خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
درود
کسی اینجا هست که Sony KDL-32W670A داشته باشه؟
در حال حاضر قیمتش چقدره؟
و در مورد کیفیت تصویر و صدا هم بگید ممنون میشم;;)

حدود 1400 با ارسال بانه ای
کیفیت تصویر نسبت به چی؟ از سری 5 سامسونگ بهتره از سری 6 ضعیفتره

دوستان میشه فوری جواب بدید که آیا
این مدل فول اچ دی {1920×1080} هست؟ یا نه
LG42 LB 5630

بله 1080p هست

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
سلام دوستان
700 تومن چه مانیتوری پیشنهاد میکنین؟؟
کیف بازی تو مانیتور مثلا 21 یا 23 اینچ خیلی از تلویزیون بزرگ کمتره؟؟ :D
خیلی کمتر باشه میتونم صبر کنم tv بگیرم :D

linuxx2011

کاربر سایت
Sep 16, 2012
63
سلام دوستان
700 تومن چه مانیتوری پیشنهاد میکنین؟؟
کیف بازی تو مانیتور مثلا 21 یا 23 اینچ خیلی از تلویزیون بزرگ کمتره؟؟ :D
خیلی کمتر باشه میتونم صبر کنم tv بگیرم :D

چند روز پیش یه مدل ایکس ویژن دیجی داشت حدود ۹۶۰ بود ۳۲ اینچ فک کنم اون مناسب باشه واسه شما

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
دوستان بین Sony W800 و W804 یا Sony KDL w800B و Sony W828 چه فرقی هست؟کدوم بهترن؟

w800b مدل 42 اینچ این مدل IPS هستش با کنتراست و عمق رنگ مشکی کم زاویه دید خیلی خوب و سه بعدی passive و پنل 60 هرتزی معمولی اما سایز های 50 و 55 پنل va با کنتراست و عمق رنگ مشکی خیلی خوب و زاویه دید کمتر و سه بعدی active و پنل 120 هرتزی هست

804 , 800 . 828 فرقی نمیکنن , مربوط به مناطق مختلف هست . این مدل IPS هستش با کنتراست و عمق رنگ مشکی کم زاویه دید خیلی خوب و سه بعدی passive و پنل 120 هرتزی هست (ممکنه رو مدل های کشورهای مختلف مثلا رس..یور هم بزارن)

w800b سایز 50 و 55 انتخاب بهتری هست (البته سه بعدی تو بررسی های مختلف خوب عمل نکرده و اکثرا اشاره شده که بد هست)

سلام
دوستان بهترین 32 اینچی که تا 2 تومن میشه خرید چی هست؟

بهترین 32 بازار samsung f6450 با گارانتی 1500 تو بازار تهران هست

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام
بچه ها یه سوال دارم نامرتبط به تاپیک اما فکر کنم بهترین جا برای پرسیدنشه .ممنون میشم راهنمایی کنید

میخوام یه سینما خانگی بگیرم برای بازی و فیلم دیدن
TV مارکش LG هست برای همین ترجیح میدم سینما هم LG بگیرم

سینماهای ال جی کلا چجوریا ان ؟؟ کیفیت خوبی دارن ؟
درکل چی پیشنهاد میدید ؟؟
این LH-W951HTS چطوریاس ؟؟
ممنون :x

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
بچه ها یه tv حدود 40 یا 50 اینچ میخوام ، که تصویرش خوب باشه ، چی به نظرتون خوبه؟

ببینم این تلویزیون های 3d ها چجوریه ؟ یعنی باهاش فیلمی که 3 بعدی نیست ببینم چشم درد نمیگیرم؟ چون شنیدم باهاش فیلم سه بعدی ببینی چشم درد میگیری، من با سه بعدیش ولی کار ندارم ، داداشه میگه سه بعدی میخواد ببینه

قیمت هم لطفا بگید ، یه چند تا معرفی کنید ببینم کلا کدوم به صرفه تره ، زیر 5 میلیون باشه چون میخوام یه سونی 4 هم بگیرم

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
بچه ها یه tv حدود 40 یا 50 اینچ میخوام ، که تصویرش خوب باشه ، چی به نظرتون خوبه؟

ببینم این تلویزیون های 3d ها چجوریه ؟ یعنی باهاش فیلمی که 3 بعدی نیست ببینم چشم درد نمیگیرم؟ چون شنیدم باهاش فیلم سه بعدی ببینی چشم درد میگیری، من با سه بعدیش ولی کار ندارم ، داداشه میگه سه بعدی میخواد ببینه

قیمت هم لطفا بگید ، یه چند تا معرفی کنید ببینم کلا کدوم به صرفه تره ، زیر 5 میلیون باشه چون میخوام یه سونی 4 هم بگیرم
سایز 46 اینچ SONY
46W904A یا
46W900A
حدود 5 میلیون یا یکمی بیشتر
البته میتونی با این بودجه 50W800B هم بگیری ولی از سری 9 ضعیفتره.

SONY XPERIA Z2

armin sat

کاربر سایت
Apr 11, 2012
84
نام
آرمین صت
سلام دوستان من از نمایندگیsony kdl 42 w800b گرفتم ۲۸۰۰تومن خیلی ازش رازیم کیفیتش حرف نداره خیلی نرمه سه بعدیشم عالیه نه پرش داره نه چیزی فقط زیر نویس فارسیو نمیاره که دوستان میگن با آپدیت حل میشه

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
بچه ها نظرتون درباره ی این چیه؟ th-p50st60 پاناسونیک

این پلاسما هست ، بعد اینی که شما میگی 46W904A led هستش

من میخوام دراز بکشم بازی کنم ، ببینم تو led تصویر چجور نشون داده میشه؟ مثلا من که مانیتور lcd دارم اگه زاویه دید رو یکم مثلا از پایین ببینم کلا چیزی معلوم نیست ، میخواستم ببینم Led این مشکلو نداره؟

این th-p50st60 دیدم سال پیش دیدم بهترین TV شده اخه ، اگه قیمت اینم داریم لطفا بگید

آخرین ویرایش:

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
بچه ها نظرتون درباره ی این چیه؟ th-p50st60 پاناسونیک

این پلاسما هست ، بعد اینی که شما میگی 46W904A led هستش

من میخوام دراز بکشم بازی کنم ، ببینم تو led تصویر چجور نشون داده میشه؟ مثلا من که مانیتور lcd دارم اگه زاویه دید رو یکم مثلا از پایین ببینم کلا چیزی معلوم نیست ، میخواستم ببینم Led این مشکلو نداره؟

این th-p50st60 دیدم سال پیش دیدم بهترین TV شده اخه ، اگه قیمت اینم داریم لطفا بگید

st60 از لحاظ تصویر واقعا عالیه . تا اینکه من اتفاقی به تاپیک پلاسما های پانا تو پی سی ورلد رفتم دیدم مشکل حادی داره که اکثرا دارن و برطرف هم نشده سخت افزاریه اونم اینکه کنتراست تصویر رو بیشتر از 70 60 نمیشه بکنی واگر بیشتر بکنی برد تلویزیون میسوزه! و این یعنی بهتر سمتش نری

دراز بکشی رو زمین هم با LED های امروزی مشکل نداری و خیلی خیلی کم افت میکنه متوجه نمیشی . بیشتر مشکلشون زاویه از کناره ها هستش که مشکل داره و کم هست

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
دوستان عزیز نظرتون راجب این تی وی چیه؟
لطفن از روی نظر شخصی جواب ندید...با سند و مدرک صحبت کنید...تشکر

LED FULL HD SMART SONY 40W605B

91plkpHe3iL._SL1500_.jpg

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
دوستان عزیز نظرتون راجب این تی وی چیه؟
لطفن از روی نظر شخصی جواب ندید...با سند و مدرک صحبت کنید...تشکر

LED FULL HD SMART SONY 40W605B

91plkpHe3iL._SL1500_.jpg

درود
عزیز ارزانترین و ضعیفترین سری W هست،در کل ارزش سایز بالا خریدن رو نداره.

SONY XPERIA Z2

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
درود
عزیز ارزانترین و ضعیفترین سری W هست،در کل ارزش سایز بالا خریدن رو نداره.

SONY XPERIA Z2

ممنون بابت پاسخت...
اما من گفتم دلیل بیار شما میگی چون ارزونه خوب نیست؟ از دوستان کسی اینو داشته؟ در مقابل w670 حرفی واسه گفتن داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر