خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
دوستان مدل UE40H6600 سامسونگ برای بازی مناسب هست ؟ کلا ممنون میشم اگه مدل مناسب با قیمت نهایت 700 یورو پیشنهاد بدید .
40 اینچ باشه بهتره..
بدتر از ایران تغییر نام آلمان هم دست کمی نداره تو سامسونگ آلمان گیج شدم با این نام گذاریاش:d
بله مناسبه . این مدل تغییر نام داده شده همون h6500 هست برای آلمان به اسم h6600 و مدل h6410 هم تغییر نام داده شده همون h6400 هستش
شما چه مدل h6600 و چه مدل h6410 بگیری هر دو خوبه ببین کدوم با قیمت مناسب تر میتونی بگیری . پیشنهاد بهتری هم ندارم

f6400 مدل 2013 همین مدل هستش که فرق خاصی با هم ندارن اگه بررسیش ندیدی :

اینم مشخصات تست :

Contrast:3,160:1
Black:0.06 cd/m²
Gamma:4.5 / 5
Delta E:1.8
Variation in white uniformity:15%
Viewing angles:1.7 / 5
Power use:83 W
Media player:3.7 / 5

رسپانس تایم 10 میلی
عمق رنگ مشکی 0.6
دقت رنگ 1.8 که عالیه
120 هرتز

--------------------------------------------------------
ایرادات:

• Narrow viewing angles
  • Potential clouding
  • Some reflections are visible, despite the anti-glare ******

ایراد خاصی هم نداره و ایراداتش کلی و مربوط به تمام LED ها میشه : افت کیفیت و زاویه دید از کناره ها و حالت صفحه کثیف یعنی وقتی داری تو حرکت سریع نگاه میکنی حس میکنی قسمت های دیگه صفحه کیفتشون فرق میکنه البته باید خیلی دقت کنی تا بفهمه مثل این تصاویر سه بعدی میمونه که باید یه جور خاصی ببینی تا معلوم شه(مثلا نگاهت به بالای تصویر باشه تو حرکات سریع بعد زیر چشمی پایین نگاه کنی
:d) و ایراد آخر هم که باز عمومی هست مربوط به تیره تر بودن گوش های تصویر و پنل نسبت به قسمت های دیگه که تو مدل های گرون قیمت تر مثل سری 8 بهتر هست و اشاره کرده صفحه نمایش براق و بازتاب جزئی و کم نور

http://www.digitalversus.com/tv-television/samsung-ue46f6400-p15528/test.html#full-review

اما فرقی که f6400 با h6400 6500 6600 میکنه در اینه که تو مدل 2014 . یکسری از LED ها از کناره پخش کردن وسط پنل که روشنایی و یکنواختی کیفیت در پنل بهتر بشه و باعث شده 1.3 سانتی متر پشت تلویزیون کلفت تر بشه و اینکه در سری 2014پردازنده 4 هسته ای گذاشته(این بیشتر تبلیغاتیه ولی احتمالا بهترش کرده نسبت به سری f) گذاشته و در کارهای اسمارت تلویزیون و مرورگر باید سریع تر عمل بکنه

اینم بررسی خودش که تو تمام قسمت ها اشاره شده که یه کپی از f6400 هست

Samsung UE48H6400: Review

Locker

کاربر سایت
Aug 29, 2009
346
سلام

این طور که متوجه شدم، بهترین 32 اینج بازار مدل 32F6450 هست، اما من در بازار قم پیدا نکردم، یک فروشگاه اینترنتی پیدا کردم که 1,690,000 تومان میده (با گارانتی)، نمی دونم که قیمتش درست هست یا نه!؟ اگر امکانش هست راهنمایی بکنید از کدوم فروشگاه در تهران می تونم سفارش بدهم.(توی پیام خوصوصی)

ممنون

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام

این طور که متوجه شدم، بهترین 32 اینج بازار مدل 32F6450 هست، اما من در بازار قم پیدا نکردم، یک فروشگاه اینترنتی پیدا کردم که 1,690,000 تومان میده (با گارانتی)، نمی دونم که قیمتش درست هست یا نه!؟ اگر امکانش هست راهنمایی بکنید از کدوم فروشگاه در تهران می تونم سفارش بدهم.(توی پیام خوصوصی)

ممنون

این مدل مدلی هستش که کمیابه و مشتری خاص مثل ما گیمرها داره و هرکسی نمیره دنبال 32 اینچ با این قیمت و فروشگاه اینترنتی اکثرا ندارن یا قیمتشون نسبت به بازار بالاس

به هر حال من شماره جایی که ازش خریدم برات میفرستم اگه قبول کنه برات بفرسته 50 تومنم برای ارسالش تا قم بگیرن بازم میرزه برات چون من 1500 خریدم

Locker

کاربر سایت
Aug 29, 2009
346
این مدل مدلی هستش که کمیابه و مشتری خاص مثل ما گیمرها داره و هرکسی نمیره دنبال 32 اینچ با این قیمت و فروشگاه اینترنتی اکثرا ندارن یا قیمتشون نسبت به بازار بالاس

به هر حال من شماره جایی که ازش خریدم برات میفرستم اگه قبول کنه برات بفرسته 50 تومنم برای ارسالش تا قم بگیرن بازم میرزه برات چون من 1500 خریدم

خیلی ممنون از شما دوست عزیز.

یعنی 32 اینچ با این قیمت گرون هست؟ خوب 40 اینچ گرون نیست؟
اینی که شما گرفتید با گارانتی سام سرویس هست؟

ممنون

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
خیلی ممنون از شما دوست عزیز.

یعنی 32 اینچ با این قیمت گرون هست؟ خوب 40 اینچ گرون نیست؟
اینی که شما گرفتید با گارانتی سام سرویس هست؟

ممنون

قیمتش درسته ولی 99 درصد کسایی که تلویزیون میخرن عام مردم حاضر نیستن پول بابت این بدن و ترجیح مدن با این پول یه تلویزیون 40 اینچ سری 5 بخرن و کسایی هم که میخوان تلویزیون با کیفیت بخرن هم سایز 32 نمیخرن و میمونه ما جماعت مظلوم گیمر و دنبال کیفیت که اینو بخریم بزاریم تو اتاقمون. 40 اینچ این مدل 2200 هست

آره سام سرویس 18 ماه

خواهش میکنم

طرف میگه این مدل خوبه بگیرم میگم نه قدیمیه الان بهترش هست برگشته میگه خودمونم قدیمیم:d یا 120 هرتز میگه خوب حالا روون نشه چه فرقی میکنه مثلا!؟

آخرین ویرایش:

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
دوستان نظرتون راجع به سامسونگ سری f8000 چیه?

سلام دوستان سامسونگ ۸۸۸۰ سری ۸ خوبه برای ps4 ؟؟

f8000 یا f8500 که همون f8880 سام سرویس میشه

بهترین تلویزیون سال 2013 بود عالیه!
قیمت 46 اینچ 4500 با گارانتی
قیمت 55 اینچ 6500 با گارانتی

سونی هم یه مدل در این حد داره w900
قیمت 46 اینچ 5400 از بانه
قمیت 55 اینچ 7600 از بانه

بازم سونی مثل همیشه بیشتر از ارزشش فروخته میشه

h7770 سایز 55 هم هست قیمت 6900 هست که سری 7 و 2014 هست اما h8880 سایز 55 به خاطر خمیده بودن قیمت 8500 هست:d

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
729
نام
Ramin
سلام آقا سعید امروز رفتم جمهوری در به در دنبال f6450 اصلن نیست فقط چند جا 46 اینچش بود که خوب من 32 اینچش رو میخوام 40 اینچش هم بود مشکلی نداشتم ولی مدل H6355 سایز 40 اینچش بود تصویرش رو هم دیدم خیلی خوب بود این مدل چجوریه آقا سعید خوبه ؟

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام آقا سعید امروز رفتم جمهوری در به در دنبال f6450 اصلن نیست فقط چند جا 46 اینچش بود که خوب من 32 اینچش رو میخوام 40 اینچش هم بود مشکلی نداشتم ولی مدل H6355 سایز 40 اینچش بود تصویرش رو هم دیدم خیلی خوب بود این مدل چجوریه آقا سعید خوبه ؟

سلام . این مدل مثل اینکه کم شده و سری H هم فقط h6490 مدل 48 و 55 وارد کردن . غیر از اون همونجور که گفتی h6355 و h6390 هستش . که بعضیاش مثل اینکه سه بعدی داره اسمارت نیست یا برعکس . خوب هستش ولی یه مدل پایینتره! پنلاشون یکی هست فقط از نظر نرم افزاری فرقش با 6400 ها تو اینه که نورپردازی نقطه ای نداره و اینکه 200 هرتز هم هست و 6450 مدل 400 هرتزی هست که باز هم نرم افزاری اسکن نور پس زمینه بهتری انجام میده
در کل تصویرشون با هم زیاد اختلاف نداره
اون مغازه های تو خیابون ایران عمده فروش ها که بیشتر کارتون تلویزیون گذاشتن از اونا هم سوال میکردی معمولا دارن اگه نداشتن دیگه چاره ای نیست!
حالا من برای شما هم شماره تلفن جایی که خریدم میفرستم یه سوال بکن ببین داره

آقا 32 یا زیره 32 چی پیشنهاد میکنید ؟ ممنون میشم کمک کنید خیلی گیرم

32 اینا هست

samsung f5550 قیمت 1070 تومن
f5570 قیمت 1150
f5590 قیمت 1200
sony w670 قیمت با ارسال 1400 از بانه
samsung f6450 قیمت 1500 تا 1600

آخرین ویرایش:

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
سلام . این مدل مثل اینکه کم شده و سری H هم فقط h6490 مدل 48 و 55 وارد کردن . غیر از اون همونجور که گفتی h6355 و h6390 هستش . که بعضیاش مثل اینکه سه بعدی داره اسمارت نیست یا برعکس . خوب هستش ولی یه مدل پایینتره! پنلاشون یکی هست فقط از نظر نرم افزاری فرقش با 6400 ها تو اینه که نورپردازی نقطه ای نداره و اینکه 200 هرتز هم هست و 6450 مدل 400 هرتزی هست که باز هم نرم افزاری اسکن نور پس زمینه بهتری انجام میده
در کل تصویرشون با هم زیاد اختلاف نداره
اون مغازه های تو خیابون ایران عمده فروش ها که بیشتر کارتون تلویزیون گذاشتن از اونا هم سوال میکردی معمولا دارن اگه نداشتن دیگه چاره ای نیست!
حالا من برای شما هم شماره تلفن جایی که خریدم میفرستم یه سوال بکن ببین داره

32 اینا هست

samsung f5550 قیمت 1070 تومن
f5570 قیمت 1150
f5590 قیمت 1200
sony w670 قیمت با ارسال 1400 از بانه
samsung f6450 قیمت 1500 تا 1600

زیر 32 هارو بگو داداش ممنون

Mehrdad201

کاربر سایت
Feb 2, 2010
10
عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان گرامی

حقیقتش در صدد خرید یک تلویزیون هستم. در جستجوهام در گوگل به این سایت برخورد کردم و مطالب خوبی دستگیرم شد.

جریان رو خلاصه وار برای شما توضیح میدم و ممنون میشم دوستان راهنماییم کنند تا بهترین انتخاب رو انجام بدم.

حقیقتش من خیلی اهل بازی نیستم. (یعنی وقتش رو ندارم.) هرچند اگه کسی ps4 هم بیاره طلبه بازی کردنش هستم. اما به شدت پیگیر مسابقات فوتبال هستم. هم از شبکه های داخلی و هم خارجی

سال قبل من برای والدینم یک تلویزیون led پاناسونیک خریدم که خب کیفیت خوبی داره. البته اون موقع خیلی دنبال ری ویو ها و امار و ارقام نبودم اما الان که برای خودم میخوام بخرم برام بی اهمیت نیست.

خلاصه سر شما رو درد نیارم. من رفتم به همون مغازه ای که قبلا پاتاسونیک خریده بودم. اصرار روی سایز خاصی هم نداشتم . فروشنده بلافاصله به من مدل w600b رو معرفی کرد. با قیمت 3500 (که خب البته در بانه ارزون تره) و از ویژگیهاش گفت

چند تا فروشگاه دیگه هم رفتیم و اونها هم اکثرا w600b رو معرفی کردن با بودجه ما. (بودجه من ماکزیمم 3400 500 هست)

اومدم منزل و شروع کردم به سرچ کردن در مورد این مدل . تا اینکه یکی از دوستان گفت که چرا دنبال برندهای دیگه نیستی . مثل ال جی یا سامسونگ. حقیقتش من روی برند خاصی تعصب ندارم اما خب کیفیت و زیبایی برام مهم هست.
در فرومهای دیگه خوندم که سونی در تلویزیونهاش (نه همه مدلها) از پنلهای ال جی و سامسونگ استفاده میکنه. من فکر کردم اگه اینطوریه خب من میرم یه ال جی میگیرم که با همین هزینه (حتی کمتر) امکانات اضافه تری میده. مثل سه بعدی . پشتیبانی از فرمت های بیشتر و ....

برای همین در جستجوی مدلهای ال جی بادبانها رو کشیدم و زدم به دل دریا....
اما در مورد همین ال جی ها هم حریف و حدیث بسیار بود. از dirt effect که حتی در برندهای دیگه هست بگیر تا تاری تصویر و جاموندن تصویر در فیلمهای اکشن و فوتبال ها

همونطور که گفتم فوتبال برام خیلی مهم هست. اگه قرار باشه هر دفعه فوتبال میبینم حالم گرفته بشه اصلا راضی نمیشم.

در نهایت رسیدم به مدل lg lb6700 که از بانه میاد به قیمت خدودا 3100 . همه چی (التبه از نظر من) عالیه اما یکی از دوستان باز هم من رو به شک انداخت.

در ویژگیهای این مدل نوشته refresh rate معادل 200 هرتز هست و MCI معادل 700
من پرس و جو که کردم متوجه شدم این اعداد واقعی نیستند و فرکانس واقعی تلویزیون چیزی کمتر از اینهاست. حالا یکی به من گفت این مدل ال جی 60 هرتزه . یکی گفت 120 هرتزه. من خودم متوجه نشدم

اما فهمیدم که این فرکانس پایین باعث لگ و جاموندن تصویر میشه.

از طرفی هم به مقوله جدیی به نام input lag برخورد کردم که بیشتر مربوط به بازی و کنسولها بود و فکر نکنم خیلی به پخش فیلم و .... شبکه ها مربوط بشه. (شایدم بشه و من ندونم)

خلاصه الان موندم در 2 راهی که چه کنم. بعضی از دوستان پیشنهاد میدن که بودجه رو بیشتر کنم اما خب واقعا امکانش رو ندارم و این سطح اخر توان منه.

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید تا از این شک و دو دلی خلاص بشم و پرونده خرید این تلویزیون رو ببندم.

سپاسگذار از لطف و توجه و کمک همه دوستان عزیز

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان گرامی

حقیقتش در صدد خرید یک تلویزیون هستم. در جستجوهام در گوگل به این سایت برخورد کردم و مطالب خوبی دستگیرم شد.

جریان رو خلاصه وار برای شما توضیح میدم و ممنون میشم دوستان راهنماییم کنند تا بهترین انتخاب رو انجام بدم.

حقیقتش من خیلی اهل بازی نیستم. (یعنی وقتش رو ندارم.) هرچند اگه کسی ps4 هم بیاره طلبه بازی کردنش هستم. اما به شدت پیگیر مسابقات فوتبال هستم. هم از شبکه های داخلی و هم خارجی

سال قبل من برای والدینم یک تلویزیون led پاناسونیک خریدم که خب کیفیت خوبی داره. البته اون موقع خیلی دنبال ری ویو ها و امار و ارقام نبودم اما الان که برای خودم میخوام بخرم برام بی اهمیت نیست.

خلاصه سر شما رو درد نیارم. من رفتم به همون مغازه ای که قبلا پاتاسونیک خریده بودم. اصرار روی سایز خاصی هم نداشتم . فروشنده بلافاصله به من مدل w600b رو معرفی کرد. با قیمت 3500 (که خب البته در بانه ارزون تره) و از ویژگیهاش گفت

چند تا فروشگاه دیگه هم رفتیم و اونها هم اکثرا w600b رو معرفی کردن با بودجه ما. (بودجه من ماکزیمم 3400 500 هست)

اومدم منزل و شروع کردم به سرچ کردن در مورد این مدل . تا اینکه یکی از دوستان گفت که چرا دنبال برندهای دیگه نیستی . مثل ال جی یا سامسونگ. حقیقتش من روی برند خاصی تعصب ندارم اما خب کیفیت و زیبایی برام مهم هست.
در فرومهای دیگه خوندم که سونی در تلویزیونهاش (نه همه مدلها) از پنلهای ال جی و سامسونگ استفاده میکنه. من فکر کردم اگه اینطوریه خب من میرم یه ال جی میگیرم که با همین هزینه (حتی کمتر) امکانات اضافه تری میده. مثل سه بعدی . پشتیبانی از فرمت های بیشتر و ....

برای همین در جستجوی مدلهای ال جی بادبانها رو کشیدم و زدم به دل دریا....
اما در مورد همین ال جی ها هم حریف و حدیث بسیار بود. از dirt effect که حتی در برندهای دیگه هست بگیر تا تاری تصویر و جاموندن تصویر در فیلمهای اکشن و فوتبال ها

همونطور که گفتم فوتبال برام خیلی مهم هست. اگه قرار باشه هر دفعه فوتبال میبینم حالم گرفته بشه اصلا راضی نمیشم.

در نهایت رسیدم به مدل lg lb6700 که از بانه میاد به قیمت خدودا 3100 . همه چی (التبه از نظر من) عالیه اما یکی از دوستان باز هم من رو به شک انداخت.

در ویژگیهای این مدل نوشته refresh rate معادل 200 هرتز هست و MCI معادل 700
من پرس و جو که کردم متوجه شدم این اعداد واقعی نیستند و فرکانس واقعی تلویزیون چیزی کمتر از اینهاست. حالا یکی به من گفت این مدل ال جی 60 هرتزه . یکی گفت 120 هرتزه. من خودم متوجه نشدم

اما فهمیدم که این فرکانس پایین باعث لگ و جاموندن تصویر میشه.

از طرفی هم به مقوله جدیی به نام input lag برخورد کردم که بیشتر مربوط به بازی و کنسولها بود و فکر نکنم خیلی به پخش فیلم و .... شبکه ها مربوط بشه. (شایدم بشه و من ندونم)

خلاصه الان موندم در 2 راهی که چه کنم. بعضی از دوستان پیشنهاد میدن که بودجه رو بیشتر کنم اما خب واقعا امکانش رو ندارم و این سطح اخر توان منه.

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید تا از این شک و دو دلی خلاص بشم و پرونده خرید این تلویزیون رو ببندم.

سپاسگذار از لطف و توجه و کمک همه دوستان عزیز

در مورد LG بحث شده و IPS ها مشکل عمق رنگ مشکلی و کنتراست دارن(عمق رنگ مشکلی اصلی ترین چیز در کیفیت تصویر و زیبایی تلویزیون داره) و کلا توصیه نمیشن
مدل های LG مشکل رفلکس خیلی بیش از اندازه نور هم دارن و پنل مثل شیشه میمونه
LG LB6300 Review (42LB6300, 47LB6300, 50LB6300, 55LB6300, 60LB6300, 65LB6300)

درمورد w600b تلویزیون خوبی هستش از بانه سایز 48 قیمت 2900 تومن که تا برات بفرستن حدود 3 تومن میشه اما شما تا بوجه 3500 اگه مدنظر داری انتخاب بهتری هم داری :

H6490 سامسونگ هست با سایز 48 و قیمت 3500 با گارانتی . اگه بخوام برای شما خلاصش کنم این تی 120 هرتز واقعی و سه بعدی هست اما W600b پنل 60 هرتزی معمولی داره

برای اینکه گیج نشی اگه تصویر روون و صاف نمیخوای همون 3 تومن هزینه بکن و w600b بخر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر