خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
سلام دوستان این مانیتورRL2755HM برای ps4 خوبه؟؟؟تو این رنج قیمت چیز بهتری پیدا میشه؟در ضمن من فقط کاربریم گیم نیست فیلم هم میبینم ببه اضافه ی یکمم وبگردی

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
واقعا انقدر سخته جواب دادن؟

دوست عزیز اگه صفحات قبل رو مطالعه میکردی خیلی ها سوالشون دقیقا همین بود، این مانیتور گزینه خوبیه ولی پنلش IPS هست و یعنی تاخیرش 5 میلی ثانیه هست که اگه اهل بازی های خیلی سریع و آنلاین حرفه ای هستید ممکنه یکم خودشو نشون بده اما توی بازی های دیگه تاثیرش زیاد نیست و به چشم نمیاد. کیفیت پنل IPS هم از نظر رنگ و تصویر خیلی بهتر از TN هست.

سلام دوستان این مانیتورRL2755HM برای ps4 خوبه؟؟؟تو این رنج قیمت چیز بهتری پیدا میشه؟در ضمن من فقط کاربریم گیم نیست فیلم هم میبینم ببه اضافه ی یکمم وبگردی

گزینه خوبیه برای گیمر های حرفه ای ولی پنلش TN هست و کیفیت نمایش IPS رو نداره، اگه تاخیر 5 میلی ثانیه زیاد براتون مهم نیست میتونید مدل 27 اینچ سامسونگ یا 25 اینچ Asus که پنل IPS دارن رو با قیمت پایینتر تهیه کنید.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوست عزیز اگه صفحات قبل رو مطالعه میکردی خیلی ها سوالشون دقیقا همین بود، این مانیتور گزینه خوبیه ولی پنلش IPS هست و یعنی تاخیرش 5 میلی ثانیه هست که اگه اهل بازی های خیلی سریع و آنلاین حرفه ای هستید ممکنه یکم خودشو نشون بده اما توی بازی های دیگه تاثیرش زیاد نیست و به چشم نمیاد. کیفیت پنل IPS هم از نظر رنگ و تصویر خیلی بهتر از TN هست.

گزینه خوبیه برای گیمر های حرفه ای ولی پنلش TN هست و کیفیت نمایش IPS رو نداره، اگه تاخیر 5 میلی ثانیه زیاد براتون مهم نیست میتونید مدل 27 اینچ سامسونگ یا 25 اینچ Asus که پنل IPS دارن رو با قیمت پایینتر تهیه کنید.
دوست عزیز پنل ips فقط زاویه دید بهتری نسبت به پنل tn داره.در بقیه موارد پنل tn بهتره.در کل پنل tn توصیه میشه.اکثر تلویزیونها از پنل tn استفاده میکنن

The Sorrow

کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دوست عزیز پنل ips فقط زاویه دید بهتری نسبت به پنل tn داره.در بقیه موارد پنل tn بهتره.در کل پنل tn توصیه میشه.اکثر تلویزیونها از پنل tn استفاده میکنن

TN Vs. IPS Vs. VA | TN Panel.com

TN

TN (Twisted Nematic) is the most common technology and also the oldest. The main advantage is that it provides the shortest response times, making them good for gaming. In combination with LED back-lighting, TN monitors also offer high brightness and draw less power than competing technologies. Another important factor is that they are cheap to manufacture, resulting in low prices for end users. The drawbacks to the technology is the color shifts that occur at wider viewing angles. There are large differences in quality between different products, but the lower-end ones will exhibit color shift even at moderate angle changes. A TN-based display can usually be identified through these color distortions when viewing the picture from above or from the sides.

IPS

The main advantages with IPS monitors is that the technology offer noticeably better color reproduction as well as much better viewing angles. The downside used to be a difficulty to emphasize blacks, which in turn meant problems with the contrast. IPS panels were also very expensive and slow in the beginning. Now the manufacturers have started producing so-called Super-IPS (S-IPS) panels at reasonable prices. Response times have crept down considerably and the contrast is much better. In addition, color display and the options to calibrate the colors are superior to the other panel types. IPS panels keep colors constant, even in sharp angles.

تلویزیون با مانیتور خیلی فرق میکنه و شما دو تا مانیتور TN و IPS رو کنار هم قرار بدید به وضوح میتونید شاهد تفاوت در کیفیت تصویرشون باشید.

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam

ممنونم از جوابتون دوست عزیز اتفاقا بیشتر انلاین بازی میکنم و چون قبلا با مانیتورهای crt بازی میکردم اگه سراغ ips ها برم صد در صد متوجه تاخیر ها میشم ... فقط میخواستم بدونم 24 اینچ همین مدل هم موجود هستش ؟یا اینکه مانیتوره دیگه ای هستش از بنکیو که همین کیفیت رو داشته باشه ولی ۲۴ اینچ باشه؟

The Sorrow

کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
ممنونم از جوابتون دوست عزیز اتفاقا بیشتر انلاین بازی میکنم و چون قبلا با مانیتورهای crt بازی میکردم اگه سراغ ips ها برم صد در صد متوجه تاخیر ها میشم ... فقط میخواستم بدونم 24 اینچ همین مدل هم موجود هستش ؟یا اینکه مانیتوره دیگه ای هستش از بنکیو که همین کیفیت رو داشته باشه ولی ۲۴ اینچ باشه؟

بله مدل BenQ XL2411Z هست که رفرش ریت 144 هرتز داره و باعث میشه که تجربه روون تری توی بازی های FPS و MOBA داشته باشید، البته این مانیتور بیشتر به درد کامپیوتر شخصی میخوره که بتونه توی بازی های مورد نظر بالای 100 فریم بده وگرنه تغییر زیادی احساس نخواهید کرد.

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
بله مدل BenQ XL2411Z هست که رفرش ریت 144 هرتز داره و باعث میشه که تجربه روون تری توی بازی های FPS و MOBA داشته باشید، البته این مانیتور بیشتر به درد کامپیوتر شخصی میخوره که بتونه توی بازی های مورد نظر بالای 100 فریم بده وگرنه تغییر زیادی احساس نخواهید کرد.

بازم ممنونم بابت راهنماییتون همون مدلRL2755HM میخرم امیدوارم مانیتور خوبی باشه...

emma wat$on

کاربر سایت
Apr 20, 2012
55
نام
maziar
خسته نباشید دوستان
یه مانیتور می خوام برای PS4 و PC حداکثر 24 اینچ برای بازی و فیلم ( از نظر HDMI 2 و ... که خودتون میدونید هم مشکلی نداشته باشه)

برادرانه و بدون تعصب یه چیز خوب معرفی کنید ممنون

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
آدرس دقیق وبسایت نوشتن فک کنم تخلفه، نمیخوام حذف شم .
خودت "بانه خرید تلویزیون" گوگل کن، هرکدام که نام وبسایتش و چهره وبسایتش درست درمون بود، و مخصوصا نماد اعتماد قابل پیگیری دقیق داشت ، معتبره.
بله خود من و چندین نفر دیگه مخصوصا اینجا، خرید کردن .

Sent from my A0001 using Tapatalk
هر کسی تمام پست هایی که قبلا دادی رو بخونه خیلی راحت متوجه میشه که شما از سونی یه قدیسی ساختی که انگار توسط چیزی فراتر از انسان ساخته شده‌است و همیشه در جواب دوستانی که مشکل شون رو با تلوزیون شون مطرح کردن سعی در تخریب حق انتخاب شون داشتی
باید خدمتت تون عرض کنم که سامسونگ محصولاتش در حال حاظر رتبه اول تا چهارم برترین تلوزیون های سال 2015 رو طبق برسی و نظر سنجی سایت هایی مانند rting به خودش اختصاص داده و سونی که شما انقد داری سنگ شو به سینه میزنی رتبه 10 رو داراست
همه اینو میدونن که هر چقد پول بدی همون قدر هم اش میخوری. ولی اگه مشکل مالی وجود نداشته باشه سامسونگ فعلا حرف اول رو میزنه
من خودم در حال حاضر lg دارم دلیل نمیشه به دوستاب بدون دلیل بیام بگم سونی به درد نمیخوره بیاید lg بخرید

Sent from my C6602 using Tapatalk

خسته نباشید دوستان
یه مانیتور می خوام برای PS4 و PC حداکثر 24 اینچ برای بازی و فیلم ( از نظر HDMI 2 و ... که خودتون میدونید هم مشکلی نداشته باشه)

برادرانه و بدون تعصب یه چیز خوب معرفی کنید ممنون
تو مدل هایی که تو ایران موجوده
Asus mx239h
Asus vx24ah
طبق تست هایی که خودم کردم خیلی خوب جواب دادن

Last edited by a moderator:

emma wat$on

کاربر سایت
Apr 20, 2012
55
نام
maziar
تو مدل هایی که تو ایران موجوده
Asus mx239h
Asus vx24ah
طبق تست هایی که خودم کردم خیلی خوب جواب دادن

دوست عزیز این ها بهترین گزینه ها برای خریدن؟ خودتون با ps4 تست کردین مشکلی نداشت؟
بعد این گیمینگ مانیتور های بنکیو چطورن؟مثلا مدل BenQ RL2455HM Gaming LED Monitor ؟

آخرین ویرایش:

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
کسی مانیتور tv های مدل 22 و 24 ایکس ویژن رو واسه ps4 تست کرده؟ کیفیتش زیاد مهم نیست فقط میخوام بدونم جواب داده یا نه اگه کسی تجربه داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر