خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
درود
خوبین آقا مهدی؟
1-فرقی زیاد نمیکنه ولی من W800B رو دیدم خیلی عالی بود.
2- به میهن مارکت هم سر بزن قیمتهاش عالیه.البته من خودم از بانه مارکت خرید کردم و خیلی ها رو دیدم که از سایتهای دیگه هم خرید کردند،ولی تضمینی نمیتونم بگم.
3- یه فایلی هست من گم کردم و هر چی سرچ میکنم تو اینترنت پیدا نمیکنم. چند مگابایت بیشتر نبود چند تا رنگ رو جدا جدا نشون میداد مثل سبز، قرمز،آبی،سفید،مشگی، که میتونستی پیکسلهای سوخته رو از جلو تشخیص بدی،خودت تو گوگل سرچ کن ببین گیر میاری.
4-پشت TV چند تا برچسبه، رو یکیش که دست چپ TV پایین.
گارانتی فقط بازرگانی ایران، بقیه اش با خودته.
SONY XPERIA Z2

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
درود
خوبین آقا مهدی؟
1-فرقی زیاد نمیکنه ولی من W800B رو دیدم خیلی عالی بود.
2- به میهن مارکت هم سر بزن قیمتهاش عالیه.البته من خودم از بانه مارکت خرید کردم و خیلی ها رو دیدم که از سایتهای دیگه هم خرید کردند،ولی تضمینی نمیتونم بگم.
3- یه فایلی هست من گم کردم و هر چی سرچ میکنم تو اینترنت پیدا نمیکنم. چند مگابایت بیشتر نبود چند تا رنگ رو جدا جدا نشون میداد مثل سبز، قرمز،آبی،سفید،مشگی، که میتونستی پیکسلهای سوخته رو از جلو تشخیص بدی،خودت تو گوگل سرچ کن ببین گیر میاری.
4-پشت TV چند تا برچسبه، رو یکیش که دست چپ TV پایین.
گارانتی فقط بازرگانی ایران، بقیه اش با خودته.
SONY XPERIA Z2

ممنون رضا
منم الان از بانه مارکت سفارش دادم بیارن 828
گارانتی هم گفتم داشته باشه ، حالا نمیدونم ارزش 70 تومن رو داشت یا نه !
اگه پیدا کردی اون فایلو به منم بده

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین

saeed1727

کاربر سایت
Jul 24, 2014
10
ممنون رضا
منم الان از بانه مارکت سفارش دادم بیارن 828
گارانتی هم گفتم داشته باشه ، حالا نمیدونم ارزش 70 تومن رو داشت یا نه !
اگه پیدا کردی اون فایلو به منم بده

سلام . آقا 828 خریدی؟ راضی هستی؟ MOTION BLUR اش خوبه؟ تو تصاویر سریع چک کردی؟

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
دوستان نظرتون روی این مدل چیه؟ قیمتش خیلی پایینه 440 تومنه LED MONITOR TV SHARP 22DC30 فول hd وخروجی هدفون هم داره
یه مدل هم x-vision داره 600 و خورده ای اون 24 اینچه به نظرتون برای من که میخوام نهایت همون 600 هزینه کنم چی بگیرم؟

آخرین ویرایش:

imanps3

کاربر سایت
May 3, 2013
180
نام
ایمان
سلام دوستان،من w800b دارم،و مشکلش اینه که تو بازی فوتبال با تاخیر کار انجام میده،یعنی دکمه میزنم بعد عمل میکنه،،و این خیلی اذیت کنندس
تنظیماتشو هر کار ی میکنم هیچ تاثیری نداره،هرکی میتونه راهنمایی کنه خواهشا
بدجور رو اعصابمه

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

imanps3

کاربر سایت
May 3, 2013
180
نام
ایمان
دوستان نظرتون روی این مدل چیه؟ قیمتش خیلی پایینه 440 تومنه LED MONITOR TV SHARP 22DC30 فول hd وخروجی هدفون هم داره
یه مدل هم x-vision داره 600 و خورده ای اون 24 اینچه به نظرتون برای من که میخوام نهایت همون 600 هزینه کنم چی بگیرم؟

اون شارپ رو نمیدونم.ولی ایکس ویژن رو دوستم داره،،خیلی خوب بهش جواب میده و با ps4هم هیچ مشکلی نداشته تاحالا،،نسبت به قیمتشم خیلی امکانات داره

saeed1727

کاربر سایت
Jul 24, 2014
10
خب tv ما هم رسید :d
آپدیت 828 رو از کجا میتونم دانلود کنم؟

.مبارکه/ امیدوارم مشورتی که تلفنی با من داشتی به دردت خورده باشه. فقط میشه به منم کمک کنی که بفهمم این تلویزیون شما موشن بلورش خوبه یا مجبورم مدلای 800 هرتری(در واقع 240 هرتزی) سفارش بدم یا همین مدل 400 هرتز ( در واقع 120 هرتز واقعی) کافیه

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام دوستان،من w800b دارم،و مشکلش اینه که تو بازی فوتبال با تاخیر کار انجام میده،یعنی دکمه میزنم بعد عمل میکنه،،و این خیلی اذیت کنندس
تنظیماتشو هر کار ی میکنم هیچ تاثیری نداره،هرکی میتونه راهنمایی کنه خواهشا
بدجور رو اعصابمه

عزیز شما motionflow رو خاموش کن درست میشه.تنظیمات تصویرم بزار رو حالت بازی

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
.مبارکه/ امیدوارم مشورتی که تلفنی با من داشتی به دردت خورده باشه. فقط میشه به منم کمک کنی که بفهمم این تلویزیون شما موشن بلورش خوبه یا مجبورم مدلای 800 هرتری(در واقع 240 هرتزی) سفارش بدم یا همین مدل 400 هرتز ( در واقع 120 هرتز واقعی) کافیه

ممنون
والا بخاطر اینکه امروز جمعه بود، نمایندگی فردا میاد واس نصبش، من هنوز tvرو روشن نکردم
فقط صبح در حد تست کردن، روشن شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر