خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    690

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,397
616
همیشه رو حداکثر روشنایی هست
ایندفعه اگر تلویزیونی خریدید به هیچ وجه رو حداکثر روشنایی نزارید..یا اگرم میزارید فقط موقع بازی کردن بزارید و برای تماشای فیلم و دیدن برنامه های تلویزیون تا اونجا که میتونید روشنایی تلویزیون رو کم کنید.
یکی از علت های سوختن پیکسل همین روشنایی حداکثری هست در ضمن با حداکثر روشنایی به مرور زمان روشنایی تلویزیونتون کمتر میشه و اگر تلویزیونتون بکلایتی باشه قاتل بکلایت هاتون همین روشنایی حداکثری هست.

rednathan2300

کاربر سایت
May 11, 2019
19
7
هیچکدوم از دوستان تلویزیون Qled سامسونگ با پلی 4 پرو داره؟؟ مشکل من درمورد رزولوشن2160 RGPبا hdcp هستش ؟؟ من دارم ولی بعضی از مواقع بلک اسکرین میده

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,397
616
هیچکدوم از دوستان تلویزیون Qled سامسونگ با پلی 4 پرو داره؟؟ مشکل من درمورد رزولوشن2160 RGPبا hdcp هستش ؟؟ من دارم ولی بعضی از مواقع بلک اسکرین میده
من q7f دارم..حالا چرا این گزینرو میخوای فعال کنی؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,804
675
نام
عرفان
من q7f دارم..حالا چرا این گزینرو میخوای فعال کنی؟
داداش از تلوزیونت راضی هستی؟ نقطه ی ضعف خاصی درش نمی بینی؟ بعد اینکه برا خرید این مدل نکته ای هست که بخوای بهمون بگی؟

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
898
266
نام
hamid
دوستان ميخاستم تلويزيون sony 65X8500G 4k ultra hdr LCD 65 inch رو واسه ديبن فيلم و سريال و گيمينگ بخرم و واسه سال ديگه هم كه كنسولاى نسل بعد ميان ٤كى بزنم تازه رفرش ريتش هم ١٢٠ هست
نظر شما دوستان چيه ، كيفيت تصوير و باقى چيزا چطوره؟

rednathan2300

کاربر سایت
May 11, 2019
19
7
دوستان ميخاستم تلويزيون sony 65X8500G 4k ultra hdr LCD 65 inch رو واسه ديبن فيلم و سريال و گيمينگ بخرم و واسه سال ديگه هم كه كنسولاى نسل بعد ميان ٤كى بزنم تازه رفرش ريتش هم ١٢٠ هست
اگه مدل 9500 بگیری خیلی خیلی بهتره

قابلیت HDR در تلویزیون- تنظیمات HDR در تلویزیون- HDR چیست؟- تکنولوژی HDR

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,397
616
داداش از تلوزیونت راضی هستی؟ نقطه ی ضعف خاصی درش نمی بینی؟ بعد اینکه برا خرید این مدل نکته ای هست که بخوای بهمون بگی؟
من 2 سال دارمش..شفافیت و روشنایی و غلظت رنگها واقعا استثنایی هست..در واقع اون چیزی که چشمم دید رو انتخاب کردم....کیفیت تصویر رو حالت 4k بی نظیره..حتما از نزدیک برو ببین.

• Like
Reactions: Xenon360

XaoS

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
528
1,299
نام
هایزنبرگ
چقدر اینجا همه پولدارن:D منم بعد سال‌ها از تلویزیون 32 اینچ سونی خودم دل کندم و یه سامسونگ RU7000 گرفتم. به 55 اینچ عادت ندارم بعد نیم ساعت بازی کردن چشام در حال اشک ریختن از حدقه در میان:D

• Like
Reactions: Jack cooper

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
5
5
سلام

دوستان از اینها کجا میشه پیدا کرد ؟ اینترنت رو زیر و رو کردم در هیچ فروشگاه اینترنتی پیدا نکردم . این محصول اگه موجود باشه خیلی فروش خواهد داشت .

کسی میدونه کجا میشه پیدا کرد ؟

نورپردازی پشت تلویزیون .

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
216
79
چقدر اینجا همه پولدارن:D منم بعد سال‌ها از تلویزیون 32 اینچ سونی خودم دل کندم و یه سامسونگ RU7000 گرفتم. به 55 اینچ عادت ندارم بعد نیم ساعت بازی کردن چشام در حال اشک ریختن از حدقه در میان:D
كم كم عادت ميكني يكم بك لايتو بيار پايين اگه فاصله ت نزديكه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Xenon360 and XaoS

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
92
نام
سعید
درود
دوستان نظرتون درباره تلویزیون 55x8000g سونی چیه؟
برای ps4 و مصرف خانگی( مختص پی اس فور نیست)
اینکه میگن سرعت عملکردش پایینه درسته؟و دقیقا منظور چیه؟
چیزی که خیلی برام مهمه اینه که فلش و هارد بهش وصل کنم و فیلم ببینم. میدونم این قابلیت رو ساپورت میکنه ولی شنیدم کنده، درسته؟؟؟

و اینکه کلا توی برند ترجیح میدم سونی بگیرم. بودجه هم نهایت ده تومن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟