی هارو ببینید
W800تون هم مبارکتون باشه!!
پست های اخیر منم بد نیست دوباره بخونید ;)

دوست عزیز قصد بی احترامی نداشتم.شرمنده اگر ناراحت شدید.دوست عزیز من که رو هوا حرف نمیزنم که.سایت های معروف مثل cent. Ratings گفتن.شما برو نقد cent رو بخون.گفتن حتی از پلاسماها معروف پاناسونیک(vt60) وسامسونگ, oled های ال جی بهتر هستند.شما برو نقدها رو بخون همه چی دستت میاد.

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
x850C گارانتی دار رو میشه حدود 7 تومن هم پیدا کرد. من واقعا موندم چرا این سایتا از لحاظ تصویر برخی تلویزیون های سامسونگ و الجی رو انقدر امتیاز بالا میدن (البته نمیگم منظوری دارن و بعضی تستاشون رو هم دیدم که چقدر دقیقه و به حق امتیاز میدن) در حالی که چند بار دیدم در کل در عمل از مدل سونی که امتیاز پایین تری داره تصویرشون ضعیف تره و افت کیفیت هم دارن ضعف بزرگ تلویزیون های سونی تو تصویز تو برخی مدلها کنتراست یکم ضعیفه البته در مورد تصویر بود این موارد نه اسمارت بودن و چیزای دیگه کلا تصاویر سامسونگ و الجی نمیدونم چرا به دلم نمیشینه بخصوص تو فوتبال. البته الجی زمین چمن رو اغراق آمیز سبز نشون میده شاید بنظر جذاب بیاد ولی کنار هم بازم سونی بهتره البته اینم بگم شاید مدلهای جدیدی باشه که اینطور نباشه و من ندیده باشم ولی با توجه به چیزهایی که دیدم گفتم

راستی خیلی خیلی دلم میخواست این oled پاناسونیک مدل Panasonic TX-65CZ952 میومد ایران و توان خریدش رو داشتم، به عنوان داشتن بهترین و باورنکردنی ترین کیفیت تصویر شناخته شده خیلی از سایتها در رده بندی و مقایسه جملات تمجیدشون در مورد این تی وی از لحاظ تصویر متفاوته نسبت به تی وی های دیگه

مشکل مونتاژ ایران هست . تلویزیونهای سامسونگ و الجی گارانتی دار داخل ایران مونتاژ میشن و اون کیفیت ریلیزهای اروپا و آمریکا رو ندارن به خاطر همین شما که میری از نزدیک میبینی میگی شاید این سایتها الکی نمره میدن در صورتی که مشکل از مونتازهای اینجاست نه نمره اونا . من خودم یه تیوی بدون گارانتی سامسونگ پارسال خریدم بد نبود ولی یکی از دوستام هم خرید چند تا پیکسلش سوخت ظرف چند ماه . تلویزیونهای بدون گارانتی ( بانه ای ) هم چون با خر و الاغ حمل میشه بعضی هاشون مشکل پیدا میکنن بعد یه مدت .

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
سلام من یه تلویزیون32 lg دارم مدل ls 57000 بعد موقع بازی فیفا یا پیس موقع کرنر اینا لگ می زنه در حالت تنظیمات شفاف ولی تو تنظیمات گیم که می زارم لگ نمی زنه راهی وجود نداره که تو حالت شفاف هم تصویر نرم باشه ؟

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دوست عزیز قصد بی احترامی نداشتم.شرمنده اگر ناراحت شدید.دوست عزیز من که رو هوا حرف نمیزنم که.سایت های معروف مثل cent. Ratings گفتن.شما برو نقد cent رو بخون.گفتن حتی از پلاسماها معروف پاناسونیک(vt60) وسامسونگ, oled های ال جی بهتر هستند.شما برو نقدها رو بخون همه چی دستت میاد.
درود
من ناراحت نشدم
متاسفانه خودم هم ۳ ماه پیش گوله همین سایت هایی مثل cent و rtings رو خوردم که رفتم سامسونگ H7790 رو خریدم که البته خیلی هم ازش تعریف و تمجید کرده بودن اما ماسفانه اون چیزی نبود که تو این سایتها اونجوری ازش تعریف کرده بودن
EC9300 بدون گارانتی هم تو رنج ۸ تومن هست که با توجه به اینکه ۴K نیست اصلا خریدش عاقلانه نیست

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
درود
من ناراحت نشدم
متاسفانه خودم هم ۳ ماه پیش گوله همین سایت هایی مثل cent و rtings رو خوردم که رفتم سامسونگ H7790 رو خریدم که البته خیلی هم ازش تعریف و تمجید کرده بودن اما ماسفانه اون چیزی نبود که تو این سایتها اونجوری ازش تعریف کرده بودن
EC9300 بدون گارانتی هم تو رنج ۸ تومن هست که با توجه به اینکه ۴K نیست اصلا خریدش عاقلانه نیست

دوست عزیز باید این تلویزیون رو از نزدیک ببینی که چه کیفیتی داره.تصاویر رو خیلی طبیعی نشان میده. شما برو این تلویزیون رو از نزدیک ببین حتما نظرت عوض میشه.در ضمن من متوجه نشدم تلویزیون سامسونگ H7790 مشکل چی بود؟در رنج قیمتی خودش تلویزیون خوبیه.

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دوست عزیز باید این تلویزیون رو از نزدیک ببینی که چه کیفیتی داره.تصاویر رو خیلی طبیعی نشان میده. شما برو این تلویزیون رو از نزدیک ببین حتما نظرت عوض میشه.در ضمن من متوجه نشدم تلویزیون سامسونگ H7790 مشکل چی بود؟در رنج قیمتی خودش تلویزیون خوبیه.
تصویر EC9300 رو قبلا دیدم ، تلویزیون بدی نیست یا حداقل به کلا مدلهای سامسونگ که من تاحالا دیدم میارزه اما نباید با مدلهای ۴K مثلا X900C سونی یا ۴K فیلپس و یا پاناسونیک مقایسه بشه
من بشدت از TV خودم راضی هستم اما اگر بخوام عوضش کنم هیچ وقت نمیرم با EC9300 عوض کنم و میرم X900C میگیرم
اما اگر بخوام فقط ال جی بگیرم بی شک انتخابم EG9600 هست نه EC9300

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر