خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    779

HTC M8

کاربر سایت
Apr 20, 2012
5,438
نام
بابک
۵ تا تصویر ۴k به رنگهای یکدست مشکی، سفید، سبز، آبی، قرمز بریز رو فلش مموری برای تست.
منبعی داری داداش واسه دانلود اینا؟

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
161
جالبه تو تهران قیمت x950g با بانه پونصد هزار تومن اختلاف داره!

تلویزیون های سونی از گناوه میان... قیمت خوب اونجا گیرت میاد

من با نرم افزار پینت ویندوز درست می کنم. تو اینترنت تستا بیشتر آنلاینه

• Like
Reactions: HTC M8

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,702
دوستان نظرتون در مود ال جي و sm8100

um7660
چيه؟
در مورد سريال نامبر هم مثلا sm um uk اينا چه تفاوتي دارند اگر لينكي دارين كه توضيح كامل بده دستتون درد نكنه.

Bahram

Alan, Wake Up
ناظم انجمن
Sep 7, 2011
7,275
نام
Bahram

لینک
تو یوتیوب باز هم هست اما فکر می کنم همین ویدیو کافی باشه.

um7660
چيه؟
در مورد سريال نامبر هم مثلا sm um uk اينا چه تفاوتي دارند اگر لينكي دارين كه توضيح كامل بده دستتون درد نكنه.
sm از نانوسل برای پنل استفاده میکنه.
um هم led استفاده کرده.
من نمی‌دونم بر چه اساس نام گذاری کردن اما اگر دنباش بگردی مثلا مخفف یک چیزی باید باشند :D
بین این دو تا um به نظر بهتره و من از هر کسی پرسیدم خیلی تجربه خوبی با مدل های نانو برای گیمینگ نداشته.
هر چند خودم قبلا مدل uh داشتم و راضی نبودم به خصوص برای HDR که اصلا خوب نیستند. فکر نمی‌کنم um هم تفاوت خاصی داشته باشه.
اما در کل هر دو مدل معمولی هستند و کلا برای مدل‌های led فکر می‌کنم برند های سامسونگ و سونی گزینه‌های بهتری باشند.

البته یک مدل نانوسل جدیدا lg تولید کرده که از نظر تکنولوژی عالیه و شامل تمام ویژگی‌ها مثل HDMI 2.1 و eARC هم میشه.

آخرین ویرایش:

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
147
من دل رو به دریا زدم و Q70r رو از بانه سفارش دادم و دیروز رسید. فعلاً که سالمه تا بعداً اگه بلایی سرش نیاد.
یه نکته و یه سوال؛ نکته اینکه اگه اپ smart things سامسونگ رو بریزین و تلویزیون رو پیدا کنین تو بخش information میشه مدت زمان روشن بودن (کار کردن) پنل رو دید و دیگه احتیاجی به رفتن به منوی سرویس نیست.
سوال هم اینکه من کشور رو برای app ها گذاشتم روی all apps و بهم ارور دسترسی به سرور میده. بهترین کشور برای دسترسی به بیشترین app ها کدومه؟ آمریکا؟

• Like
Reactions: BFG 9000

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
161
من دل رو به دریا زدم و Q70r رو از بانه سفارش دادم و دیروز رسید. فعلاً که سالمه تا بعداً اگه بلایی سرش نیاد.
یه نکته و یه سوال؛ نکته اینکه اگه اپ smart things سامسونگ رو بریزین و تلویزیون رو پیدا کنین تو بخش information میشه مدت زمان روشن بودن (کار کردن) پنل رو دید و دیگه احتیاجی به رفتن به منوی سرویس نیست.
سوال هم اینکه من کشور رو برای app ها گذاشتم روی all apps و بهم ارور دسترسی به سرور میده. بهترین کشور برای دسترسی به بیشترین app ها کدومه؟ آمریکا؟
چند اینچ؟ چند تموم شد؟

• Like
Reactions: Homi-Fatal

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
Gold User
Oct 23, 2010
1,811
نام
حامد

um7660
چيه؟
همون طور که بهرام گفت سری نانو میشه s و سری led میشه u.
اون m. هم مربوط به سال ساخته. ام میشه سال 2019. به ترتیب حروف الفبا خودت حساب کن دیگه. مدل های 2020 شده un7000 مثلا. ولی سری نانو رو امسال باز متفاوت اسم گذاشتن مثلا sm8100 مدل پارسال رو کردن nano80

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
Gold User
Oct 23, 2010
1,811
نام
حامد
منم امروز تلویزیونمو خریدم تا آماده بشیم برای نسل بعد
باتشکر از همه دوستایی که راهنمایی کردن
Sony X950G

مبارک باشه. تی وی خیلی عالی هست. از همه لحاظ چه کنتراست و چه اینپوت ها و چه hdr و میزان روشنایی عالی دارن. Fald خیلی خوبی هم داره. گزینه خرید من بود ولی پولم نرسید. قیمت ها هم هر روز بیشتر شد.
میشه بپرسم چند خریدین؟ چند روز هم استفاده کردین یه رویوو ازش بنویسین دوستان استفاده کنن.

• Like
Reactions: IMANOKA and HTC M8

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
989
بل
Sony X950G

بلاخره تصمیم گرفتی.مبارک باشه.چند برات تموم شد؟؟

• Like

AMIN-SCORPION

پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ...
ناظم انجمن
Oct 29, 2011
3,164
نام
امین
Sony X950G

حتمی خود تی وی و اپ هاشو اپدیت کن.
همون اندروید تی وی خودش یه دنیا ارزش داره.

• Like

HTC M8

کاربر سایت
Apr 20, 2012
5,438
نام
بابک
خب سلامی دوباره
تا همین الان داشتم با تی وی گیم میزدم و تستش میکردم
تجربه قبلی من روی تلویزیون LG بود اونم مدل uh850 که 4k هم هست
متاسفانه الجی برای من اصلا خوب نبود و از همون اول با موضوع HDR سر و کله میزدم،یهو تصویر میپرید یا قطع میشد درکل پشت دستمو داغ کردم غیر سونی هیچی نگیرم
دوسال رفتم رو PC و با مانیتور عالی گیم زدم ولی دیدم هیچی خونه خود آدم نمیشه،برگشتم کنسول و این tv رو تهیه کردم هم برای ادامه این نسل و نسل بعد به امید خدا
کیفیت تصاویر که خیلی عالیه،من همیشه سونی رو بخاطر رنگ های طبیعی که نسبت به الجی و سامسونگ نشون میده بیشتر قبول دارم،البته این میتونه یه نظر کاملا سلیقه ای باشه
کرم 55 اینچ هم زمانی افتاد به تنم که تو خونه داییم روی تلویزیون TCL گیم زدیم
همون طور که گفتم رنگا خیلی غنی و عالیه،زاویه دید هم بدک نیست،کنتراست تلویزیون هم خیلی خوبه و مهمتر از همه روشناییشه که نسبت به تلویزیون قبلی من شاهکاره
قبل از خرید تو اکثر بررسی ها خیلی از سایتا و یوتیوب تلویزیون q70r سامسونگ رو در زمینه گیمینگ بهتر از این تلویزیون میدونن اما من چشمامو بستم گفتم بسم الله هرچی باشه سونی باشه
دیزاین و طراحی خود تلویزیون با ظرافت و خیلی هم با کیفیته و نمره قبولی کامل میگیره
فقط یکم با حالت پایه های تلویزیون نمیتونم کنار بیام که اونم بازم سلیقه درمیونه
اما نکته فوق العاده این تلویزیون سیستم عاملشه،اندروید خیلی عالی روش روان اجرا میشه که برای من نسخه 8 هست و نشد با خود تلویزیون آپدیت کنم
تلویزیون پای من افتاد 27 تومن
اسپیکر هاهم بسیار خوب هستن اما به تلویزیون الجی که داریم نمیرسن چون الجی قرارداد همکاری با هارمن کاردن داره برای بلندگو های تلویزیوناش
درکل تا اینجا همه چی عالی بوده و کمتر از این هم انتظار نمیرفت.

AMIN-SCORPION

ناظم انجمن
Oct 29, 2011
3,164
نام
امین
خب سلامی دوباره
تا همین الان داشتم با تی وی گیم میزدم و تستش میکردم
تجربه قبلی من روی تلویزیون LG بود اونم مدل uh850 که 4k هم هست
متاسفانه الجی برای من اصلا خوب نبود و از همون اول با موضوع HDR سر و کله میزدم،یهو تصویر میپرید یا قطع میشد درکل پشت دستمو داغ کردم غیر سونی هیچی نگیرم
دوسال رفتم رو PC و با مانیتور عالی گیم زدم ولی دیدم هیچی خونه خود آدم نمیشه،برگشتم کنسول و این tv رو تهیه کردم هم برای ادامه این نسل و نسل بعد به امید خدا
کیفیت تصاویر که خیلی عالیه،من همیشه سونی رو بخاطر رنگ های طبیعی که نسبت به الجی و سامسونگ نشون میده بیشتر قبول دارم،البته این میتونه یه نظر کاملا سلیقه ای باشه
کرم 55 اینچ هم زمانی افتاد به تنم که تو خونه داییم روی تلویزیون TCL گیم زدیم
همون طور که گفتم رنگا خیلی غنی و عالیه،زاویه دید هم بدک نیست،کنتراست تلویزیون هم خیلی خوبه و مهمتر از همه روشناییشه که نسبت به تلویزیون قبلی من شاهکاره
قبل از خرید تو اکثر بررسی ها خیلی از سایتا و یوتیوب تلویزیون q70r سامسونگ رو در زمینه گیمینگ بهتر از این تلویزیون میدونن اما من چشمامو بستم گفتم بسم الله هرچی باشه سونی باشه
دیزاین و طراحی خود تلویزیون با ظرافت و خیلی هم با کیفیته و نمره قبولی کامل میگیره
فقط یکم با حالت پایه های تلویزیون نمیتونم کنار بیام که اونم بازم سلیقه درمیونه
اما نکته فوق العاده این تلویزیون سیستم عاملشه،اندروید خیلی عالی روش روان اجرا میشه که برای من نسخه 8 هست و نشد با خود تلویزیون آپدیت کنم
تلویزیون پای من افتاد 27 تومن
اسپیکر هاهم بسیار خوب هستن اما به تلویزیون الجی که داریم نمیرسن چون الجی قرارداد همکاری با هارمن کاردن داره برای بلندگو های تلویزیوناش
درکل تا اینجا همه چی عالی بوده و کمتر از این هم انتظار نمیرفت.

باید دستی اپدیت کنی.
متاسفانه شیلتر شده اپدیت سونی.

• Like

AMIN-SCORPION

ناظم انجمن
Oct 29, 2011
3,164
نام
امین
چجوری؟

این فایل و دانلود کن بریز تو PC بعد انزیپ کن هم پوشه رو بریز تو فلش هم محتواش و دوباره کپی کن رو فلش.
ترجیه اینه فلش درست و حسابی باشه و چیزی توش نباشه.
خوده تی وی بعد از 20 ثانیه میشناسه و اپدیت میکنه خودشو دوبار ریست میشه و پیغام موفقیت میده.

اون بالا رو دانلود بزن.
https://www.sony.com.my/electronics/support/lcd-tvs-android-xg95xx_x95xxg-series/kd-85x9500g/downloads/00016824

• Like
Reactions: IMANOKA and HTC M8

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟