خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
سلام خدمت دوستان عزیز
نظزتون رو راجب این مدل lg بگید ممنون میشم
ال ای دی 4K ال جی مدل UF671T سایز 49
L_1490430.jpg

برای بازی کردن با PS4 و بعضی مواقع فیلم نگاه کردن
عالیه داداش کیفیتش
همین یکماه پیش همین پنل رو برای یکی از دوستان خریدم و باهاش اندکی بازی کردم هیچ مشکلی نداره
و متیونین از رزولیشن خوبش نهایت لذت رو ببرین

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
ممنون از کمکت.مدلش Samsung j6950 هست با تلوزیون قبلی اصلا این مشکل نبود توی فیلم هم مشکلی نداره.

این تلویزیون ظاهرا با بعضی از حالت های پخش و تنظیمات مشکل داره، نظرات آمازون رو بخونید متوجه میشید. فکر کنم با یکم دستکاری یا تغییر پورت مشکلتون حل بشه.

من هفته پیش ۴۰ اینچ 2450 گرفتم از سایتهای بانه

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

متاسفانه مدل 32 اینچش موجود نیست.

Amir Hidden

کاربر سایت
Oct 11, 2014
381
نام
AmiR Mohamad
دوستان این tv ما نوشته w80 مارو به شک انداخته رو کارتن و جعبه زده w80 ولی پشت تی وی زده w800 .از شهر های مرزی گرفتم میترسم تقلبی باشه اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم مارو روشن کنه

امروز یه نمایندگی رفتم گفت کلا بعضی وقتا میزنن w800 بعضی وقتا w80 و w80 سری هست .

تو سایت سونی هم میزنی w80 میاره یه چیزایی

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
این تلویزیون ظاهرا با بعضی از حالت های پخش و تنظیمات مشکل داره، نظرات آمازون رو بخونید متوجه میشید. فکر کنم با یکم دستکاری یا تغییر پورت مشکلتون حل بشه.
وای اصلا نمیشه بازی کرد دقیقا مثل اینه یه بازی سنگین رو روی PC اجرا کنی. کسی راهی نمیدونه که حداقل بهتر بشه؟

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
دوستان این tv ما نوشته w80 مارو به شک انداخته رو کارتن و جعبه زده w80 ولی پشت تی وی زده w800 .از شهر های مرزی گرفتم میترسم تقلبی باشه اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم مارو روشن کنه

امروز یه نمایندگی رفتم گفت کلا بعضی وقتا میزنن w800 بعضی وقتا w80 و w80 سری هست .

تو سایت سونی هم میزنی w80 میاره یه چیزایی
درسته .
خیالت راحت .
درضمن برای کمک به بچه ها لطفا تا دو هفته زیاد سر بزنید اینجا و عکس بذارید هم از جعبه هم از وسایل هم از مشخصات درج شده از وشت تی وی .

درسته ، این مدل عینک باهاش نیست .
از تجربه و منبع خریدتون هم به بچه ها آگاهی بدید .

کمکشون کنید بفهمن سامچوس اسباب بازی ای بیش نیست .

زیاد نمیخوام گیج بشی اگه توضیح بدم برای طریقه ی گویش مدلهای سونی توی مناطق مختلف جهان .
فقط مطمئن باش که هیچ چیز عجیبی نیست . مدل مادرشو روی جعبه نوشته .
خیلی وسواس دارید ، میتونید توی وبسایت سونی امریکا / اروپا / آسیا .. برید و ببینید وقتی توی سر شاخه ی تی وی ها هستید ، نوشته شده سری w80c-w800c .

سلام دوستان من دستگاهمو قبلا یه تلوزیون سونی متصل میکردم هیچ مشکلی هم نبود ولی دیروز یه سامسونگ خریدم موقعی که بازی رو اجرا میکنم مثل وقتی توی کامپوتر موقع اجرای بازی کم بیاره هر چند ثانیه یک بار یه تاخیر داره میشه بگید مشکل چیه؟

Sent from my A0001 using Tapatalk

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
سلام خدمت دوستان عزیز
نظزتون رو راجب این مدل lg بگید ممنون میشم
ال ای دی 4K ال جی مدل UF671T سایز 49
L_1490430.jpg

برای بازی کردن با PS4 و بعضی مواقع فیلم نگاه کردن
اشتباه میکنی بری الکی و بی خود و بی جهت یه برند دیگه بگیری اونم توی این رنج قیمت .
ببین ، عبارت
top 3d led tvs 2015
یا
top ten led tvs 2015
گوگل کن . فقط و فقط توی وبسایتهای خارجی ببین مردم آگاه و منتقدان جهان اول ، چه محصولاتی استفاده میکنند .

به حرف هیچ کس حتی خود من میتونی گوش ندی .. فقط خودت ببین وااقعا چه خبره .. یادت باشه خودتو ندی دست یه سری منابع ایرانی که مثلا با لیست پیشنهادی خرید تی وی ، الان شش ماهه میگذره ولی سری ٢٠١٥ سونی رو حتی یککککککک دونه شم نیاوردن توی لیست و برعکس ، تا دلت بخواد سامچوس نوشتن .

نکته آخرم اینکه اگه توی سایت خارجی دیدی ، نوشته فلان مدل سامسونگ جایگاه سوم داره و خوشت اومد ازش ،
بگرد دنبال مدل دقیق همون . نه اینکه یه عدد و حرفی اضافه داشته باشه و پس و پیش باشه کلا .
تو زورت نمیاد بابا توی حتی ترکیه ، مثلا همین مدل فرضی که مثالشو زدم، میتونه بره بخره ، ولی تو که توی ایران هستی ، باید پولتو آتیش بزنی برای ساخت ایران ؟؟؟؟

من نظرم اینه .
پایین قیمت و سایز پایین بعضیا میخوان برای فقط کنسول،
مدلهای قدیمی سونی یا پاناسونیک یا هیتاچی یا توشیبا .
حدود ٢و٥ میخوایی سه بعدی ، سری w سونی که آخرش حرف c باشه .
مدل بالاتر از ٤٣اینچ میخوای یا دو ترا بایت فیلم 4k و همیشه با این رزولوشن سر و کار داری ، سری x سونی که آخرش حرف c داشته باشه .

تفاوت مدل ٢٠١٤ یعنی b و ٢٠١٥ سونی ، شاید فقط اندرویدی شدنشونه، ولی وقتی قیمت قبلیه ، ٥٠٠تومن ارزونتر نمیدن بهت ،
زوووووور داره c نخری .
هیچ شرکتی هم به این بزرگی نمیاد یه محصولی بده که نتونه از پارسالیش بهتر باشه .

مگه سامچوسه ؟!! که فرت و فرت از گاوداریش و مرغداریش ، تست بده بیرون ؟

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
سلام دوستان من دستگاهمو قبلا یه تلوزیون سونی متصل میکردم هیچ مشکلی هم نبود ولی دیروز یه سامسونگ خریدم موقعی که بازی رو اجرا میکنم مثل وقتی توی کامپوتر موقع اجرای بازی کم بیاره هر چند ثانیه یک بار یه تاخیر داره میشه بگید مشکل چیه؟
چونکه سامچوس خریدی .

دلیلش اینه که چشمت به کیفیت و مهشری سونی عادت کرده بوده همونجوری که طبیعت رو دوروبرت میبینی ، یهو رفتی اسباب بازی خریدی .

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
به همه کائنات قسم ،
داری اییییینهمه پول بی زبونو میریزی دوووور.

مگه تو کار نمیکنی ؟
نمیدونی پول چجوری بدست میاد ؟؟

واقعا اگه این همه میخوای هزینه کنی ،
به فروشگاهی (حتی اگه میدونی نمیخوای ازش خرید کنی کلا) برو که یه مدل سونی حتی مال سه سال پیش این رنج قیمت داشته باشه و هم اینکه میگی .
بهش بگو دوتاشو کنار هم روشن کنه ، و خودت ریموتها رو بگیر و نذار تنظیمات سامچوس رو براق کنه (چونکه چشم خیلی آدما به براق بودن گول میخوره در ازای کیفیت) .
خودت مقایسه کن ببین به سازندگان،نه ببخشید،بیسوادان کارخانه شامچوس ، فحش نمیدی ؟؟
همچنین توی یک فریم یکسان هم هردوشونو پاز pause کن ..

توی چاه نریز پولتو .

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
سلام خدمت دوستان .

من خواستم یه تی وی مناسب برای گیم و فیلم انتخاب کنم تا نهایت 2.500 سایز مهم نیست 40-42 باشه بهتر .

دوستان فقط خواهشا یک مدل معرفی کنین سردرگم نشیم .این طور که گشتم w800b سونی از همه بهتره ولی میخوام از رو فلش فیلم پخش کنم زیرنویس پخش نمیکنه دیگه ؟
هیچ وقت بخاطر زیرنویس فارسی ، از سونی فاصله نگیر .
من ١١ سااااال ، با یه ٣٢ اینچ سری w قدیمی دارم فیلم و فوتبال و کنسول میزنم .
حتی فلش هم نمیخوره اما زیر نویس فارسی رو یا با ریسیور (xcruiser) پخش کردم یا با پی سی..
فیلمهایی که دارم هم ٦٠درصدش هر دونه بالای ٧گیگه .

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
ببخشید هموطنان ،
چونکه میخواستم با کمک دوستمون ، the sorrow ،
جواب به همتون بدم، اینجوری شد پستهام .
امیدوارم جواب همتونو داده باشم و همشو بخونید .

جواب یکی دیگتونم یادداشت کردم که میخواستم اینو بنویسم :
اگه کیفیت برات مهمه ، سری x سونی بگیر ٢٠١٥
میزان هزینه تو نگفتی .
یا اینکه چه اینچی میخوایی .

سری x سونی با اینکه 4k هست ، یه به قولا cpu داره ( x1 ) که فول اچ دی رو هم بهتر نشون میده .
ولی خب سری w که چیزی کم نداره برای پخش ذاتها و منابع تصویری که توی این سرزمین موجوده ،،،برای خارجیا میان رده بحساب میاد و دستمزد یک هفته از ساده ترین شغل مثل نگهبانی ساختمونه براشون ، و برای خیلی از درآمدای ملت ما ، پس انداز ٤ماه دستمزده.
مگه فک میکنید کلیه ی تصاویری که میخوای از صدا و سیما نگاه کنی ، چیه ؟؟ ، 720p هستن و برای خیلی خونواده ها، سری R یا حتی cxهایی که پارسال اومد(برای خونه ی اقوام گرفتم، کیییییف میکنن) ، از سونی بهترین گزینه هست با عدم پشیمانی.

و برای فوتبال این نکته هم در آخر بگم که سونی بیش از ١٠ساله که یه تکنیک روان کردن نویز روی تی ویهاش داره که برای فوتبال باید off باشه که چمن ورزشگاه رو شاخه شاخه ببینید . نه مثل یه تخته یکدست سبز .

بازم میام سر میزنم بهتون .

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
ما که پولمون رفت توی چاه امیدوارم بقیه توی خرید بیشتر دقت کنن.7 سال یه LCD سونی داشتم اصلا نمیدونستم input lag و چیزایی مثل این وجود داره چون اصلا همچین مشکلایی نداشت.

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
بهترین تلویزیونهای بازار اینا هستن :
قبمتها همه بی گارانتی .
فول اچدی :
سری w800c سونی
43 اینچ قیمت 2.300
50 اینچ قیمت 3.400
55 اینچ قیمت 4.100
اولترا تو رده 5 تومن : سونی 55x850c قیمت 5.500
تو رده 7 تومن سامسونگ js8000 قیمت 6.950 55 اینچ .
بالای ده تومن سونی x900c

Amir Hidden

کاربر سایت
Oct 11, 2014
381
نام
AmiR Mohamad
خدایی تا اینجا راضیم عالیه با اینکه هیچ وقت سونی نداشتم حالا فهمیدم این همه میگن سونی سونی واقعا یه چیزی هست ;;).

با اینکه اهل سه بعدی نیستم و زیاد سرم نمیشه ولی کیفیت سه بعدیش عالی بود.

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
شرکت بزرگ SONY مدلهای بسیار پیشرفته 4K 2016 رو هفته پیش در نمایشگاه CES USA معرفی کرد.
70X940D
55,65X930D
55,65X850D
مدلهای 2016 با نام سری D معرفی شدن.
فقط سری X930D و X940D از سیستم بسیار پیشرفته HDR مختص SONY که چندین برابر رقبا کارایی داره، رو داراست.
بهترین TV ها حداکثر روشنایی 1000 نیت رو دارن حتی OLED ها ولی این 4K TV ها روشنایی 4000 نیت رو تأمین میکنن.
شرکت SONY اعلام کرد که این 4K TV ها تا چند هفته دیگه با سیستم آندروید 6 (مارشمالو) عرضه خواهد کرد.
d958a1eb0d51360510a418347999f838.jpg
da8a7de1a8c58511f0856633b973f9a5.jpg

Z5 PREMIUM DUAL

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر