خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

einstein_dm

کاربر سایت
May 25, 2013
13
ایرانکو نمایندگی رسمی و گارانتی رسمی سونیه
گارانتی هالکو با گارانتی طلایی همش پشمه

بله میدونم مغازه رسمی خودش هم نبش کوچه یغما هست مشکل اینجاست جنس نداره و تلویزیونی که ما میخواستیم هم نداشت.
از صحبت های فروشنده ها مشخص بود مثل ... دروغ میگن، برای همین هم خرید نکردیم.

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
سلام من به tv ru 7100 خریدم ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم میخاستم بدونم فیلم های 4k با حجم بالا مثلا 40 گیگ رو میشه از طریق فلش 64 گیگ usb 2 رو tv پخش کرد یا فقط باید از طریق هارد فیلم رو دید چون از یکی شنیدم باید حتما usb 3 باشه و این حرفا

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام من به tv ru 7100 خریدم ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم میخاستم بدونم فیلم های 4k با حجم بالا مثلا 40 گیگ رو میشه از طریق فلش 64 گیگ usb 2 رو tv پخش کرد یا فقط باید از طریق هارد فیلم رو دید چون از یکی شنیدم باید حتما usb 3 باشه و این حرفا

بیتریت فیلمت که بالا باشه باید فلش یا هارد usb3 داشته باشی با usb2 حداکثر تا 30 مگ جواب میده

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی

تی وی من هم usb 2 هست و فیلم ۵۰گیگی 4K از طریق هارد روش اجرا کردم
به نظر من یه تستی بزنی ضرر نداره

Ali nik

کاربر سایت
Aug 8, 2017
58
بله میدونم مغازه رسمی خودش هم نبش کوچه یغما هست مشکل اینجاست جنس نداره و تلویزیونی که ما میخواستیم هم نداشت.
از صحبت های فروشنده ها مشخص بود مثل ... دروغ میگن، برای همین هم خرید نکردیم.
نمایندگی سونی شهراد قیمت پایین میده از بقیه نمایندگی ها
اونجا یه سر بزنید

• Like
Reactions: einstein_dm

.::MATIN::.

کاربر سایت
Oct 26, 2015
83
نام
متین
آقا چند روز پیش رفتم بازار تلویزیون b7 lg قیمتش خیلی خوب شده ولی از پنلش میترسم
درسته که عمر پنلش کمتر از led هاس؟
بعد این مشکل burn in در چه حد باید نگران بود راجع بهش؟
یعنی مثلا در حد سه چهار ساعت فیفا بازی کنم ممکنه اتفاق بیوفته ؟
زیر نویس فیلم ها چی؟ ممکنه باعث burn in بشن؟ آخه تو سایت ریتینگ یکی اینو نوشته بود
بعد تفاوت b7 و b8 تو چیه؟
آخه میخوام برای نسل بعد هم استفاده کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
ایرانکو نمایندگی رسمی و گارانتی رسمی سونیه
گارانتی هالکو با گارانتی طلایی همش پشمه
سونی هیچ نمایندگی رسمی یا غیر رسمی نداره
اصلا هیچ شرکتی نمایندگی نداره.اینا همشون وارد کننده هستن اسمشونو گذاشتن نمایندگی :))

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
زیر نویس فیلم ها چی؟ ممکنه باعث burn in بشن؟ آخه تو سایت ریتینگ یکی اینو نوشته بود
ممنون میشم راهنمایی کنید
پیشنهاد میکنم اصلا سمتش نری

• Like
Reactions: SHAYAN1999

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
ریسک داره خرید اولد.من که خودم هیچوقت این ریسک رو نمیکنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

einstein_dm

کاربر سایت
May 25, 2013
13
سونی هیچ نمایندگی رسمی یا غیر رسمی نداره
اصلا هیچ شرکتی نمایندگی نداره.اینا همشون وارد کننده هستن اسمشونو گذاشتن نمایندگی :))

حرفتون کاملا درسته من قبلا هم که از سایت سونی پیگیر شده بودم گفته بودن در ایران نمایندگی و خدمات ندارند.
این ها وارد کننده هستند که تلویزیون 1000 دلاری رو تو تعداد میخرن 800 دلار بعد میکشن روش ایران میفروشن 1400 دلار یا بیشتر تو هر تلویزیون حداقل 6 میلیون تومان سود میکنن تو 100 تا تلویزیون که چیزی هم نیست 600 میلیون تومان سود میکنن حالا بین این 100 تا 2 تا تلویزیون خراب میشه اونم تعویض نیست تعمیر میکنن. تازه این ها توی تلویزیون های ارزونه و تو تلویزیون های گرونتر بیشتر هم میشه.
کلا گارانتی به غیر از سود چیزی نیست، برای همون هم هست انقدر شرکت های گارانتی تعدادشون زیاد شده.
اگر واقعا این ها نمایندگی باشند باید بدون قید و شرط در خرابی پنل تلویزیون رو عوض کنند و بعد خرابی هارو مرجوع کنند به کارخانه سونی. یعنی مستقیم با سونی در ارتباط باشند.
الان مدل های جدید سونی چندین ماه هست اومده همه وارد کردند از بانه بگیر تا جنوب، کم مونده بقالی سر کوچه ما هم بره خودش وارد کنه بعد شرکتی که ادعای نمایندگی بودن داره هنوز وارد نکرده، باید گل گرفت در اون شرکت رو، اگر واقعا نمایندگی بودند هم زمان با بازار های جهانی جنس موجود میشد در کشور.
من یادمه قدیم هم همین بود همیشه مدل های جدید رو نداشتن یا ناقص میاوردن، سایز های بزرگ هم هیچ وقت نداشتن.
واقعیتش من تو ایران به هیچ کس اعتماد ندارم نه بانه نه گارانتی نه فروشنده.
این هم لیست کشور های آسیا و خاورمیانه هست که سونی خدمات ارائه میکنه که اسمی از ایران نیست.
باید به حال این مملکت گریه کرد که تو افغانستان و لبنان و یمن و عراق خدمات هست ولی تو ایران نیست.

sony.JPG

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر