خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نسبت به x900f کنتراست به مراتب کمتری داره.
نکته تعجب اور اینه که نمیدونم چرا سایت flashplanet روشنایی رو کمتر محاسبه کرده همچنین کنتراست رو!!!!
و همچنان ضعف در سیستم لوکال دایمینگ و مشکل blooming هنوز پابرجاست.!!نمیدونم سونی چرا این مشکل رو برطرف نمیکنه.مدل z9d تو این قسمت عالی عمل میکرد

لوگال برای led امتیاز 7 خیلی هم خوبه bloom هم که همیشه برای led هست کنتراست نزدیک به 5000 هم برای led ها باز عالیه فکر نکنید بین 5000 با 6000 چندان فرقی رو متوجه می شید دقت کنید این یک tv 1400 دلاریه full array هست نمی دونم چرا هیچ وقت کارایی 1 جنس رو با قیمتش نمی سنجید.

این چیزهایی که می گید اصلا مشکل نیست چه برسه به مشکل اساسی همه چیز خوبه اما بهترین نیست اما قطعا با مشکل اینپوت لگ 40 برای 1080p نمی شد کنار اومد برای کسایی که از oled ترس دارن(یا روشنایی کم) این tv با این قیمت فوق العاده هست تا ببینیم باقی رقباش مخصوصا سامسونگ در این رنج قیمتی چی برای رو کردن دارن.

سایت ها هم هیچ وقت عین هم نیست نقدهاشون همین tv خودم در این سایت نزدیک 4000 هست کنتراستش اما سایت های دیگه 5000 هست یادتون باشه در نقدها دنبال چیزهایی باشید که براتون مهمه و به اونا نگاه کنید که اون چیزی باشه که شما دنبالش هستید نه اینکه دنبال جمع بندی نهاییش یا امتیاز نهاییش باشید چرا که مناسب برای هر کسی معنیش فرق می کنه و نکته ی دیگه اینکه سایت های نقد دقیقا از هیمن راه برای فریب و نقد پولی استفاده می کنن یعنی شده کلی نقد تعریف شده اما امتیاز نهایی رو کم داده یا برعکسش پس در خوندن نقد هم باید دقت کافی رو داشت.
البته اینو برای این tv نگفتم امتیاز این tv برای led ها جز بهترین ها هست(فکر کنم بهترین 55 باشه) ضمن اینکه در نقد این سایت فاکتور قیمت در امیتاز دهی عملا نقشی نداره.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
لوگال برای led امتیاز 7 خیلی هم خوبه bloom هم که همیشه برای led هست کنتراست نزدیک به 5000 هم برای led ها باز عالیه فکر نکنید بین 5000 با 6000 چندان فرقی رو متوجه می شید دقت کنید این یک tv 1400 دلاریه full array هست نمی دونم چرا هیچ وقت کارایی 1 جنس رو با قیمتش نمی سنجید.

این چیزهایی که می گید اصلا مشکل نیست چه برسه به مشکل اساسی همه چیز خوبه اما بهترین نیست اما قطعا با مشکل اینپوت لگ 40 برای 1080p نمی شد کنار اومد برای کسایی که از oled ترس دارن(یا روشنایی کم) این tv با این قیمت فوق العاده هست تا ببینیم باقی رقباش مخصوصا سامسونگ در این رنج قیمتی چی برای رو کردن دارن.

سایت ها هم هیچ وقت عین هم نیست نقدهاشون همین tv خودم در این سایت نزدیک 4000 هست کنتراستش اما سایت های دیگه 5000 هست یادتون باشه در نقدها دنبال چیزهایی باشید که براتون مهمه و به اونا نگاه کنید که اون چیزی باشه که شما دنبالش هستید نه اینکه دنبال جمع بندی نهاییش یا امتیاز نهاییش باشید چرا که مناسب برای هر کسی معنیش فرق می کنه و نکته ی دیگه اینکه سایت های نقد دقیقا از هیمن راه برای فریب و نقد پولی استفاده می کنن یعنی شده کلی نقد تعریف شده اما امتیاز نهایی رو کم داده یا برعکسش پس در خوندن نقد هم باید دقت کافی رو داشت.
البته اینو برای این tv نگفتم امتیاز این tv برای led ها جز بهترین ها هست(فکر کنم بهترین 55 باشه) ضمن اینکه در نقد این سایت فاکتور قیمت در امیتاز دهی عملا نقشی نداره.
شما با این مشکل bloomingرو به رو نشدی و گرنه این حرف رو نمیزدی ولی من تجربه کردم روی x900e. به شدت رو مخه.!!کافیه فیلم زیرنویس نگاه کنی تا به عمق فاجعه پی ببری!!قشنگ یک حاله سفیدی به مقدار زیاد دور زیرنویس ظاهر میشه.کلا هر جسمی که نور داشته دورش حاله سفید تیجاد میشه.اتفاقا مشکل خیلی بزرگ led ها همین هستش.بین 5تا6 هزار هم فرق هست.کی گفته نیست!!!به نظرم بهترین led full array همون z9d افسانه ای هستش بعدش q9fn و بعد از،اون vizio سری کوانتوم.بقشون همون مشکل blooming رو دارن.البته کسی که تو اتاق با نور زیاد تلویزیون میبینه متوجه این موضوع نمیشه.در کل پیشرفت قابل ملاحظه ای با x900f نداره.و خرید x900f به طرفه تره.البته x950g اینپوت لگ بهتری داره نسبت به x900f موشن فلو x950gضعیف تره و همچنین رنگها در x900f دقیقتر هستن.در رابطه با روشنایی زیاد هم درسته هایلاتها یا همون نقاط روشن رو خوب نشون میده ولی چه فایده وقتی کنتراست پایینه تفاوت بین سیاهی تصویر و قسمت روشن تصویر از هم تفکیک نیست.این نکته رو هم باید در نظر داشت.

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان میخوام برای گیم نت دو تا تلویزیون بگیرم
از هایسنس
یکی ۴۰ یکی ۵۵
اولی ۳۵۰۰ دومی ۷ تومن
میخوام بدونم جدیدترین مدلی که توی بازار ایرانه کدوم مدله
توصیه ی دیگه ای دارید با این مبلغ ؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
این tv x8500d برای نسل بعد هم جواب میده یا باید عوض بشه ؟و چه ضعفهایی داره ؟
بستگی داره با کدام مدل مقایسه کنی
نمیخوام وارد بحث تخصیص بشم ولی یک نفر حرف جالبی زد بهم و گفت کمپانی ها هیچ وقت آخرین و بهترین طراحی هاشون روی مدل های میانه قیمت اجرا نمیکنن.فقط مدل های پرچم دار مجهز به آخرین فناوری و بهترین طراحی هستن.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان
برای بازی ps4 من تلویزیون 55اینچ هایسنس رو انتخاب کردم قیمت 7 تومن
مدل n3000
نظرتون در موردش چیه کیفیت تصویرش رو از نزدیک دیدم عالی بودش

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام دوستان
برای بازی ps4 من تلویزیون 55اینچ هایسنس رو انتخاب کردم قیمت 7 تومن
مدل n3000
نظرتون در موردش چیه کیفیت تصویرش رو از نزدیک دیدم عالی بودش
عزیز هیچ نقدی از این مدل تلویزیون تو سایت ها نیست متاسفانه.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
عزیز هیچ نقدی از این مدل تلویزیون تو سایت ها نیست متاسفانه.
والا داداش منم همین داستان رو دارم
کیفیتش که عالی بود
دوستم مدل 40 اش رو توی گیم نت داره میگه عالیه و با کیفیت
حالا منم برا گیم نت هم مدل 40 گرفتم و برای vip این مدل رو گرفتم سامسونگ و الجی که قیمتا عجیبن

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
کیفیتش که عالی بود
حالا منم برا گیم نت هم مدل 40 گرفتم و برای vip این مدل رو گرفتم سامسونگ و الجی که قیمتا عجیبن
با حرف این دوست و اون دوست که نمیشه کیفیت تلویزیون رو سنجید!!!باید ببینی دقیقا نوع پنلش چیه.سری mu و nu سامسونگ هم فکر کن.

• Like
Reactions: Jack cooper

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
با حرف این دوست و اون دوست که نمیشه کیفیت تلویزیون رو سنجید!!!باید ببینی دقیقا نوع پنلش چیه.سری mu و nu سامسونگ هم فکر کن.
این مدلا رو قیمت گرفتم همه 9 تومنه به بالا که بودجه ام نمیرسید

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
142
کیفیتش که عالی بود

منم دنبال یه چیزی با قیمت مناسب و کیفیت خوب میگشتم tcl s 405 و دیدم . برا گیم عالیه ولی هر چی میگردم نیست متاسفانه . قیمتم 250 دلار 43 اینچ فکر کنم

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام دوستان من بودجم 8500 هست و میخوام تلویزون ال جی یا سونی بخرم شما کدوم رو پیشنهاد میدین ؟ و چه مدلی رو . من بندرعباس هستم و اینجا اکثریت ال جی رو پیشنهاد دادن و گفتن سونی تو محصولات جدید خوب عمل نکرده و مشکل سوختن برد داشته تلوزیون سونی
یکی هم گرفته بود بعد یک هفته خاموش روشن میشد آیا واقعا جدیه مشکل سونی ؟ کسی تجربه ای داشته تو سوختن برد سونی؟ یادمه تو تاپییک یکی نوشته بود که بر تلویزیون سونیش سوخته

boshehrboys

کاربر سایت
May 11, 2018
13
سلام دوستان من بودجم 8500 هست و میخوام تلویزون ال جی یا سونی بخرم شما کدوم رو پیشنهاد میدین ؟ و چه مدلی رو . من بندرعباس هستم و اینجا اکثریت ال جی رو پیشنهاد دادن و گفتن سونی تو محصولات جدید خوب عمل نکرده و مشکل سوختن برد داشته تلوزیون سونی
یکی هم گرفته بود بعد یک هفته خاموش روشن میشد آیا واقعا جدیه مشکل سونی ؟ کسی تجربه ای داشته تو سوختن برد سونی؟ یادمه تو تاپییک یکی نوشته بود که بر تلویزیون سونیش سوخته
ن داداش خودم الجی دارم بردش ظرف یکماه سوخت چه اشتباهی کردم سونی نخریدم اومدم سمت این آشغال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر