خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

sSLIPKNOT

کاربر سایت
Aug 19, 2011
47
سلام
میخوام یه مانیتور بگیرم برای PS4 و PC بطور مشترک استفاده کنم.
میخوام حتما 2 تا پورت HDMI داشته باشه . پولش مهم نیست . سایزش 32 اینچ باشه . رزولوشن هم 4k
چی پیشنهاد میدین ؟
خودم اینو دیدم : asus pq321qe
Monitors | PQ321QE | ASUS Global
فقط زمان پاسخ گویی تصویرش 8 میلی ثانیه هست . به نظرم یکم زیاده .
نظرتون جیه ؟

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
368
یه سوال دارم:یه نفر برای من یه تلویزیون 26 اینچ سونی آورده(KDL-26EX550 )،توی سایت سونی قسمت مشخصات تصویر،نوع resolution رو WXGA قرار داده،ولی وقتی من ps4 رو روشن کردم و به تلویزیون وصل کردم مشخصات تصویر تلویزیون روی 1080p بود،می خواستم بپرسم مگی WXGA برابر hd نیست ،پس چرا توی مشخصات تصویر ،موقعی که ps4 رو وصل کردم روی 1080p بود؟یعنی تلویزیون full hd هست؟دوستان یه راهنماییم کنید،اگه full hd هست بخرمش!

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
یه سوال دارم:یه نفر برای من یه تلویزیون 26 اینچ سونی آورده(KDL-26EX550 )،توی سایت سونی قسمت مشخصات تصویر،نوع resolution رو WXGA قرار داده،ولی وقتی من ps4 رو روشن کردم و به تلویزیون وصل کردم مشخصات تصویر تلویزیون روی 1080p بود،می خواستم بپرسم مگی WXGA برابر hd نیست ،پس چرا توی مشخصات تصویر ،موقعی که ps4 رو وصل کردم روی 1080p بود؟یعنی تلویزیون full hd هست؟دوستان یه راهنماییم کنید،اگه full hd هست بخرمش!

اون مشخصات فقط کیفیت نمایشی که از ps4 دریافت میکنید است وگر نه هر تلویزیونی با قابلیت های خودش تصویر رو نشون میده

- - -ویرایش - - -

سلام فرق w600 و w600b چیه!؟
تو سايز ٤٠ بهترين گزينه از سامسونگ و ال جي چيه؟

مدل های A ساخت سال 2013 هستند و مدل های B ساخت 2014 که پایشون تغییر کرده و تو بعضی مدل ها هرتز پایین اومده

- - -ویرایش - - -

از توشیبا یا دوو هیچی بدرد بخور در میاد/؟

من دو مدل از توشیبا دیدم کیفیتشون خیلی خوب بود ولی خب فعلا جا نیوفتادن که معلوم بشه چی از آب در میان

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
دوستان مدل 24 اینچ SONY EX 430 کسی داشته یا امتحان کرده؟ کلا زیر هفتصد چیز بدرد بخوری تو رنج 27 اینچ یا بیشتر یا کمتر هست؟

مرتضی1363

کاربر سایت
Mar 2, 2010
39
نام
مرتضی
با سلام. من میخواهم یک کنسول ps4 احتمالا بخرم . ولی سوال دارم ایا میشود این کنسول را به هر تلویزیون LCD وصل کرد با کابل HDMI ؟ ( مدل LCD زیاد جدید نیست .LG 32LH200R-LA ) . من کنسول PS3 را به این تلویزیون وصل کردم و بازی میکنم. تنضیمات کنسول به صورت خودکار روی 1080P رفته است. (وقتی ورودی کنترول را میزنم و وارد HDMI 2 میشوم میزند 1080P - 60HZ ) .ایا این تلویزیون FULL HD و 60 فریم است؟ و بازی های PS4 که FULL HD و 60 فریم را راحت اجرا میکند یا نه؟(چون من یک تریلر از بازی The Witcher 3: Wild Hunt که 1080P و 60 فریم بود رابا فلش USB بوسیله ی کنسول PS3 با این LCD دیدم ولی کمی کند اجرا می شد و صدا و تصویر مخصوصا در جاهای که دیالوگ داشت با هم همخوانی نداشت . و صدا کمی جلوتر از تصویر بود. ایا مشکل از LCD است یا از PS3 که پخش کننده است که نمی تواند ویدئو 60 فریم را پخش کند؟). با تشکر .

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,755
نام
علی
دوستان بنده تی وی سامسونگ ۶۳۵۵ دارم که خیلی هم ازش راضی هستم fh هست و ۲۰۰ هرتز و ۳ بعدی هم داره و ۴۰ اینچه.
اما یه جایی مدل ub820 ال جی رو دیدم که 4k بود و ۹۰۰ هرتز و ۴۲ اینچ و با قیمتی زیر ۲ تومن!!
خواستم بدونم این تی وی چقدر از تی وی من بهتره؟! و ارزش تعویض داره؟!
قیمت زیر ۲ تمونش عجیبه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر