خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
انگار حتی خود نمایندگی سامسونگ هم نمیدونه تلوزیونهاش چه امکاناتی داره. یه هفتست میخام بدونم مدل juc7920 کابل hdmi2 رو ساپورت میکنه یا نه که در صورت ساپورت کردن چهل اینچشو بخرم نه فروشنده هاش میدونن نه نمایندگی تهران. لااقل با همون اسم خارجی مونتاژ میکردن منم میرفتم از سایتهای خارجی تحقیق میکردم. اگه کسی این نلوزیومو داره راهنماییم کنه
درود
متاسفانه بیشتر مدلهای سامسونگ ساپورت نمیکنن.
ولی شما تحقیق کن ببین پخش 4K 60 hz رو اگه ساپورت کنه،بالاجبار پورت HDMI تلویزیون باید ورژن 2.0 کابل HDMI رو ساپورت کنه.
البته ورژن HDMI 2.0 رو همه TV ها وصل میشه و قابل استفاده هستش. ولی کارایی اختصاصی اش تو 4K TV های 60hz هستش،چون قابلیت عبور اطلاعات تا 18 گیگابیت دو طرفه میباشد.

Z5 PREMIUM DUAL

آخرین ویرایش:

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
انگار حتی خود نمایندگی سامسونگ هم نمیدونه تلوزیونهاش چه امکاناتی داره. یه هفتست میخام بدونم مدل juc7920 کابل hdmi2 رو ساپورت میکنه یا نه که در صورت ساپورت کردن چهل اینچشو بخرم نه فروشنده هاش میدونن نه نمایندگی تهران. لااقل با همون اسم خارجی مونتاژ میکردن منم میرفتم از سایتهای خارجی تحقیق میکردم. اگه کسی این نلوزیومو داره راهنماییم کنه
بهتره یه سر بری بانه یه بدون گارانتی شو بگیری اینجوری هم اونی که میخای درمیاد هم کیفیت بهتری داره هم قیمتش کم تره
نترس خراب نمیشه

Sent from my C6602 using Tapatalk

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
بهتره یه سر بری بانه یه بدون گارانتی شو بگیری اینجوری هم اونی که میخای درمیاد هم کیفیت بهتری داره هم قیمتش کم تره
نترس خراب نمیشه

Sent from my C6602 using Tapatalk

فروشگاه بانه شاپ چطوره
نمیشه با پست بفرستن

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
فروشگاه بانه شاپ چطوره
نمیشه با پست بفرستن

همون طور که ذوستمون گفتن با باربری میفرستن اگه تو تهران هستید تو تهران هم کسانی هستند که میرن بانه tv میارن و اینجا میفروشنشون از اونها هم میتونید بگیرید

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
همون طور که ذوستمون گفتن با باربری میفرستن اگه تو تهران هستید تو تهران هم کسانی هستند که میرن بانه tv میارن و اینجا میفروشنشون از اونها هم میتونید بگیرید

اوکی حالا بنظر شما چی بگیرم
لطفا باتوجه به بودجه پیشنهاد بدین

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
تا 2500 بگین

چی بگیرم واسه فیلم بعد هم کنسول

[h=1] تو سامسونگ40 اینچ JU6400
تو ال جی 43 اینچ 43UF7600
هر دو 4k هستند من ال جی هرو دارم راضیم اون موقع بوجم به سامسونگه نرسید
[/h]هردو اینا بانه ایش به بوجه شما میخوره

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173

تو سامسونگ40 اینچ JU6400
تو ال جی 43 اینچ 43UF7600
هر دو 4k هستند من ال جی هرو دارم راضیم اون موقع بوجم به سامسونگه نرسید

هردو اینا بانه ایش به بوجه شما میخوره

این مدل سامسونگه خیلی از الجی بهتره
فقط دوتا مشکل بزرگ هست

1.1 Judder
Judder-free 24p: No
Judder-free 24p via 60p: No
Judder-free 24p via 60i: No
Motion Interpolation (30 fps): Yes
Motion Interpolation (60 fps): No
Judder in movies isn't too noticeable, but this TV cannot eliminate it without the use of the soap opera effect ('Auto Motion Plus')

5.5 Contrast
Black: 0.137 cd/m[SUP]2[/SUP]
White: 96.78 cd/m[SUP]2[/SUP]
Contrast: 706 : 1
Contrast is really poor, and blacks will often appear gray. Those flaws won't be too apparent in a well-lit room

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
این مدل سامسونگه خیلی از الجی بهتره
فقط دوتا مشکل بزرگ هست

1.1 Judder
Judder-free 24p: No
Judder-free 24p via 60p: No
Judder-free 24p via 60i: No
Motion Interpolation (30 fps): Yes
Motion Interpolation (60 fps): No
Judder in movies isn't too noticeable, but this TV cannot eliminate it without the use of the soap opera effect ('Auto Motion Plus')

5.5 Contrast
Black: 0.137 cd/m[SUP]2[/SUP]
White: 96.78 cd/m[SUP]2[/SUP]
Contrast: 706 : 1
Contrast is really poor, and blacks will often appear gray. Those flaws won't be too apparent in a well-lit room

ذوست عزیز قرار نیستش که شما با این بوجه یهtv بی عیب و نقص بگیرید موضوع اینه با این بوجه بهترین گذینه ممکن رو انتخاب کنید انتخاب دست خودتونه به نظر من هر دو شون خوبن اینم بگم lg هه 60 فریم هستش نه30 فریم سامسونگه هم فک نکنم 30 فریم باشه

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
ذوست عزیز قرار نیستش که شما با این بوجه یهtv بی عیب و نقص بگیرید موضوع اینه با این بوجه بهترین گذینه ممکن رو انتخاب کنید انتخاب دست خودتونه به نظر من هر دو شون خوبن اینم بگم lg هه 60 فریم هستش نه30 فریم سامسونگه هم فک نکنم 30 فریم باشه

اگه فقط واسه فیلمو فوتبال بخوام چی پیشنهاد میدی
بودجه هم تا سه میلیون تومان
فعلا بازی رو در اولویت دوم قرار بده
بیشتر فوتبالو فیلم نگاه میکنم

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
برای همه دوستانی که تی وی با قیمتی زیر ٢ونیم میخوان که هیچوقت پشیمون نشن .

و همچنین صحبتم به همه اونایی هست که انرژی مصرف میکنن حتی برای نوشتن کلمه ی سامسونگ .

ببینین دوستان، اولا سامسونگ تمام اون مدلهایی که توضیع ایرانی دارن و توی همه فروشگاهها موجود هستند، کار ندارم که ساخت کجا هستند ولی پارت نامبر و مدل دقیقشونو که گوگل میکنی ، فقط و فقط توی وبسایتها و فروشگاهای ایرانی نتیجه میبینه .
یعنی هیچ بنی بشری خارج از مرز ایران، از این مدلهایی که از هر سازمان یا مسئولی ، قالب میکنن به ایرانیا ، خبر نداره !
وگرنه منکر این نیستم که مدلهایی از سامسونگ توی رده بندیهای وبسایتهای معتبر نقد و بررسی ریز، همیشه توی ده تای اولی هر سال هست . همونا رو روی کاغذ مدلشونو بنویسی، بری کل جمهوری تهران بگردی، شاید فقط چندتا مغازه موجود داشته باشن ، که قیمتی که روشون حک شده اتفاقا همون دلار جهانیشه ضربدر ٤تومن که معقول هست .
و اونجاست که متوجه میشی این جمله رو فقط بیسواد ها میگن که نهههههه سونی گرونه و سامسونگ و ال جی ارزونه ..
دوستان ، قیمت دلاری همه ی مدلهای هر وسیله ی دنیای تکنولوژی از همه برندها فوقش منفی و مثبت ٥٠دلار باشه .
وگرنه ، یه کانفیگ و مشخصات واحد، توی دوتا برند، یه قیمتی داره .

اینکه میگردین دنبال سامسونگ ، با توجه به موارد بالا، اگه بودجه حدود ٧میلیون به بالا دارین، آره همون مدلی بهتون میرسه که بابای اروپایی و امریکایی هم استفاده میکنه، ولی اگه رفتی توی فروشگاه ، با دو سه تومن ، بدون که با محصولی اسباب بازی میری خونه ..

کسی که پشت فراری یا مکلارن یا بوگاتی یا... ننشسته باشه، همیشه ممکنه بگه بی ام و یا بنز بهترین ماشین دنیاس .. چونکه خبر نداره چیا موجوده توی هر سال.

من کلیه ی وبسایتهای خبری و فروشگاهی و مشاوره خرید رو که بررسی میکنم، با تعجب میبینم هیچکدام از مدلهای سونی یا پاناسونیک یا شارپ یا هیتاچی که از همون سال، هفت ماه هم از عرضه و حضورشون توی بازار میگذره، لیست نمیشه .

مدلهای ٢٠١٥ از سونی ، همشون آهر نام مدلشون، حرف c دارن . مثل ٢٠١٤که b بودن .

من بیشتر از اونچه فکرشو کنید ،همه وبسایتهای خارجی رو گشتم،
بهترین مدل زیر ٢ونیم برای ما ایرانیا
sony 43w800c
هست .. قیمت امروز ٢.٣٣٠تومن
هزینه ی بالاتر، حدود سه تا ٥ تومن، میتونید سراغ سری x از سونی برین .

هیچوقت نه به حرف فروشنده توجه کنید و نه به وبسایتهای ایرانی که از طرف سازمانها و نهادهایی خاص، تخریب اپل و سونی رو دارن و حمایت سامسونگ .

Sent from my A0001 using Tapatalk

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
برای همه دوستانی که تی وی با قیمتی زیر ٢ونیم میخوان که هیچوقت پشیمون نشن .

و همچنین صحبتم به همه اونایی هست که انرژی مصرف میکنن حتی برای نوشتن کلمه ی سامسونگ .

ببینین دوستان، اولا سامسونگ تمام اون مدلهایی که توضیع ایرانی دارن و توی همه فروشگاهها موجود هستند، کار ندارم که ساخت کجا هستند ولی پارت نامبر و مدل دقیقشونو که گوگل میکنی ، فقط و فقط توی وبسایتها و فروشگاهای ایرانی نتیجه میبینه .
یعنی هیچ بنی بشری خارج از مرز ایران، از این مدلهایی که از هر سازمان یا مسئولی ، قالب میکنن به ایرانیا ، خبر نداره !
وگرنه منکر این نیستم که مدلهایی از سامسونگ توی رده بندیهای وبسایتهای معتبر نقد و بررسی ریز، همیشه توی ده تای اولی هر سال هست . همونا رو روی کاغذ مدلشونو بنویسی، بری کل جمهوری تهران بگردی، شاید فقط چندتا مغازه موجود داشته باشن ، که قیمتی که روشون حک شده اتفاقا همون دلار جهانیشه ضربدر ٤تومن که معقول هست .
و اونجاست که متوجه میشی این جمله رو فقط بیسواد ها میگن که نهههههه سونی گرونه و سامسونگ و ال جی ارزونه ..
دوستان ، قیمت دلاری همه ی مدلهای هر وسیله ی دنیای تکنولوژی از همه برندها فوقش منفی و مثبت ٥٠دلار باشه .
وگرنه ، یه کانفیگ و مشخصات واحد، توی دوتا برند، یه قیمتی داره .

اینکه میگردین دنبال سامسونگ ، با توجه به موارد بالا، اگه بودجه حدود ٧میلیون به بالا دارین، آره همون مدلی بهتون میرسه که بابای اروپایی و امریکایی هم استفاده میکنه، ولی اگه رفتی توی فروشگاه ، با دو سه تومن ، بدون که با محصولی اسباب بازی میری خونه ..

کسی که پشت فراری یا مکلارن یا بوگاتی یا... ننشسته باشه، همیشه ممکنه بگه بی ام و یا بنز بهترین ماشین دنیاس .. چونکه خبر نداره چیا موجوده توی هر سال.

من کلیه ی وبسایتهای خبری و فروشگاهی و مشاوره خرید رو که بررسی میکنم، با تعجب میبینم هیچکدام از مدلهای سونی یا پاناسونیک یا شارپ یا هیتاچی که از همون سال، هفت ماه هم از عرضه و حضورشون توی بازار میگذره، لیست نمیشه .

مدلهای ٢٠١٥ از سونی ، همشون آهر نام مدلشون، حرف c دارن . مثل ٢٠١٤که b بودن .

من بیشتر از اونچه فکرشو کنید ،همه وبسایتهای خارجی رو گشتم،
بهترین مدل زیر ٢ونیم برای ما ایرانیا
sony 43w800c
هست .. قیمت امروز ٢.٣٣٠تومن
هزینه ی بالاتر، حدود سه تا ٥ تومن، میتونید سراغ سری x از سونی برین .

هیچوقت نه به حرف فروشنده توجه کنید و نه به وبسایتهای ایرانی که از طرف سازمانها و نهادهایی خاص، تخریب اپل و سونی رو دارن و حمایت سامسونگ .

Sent from my A0001 using Tapatalk

اره اتفاقا از دیروز هفت هشت تا مغازه ی تعمیراتی رفتم که همشون گفتن سامسونگ نخر
یکیشون گفت اطراف مغازه رو ببین ، از هر ۲۰ تا تلویزیونی که خراب شده و اوردن واسه تعمیر ، ۱۵ تاش سامسونگه :| راست میگفت

پ ن : شما خیلی بی انصافی که یه کمپانی چینی رو با اپل امریکایی مقایسه میکنی
مثل اینه که آئودی رو با پیکان جوانان مقایسه کنیم

- - -ویرایش - - -

Thank you for contacting Sony Video and Sound Support.

We hope you are doing well.

The Tv Model # KDL-50W800C is 60Hz

دقیقا 60 با 120 چه فرقی داره ؟
انسان متوجه میشه یا فقط یه تبلیغات گول زننده روی کاغذه ؟

- - -ویرایش - - -

الان یه ویدیو توی یوتوب دیدم
60 هرتز مقابل 120 واقعا اشغاله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر