خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
آقا اگه من بخوام یک مانیتور ب بگیرم برای بازی با ps4 حدود ۲۰۰ ۳۰۰ باشه چی بخرم خوبه مدل بگین خوبه

من که 3-4 سال پیش وقتی دلاز 1/200 بود یه 22اینچ ایسوس فول اچ دی گرفتن 320تومن......الان که دیگه فکر نکنم HDشم پیدا کنی

- - -ویرایش - - -

آقا اگه من بخوام یک مانیتور ب بگیرم برای بازی با ps4 حدود ۲۰۰ ۳۰۰ باشه چی بخرم خوبه مدل بگین خوبه

ولی یه مدل هست که
390,000
هستش ....

Samsung S19C325N Plus LED Monitor

مشخصات فیزیکی:- وزن: با پایه 2.5 کیلوگرم و بدون پایه 2.3 کیلوگرم
مشخصات صفحه نمایش:نوع صفحه نمایش: LED - سایز صفحه نمایش: 18.5 اینچ - دقت تصویر: 768 × 1366 پیکسل - نسبت تصویر: 16:9 مناسب برای تماشای فیلم - کنتراست: Mega ∞ DCR استاتیک 1:1,000 - زمان پاسخ‌گویی: 5 میلی‌ثانیه
مشخصات اتصال:دارای پورت VGA یا D-Sub

مشخصات فیزیکی
وزنبا پایه 2.5 کیلوگرم و بدون پایه 2.3 کیلوگرم
مشخصات صفحه نمایش
نوع صفحه نمایشLED
قابلیت سه بعدی
no.png
سایز صفحه نمایش18.5 اینچ
دقت تصویر ( رزولوشن )768 × 1366 پیکسل
نسبت تصویر16:9 مناسب برای تماشای فیلم
کنتراستMega ∞ DCR استاتیک 1:1,000
تعداد رنگ قابل نمایش16.7 میلیون رنگ
شدت روشنایی250cd/m²
زمان پاسخ‌گویی5 میلی‌ثانیه
زاویه دید (افقی/عمودی)افقی 170 درجه و عمودی 160 درجه
مشخصات اتصال
پورت VGA یا D-Sub
yes.png
پورت USB
no.png
پورت HDMI
no.png
پورت DVI
no.png
سایر مشخصات
وب کم
no.png
بلندگو (اسپیکر)
no.png
مصرف برقدر حالت روشن 25 وات و در حالت استندبای کمتر از 0.3 وات
سایر قابلیت‌هاصرفه جویی اقتصادی، مجیک انگل سامسونگ، مجیک برایت 3 سامسونگ، مجیک کالر سامسونگ، تایمر خاموش شدن، مجیک تیون، کلید سفارشی
لطفاً توجه داشته باشید

مزایا:
زاویه دید فوق‌العاده با قابلیت Mega Angle
قابلیت تنظیم روشنایی صفحه به میزان دلخواه جهت مدیریت مصرف انرژی (Magic Eco)
قابلیت خاموش شدن خودکار جهت صرفه جویی در مصرف انرژی (Off Timer)

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
دوستان من به تازگی یه LED سامسونگ H6355 از مدلی که اینترنت نداره و به جاش سه بعدی داره خریدم
اول یه سوال بپرسم: این مدل از نظر کیفیت با H6355 که اینترنت داره و سه بعدی نداره یکی هست؟ چون تو نقدهایی که تو سایتای خارجی خوندم همچین مدلی (مثل مال من) اصلا وجود نداشت و مدل H6350 وجود داشت که مثل H6355 ایران، اینترنت داشت و سه بعدی نداشت

اما سوال من اینه:
احساس میکنم تلویزیون من با اینکه پنل 120 هرتز داره ولی تو تصاویر سریع (مثلا وقتی فیفا بازی میکنم یا فوتبال میبینم) تار شدن تصویر زیاده ! موشن پلاس رو هم روی حالت روان گذاشتم ولی خیلی بهتر نمیشه ...
اما تو نقد هایی که تو سایتای خارجی خوندم مدل مشابه تلویزیون من (مال من H6355 هست و نقد مربوط به H6350 رو خوندم) در این مورد تاری تصویر جزء خیلی خوب ها باید باشه، اما در عمل اینطور به نظر نمیاد
آیا تنظیمات خاصی داره که تاری تصویر در حرکات سریع حداقل کمتر بشه؟

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام خدمت دوستان
قیمت حدود 1350
بله میشه با کابل اپتیک وصل کرد به سایر دستگاههای دیجیتال
برای pc هم باید یه کارت صدا بخری یعنی صددرصد واجبه وگرنه اصلا کیفیت صداش راضیت نمیکنه حالا میتونی کریتیو z یا omni یا حتی audigy fx بخری
ولی در کل اسپیکر خیلی خوبی نیست مخصوصا اون ساب 8 اینچش
ادیفایر هم یک مدل s760d داره که خیلی معرکه هست ولی متسفانه از وقتی ایران تحریم شد محصولات ادیفایر وارد نمیشه نمیدونم چرا

- - -ویرایش - - -

اگه در مورد اسپیکر سوالی داشتید من در خدمتم اسپیکر هایی که داشتم و قشنگ تستشون کردم
logitech z506 s220
edifier s730 c3 r1900tiii

دوست عزیز درسته 906, مثل 5500 ساب 25 سانتی نداره, ولی فعلا چیزی تو رنج قیمتش سر تر نیست. اگه میشناسی شما بگو خوشحال میشیم بدونیم

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
دوستان من به تازگی یه LED سامسونگ H6355 از مدلی که اینترنت نداره و به جاش سه بعدی داره خریدم
اول یه سوال بپرسم: این مدل از نظر کیفیت با H6355 که اینترنت داره و سه بعدی نداره یکی هست؟ چون تو نقدهایی که تو سایتای خارجی خوندم همچین مدلی (مثل مال من) اصلا وجود نداشت و مدل H6350 وجود داشت که مثل H6355 ایران، اینترنت داشت و سه بعدی نداشت

اما سوال من اینه:
احساس میکنم تلویزیون من با اینکه پنل 120 هرتز داره ولی تو تصاویر سریع (مثلا وقتی فیفا بازی میکنم یا فوتبال میبینم) تار شدن تصویر زیاده ! موشن پلاس رو هم روی حالت روان گذاشتم ولی خیلی بهتر نمیشه ...
اما تو نقد هایی که تو سایتای خارجی خوندم مدل مشابه تلویزیون من (مال من H6355 هست و نقد مربوط به H6350 رو خوندم) در این مورد تاری تصویر جزء خیلی خوب ها باید باشه، اما در عمل اینطور به نظر نمیاد

سلام ،
مبارک باشه ، تلویزیون خیلی خوبی خریدین .
خب شما تلویزیون رو کالیبره کردین یا نه ؟
اگه نه یه نگاهی به لینک زیر بندازین :
Samsung UN55H6350 Picture Settings Calibrations (UN48H6350, UN40H6350, UN32H6350, UN60H6350, H6350)

آخرین ویرایش:

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام
خب من f6450 چند وقتی خریدم . قیمت هم 1500 تو بازار قیمت پایین پیدا میشه باید بگردی :d

اما سوال من اینه:

تاری تصویر وجود داره و محسوس هم هستش با motion plus خیلی بهتر میشه ولی وجود داره بیشتر هم توی فیلم چون فریم فیلم 24 هست و تو بازی وقتی motion plus فعال باشه خیلی خوب میشه

مدلی که شما خریدید اگه اسکرین شات مقایسه motion plus دیده باشید نسبت به 6400 به بالا ضعیفتر عمل میکنه . البته این تفاوت هم نرم افزاری هستش و خود سامسونگ از قصد فاصله انداخته . البته باز هم تلویزیون شما جزو خوب ها تو این زمینه ها و بد رو ببینی تازه میفهمی چقدر صافه:d

6400
h6400-soap-opera-effect-small.jpg

6350
h6350-soap-opera-effect-small.jpg

Samsung H6350 Review (UN32H6350, UN40H6350, UN48H6350, UN50H6350, UN55H6350, UN60H6350, UN65H6350, UN75H6350)

در مورد سه بعدی داشتن و هوشمند نبودن هم پنل تلویزیون شما 120 هرتزی هست و فعال کردن سه بعدیش خیلی راحت با یه فریمور مخصوص که سامسونگ میزنه فعال میشه حتی میتونه هوشمندشم بکنه اما خب نمیکنه که یه برتری هایی برای مدل های بالاتر بمونه . این قابلیت هم به سفارش ایران احتمالا اضافه کردن

البته شما یه اشتباهی کردی با این قیمت با F6400 میخردی و دنبال مدل های جدید که فقط قیمتشون بالاس و رده پایین تر محسوب میشن نمیرفتی

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
سلام
خب من f6450 چند وقتی خریدم . قیمت هم 1500 تو بازار قیمت پایین پیدا میشه باید بگردی :d

تاری تصویر وجود داره و محسوس هم هستش با motion plus خیلی بهتر میشه ولی وجود داره بیشتر هم توی فیلم چون فریم فیلم 24 هست و تو بازی وقتی motion plus فعال باشه خیلی خوب میشه

مدلی که شما خریدید اگه اسکرین شات مقایسه motion plus دیده باشید نسبت به 6400 به بالا ضعیفتر عمل میکنه . البته این تفاوت هم نرم افزاری هستش و خود سامسونگ از قصد فاصله انداخته . البته باز هم تلویزیون شما جزو خوب ها تو این زمینه ها و بد رو ببینی تازه میفهمی چقدر صافه:d

6400
h6400-soap-opera-effect-small.jpg

6350
h6350-soap-opera-effect-small.jpg

Samsung H6350 Review (UN32H6350, UN40H6350, UN48H6350, UN50H6350, UN55H6350, UN60H6350, UN65H6350, UN75H6350)

در مورد سه بعدی داشتن و هوشمند نبودن هم پنل تلویزیون شما 120 هرتزی هست و فعال کردن سه بعدیش خیلی راحت با یه فریمور مخصوص که سامسونگ میزنه فعال میشه حتی میتونه هوشمندشم بکنه اما خب نمیکنه که یه برتری هایی برای مدل های بالاتر بمونه . این قابلیت هم به سفارش ایران احتمالا اضافه کردن

البته شما یه اشتباهی کردی با این قیمت با F6400 میخردی و دنبال مدل های جدید که فقط قیمتشون بالاس و رده پایین تر محسوب میشن نمیرفتی

خب آخه این قیمتش هم پایینتر از 6400 بود ... چون اسمارت نیست قیمتش خیلی مناسبه ... من 1880 خریدم با گارانتی سام سرویس
اسمارت بودن زیاد به کارم نمیاد با این اینترنت درپیت ایران :)

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام:
32 اینچ چه مدل و مارکی رو پیشنهاد میدین؟
باتشکر

f5550 سامسونگ قیمت حدود 1200 با گارانتی
w670 سونی قیمت با ارسال 1400
f6450 سامسونگ قیمت با گارانتی 1500

خب آخه این قیمتش هم پایینتر از 6400 بود ... چون اسمارت نیست قیمتش خیلی مناسبه ... من 1880 خریدم با گارانتی سام سرویس
اسمارت بودن زیاد به کارم نمیاد با این اینترنت درپیت ایران :)

1900 خوب خریدی قیمت سری جدید هم خوب شده پس . هم قیمت f6350 خریدی که مدل 2013 هستش و گرون نخریدی

آره درسته 6450 گرونتره 2200 اینجوراست سایز 40 اینچ . اما فقط فرقشون اسمارت بودن نیست . micro dimming (نورپردازی نقطه ای) کنتراست بهتری میده البته نرم افزاری! در کنار 400 هرتز که یکم تصویر صاف تره . پنل این دو مدل یکی هستش فقط با امکانات و قابلیت های نرم افزاری قویتر روی 6450 گذاشته تا بینشون فرق ایجاد بشه

سری 2013 با 2014 دو مدل 6400 6300 هم فرقشون فقط در نحوه قرار گیری LED ها هستش که در سری جدید در پشت پنل پخشش کرده و پشتشت یکم زخیم شده ولی تصویر یکنواخت تر شده در کل 2014 و 2013 فرق خاصی با هم ندارن

کالبیره کردن تصویر هم دنبالش نرو به کار منو شما نمیاد چون هیچ وقت جذاب و زیبا نیست و فقط دقیق هستش و حتی برای کار کردن با تی وی به جای مانیتور هم اعصاب خرد کن هستش! رنگ سفید پس زمینه نارنجی میگیره

تصویر داینامیک رو نگاه کن اوکی هست فقط یکم تو پس زمینه سفید به رنگ ابی تمایل داره و یکم رنگ تصویر کمه و تصویر زیاد روشن کرده یعنی گاما رو زیاد کرده که به این تنظیمات دسترسی نداری روی مد استاندار خودت این تغییرات انجام بده بهترین تصویر میشه . حالت رنگ بزار native مقدار رنگ بزار 70 و whit balance سخت ترین طاقت فرسا ترین قسمت کاره! داسنامیک کنتراست و تن سیاه تا ته ببر

تلویزیونت با من فرق داره وگرنه دقیق تنظیمات خودم میدادم whit balance بزار روی standard حالا red gain رو 10 تایی کم کن و blue offset رو 5 تا زیاد کن تقریبا نزدیک میشی و شاید خیلی کم رنگ سبز بخواد

برای تنظیم دقیقش برو تو مای کامپیوتر با تلویزیون البته! روی یه درایو کلیک راست کن حالا رنگ سفید رو هم رو کلیک راست و هم مای کامپیوتر باید به سفید نزدیک کنی

رنگ سفید اصلا نباید بزاری گرم بشه به سمت رنگ های قرمز نارنجی و ...

whit balance فقط با کامپیوتر میشه دقیقش کرد

از مد movie استفاده نکن حتی با تنظیم کردن این مد باز هم تصویر فرق داره

Hdmi black level هم بستگی به خزوجیت داره که کارتای انویدیا رو رزولیشم 1080 به شکل limited range هستن یا باید انلاک کنی یا Hdmi black level بزاری روی low
قشنگ مشخصه یا رو نرمال یا روی low تصویر روی یکیش محسوس بهتره

وصل میکنی به کنسول یا ر.سیور یا هرچی باید ببینی خروجیش لیمیته یا فول (البته با چشم هم میتونی تشخیص بدی مثلا اگه رو نرمال بزاری زیادی سفید بشه باید بزاری low

آخرین ویرایش:

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
من یک مانیتور 23 اینچ ایسوس گرفتم 770 با هزینه پست.راضی هم هستم تصویرش خیلی خوبه ، اسپیکر داخلی هم داره. مانیتور اسوس LED-VX238H

مبارک باشه مانیتور خیلی قشنگیه

منم تو فکرش هستم بخرم حالا شما که داری کیفیت تصویرش نسبت به led tv ها چجوریه و زاویه دیدش چجوریه هم عمودی هم افقی

و این که یه مدل دیگه هست vx239h که اون ips هست ولی زمان پاسخ دهی اون 5 میلی هست ولی یکی شما 1 میلی ثانیه البته خاکستری به خاکستری نظرتون در مورد اون مانیتور چیه بیشتر برای بازی و فیلم میگم

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
مبارک باشه مانیتور خیلی قشنگیه

منم تو فکرش هستم بخرم حالا شما که داری کیفیت تصویرش نسبت به led tv ها چجوریه و زاویه دیدش چجوریه هم عمودی هم افقی

و این که یه مدل دیگه هست vx239h که اون ips هست ولی زمان پاسخ دهی اون 5 میلی هست ولی یکی شما 1 میلی ثانیه البته خاکستری به خاکستری نظرتون در مورد اون مانیتور چیه بیشتر برای بازی و فیلم میگم

عالیه از مال من 150 گرونتره:) اگر بودجه شو داری بنظرم عالیه مبارکتون باشه:)
من از تصویرش که خیلی راضیم زاویه دیدش هم خوبه ، به خوبی IPS ها که مطمینآ نیست ولی من راضیم:)

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
درود
کسی اینجا هست که Sony KDL-32W670A داشته باشه؟
در حال حاضر قیمتش چقدره؟
و در مورد کیفیت تصویر و صدا هم بگید ممنون میشم;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر