خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
سلام این تلوزیون خوبه یا نه:
X Vision 32 Lotus
بالا ای را بخرم بهتره یا این:
"M2794DP LG 27 (مانیتور تی وی)
برای اسلیم میخوام

شک نکن که lg 27 فوق العادست.full hd هستش.من خودم خریدم 1 هفته پیش.از خریدت پشیمون نمیشی.

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
آخه اميد جون من حدوداً ميخوام 400 تومن برای يه LCD بدم و دوست دارم رو صفحه بزرگ بازی کنم ( آخه خانواده اجازه نميدن با LCD خونه بازی کنم ! ) خلاصه ميخوام ببينم ارزش داره از بانه بخرم يا نه ؟؟
مثلاً 32 اينچ جنس خوب تو بانه چنده ؟؟

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
داش سینا اگه اصرار داری از بانه بخری خودت با دوستت برو
پ.ن:البته این دو سه روزه این طرفا برف یکم باریده و خلاصه هوای هوا رو داشته باش :cheesygri

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
سلام دوستان...
من میخواستم در مورد نمایشگر آیمک چند تا سوال بکنم...
در مورد مدل ۲۷ و ۲۱ اینچ چون تو سایت نوشتن که مدل ۲۷ اینچ خروجی تصویرش ورودی هم هست و میشه یه سورس تصویر بهش وصل کرد... اما سرچ که کردم دیدم فقط مکبوک و کلا محصولات خودش رو میشه وصل کرد....اما یه سری دستگاه هست که میتونیم باهاش ps3 رو وصل کنیم (Dr. Bott Digital Video Link für iMac 27 تصویرشم در زیر هست) اما ماکسیمم 720p بود و فقط واسه ۲۷ اینچ بود...دستگاههای دیگه ای هم بود که به در اصل یک کبچر usb بود و تصویر vga نشون میداد...اونطور که من فهمیدم. در صورتی که هم مدل ۲۱ و هم مدل ۲۷ full hd هست...
Digital_Video_Link_27_300.jpg
در کل میخوام بدونم :
میشه به مدل ۲۱ اینچ راحت ps3 وصل کرد و fullhd تصویر گرفت؟
میشه به مدل ۲۷ اینچ راحت ps3 وصل کرد و fullhd تصویر گرفت؟
ممنون .

Misery.N

کاربر سایت
Jan 17, 2008
58
سلام.
کسانی که M2794DP LG 27 و یا LG M2394A را دارند. راضی هستن ؟
و میخواستم بدونم که M2794DP LG 27 دیواری هست یا نه ؟
چون LG M2394A تو مشخصاتش در مورد دیواری بودش گفته.
و الان قیمتشون چند هست ؟
ممنون.

آخرین ویرایش:

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
سلام
دوستان من مانیتور سامسونگ میخوام که Full HD باشه و HDMI هم داشته باشه

این مدل تو ایران هست !؟ سامسونگ

سلام دوست من.
بله هست... امروز بیداش کردم...تازه مدل P2770HD هم اومده که ۲۷ اینچ مانیتورتیوی که HDMI هم داره یه جورایی شبیه همون مانیتور تیوی M2794DP LG 27 مدل ال جی هست اما به نظر من دیزاین این سامسونگ خیلی بهتره...قیمتشم حدودا ۴۰۰ گفت مدل ۲۷رو و XL2370 هم حدودا گفت ۲۹۰ و فقط DVI داره و VGA...

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
سلام دوست من.
بله هست... امروز بیداش کردم...تازه مدل P2770HD هم اومده که ۲۷ اینچ مانیتورتیوی که HDMI هم داره یه جورایی شبیه همون مانیتور تیوی M2794DP LG 27 مدل ال جی هست اما به نظر من دیزاین این سامسونگ خیلی بهتره...قیمتشم حدودا ۴۰۰ گفت مدل ۲۷رو و XL2370 هم حدودا گفت ۲۹۰ و فقط DVI داره و VGA...
دستت درد نکنه از این که پیگیری کردی برام ... حالا صبر کنیم ببینیم خدا چی میخواد ;)

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
دستت درد نکنه از این که پیگیری کردی برام ... حالا صبر کنیم ببینیم خدا چی میخواد ;)

خواهش میکنم دوست من....
یه چیز مهم رو بگم امروز فهمیدم...این مدل 23 اینچ مدل P2370 ها!!! یعنی فقط یدونه DVI داره همین...!!!اشتبا نکنی یه موقع...

دوستان یک مشکل داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید...
من امروز یدونه 2261VP گرفتم...تصویرش عالیه اما مشکل اینه که تو صفحه مشکی دونه های قرمز رنگ میبینم تو تصویر...نمیدونم چیه به ۲ تا LCDTV ه دیگه هم با HDMI وصل کردم اما تو اونا هم دونه های قرمز بود خیلی رو اعصابمه..ممنون میشم کمکم کنید...

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
دوستان یک مشکل داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید...
من امروز یدونه 2261VP گرفتم...تصویرش عالیه اما مشکل اینه که تو صفحه مشکی دونه های قرمز رنگ میبینم تو تصویر...نمیدونم چیه به ۲ تا LCDTV ه دیگه هم با HDMI وصل کردم اما تو اونا هم دونه های قرمز بود خیلی رو اعصابمه..ممنون میشم کمکم کنید...
سریع ببر نمایندگی چون بیشتر از یه دونه قرمز رو صفحه LCD ـشه حتما برات تعویضش میکنند.

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
سریع ببر نمایندگی چون بیشتر از یه دونه قرمز رو صفحه LCD ـشه حتما برات تعویضش میکنند.
مرسی از راهنماییت دوست من ;)
اما بیکسل سوخته منظورم نبود...یه سری نقطه قرمز که مثل برفک هستن ...و حرکت دارن...با ۲ تا تیوی دیگه هم امتحان کردم داشت...اما کابل رو که عوض کردم درست شد...کابل قبلیم HDMI TO DVI بود الان HDMI TO HDMI زدم درست شد....یعنی ممکنه از کابل بوده باشه؟! با این کابل جدید رو TV یه ۴۰ اینچ بازم نقطه داره اما خیلی کمتر از قبلیه....
کابلامم تا اونجایی که یادمه مارک معروف نبودن و ۷-۸ تومن خریدم....
ممکنه از کابل بوده باشه؟

afshin b

کاربر سایت
Jan 17, 2010
9
مرسی از راهنماییت دوست من ;)
اما بیکسل سوخته منظورم نبود...یه سری نقطه قرمز که مثل برفک هستن ...و حرکت دارن...با ۲ تا تیوی دیگه هم امتحان کردم داشت...اما کابل رو که عوض کردم درست شد...کابل قبلیم HDMI TO DVI بود الان HDMI TO HDMI زدم درست شد....یعنی ممکنه از کابل بوده باشه؟! با این کابل جدید رو TV یه ۴۰ اینچ بازم نقطه داره اما خیلی کمتر از قبلیه....
ممکنه از کابل بوده باشه؟
اره عزيز كابل رو كيفيت تصوير خيلي تاثير داره. هرچي كابل بهتري بخري نويز(همون لكه ها) كمتر ميشن.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
مرسی از راهنماییت دوست من ;)اما بیکسل سوخته منظورم نبود...یه سری نقطه قرمز که مثل برفک هستن ...و حرکت دارن...با ۲ تا تیوی دیگه هم امتحان کردم داشت...اما کابل رو که عوض کردم درست شد...کابل قبلیم HDMI TO DVI بود الان HDMI TO HDMI زدم درست شد....یعنی ممکنه از کابل بوده باشه؟! با این کابل جدید رو TV یه ۴۰ اینچ بازم نقطه داره اما خیلی کمتر از قبلیه....
ممکنه از کابل بوده باشه؟
خواهش میکنم
خب عزیز قبلش میگفتی با فلان کابل وصل کردی و با چند تا tv دیگه هم تست کردی...
همونطور که دوستمون هم توضیح داد کابل 100 درصد تاثیر داره.

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121
خواهش میکنم دوست من....
یه چیز مهم رو بگم امروز فهمیدم...این مدل 23 اینچ مدل P2370 ها!!! یعنی فقط یدونه DVI داره همین...!!!اشتبا نکنی یه موقع...
دوست عزیز مونیتور P2370 یه مدل جدیدتر داره که HDMI هم میخوره: P2370HD. حدود 300000

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
دوست عزیز مونیتور P2370 یه مدل جدیدتر داره که HDMI هم میخوره: P2370HD. حدود 300000

درسته دوست من... مدل XL2370 هم HDMI داره به غیر از P2370HD ....اما تا اونجایی که من آمار گرفتم فقط مدل 2350 (مدلی که شما گفتید P2370) تو ایران موجوده که فقط یک پورت DVI داره...راستش من قبل از 2261VP یدونه P2350 گرفتم که خدارو شکر مغازه دار قبول کرد پس بگیره و بهم 2261VP بده بهم...گفتم که کسی اشتباه منو تکرار نکنه چون میدونم خیلی حال گیریه...;)
بازم اگه جایی رو اشتباه گفتم لطفا بهم بگید..
ممنون ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر