خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
من سوالم کلا یه چیز دیگع بود که کسی جواب نداد. این افزایش کیفیت تلوزیئنهای ال جی رو نوشته اگه دستگاهتونم الترا نباشه صدا قطع میشه. با ps4 کسی امتحان کرده؟

hadi1364

کاربر سایت
Oct 14, 2010
14
سلام
دوستان کسی با w800c بازی کرده؟ با این که انطباق تصویر 960 Hz زده اینپوت لگش 37 ولی تو سایتای بررسی نمره خوبی نگرفته ولی سامسونگ 6350 و 6400 از این پایین تر نمره بیشتری گرفته دلیلش چیه؟ مشکل تاری تصویر تو سرعت و فوتبال داره یا نه؟
اگه ممکنه دوستان اطلاعاتی در مورد برتری ها و ضعف ها W800c نسبت به 42W800b , 6400 سامسونگ دارند رو بدند ممنون میشم کمکم کنید

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
من سوالم کلا یه چیز دیگع بود که کسی جواب نداد. این افزایش کیفیت تلوزیئنهای ال جی رو نوشته اگه دستگاهتونم الترا نباشه صدا قطع میشه. با ps4 کسی امتحان کرده؟
سلام
تصویر اولترا اچ دی که خودش 4k هست نیازی به ارتقا کیفیت نداره
در ضمن مشکلی هم تو صدا نداره شما بهتره منابع ت گلدیران نباشه از خود سایت سازنده استفاده کن توی این ویدیو تمام این قابلیت به درستی توضیح داده شده

Sent from my C6602 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
سلام
تصویر اولترا اچ دی که خودش 4k هست نیازی به ارتقا کیفیت نداره
در ضمن مشکلی هم تو صدا نداره شما بهتره منابع ت گلدیران نباشه از خود سایت سازنده استفاده کن توی این ویدیو تمام این قابلیت به درستی توضیح داده شده

دوست عزیز بنده منظورم ps4 بود که رزولوشن 1080 داره اینکه الترا اچی دی همون 4کا می باشد رو فک کنم همه مطلع هستند. سوالم این بود که تصویری که از فایل 1080 رو ارتقا داده میشه در تلوزیون الترا اچ دی تغییری میکنه یا نه. با تشکر

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
دوست عزیز بنده منظورم ps4 بود که رزولوشن 1080 داره اینکه الترا اچی دی همون 4کا می باشد رو فک کنم همه مطلع هستند. سوالم این بود که تصویری که از فایل 1080 رو ارتقا داده میشه در تلوزیون الترا اچ دی تغییری میکنه یا نه. با تشکر
کیفیت تصویر در حد چشم گیری بیشتر میشه

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
یه چیزی برای کسایی که به فکر 3D هستن بگم ؛ قبل از اینکه بگیرین برین ببینین که اصلا چشمتون تصاویر 3D رو میبینه یا نه که مثل من نشین !!! تلویزیون رو گرفتم (کلی هم روی 3D تاکید داشتم) بعد که خواستم استفاده کنم فهمیدم که من stereo blind هستم --- تصاویر 3D رو نمیتونم درست ببینم ! )x
)x

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
یه چیزی برای کسایی که به فکر 3D هستن بگم ؛ قبل از اینکه بگیرین برین ببینین که اصلا چشمتون تصاویر 3D رو میبینه یا نه که مثل من نشین !!! تلویزیون رو گرفتم (کلی هم روی 3D تاکید داشتم) بعد که خواستم استفاده کنم فهمیدم که من stereo blind هستم --- تصاویر 3D رو نمیتونم درست ببینم ! )x
)x
درود
پروژه 3D شکست خورده هستش.
الان بحث کیفیت مخصوصاً 4K هستش،که اکثراً 3D هم دارند.

Z5 PREMIUM DUAL

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173

شما که انقدر حالیتونه (همش هم از اینور اونور فقط کپی پیست میکنین) شما که انقدر ادعا دارین میاین دو صفحه راجع به یه موضوع چرت بحث میکنین (خب بجاش بیاین بچه های انجمنو راهنمایی کنین) بخدا همتونو دعا میکنیم

بیست روزه میگم یه تلویزیون خوب معرفی کنین
یکنفر نیست با دلیل بیاد جواب بده کمک کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
درود
پروژه 3D شکست خورده هستش.
الان بحث کیفیت مخصوصاً 4K هستش،که اکثراً 3D هم دارند.

Z5 PREMIUM DUAL
اتفاقا 3بعدی یه مضیتی داره که تقذبا همه 3 بعدی ها حداقل 120 هرتز واقعی هستن و مطمئنی دیگه 90 و 100 رو تو پاچت نمی کنن

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
اگه گیمر حرفه ای هستی اینو بگیر
new plasma 3D panasonic vt30
42 اینچ
قیمتش بالاتر از همرده های خودشه ولی خداست تو ایران پلاسما رو بد جا انداختن ولی پر فروشترین تلویزیون تو امریکا همین پلاسما و نیو پلاسماست . من 6 ماهه دارم واقعا عالیه من گرفتم حدود 4 تومن ولی رفیقم هفته پیش یه ال ای ای دی سامسونگ 55 گرفته بود تصویرش در مقابل این افتضاح بود اونم گرفته بود 5.500
اگه vt50 بگیری که دیگه آخرشه البته اینا مدل 2011 و 2010 هستش مدلهای جدیدتر سال دیگه میاد موفق باشی

پاناسونیک با این پلاسما هاَش الحق و الانصاف گل کاشته تو این چند ساله . حتی CNET هم یه مدل از همین پلاسمای پاناسونیک رو به عنوان بهترین تلویزیون انتخاب کرده . ولی به نظرم یه جایی خوندم LED برا بازی بهتره . میزان Refresh Rate تصویر تو بازیها انگار خیلی تاثیر داره و LED ها هم انگار RR بهتری دارن .

راستی دوستان اهل فن بین این سه مدل کدوم رو پیشنهاد میکنن .

Sony KDL-46W905A

Sony KDL-55W905A

Sony-KDL-47W805A

كسي مدلي واسه ما فقير فقرا سراغ نداره:-s

آقا این 905 و مدل های اینطوری تو ایران هست ؟ من دیدم فقط 904 هست کلا مدل هایی که تو ایران هست فرق داره با جاهای دیگه .
در ضمن این قضیه تلویزیون های سونی مالزی چیه ؟ با بقیه چه فرقی دارن ؟

صفحات اول تاپیک کجا
این صفحات اخر کجا

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
دوستان یه سوال داشتم،من یه تلویزیون سونی kdl42w828b حدود سه هفته هست گرفتم،الان متوجه شدم توی صفحه یه نقطه سیاه هست ،فکر کنم یکی از پیکسل های سوخته باشه،امکان از بین بردن اون نقطه سیاه هست؟

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
شما که انقدر حالیتونه (همش هم از اینور اونور فقط کپی پیست میکنین) شما که انقدر ادعا دارین میاین دو صفحه راجع به یه موضوع چرت بحث میکنین (خب بجاش بیاین بچه های انجمنو راهنمایی کنین) بخدا همتونو دعا میکنیم

سلام دوست عزیز شما با این بوچه که مد نظرتونه تو سونی خانواده x830cتو full hd خیلی خوبه البته این مدل تو فول hd ها رو 3d ش حساب نکن فقط واسه قشنگی گزاشتن عینک رو واسش ولی کیفیت تصویر خوبی داره نصبت به بقیه فول اچ دی ها

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین

دوست عزیز تلوزیون چیزی نیست که قابل معرفی باشه به اون صورت . شما اینو خودت هم میدونی که کلا 2 3 تا برند تلوزیون خوب بیشتر نیستکه سونی و سامسونگ و حالا ال جی ( که اینم بحث روش زیااده ) شما خودت باید بری مغازه ها و کیفیت رنگ و تصویر رو خودت ببینی من به شخصه رنگ های اشباع شده رو خیلی دوست دارم یکی هست میگه من رنگ واقعی دوست دارم یکی کنتراست براش مهمه یکی رفرش ریت شما اول ببین خودت چی دوست داری و یا چه برندی دوست داری . من خودم به شخصه به دلایلی از برند سونی خوشم نمیادش ( دلایل شخصی هستش نیایید حالا بحث کنید ) به همین خاطر سامسونگ گرفتم و واقعا راضیم .
یه چیزی هم کهع نظر شخصیم هست اینه که به نظر من کیفیت همه تلوزیون ها و حتی برند ها یکی هستش و شما برو روی امکانات جانبی تحقیق کن ببین چی دوست داری چون کیفیت رنگ و تصویر رو با کالیبره کردن تلوزیون خودت درست می کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر