خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

amirvv

کاربر سایت
Sep 15, 2014
99
سلام داداشام چند تا سوال داشتم...اونایی که مانیتور دارن صدا بازی رو میشه از اسبیکر جدا گرفت؟(اگه میشه چطور) بعد دوم اینکه هرتز پایین مانیتور عموما 60 هرتز هستن تو بازی تاثیر داره ؟ واینکه مانیتورو با کابل خود ps4 مستقیم وصل میکنین؟ با تشکر

raminet

کاربر سایت
Jul 12, 2008
47
بچه ها خواهشا یه راهنمایی به من بکنید واقعا احتیاج به اطلاعات دارم:
بینsamsung 55h6400 و lg 55ub830 موندم کدوم مناسبتره ! کاربردم هم گیم با ps4 است هم فیلم و کلا مصرف خانوادگی نه فقط صبح تا شب بازی.
اگر از دوستان کسی شناختی داره ممنون میشم راهنماییم کنه ضمن اینکه چندتا سوال هم دارم
لگ برای مدل سامسونگ که نوشتم تو اینترنت 46 میلی ثانیه که نه خوبه نه خیلی بد و متوسط است اما برای مدل ال جی اصلا مدلی که نوشتم رو نتونستم lag تو نت پیدا کنم چون تازه اومده بازار اما مشابه اون یعنی 850 حدودا لگ 88 میلی ثانیه داره!! اون سامسونگه 4k نیست اما الی جی است، حالا نمیدونم ارزش داره بخاطر 4k بودن input lag بالا رو بجون بخرم یا input lag مسئله مهمتریه و بازی رو افتضاح میکنه؟
سوال دیگه اینکه پنل ال جی که IPS است و نمیدونم برای بازی خوبه یا نه هرکی یه چیز میگه !! اما پنل سامسونگ انگار بهتره
حالا خواهشا دوستان یه راهنمایی به بنده بکنن
ممنون

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
با کیفیت ترین و شفافترین رنگها در مانیتور ماله کدوم برند هستش ؟

شما بسته به رنج قیمتی که می خواهید هزینه کنید باید مانیتور انتخاب کنید
بهترین برند نداریم ، بهترین مانیتور ماه به ماه در حال تغییر هست ، حتی منابع مختلف هم که مانیتور ها رو نقد می کنن انتخاب هاشون متفاوت هست
برای گیمینگ هم فاکتور های دیگه ای در کنار شفافیت و رنگ داریم
خیلی از مانیتور های خوب هم توی ایران نیستن متاسفانه

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
سلام دوستان گل
برای خرید TV مناسب بین این دو گزینه گیر کردم خواستم نظرات شماها رو هم بدونم
کدوم رو پیشنهاد میدین ؟
مرسی
Samsung 40H6430
LG 42LB58200

raminet

کاربر سایت
Jul 12, 2008
47
بچه ها مشکل زیرنویس فارسی در تلویزیون های سونی رو با خریدن رسیور درست حسابی یا پخش کننده بلوری مناسب قاعدتا میشه حل کرد دیگه؟ یعنی فیلم با زیرنویس فارسی رو میشه از طریق پخش کننده دیگری رو سونی نمایش داد بدون مشکل؟

imanps3

کاربر سایت
May 3, 2013
180
نام
ایمان
بچه ها مشکل زیرنویس فارسی در تلویزیون های سونی رو با خریدن رسیور درست حسابی یا پخش کننده بلوری مناسب قاعدتا میشه حل کرد دیگه؟ یعنی فیلم با زیرنویس فارسی رو میشه از طریق پخش کننده دیگری رو سونی نمایش داد بدون مشکل؟

اره داداش تنها راهش همینه

Sent from my SM-T805 using Tapatalk

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
سلام دوستان میخوام یه تی وی برا خونه و PS4 بخرم
نظرتون در مورد این تی وی چیه؟
LG UB820 42inch
و اینکه مشکلش چیه که با وجود اسمارت و 4k بودن قیمتش اینقد پایینه؟

ممنون

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
سلام دوستان عزیز
میخوام واسه PS4 یه TV درست و درمون در حد 42 یا 47 اینچ بگیرم :d
پس ممنون میشم نظراتتون رو بهم بگید

1- نظرتون درباره SONY X830c جیه؟
2- W800B چطوره ؟
3- صبر کنم تا اون اولیه بیاد ایران ؟
4 غیر از این مدل ها نظر دیگه ای دارید خوشحال میشم بگید
با تشکر@};-

• Like
Reactions: rezagoli

king_ring_021

کاربر سایت
Jan 6, 2012
3
PS4 & LED

سلام خدمت همه دوستان

خواهشا یه جواب بدین بهم که قانع بشم. چند وقته میخواستم به خاطر بازی سیستمم کامپیوترمو ارتقا بدم یهو زد به سرم که به جاش برم ps4 بخرم. مشکلم اینه که مانیتور من خیلی قدیمیه از این فلترونیزاست :d حالا که میخوام ps4 بگیرم گفتم یه تیر دو نشون کنم یه تلویزیون بگیرم به جای مانیتور که هم به کامپیوتر وصل بشه هم به ps4 b-) چند تا مشکل گیر افتادم واقعا سردرگم شدم:

1. از نمایشگر بالاترین کیفیت رو میخوام.که هم 3D داشته باشه هم full HD باشه!:d بین دو مدل SAMSUNG 32F6450 وLG LA66000 32inch موندم! قیمتاشونم خیلی تفاوت داره ولی روی ال جی نظرم بیشتر مثبته. و اینکه عینکاشم پسیو هست فکر کنم بهتره نسبت به اکتیو سامسونگ!!b-) بازار رفتم هیچی از هرتز اینا معلوم نشد! یکی هم cpu که تو سایت زده سامسونگ 2 هسته ای ولی فروشنده میگفت 4 هسته ای داره! ال جی هم که اصلا نزده بود! کدومو بگیرم؟ چرا؟

2. کنسول رجین چند بگیرم؟ یکی میگه 1 بگیر چون امریکاست! یکی میگه 2 بگیر چون سیستمش pal هست به ایران بهتر میخوره با این اینترنتش و 2 اگه بگیری تا 20 نفر آنلاین میتونی باشی ولی 1 تا 5 نفر! ( اصلا هم نفهمیدم منظورش چی بوده)! یکی هم میگه ورژن خود ژاپن رو بگیر که جنسش بهتره اپتیکش بهتره ماندگاریش بیشتره! اما 2 هم داره که مدل جدید 2014 بود با مادربرد جدید و بهتر و مدل ساخت 1160 اگه اشتباه نکنم! حالا واقعا موندم! خودم نظرم رو ساخت ژاپنه ولی بعضیا میگن ژاپن تو ایران نیس و الکیه همش لیبل الکیه! بازم نظر شما هم مهمه!

واقعا شرمنده خیلی طولانی بود مشکلم! دیگه فکر کنم حسابی به چالش من پی بردید:)):d منتظر جواباتون هستم:x

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام خدمت همه دوستان

خواهشا یه جواب بدین بهم که قانع بشم. چند وقته میخواستم به خاطر بازی سیستمم کامپیوترمو ارتقا بدم یهو زد به سرم که به جاش برم ps4 بخرم. مشکلم اینه که مانیتور من خیلی قدیمیه از این فلترونیزاست :d حالا که میخوام ps4 بگیرم گفتم یه تیر دو نشون کنم یه تلویزیون بگیرم به جای مانیتور که هم به کامپیوتر وصل بشه هم به ps4 b-) چند تا مشکل گیر افتادم واقعا سردرگم شدم:

1. از نمایشگر بالاترین کیفیت رو میخوام.که هم 3D داشته باشه هم full HD باشه!:d بین دو مدل SAMSUNG 32F6450 وLG LA66000 32inch موندم! قیمتاشونم خیلی تفاوت داره ولی روی ال جی نظرم بیشتر مثبته. و اینکه عینکاشم پسیو هست فکر کنم بهتره نسبت به اکتیو سامسونگ!!b-) بازار رفتم هیچی از هرتز اینا معلوم نشد! یکی هم cpu که تو سایت زده سامسونگ 2 هسته ای ولی فروشنده میگفت 4 هسته ای داره! ال جی هم که اصلا نزده بود! کدومو بگیرم؟ چرا؟

2. کنسول رجین چند بگیرم؟ یکی میگه 1 بگیر چون امریکاست! یکی میگه 2 بگیر چون سیستمش pal هست به ایران بهتر میخوره با این اینترنتش و 2 اگه بگیری تا 20 نفر آنلاین میتونی باشی ولی 1 تا 5 نفر! ( اصلا هم نفهمیدم منظورش چی بوده)! یکی هم میگه ورژن خود ژاپن رو بگیر که جنسش بهتره اپتیکش بهتره ماندگاریش بیشتره! اما 2 هم داره که مدل جدید 2014 بود با مادربرد جدید و بهتر و مدل ساخت 1160 اگه اشتباه نکنم! حالا واقعا موندم! خودم نظرم رو ساخت ژاپنه ولی بعضیا میگن ژاپن تو ایران نیس و الکیه همش لیبل الکیه! بازم نظر شما هم مهمه!

واقعا شرمنده خیلی طولانی بود مشکلم! دیگه فکر کنم حسابی به چالش من پی بردید:)):d منتظر جواباتون هستم:x
ببین کلا من بخوام یه توصیه بهت بکنم اینه کهاصلا حرف فروشنده ها رو قبول نکن ' ۹۰ درصدشون اصلا چیزی سر در نمیارن و فقط با زبون بازی جنس رو دست موندشونو میخوان بفروشن ۱۰ درصد دیگه هم فقط با همون اطلاعاتشون میخوان سرت کلاه بزارن پیشنهاد من اینه که خودت برو تو نت و مخصوصا سایت های خارجی بچرخ اونا مقایسه زیاد دارن و ببین به کدوم امتیاز بهتری دادن اون سی پی یوی تلوزیون هم برو تو سایت خود ال جی و سام فقط ببین این مدل سامسونگ اسم مدل جهانیش چیه چون شماره مدلای سامشونگ تو ایران فرق داره عینک هم همون پسیو بگیر که اکتیو مشکلباتریش رو اعصابه(وزنشون تغریبا الان یکی شده ) هرتز رو برو تو سایت های خارجی هرتز واقعی همه تی وی های زده اینایی که رو خودشون مینویسن اکثرا تجاریه و واقعی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر