خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,664
نام
milad
30-40 میلیون کجا بود!!!
قیمت ها از 13 میلیون تا نهایت 20 میلیون هستن
والا تو نت سرچ کردم البته واسه الان نمیخوام قبل اینک ps5 بگیرم صد در صد تهیه می کنم اگه این قیمتی که گفتی باشه عالیه از جمله Samsung q90r

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,195
والا تو نت سرچ کردم البته واسه الان نمیخوام قبل اینک ps5 بگیرم صد در صد تهیه می کنم اگه این قیمتی که گفتی باشه عالیه از جمله Samsung q90r
اون q90فکر نکنم تو ایران گیر بیاد.سونی x950g هم گزینه خوبیه.با قیمت 15 میلیون.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,195
بعد یه مدت مثلا 1 سال دیگه پیدا نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟
ارزش داره صبر کنم واسه 5k اینا ؟؟
فکر نکنم موجود بشه.
رزولوشن 5k نداریم.میرم برای 8k که فعلا هنوز خیلی فراگیر نشده.ولی در نهایت 3 سال اینده در تعداد انبوه تولید بشه.
اگر میتونی c9 بگیر که از hdmi2.1 پشتیبانی میکنه و در اینده خیلی لازم میشه و همچنین اینپوت لگ 13 میلی ثانیه که عالیه برای گیم

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,664
نام
milad
فکر نکنم موجود بشه.
رزولوشن 5k نداریم.میرم برای 8k که فعلا هنوز خیلی فراگیر نشده.ولی در نهایت 3 سال اینده در تعداد انبوه تولید بشه.
اگر میتونی c9 بگیر که از hdmi2.1 پشتیبانی میکنه و در اینده خیلی لازم میشه و همچنین اینپوت لگ 13 میلی ثانیه که عالیه برای گیم
ممنون دمت گرم این تی وی هایی که گفت واسه بازی عالی بودن
منتهی نمیدونم بعدا بشه پیدا کرد یا نه ولی با اطمینان میشه گفت نتنها ارزون نمیشه بلکه گرون تر هم خواهد شد حد اقل باید یه 9 10 ماهی پس انداز کنم شایدم بیشتر ولی ارزشش رو داره حد اقل برای گیم
واسه گیم هم اگه در نظر بگیریم نرخ نوسان سازی تصویر چقدر باشه خوبه ؟؟؟؟
تی وی های 6 7 تومنی 4k بدرد نمیخورن؟؟؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,195
ممنون دمت گرم این تی وی هایی که گفت واسه بازی عالی بودن
منتهی نمیدونم بعدا بشه پیدا کرد یا نه ولی با اطمینان میشه گفت نتنها ارزون نمیشه بلکه گرون تر هم خواهد شد حد اقل باید یه 9 10 ماهی پس انداز کنم شایدم بیشتر ولی ارزشش رو داره حد اقل برای گیم
واسه گیم هم اگه در نظر بگیریم نرخ نوسان سازی تصویر چقدر باشه خوبه ؟؟؟؟
تی وی های 6 7 تومنی 4k بدرد نمیخورن؟؟؟
والا اگر تخصصی بخوای کیفیت تصویرشون رو بررسی کنی راضی کننده نیستن.مخصوصا برای فیلم دیدن.ولی برای استفاده روزمره و بازی های انلاین مشکلی ندارن.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,664
نام
milad
والا اگر تخصصی بخوای کیفیت تصویرشون رو بررسی کنی راضی کننده نیستن.مخصوصا برای فیلم دیدن.ولی برای استفاده روزمره و بازی های انلاین مشکلی ندارن.
البته هیچوقت اونارو نمیخرم فقط خواستم بدونم
صد در صد نمیخرم ولی حد اقل یه 15 20 تومنی عالی میگیرم تا نسل 9 رو ساپورت کنه

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
یه مشکلی داشتم البته نمیدونم درسته یا نه من قبلا تی وی سامسونگ فول اچ دی سه بعدی داشتم تا 7-8 سال کیفیتش کاملا برام راضی کننده بود شبکه هایی مثل دیسکاوری و نشنال جئوگرافیک اون زمان تازه فول اچ دی نشون میداد هرکی میدید میگفت عجب کیفیتی داره!!! بعد میخواستم سیستم کنسول و تی وی رو به 4k ارتقاع بدم یه تی وی سامسونگ 55 مدل 9900 4kگرفتم رو کنسول خیلی خوب جواب میده و زمانی که فیلم 4k میبینیم ولی رو شبکه های معمولی SD و حتا HD احساس میکنم کیفیتش از اونیکی تی وی مون بدتر شده !! کسی از دوستان هست که همچین تجربه ای داشته باشه ؟ یااصلا این مطلب درسته یا نه؟؟

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
یه مشکلی داشتم البته نمیدونم درسته یا نه من قبلا تی وی سامسونگ فول اچ دی سه بعدی داشتم تا 7-8 سال کیفیتش کاملا برام راضی کننده بود شبکه هایی مثل دیسکاوری و نشنال جئوگرافیک اون زمان تازه فول اچ دی نشون میداد هرکی میدید میگفت عجب کیفیتی داره!!! بعد میخواستم سیستم کنسول و تی وی رو به 4k ارتقاع بدم یه تی وی سامسونگ 55 مدل 9900 4kگرفتم رو کنسول خیلی خوب جواب میده و زمانی که فیلم 4k میبینیم ولی رو شبکه های معمولی SD و حتا HD احساس میکنم کیفیتش از اونیکی تی وی مون بدتر شده !! کسی از دوستان هست که همچین تجربه ای داشته باشه ؟ یااصلا این مطلب درسته یا نه؟؟

اصولا چون LCD ها ( برعکس CRT ها) بهترین کیفیت تصویر رو فقط در رزولوشین Native شون میدن هرچقدر تصویری که میبینید از رزولوشن LCD فاصله بیشتری داشته باشه کیفیت بیشتر توی ذوق میزنه چون به هر حال آپ اسکیل بیشتری باید انجام بشه.

Amir.Ps4

کاربر سایت
Dec 25, 2019
10
سلام دوستان

تلویزیون های سونی آخر مدلشون یه حرف F یا G یا E دارن (برای مثال : 55X7000G)
میخواستم بدونم تفاوتشون چیه؟

و اینکه تصمیم گرفتم بخاطر راهنمایی دوستان همین انجمن با توجه به عرضه PS5 در آینده خیلی نزدیک
یک تلویزیون 4k سونی سایز 55 اینچ بخرم (که بعدا هم به عنوان تلویزیون اصلی خونه استفاده شه)

حالا اینجا بین چند مدل گیر کردم!

55X7000G
55X8000G
55X8577G
55X8500G

(2تا مدل آخری مجهز به تکنولوژی 4K HDR Processor X1 هستند...نمیدونم آیا برگ برنده این 2تا مدل محسوب میشه؟)

• Like
Reactions: Adidas95

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر