خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
دوستان یه پلاسمای پاناسونیک TH-P42V20R دارم. اون موقع خیلی تعریف می کردن مخصوصا در زمینه گیم! ( قابل توجه بعضی ها که فکر می کنند چون پلاسما هست از ال سی دی بدتره!! ولی واقعا اینطوری نیست عیب بزرگش مصرف برقشه)
الان هم بازار پر از تلویزیون های جدید و 4k هست. طبیعیه که هر چقدر پول میدی همون قدر آش میخوری! خواستم ببینم با این تلویزیون جقدر میشه از بازی لذت برد؟ یعنی به گونه ای هست که نخوام تلویزیون عوض کنم؟

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
الان فکر کنم 99% بچه ها تو خونشون w800 رو دارند :|
میگم تلویزیون من اینه ردش کنم برم جاش w800 بخرم یا همین خوبه الکی هزینه نکنم
هم کیفیتش هم لتنسیش مرسی

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
توجه

درود

عزیزانی که تلویزیونهای SONY خریداری میکنند،لطف کنند به هیچ عنوان به اینترنت وصل نکنند و یا وقتیکه به اینترنت وصل میکنند،گزینه اتوآپدیت و ساعت آپدیت رو خاموش کنند.
با USB آپدیت کنید.

SONY XPERIA Z3

man.in_mirror

کاربر سایت
Mar 19, 2010
52
نام
علیرضا کاظمی
سلام دوستان من رفتم جمهوری که بخرم ولی گیج شدم
sony w800
sony w828
sony w829
sony w800a
sony w800b
sony w850b

من موندم کدوم رو بخرم! البته اطلاعات فروشندگان زیر خط فقر بود، حتی نمیدونستند که این مدلها کدومشون زیر 50 اینچ سایز دارن
شما میشه راهنمایی کنین دوستان؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان یه سوال من تعداد خروجیهای hdmi کم دارم وسیله ای مثل هاب وجود داره که بتونم تعداد خروجی های hdmi رو بیشتر کنم؟

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk

Hamed 3594

三島 一八
کاربر سایت
Jan 24, 2012
821
نام
حامد
دوستان یه سوال من تعداد خروجیهای hdmi کم دارم وسیله ای مثل هاب وجود داره که بتونم تعداد خروجی های hdmi رو بیشتر کنم؟

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk
بله HDMI Switcher، یه سرچی بزنی توی اینترنت پیدا میکنی.

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
احتمالا قبلا این سئوالو پرسیدم؛ولی به جهت محکم کاری ..
دوستان مدل مانیتور من LG FLATRON W226IV هست . جوابگوی نیاز های من برای بازی با PS4 هست ؟ از لحاظ وضوح و سایر فاکتور ها هم اگه مشکلی داره ممنون میشم مطلع شم .

imanps3

کاربر سایت
May 3, 2013
180
نام
ایمان
*روش پخش زیرنویس فارسی در بلوری پلیرهای سونی و تلویزیون های سونی با سرعت بالا و بدون افت کیفیت

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=669595

SONY XPERIA Z3

داداش شما خودت تست کردی ؟
من روw800 هرکاری نکردم نشد
همه چیز tvهای سونی عالیه الی این قسمتشون

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
احتمالا قبلا این سئوالو پرسیدم؛ولی به جهت محکم کاری ..
دوستان مدل مانیتور من LG FLATRON W226IV هست . جوابگوی نیاز های من برای بازی با PS4 هست ؟ از لحاظ وضوح و سایر فاکتور ها هم اگه مشکلی داره ممنون میشم مطلع شم .
دوستان کارشناس؛من خوشحال میشم جواب سئوالمو بگیرم ..

آخرین ویرایش:

pouria pc

کاربر سایت
Feb 27, 2014
7
دوستان اگه میدونید یه مانیتور خوب با قیمت 400 تا 500 هزارتومن معرفی کنید که قابلیت HDCP داشته باشه . مانیتور من الان Samsung s20h315b plus هستش میخواستم بدونم قابلیت HDCP داره یا نه ؟؟؟

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
سلام رفقا یه سوال داشتم ممنون میشم کسی اگه می دونه جواب بده . - البته تا حالا هرچی تو این تاپیک پرسیدم کسی جواب نداده :(-
من امروز یه تلوزیون سامسونگ 49 اینچ 5855 سفارش دادم . فردا قراره بیارنش . ولی الان یه مقدار نسبت بهش دودل شدم . اختلاف قیمتش با سونی w600 48 اینچ . تقریبا 800 هزارتومن بود . به نظرتون ارزش داره خریدم و کنسل کنم و w600 رو بگیرم .
اگه کسی هست ممنون میشم جواب بده . چون تا فردا صبح بیشتر وقت ندارم خریدم و کنسل کنم . - پولشم پرداخت کردم :(-

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
سلام رفقا یه سوال داشتم ممنون میشم کسی اگه می دونه جواب بده . - البته تا حالا هرچی تو این تاپیک پرسیدم کسی جواب نداده :(-
من امروز یه تلوزیون سامسونگ 49 اینچ 5855 سفارش دادم . فردا قراره بیارنش . ولی الان یه مقدار نسبت بهش دودل شدم . اختلاف قیمتش با سونی w600 48 اینچ . تقریبا 800 هزارتومن بود . به نظرتون ارزش داره خریدم و کنسل کنم و w600 رو بگیرم .
اگه کسی هست ممنون میشم جواب بده . چون تا فردا صبح بیشتر وقت ندارم خریدم و کنسل کنم . - پولشم پرداخت کردم :(-

داداش بدون ذره ای درنگ این کار رو بکن

- - -ویرایش - - -

دوستان کارشناس؛من خوشحال میشم جواب سئوالمو بگیرم ..

داداش جواب گو هست تا حذوذی ولی من نظر من یه تلویزیون 40 واسه ps4 بهتر باشه اونم سونی

- - -ویرایش - - -

دوستان اگه میدونید یه مانیتور خوب با قیمت 400 تا 500 هزارتومن معرفی کنید که قابلیت HDCP داشته باشه . مانیتور من الان Samsung s20h315b plus هستش میخواستم بدونم قابلیت HDCP داره یا نه ؟؟؟
اینو بتونی تهیه کنی عالیه
http://www.asuscenter.ir/products/1046-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-led-vs228hr.aspx
اون ی چرخی تو سایتای مختلف زدم مانیتور خودت hdcp نداره و کلا واسه گیم های جدید جوابگو نیست به نظرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر