خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
مدل x8500 f که از لحاظ روشنایی برتری خاصی نداره نسبت به سری e!!!سری 8 سونی به دلیل اینکه سیستم لوکال دایمینگ ندارن نمیتونن سوژه ها رو روشن نشون بدن.
پس عملا به درد بازی با سیستم HDR نمی خورن و باید حتما از سری 9 خریداری بشه

• Like
Reactions: mohsen2012

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
درود بر دوستان
یه راهنمایی میخوام
من کنسول ps4 pro و وxone x دارم الان یه تی وی 1080 اسمارت ال جی دارم و میخوام عوضش کنم
بین خرید مانیتور 4k گیمینگ و تی وی 4k موندم. این hdr که تی وی ها دارن رو تو مانیتور ها ندیدم. آیا قابلیتی معادل hdr هست تو مانیتور. خواستم بدونم مانیتور 4k گیمینگ با کیفیت تره یا تی وی 4k و hdr دار
خودم بیشتر دوست دارم سایز کوچیک باشه تا تراکم پیکسل بیشتر و کیفیت بهتری داشته باشه
لطفا راهنمایی کنین که کدوم رو بگیرم تا خروجی تصویر با کیفیت تری داشته باشم

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام
معنی ASCR توی مانیتور چیه؟

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
یه قابلیته برای بعضی از مانیتورای ایسوس که کنتراست تصویر رو بالا میبره.برای اطلاع بیشتر این لینک رو مطالعه کنید.
درود بر دوستان
یه راهنمایی میخوام
من کنسول ps4 pro و وxone x دارم الان یه تی وی 1080 اسمارت ال جی دارم و میخوام عوضش کنم
بین خرید مانیتور 4k گیمینگ و تی وی 4k موندم. این hdr که تی وی ها دارن رو تو مانیتور ها ندیدم. آیا قابلیتی معادل hdr هست تو مانیتور. خواستم بدونم مانیتور 4k گیمینگ با کیفیت تره یا تی وی 4k و hdr دار
خودم بیشتر دوست دارم سایز کوچیک باشه تا تراکم پیکسل بیشتر و کیفیت بهتری داشته باشه
لطفا راهنمایی کنین که کدوم رو بگیرم تا خروجی تصویر با کیفیت تری داشته باشم
مانیتور hdr و با کیفیت فعلا فقط دو مدل ایسر و ایسوس ساخته شده که تو ایران نیست و قیمت جهانیش هم نزدیک ۲هزار دلاره.مانیتورای hdr ارزون قیمت رو دورشون خط بزنید چون عملا فرقی با مانیتور استاندارد ندارن و خریدشون پول دور ریختنه مثل مانیتورای بنکیو.تو بخش تلویزیون هم مدلای hdr با کیفیت پایین زیاد داریم مثل ۴۳ اینچ های سامسونگ که خودم هم دارم و hdr مناسبی نداره.تو بازار ایران برای تجربه hdr مناسب فقط میشه سراغ مدلای بالارده از سامسونگ و ال جی و سونی رفت که سایزشون از ۴۹ اینچ به بالاست.پس اگر hdr میخواید تلویزیون انتخاب بهتریه.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
یه قابلیته برای بعضی از مانیتورای ایسوس که کنتراست تصویر رو بالا میبره.برای اطلاع بیشتر این لینک رو مطالعه کنید.

مانیتور hdr و با کیفیت فعلا فقط دو مدل ایسر و ایسوس ساخته شده که تو ایران نیست و قیمت جهانیش هم نزدیک ۲هزار دلاره.مانیتورای hdr ارزون قیمت رو دورشون خط بزنید چون عملا فرقی با مانیتور استاندارد ندارن و خریدشون پول دور ریختنه مثل مانیتورای بنکیو.تو بخش تلویزیون هم مدلای hdr با کیفیت پایین زیاد داریم مثل ۴۳ اینچ های سامسونگ که خودم هم دارم و hdr مناسبی نداره.تو بازار ایران برای تجربه hdr مناسب فقط میشه سراغ مدلای بالارده از سامسونگ و ال جی و سونی رفت که سایزشون از ۴۹ اینچ به بالاست.پس اگر hdr میخواید تلویزیون انتخاب بهتریه.
والا خیلی زبان خوبی ندارم،درکل توصیه میشه روشن باشه یا خاموش؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستان samsung 49mu8000 الان قیمتش چنده ؟ بعد کیفیتش چجوره ؟
این مدل تولید داخلیش nu8900 هست که ۵۵ اینچش ۱۰ تومنه حدودا.۴۹ اینچشو جایی ندیدم شاید تو نمایندگی سامسونگ یا جمهوری باشه.کیفیتش متوسط رو به بالاست
والا خیلی زبان خوبی ندارم،درکل توصیه میشه روشن باشه یا خاموش؟

روشن باشه بهتره.در کل بستگی به سلیقه مصرف کننده داره شاید خوشش نیاد از این قابلیت

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستانی که sony دارید نمیدونید چرا من توی هر بازی که میرم کلا تنظیمات تلوزیون به نسبت اون بازی عوض میشه. یعنی حتی توی بازی داخل منوی ps4 که میرم هم تصویر عوض شده و رنگ و روشنایی مثل حالت معمولیش نیست. بعد بازی رو که میبندم دوباره به حالت عادی برمیگرده.
حس میکنم یه گذینه ای یه جالی حالت auto هست که باید برداشته بشه:D
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور

ممنون از پاسختون
حالا یه سوال
به نظر شما من
یه تی وی 4k hdr تو رنج قیمت 8تومن بگیرم
یا
مانیتور گیمینگ 4k بدون hdr تو رنج قیمت 8 تومن
کدون خروجی بهتری میدن و ارزش دارن.
شما خوت بودی کدوم رو میخریدی

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستانی که sony دارید نمیدونید چرا من توی هر بازی که میرم کلا تنظیمات تلوزیون به نسبت اون بازی عوض میشه. یعنی حتی توی بازی داخل منوی ps4 که میرم هم تصویر عوض شده و رنگ و روشنایی مثل حالت معمولیش نیست. بعد بازی رو که میبندم دوباره به حالت عادی برمیگرده.
حس میکنم یه گذینه ای یه جالی حالت auto هست که باید برداشته بشه:D
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
auto picture mode رو خاموش کنید.

برای بازی بهتره گیم مود روشن باشه درغیراینصورت اینپوت لگ خیلی میره بالا
ممنون از پاسختون
حالا یه سوال
به نظر شما من
یه تی وی 4k hdr تو رنج قیمت 8تومن بگیرم
یا
مانیتور گیمینگ 4k بدون hdr تو رنج قیمت 8 تومن
کدون خروجی بهتری میدن و ارزش دارن.
شما خوت بودی کدوم رو میخریدی
صددرصد تلویزیون مخصوصا شما که با کنسول بازی میکنی اگر فضاشو داری حتما تلویزیون انتخاب کن.مانیتور 4k تو رنج قیمت شما مدلای حرفه ای هست و پنل 10 بیتی دارن که بیشتر بدرد طراحی گرافیکی میخورن که بدرد کنسول گیمینگ نمیخورن.با قیمت کمتر و حدود 6 تومن این مدل هست که بنظرم مناسبه LG 32UD59-B
خروجی بهتر فقط تو سایز کمتر خلاصه نمیشه و به چند فاکتور اصلی مثل کنتراست و حداکثر روشنایی و حجم رنگ و زمان پاسخگویی پیکسل و موشن فلور و پردازش تصویر بستگی داره که هر کدوم تو نوع پنل نمایشگر متفاوته و بحث طولانی میشه دربارشون کرد.
خلاصه بگم مانیتور 4k و 60 هرتز فقط اینپوت لگ پایین تری داره ولی تو بقیه موارد از تلویزیون های بالارده عقب تره.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان سلام
بین این 2 مدل موندم
Samsung Q7770 و Samsung NU8900
برای پذیرایی میخوام سایز 65 به بالا
ممنون میشم راهنمایی کنین
با سپاس
هر کدامشون نقاط ضعف و قوت خودشون رو دارن
بستگی به معیارهاتون داره

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
auto picture mode رو خاموش کنید.

برای بازی بهتره گیم مود روشن باشه درغیراینصورت اینپوت لگ خیلی میره بالا

صددرصد تلویزیون مخصوصا شما که با کنسول بازی میکنی اگر فضاشو داری حتما تلویزیون انتخاب کن.مانیتور 4k تو رنج قیمت شما مدلای حرفه ای هست و پنل 10 بیتی دارن که بیشتر بدرد طراحی گرافیکی میخورن که بدرد کنسول گیمینگ نمیخورن.با قیمت کمتر و حدود 6 تومن این مدل هست که بنظرم مناسبه LG 32UD59-B
خروجی بهتر فقط تو سایز کمتر خلاصه نمیشه و به چند فاکتور اصلی مثل کنتراست و حداکثر روشنایی و حجم رنگ و زمان پاسخگویی پیکسل و موشن فلور و پردازش تصویر بستگی داره که هر کدوم تو نوع پنل نمایشگر متفاوته و بحث طولانی میشه دربارشون کرد.
خلاصه بگم مانیتور 4k و 60 هرتز فقط اینپوت لگ پایین تری داره ولی تو بقیه موارد از تلویزیون های بالارده عقب تره.
نه متوجه شدم که به خاطر HDR داغون تلوزیون من هست که بازی که اجرا میشه میره روی HDR و تفاوتش با SDR خیلی زیاد هست:D

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
ممنونم
معیارهای من :
مشکی عمیق
رنگ اشباع
نور زیاد
چیزی که من میخوام Samsung q9fn هست که فکر نکنم کلا ایران بیاد
اگر منظورت از سری 7q مدل 2017 باشه.در مقابل nu8000 مدل 2018 تو موارد کنتراست و روشنایی ضعیفتر هستش ولی از اونور رنگهای q7یک مقدار بهتره ولی در کل nu8000 انتخاب بهتری هستش

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر