خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

sajadashtari

کاربر سایت
Nov 19, 2007
65
سلام
دوستان من یه مانیتور Samsung GW 1932 دارم ، ورودی DVI داره و 1080p Support هم نیست ، میخواستم بدونم میتونم PS4 رو راحت و بدون دردسر بهش وصل کنم ؟ برای صدا باید چیکار کنم ؟ یه اسپیکر 5.1 Creative دارم ............

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,222
نام
محمد
سلام . دوستان صرفا جهت اطلاع بگم که تلویزیون های سامسونگ به طرز فجیهی تخفیف خوردن اکثر مدل های خوب تا 1200 هم تخفیف خوردن . اگه قصد خرید داشتید الان وقتشه .
در ضمن عزیزان فنی . طریقه آپدیت کردن فیرم ویر تلویزیون های سامسونگ چیه ؟ باید با خود تلویزیون آپدیت کرد ؟ ( مدل F8880 )

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
فروشگاه اينترنتي كه اكثرا ميشناسيد هدست پالس سوني رو اورده ٤٣٠. اگر كسي خواست بگيره چون با PS4 عاليه.
حاجی میشه لینک صفحه فروش رو برام پی ام کنی؟
بعد این هدت پالس الایت تفاوتش با این چیه؟
بازی‌سنتر | اخبار | Wireless Stereo Headset 2.0 برای PlayStation 4 معرفی شد
کدوم بهترن؟

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
دوستان من یه LG LM66100 اندازه 47 اینچ دارم . ازش خیلی راضیم . هم تصویرش هم پخش 3D . ولی مثل شما دوستان به صورت تخصصی اشنا نیستم به تلویزیون . سوالم اینه که ایا این تلویزیون جوابگوی ps4 هست به صورت مطلوب ؟ این جریان لگ داخلی و ورژن hdmi که مشکلی واسه من ایجاد نمیکنه ؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان من یه LG LM66100 اندازه 47 اینچ دارم . ازش خیلی راضیم . هم تصویرش هم پخش 3D . ولی مثل شما دوستان به صورت تخصصی اشنا نیستم به تلویزیون . سوالم اینه که ایا این تلویزیون جوابگوی ps4 هست به صورت مطلوب ؟ این جریان لگ داخلی و ورژن hdmi که مشکلی واسه من ایجاد نمیکنه ؟
دوست عزیز بسیار عالیه مبارکت باشه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یکی میتونه یه پلاسمای خوب بهم معرفی کنه؟ بیشتر از 3 تومن هم نشه! اگه خیلی خوب بود حداکثر 3100-3200

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
سلام . دوستان صرفا جهت اطلاع بگم که تلویزیون های سامسونگ به طرز فجیهی تخفیف خوردن اکثر مدل های خوب تا 1200 هم تخفیف خوردن . اگه قصد خرید داشتید الان وقتشه .
در ضمن عزیزان فنی . طریقه آپدیت کردن فیرم ویر تلویزیون های سامسونگ چیه ؟ باید با خود تلویزیون آپدیت کرد ؟ ( مدل F8880 )

کدوم مدل؟!اگه قیمت رو از دیجی کالا دیدید باید بگم که هدیشو ورداشتن،بخاطر همین کاهش قیمت داشته...

دو طریق میشه آپدیت کرد،یکی اینکه از طریق خود تلویزیون....که من هر چی وایستادم پر نشد،فقط میگه ورژن جدید اومده
دوم از طریق یو اس بی که باید فایلشو بریزی توی root بدون هیچ فولدری،که من بازم موفق نشدم:banghead:

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,222
نام
محمد
کدوم مدل؟!اگه قیمت رو از دیجی کالا دیدید باید بگم که هدیشو ورداشتن،بخاطر همین کاهش قیمت داشته...

دو طریق میشه آپدیت کرد،یکی اینکه از طریق خود تلویزیون....که من هر چی وایستادم پر نشد،فقط میگه ورژن جدید اومده
دوم از طریق یو اس بی که باید فایلشو بریزی توی root بدون هیچ فولدری،که من بازم موفق نشدم:banghead:

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
سلام نه تخفیف دیگه ایی هست . لینک سام سرویس :
سام سرویس - جشنواره عیدانه تلویزیون سامسونگ
گذاشتم دانلود کنه خود تلویزیون فعلا 2 درصد رفته یه 5-6 ساعت فکر کنم میخواد طول بده :D

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
سلام نه تخفیف دیگه ایی هست . لینک سام سرویس :
سام سرویس - جشنواره عیدانه تلویزیون سامسونگ
گذاشتم دانلود کنه خود تلویزیون فعلا 2 درصد رفته یه 5-6 ساعت فکر کنم میخواد طول بده :D

رفیق شما چند اینچشو گرفتی،چه قیمت؟
چه تنظیمات رو برای تی وی گذاشتی؟
ببین رو پویا یا داینامیک،گوشه های تلویزیون داغ میکنه؟
این آپدیتی که گفتی چقدر طول کشید ٢ درصد پر بشه؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,222
نام
محمد
رفیق شما چند اینچشو گرفتی،چه قیمت؟
چه تنظیمات رو برای تی وی گذاشتی؟
ببین رو پویا یا داینامیک،گوشه های تلویزیون داغ میکنه؟
این آپدیتی که گفتی چقدر طول کشید ٢ درصد پر بشه؟
من 46 ـه 8880 رو خریدم 5 تومن . رو حالت پویا نذاشتم . بهترین تنظیم اونطوری که حرفه ایی ها تو نت میگن برای این تلویزیون رو حالت movie هست البته با کلی تغییرات . داغیش رو نمیدونم ولی تو صحنه های تاریک و تو تاریکی 4 طرف تلویزیون یه کم نور سفید هست ( همون Clouding ) که متاسفانه به دلیل واردات جنس های بنجل سامسونگ تو کشور های درجه 3 مثل ایرانه .
والا 15 دقیقه طول کشید 2-3 درصد رفت من هم کنسل کردم گفتم یه وقت دیگه میزارم آپدیت بشه .

MHMProSoft_2008

کاربر سایت
Apr 14, 2008
325
نام
محمد
فایلی که دانلود میشه فرمتش از این sfx archive هاست که باید اکتسرکت بشه و فولدری که می سازه رو بریزی رو فلش و آپدیت کنی.
خود فایل .exe رو نمیشناسه تلویزیون..

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
من 46 ـه 8880 رو خریدم 5 تومن . رو حالت پویا نذاشتم . بهترین تنظیم اونطوری که حرفه ایی ها تو نت میگن برای این تلویزیون رو حالت movie هست البته با کلی تغییرات . داغیش رو نمیدونم ولی تو صحنه های تاریک و تو تاریکی 4 طرف تلویزیون یه کم نور سفید هست ( همون Clouding ) که متاسفانه به دلیل واردات جنس های بنجل سامسونگ تو کشور های درجه 3 مثل ایرانه .
والا 15 دقیقه طول کشید 2-3 درصد رفت من هم کنسل کردم گفتم یه وقت دیگه میزارم آپدیت بشه .

با سینما خانواده انقدر درومد؟

داداش من همه ی کالیبره ها رو تست کردم،نمیدونم چرا تار شد،درستم انجام دادم...بهترین تنظیم پویاست منتها :١-شبا چشات اذیت میشه
٢-تلویزیون داغ میکنه
در رابطه با نورایی که سفیدن،اونا رو منم دیدم،منتها فقط جایی خودشو نشون میده که مثلا رو av1 گذاشته باشی ماهوارت هم خاموش باشه،یعنی اگه یه تصویر با رنگ مشکی کامل یا کم رنگ یا هر رنگ دیگه ای باشه خودشو نشون نمیده!
من فقط با آپدیتش و داغ کردنش تو پویا مشکل دارم...خیلی مواظب باش این تی وی خراب شه میگن قطعاتش به سختی گیر میاد....

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
حاجی میشه لینک صفحه فروش رو برام پی ام کنی؟
بعد این هدت پالس الایت تفاوتش با این چیه؟
بازی‌سنتر | اخبار | Wireless Stereo Headset 2.0 برای PlayStation 4 معرفی شد
کدوم بهترن؟
تموم شد.
تفاوتش در یه سری قابلیت های جدید و کیفیت بهتر هست که تو بازی ها ی شوتر کاملا مشخص میشه.کلا از همه نظر پالس بهتره .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,222
نام
محمد
با سینما خانواده انقدر درومد؟

داداش من همه ی کالیبره ها رو تست کردم،نمیدونم چرا تار شد،درستم انجام دادم...بهترین تنظیم پویاست منتها :١-شبا چشات اذیت میشه
٢-تلویزیون داغ میکنه
در رابطه با نورایی که سفیدن،اونا رو منم دیدم،منتها فقط جایی خودشو نشون میده که مثلا رو av1 گذاشته باشی ماهوارت هم خاموش باشه،یعنی اگه یه تصویر با رنگ مشکی کامل یا کم رنگ یا هر رنگ دیگه ای باشه خودشو نشون نمیده!
من فقط با آپدیتش و داغ کردنش تو پویا مشکل دارم...خیلی مواظب باش این تی وی خراب شه میگن قطعاتش به سختی گیر میاد....
نه بدون سینما خانواده ( تخفیف سینما خانواده دیگه برداشته شده . اون موقع که با سینما خانواده بود و سینماش رو کم میکردن تقریبا 5500 در میومد ) . عزیز رو پویا نزار :D اون مد دینامیکه مال مغازه هاست که میخوان روشنایی تصویر رو به ملت نشون بدن وگرنه بدترین کالیبره رو همین مد دینامیک داره هیچ کودوم از رنگهاش استاندارد نیست همشون الکی پر رنگ و پر نور میشن تو این مد .
تو اینترنت سرچ کن کالیبره مناسب رو پیدا کن . اگه سرچ کنی میبینی همه میگن Movie مد رو انتخاب کنید و خودتون کالیبرش کنید . درسته اولش یه کم زرد رنگ به نظر میرسه ولی این مد رنگها رو مثل خودشون طبیعی نشون میده در کل بهتره . البته احتیاج به کالیبره داره . در ضمن با توجه به محیط باید خودت کمی بالا پایین کنی تنظیمات رو تا تصویر دلخواه رو بهت بده . دیگه خیلی بدت میاد از Movie میتونی بزاری رو استاندارد و بعد کالیبره کنی رنگ ها رو .
در ضمن من دیشب آپدیتش کردم به 1113 . تو نت خوندم که تو آپدیت 1110 خیلی Input Lag کمتر میشه .
راستی من وقتی تلویزیون رو خاموش میکنم یه صدایی میده انگار چراغهاش خاموش میشه :D برای شما هم صدا میده ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر