خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mannanstar

کاربر سایت
May 1, 2015
42
نام
منان
دوستان ایا کابل تبدیل hdmiبرای مانیتورهایی که ندارن وجود داره؟

- - -ویرایش - - -

دوستان ممکنه من مانیتور ۲۰اینچ کامپیوتر رو یکاریش کنم که تی وی نخرم؟

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
دوستان ایا کابل تبدیل hdmiبرای مانیتورهایی که ندارن وجود داره؟

- - -ویرایش - - -

دوستان ممکنه من مانیتور ۲۰اینچ کامپیوتر رو یکاریش کنم که تی وی نخرم؟
بله
ولی اینپوت لگ بشدت بالا میره،تو بیشتر مواقع هم نویز میندازه.

XPERIA Z3+

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
خب دوستان ماهم بلاخره تلویزیون سونی "w800b 55 اینچ رو خریدیم.قبلا 42 w670 داشتم.میخواستم 60 اینچ بگیرم پولش خیلی ریاد میشد.چون داخل اتاقم بازی میکنم 55 اینچ رو ترجیح دادم:)

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
سلام به همگی
کسی از بین شما دوستان عزیز تجربه استفاده از این دوتا مانیتور رو داشته ؟
benq GL2760H
Samsung S27D590
از نظر کیفیت تصویر و اینپوت لگ

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
دوستان یه سوال فوری. میخوام برم ps4 بگیرم ولی فعلا پول مانیتور یا تی وی جدید ندارم. میخوام ببینم با این تبدیلای hdmi به vga میشه بازی کرد؟ رزولوشن مانیتورم 1440*900. اصلا ps4 با این رزولوشن بالا میاد؟ تو کیفیت چقد تاثیر میذاره؟ ممنون میشم جواب بدین.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام دوستان
یه تلویزیون 32 اینچ برای پلی 4 میخوام...
پیشنهادتون چیه؟

برای 30 اینچ مانیتور بهتره اما تلیویزیون سامسونگ 32F5590

دوستان یه سوال فوری. میخوام برم ps4 بگیرم ولی فعلا پول مانیتور یا تی وی جدید ندارم. میخوام ببینم با این تبدیلای hdmi به vga میشه بازی کرد؟ رزولوشن مانیتورم 1440*900. اصلا ps4 با این رزولوشن بالا میاد؟ تو کیفیت چقد تاثیر میذاره؟ ممنون میشم جواب بدین.​
بالا میاد ولی کیفیت کم میشه

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
یه سوال داشتم
من میخوام یه PS4 بگیرم، اما مانیتورم معمولی هست و ورودی HDMI نداره، رو این حساب مجبورم از تبدیل استفاده کنم، البته الانم واسه برد رزپریم از تبدیل استفاده میکنم و دقیقا همون حداکثر کیفیت مانیتورم که 1440*900 هست رو میگیرم. اما سوالم اینجاست که واسه PS4 کیفیت چطور میشه ؟ میشه با همین رزلوشن تنظیم کرد و بازی کرد ؟ آیا اصلا تو PS4 میشه رزلوشن خروجی رو تنظیم کرد ؟
ممنون میشم دوستانی که تست کردند نظرشون رو بگن.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
من چند روزی هست Samsung S27D590 Plus 27inch PLS LED Monitor گرفتم
نسبت به قیمتش فوق العاده هستش من چون کارم گرافیک هست کلی تحقیق کردم تا به این مدل رسیدم گرچه باز بهترشم هست اما تو این رنج قیمت بی رقیبه
درضمن قابلیت Game Mode داره که با فعال کردنش در حین بازی خیلی کارآمد و موثر هستش

@WikiVB

درود .مصطفی جان من فردا میرم همین مانیتور رو بگیرم . نکته ای نیاز نیست بدونم ؟ میگن اخه این مدل سامسونگ معمولا پیکسل سوخته دار و سامسونگم قبول نمیکنه ! نمیدونم چقدر درست هست .
و اینکه من اینو هم واسه گیم میخوام هم مصرف نت و خود کامپیتور . 27 اینچ واسه محیط ویندوز شما که از نزدیک کار کردی اذیت نمیکنه ؟ چون 23 اینچشم هست ولی از اونور 27 طبعً واسه بازی لذت بخش تره .
در واقع این Game Mode هست که باعث شده من این مانیتورو انتخاب کنم و Review ها رو میخوندم خیلی تعریف کرده بودن .
چقدر از وضوح و کیفیت رنگ ها و زمان پاسخ گویی بازی ها راضی بودی و خصوصا بخش GM رو این مانیتور ..

باز ممنون از این معرفی خوبت .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر