خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
سلام.دوستان این TVهای TCL که تو ایران فروش میره تفاوتی با اونایی که تو امریکا یا جاهای دیگه داره ؟ درکل اصلا ارزش خرید دارن ؟ چون یادمه این مدل تو امریکا پر فروش ترین TV شده بود الان دیدم
قیمتش خیلی مناسبه واسه خرید. میخواستم بدونم از نظر کیفیت چه طوره ؟ اصلا به درد کنسول های نسل بعد میخوره که باهاش سر کنم.مرسی
تلوزیون های tcl و هایسنس که تو امریکا فروش میرن فقط مخصوص امریکای شمالی هستند و با مدل های بقیه دنیا تفاوت دارن
مثلا سری 6 tcl که اسم فنی مدل 2018 ش r617
هست فقط تو امریکا و کانادا فروش میره

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,193
کسانی که اولد سری 8 الجی مثل c8 یا e8 دارن حتما اپدیت جدید الجی رو بگیرن طبق بررسی سایت hdtv test به طرز عجیبی کیفیت تصویر تو این اپدیت بهتر شده!!!!!!
ویدیوش رو میتونید تو یوتوب ببینید
شیب رنگ کاملا بهتر شده
سایه ها مخصوصا تو تصاویر مشکی کیفیتشون ارتقا پیدا کرده
مشکل پیکسل پیسکل شدن تصاویر بهبود پیدا کرده.
همه این موارد کلا تصویر رو یک پله شفاف تر میکنه.واقعا دم الجی گرم.هنوز داره سری 2018 خودشو ساپورت میکنه.حالا مقایسه کنید با اپدیت های سونی.!!!

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
کسانی که اولد سری 8 الجی مثل c8 یا e8 دارن حتما اپدیت جدید الجی رو بگیرن طبق بررسی سایت hdtv test به طرز عجیبی کیفیت تصویر تو این اپدیت بهتر شده!!!!!!
ویدیوش رو میتونید تو یوتوب ببینید
شیب رنگ کاملا بهتر شده
سایه ها مخصوصا تو تصاویر مشکی کیفیتشون ارتقا پیدا کرده
مشکل پیکسل پیسکل شدن تصاویر بهبود پیدا کرده.
همه این موارد کلا تصویر رو یک پله شفاف تر میکنه.واقعا دم الجی گرم.هنوز داره سری 2018 خودشو ساپورت میکنه.حالا مقایسه کنید با اپدیت های سونی.!!!
کلا تو oled ها c9-c8 نسبت به قیمتشون (توی خارج) عالین
تنها برتری oled های سونی motion بهترشون هست که اونم به لطف پردازنده بهتر سونی هست
در عوض c9 پیک برایتنس بالاتری داره و قیمتش پایین تر هست

از سر کنجکاوی میخوام بدونم تماشای دائم محتوا با زیرنویس با تنظیم نور زیاد میتونه باعث برن این بشه ؟

• Like
Reactions: mohsen2019

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,193
کلا تو oled ها c9-c8 نسبت به قیمتشون (توی خارج) عالین
تنها برتری oled های سونی motion بهترشون هست که اونم به لطف پردازنده بهتر سونی هست
در عوض c9 پیک برایتنس بالاتری داره و قیمتش پایین تر هست

از سر کنجکاوی میخوام بدونم تماشای دائم محتوا با زیرنویس با تنظیم نور زیاد میتونه باعث برن این بشه ؟
اگر منظورت بلک بار هستش اون نوار مشکیه بالا وپایین که خیر.نهایت یک فیلم دو ساعت هستش وبا دوساعت فیلم نگاه کردن برن این نمیشن.

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان یک سوالی داشتم

بازی های ps3 تو تلویزیون 4k خیلی بد نشون میده. ولی xbox 360 اینجور نیست خیلی با کیفیت تر از ps3 نشون میده. در ps3 رزولوشن بازیها خیلی پایینه انگار. اکثر بازیهایی که دارم مولتی پلتفرمن. تو 360 هم بعضی از این عناوین رو دارم ولی کیفیت تصویر به مراتب بهتره. میخواستم بدونم این مشکل به خاطر تیوی 4k بودن هست یا واقعا فرق بین دو نسخه کنسولی هست( در نسل قبل بازیهای مولتی پلتفرم رو در 360 بازی میکردم. فقط انحصاری ها رو تو ps3 میزدم). کسی راه حلی داره رزولشن بازی های ps3 بهتر بشه؟. یادمه در نسل قبل تلویزیون full hd که داشتم کیفیت بازیها ps3 خیلی بهتر بوده از نظر بصری. میخواستم ببینم خود کنسول تنظیماتی داره که بازیهای ps3 رو بهتر کنم یا کلا تو تلویزیون های 4k اینجوریه؟. هر چند نسخه xbox 360 کیفیت بهتری دارن.

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,193
دوستان یک سوالی داشتم

بازی های ps3 تو تلویزیون 4k خیلی بد نشون میده. ولی xbox 360 اینجور نیست خیلی با کیفیت تر از ps3 نشون میده. در ps3 رزولوشن بازیها خیلی پایینه انگار. اکثر بازیهایی که دارم مولتی پلتفرمن. تو 360 هم بعضی از این عناوین رو دارم ولی کیفیت تصویر به مراتب بهتره. میخواستم بدونم این مشکل به خاطر تیوی 4k بودن هست یا واقعا فرق بین دو نسخه کنسولی هست( در نسل قبل بازیهای مولتی پلتفرم رو در 360 بازی میکردم. فقط انحصاری ها رو تو ps3 میزدم). کسی راه حلی داره رزولشن بازی های ps3 بهتر بشه؟. یادمه در نسل قبل تلویزیون full hd که داشتم کیفیت بازیها ps3 خیلی بهتر بوده از نظر بصری. میخواستم ببینم خود کنسول تنظیماتی داره که بازیهای ps3 رو بهتر کنم یا کلا تو تلویزیون های 4k اینجوریه؟. هر چند نسخه xbox 360 کیفیت بهتری دارن.
اویل نسل هفت ps3 تو رزولوشن کم میورد.ولی درادامه خودشو رسوند اکثر بازی ها 720 هستن.فقط rdr1 یادمه رزولوشنش زیر 720 بود فکر کنم

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
سلام
بنظرتون تلوزیون 55q70r چطوره، سایتای بانه ای قیمتشو زدن یازده و نیم تومن.
تو رنج قیمت خودش خیلی خوبه. برای بازی کردن از همه led ها و oled سری 8 ال جی بهتره به خاطر input lag پایین و پشتیبانی از 1440p 120hz و freesync که به درد نسل بعدی میخوره. اما توی کیفیت تصویر به پای oled ها نمیرسه.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان چند مدل تا ۶ میلیون معرفی کنید
صفحه 4k و پنل VA امکانات هوشمند داشته باشه.قیمتش بیشتر نباشه.واسه شبکه های sd هم اوکی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر