خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام اقای PS1 عزیز راستش در مورد خرید تلویزیون X930C سونی یکم دودل شدم ممنون میشم راهنمای کنید اول اینکه به سایت RTINGS رفتم این نوشته که پایین گذاشتم از خود سایت نگرانم کرد انگلیسیم خوب نیست ولی احساس بدی دارم
توی یه سایت ایرنی هم نوشته برای بازی زیاد خوب نیست یعنی متوسطه.اما توی همین سایت RTINGS از تلویزیون Samsung JS9000 برای بازی خیلی تعریف کرده راهنمای کنید بیشتر نگرانیم واسه اینپوت لگ هستش که x930c.سی و هفت میلی بود ولی سامسونگ فکر کنم 23 میلی تازه رو حالت گیم مود 37 میلی هستش که من رو حالت گیم مود نمیزارم بخاطر که از نظر من کیفیت بازیو میاره پایین توی خیلی از tv ها امتحان کردم پس وقتی از حالت گیم مود tv رو خارج کنم اینپوت لگ هم میاره بالا بخاطر همین ترسیدم
There's not too much delay between entering a command and seeing the reaction onscreen, so most people will have no issues with gaming on this TV

سایت rtings کلا با پنلهای ips پدرکشتگی داره . زیاد جدی نگیر تحلیلهاشو .

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
ممنون بابت وقتی که گذاشتید و جواب دادید.
نظرتون در مورد w800cچیه و چه فرقی با w800bداره??
بین این دو تا کدوم رو پیشنهاد میدید?????
برای گیمــ سری B پیشنهاد می شه؛ به خاطر زمان پاسخ دهی و اینپوت لگ پایین تر.

سری C علاوه بر مشکل محدود بودن زاویه دید (که سری B همــ داره)، روشنایی صفحه نمایشش پایینـه!
اگه مکانی که می خواهید از TV استفاده کنید، پنجره های زیادی داره (نور زیاده)، از خرید این TV صرفنظر کنید.

به نقل از rtings:
[LTR]
It has good picture quality in a dark room, and it doesn't reflect a lot of light. However, it can't get very bright, and the colors are different off-axis.
[/LTR][LTR]
It can't get bright, so do not buy this TV if you have a lot of windows in your room.
[/LTR]
موشن فلو در سری C دوبرابر شده که البتهـ یه فاکتور تبلیغاتی هست.
کیفیت 3D در سری C بهتر شده و crosstalk پایین تری داره (سری C عینک 3D نداره).
ضمنا سری C سسیتمــ عامل Android داره و می تونید از امکانات و اَپ های این سیستمــ عامل استفاده کنید.

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
سلام بر برادران متخصصhttp://forum.bazicenter.com/images/smilies/yahoo/yahoo_4.gif تا سقف 450 تومن برای PS4 مانیتور یا تی وی خوب نیست؟ خودم مدل X.Vision XL2020TMU 20inch TV-Monitor رو دیدم ولی اگه مدل دیگه ای میشناسید ممنون میشم معرفی بکنید.... اگه گیرنده داخلی هم داشته باشه عالی میشه.....

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام بر برادران متخصصhttp://forum.bazicenter.com/images/smilies/yahoo/yahoo_4.gif تا سقف 450 تومن برای PS4 مانیتور یا تی وی خوب نیست؟ خودم مدل X.Vision XL2020TMU 20inch TV-Monitor رو دیدم ولی اگه مدل دیگه ای میشناسید ممنون میشم معرفی بکنید.... اگه گیرنده داخلی هم داشته باشه عالی میشه.....

مانیتور fhd پیدا نمیشه با این قیمت.برو رو 600 تومن

hamed 7465

کاربر سایت
Feb 3, 2014
14
برای گیمــ سری B پیشنهاد می شه؛ به خاطر زمان پاسخ دهی و اینپوت لگ پایین تر.

سری C علاوه بر مشکل محدود بودن زاویه دید (که سری B همــ داره)، روشنایی صفحه نمایشش پایینـه!
اگه مکانی که می خواهید از TV استفاده کنید، پنجره های زیادی داره
من(نور زیاده)، از خرید این TV صرفنظر کنید.

به نقل از rtings:
[LTR]
[/LTR][LTR][/LTR]
موشن فلو در سری C دوبرابر شده که البتهـ یه فاکتور تبلیغاتی هست.
کیفیت 3D در سری C بهتر شده و crosstalk پایین تری داره (سری C عینک 3D نداره).
ضمنا سری C سسیتمــ عامل Android داره و می تونید از امکانات و اَپ های این سیستمــ عامل استفاده کنید.
من کلا گیج شدم.همه چیز این تلویزیون خوبه غیر از زاویه دید.
کلا به نظرتون این مورد چیز مهمی
هست یا نه??
تلویزیون دیگه ای که این مشکل رو نداشته باشه از سونی یا سامسونگ با سایز 42 وجود داره یا نه که کیفیت بالا داشته باشه تا حداکثر دو نیم چی میتونم بگیرم??????

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
من کلا گیج شدم.همه چیز این تلویزیون خوبه غیر از زاویه دید.
کلا به نظرتون این مورد چیز مهمی
هست یا نه??
تلویزیون دیگه ای که این مشکل رو نداشته باشه از سونی یا سامسونگ با سایز 42 وجود داره یا نه که کیفیت بالا داشته باشه تا حداکثر دو نیم چی میتونم بگیرم??????
مهمه؛ چون باعث افت روشنایی و تغییررنگ تصویر می شه.
در مورد سوال دومــ، من اطلاعات ندارمــ. مطمئنا دوستان راهنمایی خواهند کرد.

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
:d
آره بابا مشکلی نداره.
کابل HDMI میخوره؟!
اگر میخوره حله.

اگر نه که، نه نمیشه خخخخ :d
آره HDMI که میخوره. این زمان تاخیر و این حرفها چی؟
یه LED سری 6 سامسونگ هم دارم، ولی خودم با کیفیت براویا خیلی حال میکنم. نمیدونم حالا به نظر اساتید این سامسونگه بهتره برا Ps4 یا همون سونی براویا؟

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
آره HDMI که میخوره. این زمان تاخیر و این حرفها چی؟
یه LED سری 6 سامسونگ هم دارم، ولی خودم با کیفیت براویا خیلی حال میکنم. نمیدونم حالا به نظر اساتید این سامسونگه بهتره برا Ps4 یا همون سونی براویا؟
\
ها بابا، ولی کن تاخیر و اینا رو یعنی باید بشینی ایننننقدر دقت کنی تا بتونی تاخیر و اینا رو متوجه بشی.
سری 6 سامسونگ خوبه خداوکیلی ولی اگر دردسر داری واسه استفاده ازش،بنظرم همون براویا کافی هستش.
براویاهه 1080 هست؟ منظورم فول اچ دی ؟
اگر هست که نمیخواد کاری کنی همون براویا کافیه.تو فکر نباش.بخر لذتشو ببر :)

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
\
ها بابا، ولی کن تاخیر و اینا رو یعنی باید بشینی ایننننقدر دقت کنی تا بتونی تاخیر و اینا رو متوجه بشی.
سری 6 سامسونگ خوبه خداوکیلی ولی اگر دردسر داری واسه استفاده ازش،بنظرم همون براویا کافی هستش.
براویاهه 1080 هست؟ منظورم فول اچ دی ؟
اگر هست که نمیخواد کاری کنی همون براویا کافیه.تو فکر نباش.بخر لذتشو ببر :)
آره 1080 هست.
مرسی بابت راهنمایی.

hamed 7465

کاربر سایت
Feb 3, 2014
14
مهمه؛ چون باعث افت روشنایی و تغییررنگ تصویر می شه.
در مورد سوال دومــ، من اطلاعات ندارمــ. مطمئنا دوستان راهنمایی خواهند کرد.

سلام مجدد خدمت دوستان.
امروز رفتم تلویزیون SONY w800b رو از نزدیک دیدم.قیمتش اینجا با دو سال گارانتی بازرگانی ایران میدادن 2750000.
رفتم سایت بانه مارکت میداد 2200000.
مدل Sony w800c رو هم داشت که صد تومن بیشتر از مدل قبلیش بود در صورتی که اینجا میدن 3200000.یعنی نهصد هزار تومن اختلاف قیمت.
الان به نظرتون بین مدل cوbکدوم بهتر و مناسب تر هست.?????
قبلا دوستان گفتن مدل bاینپوت لگ کمتری داره و زاویه دیدش از مدل .cبهتره.
الان به صورت کلی چون اختلاف قیمت زیادی وجود نداره بین این دو مدل کدوم مناسب تر و بهتر هست?????
لطفا دوستان اهل فن جوابم رو بدین.تا شنبه میخوام تلویزیون رو بگیرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر