خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
شما مجبوری led LG بخری ؟ :D

از من بپرسی اگه led میخری اصلا lg نگیر ...

دوستان از من میشنوید اصلا Ips226V نخرید... واسه گیم افتضاحه... اصلا واسه گیم طراحی نشده... من واسه دوستم خریدم... الآن مثل خر پشیمونم که چرا Bx2280 Samsung رو واسش نخریدم...

۵ میلی ثانیه زمان پاسخوگییشه... بیچاره هر روز میاد میگه فیفا که بازی میکنم کور میشم... چشام قلمبه میشه... منم هی میگم بابا این طبیعیه... بیچاره داره با فیفا زجر میکشه...

کافیه ۱ ساعت فیفا یا بازیهای پر تحرک بازی کنید... چشاتون دیگه آلبالو گیلاس میبینه به جای بازیکنا:D

نخرید ... LG نخرید... هر ظهر مار دیگه ای می خرید LG نخرید... نه جنس خوب داره نه تصویر خوب...

علی جان IPS هیچ آش دهن سوزی نیست اونجور که فکر می کنی... از نظر من کیفیت LED های دیگه که IPS نیست،نسبت به IPS بیشتر هم هستش ... زاویه ی دید رو هم بریز چاه... چون من زیاد واسم اهمیت نداره...

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دقیقا همینطوره ... نمیدونم چرا led ها این مشکل رو دارن درصورتیکه lcd های lg اینطور نیس!

به هر حال تو خرید led یکم حساس باشین تا بعدا کوفتتون نشه :D

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
887
نام
محمد حسین
یعنی همه مانیتور های LED LG اینطورن ؟ حتی این جدیده 2391 که زمان پاسخگوییش 2 میلی بر ثانیس ؟
سامسونگ PX چی واسه گیم توصیه میشه ؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,844
نام
وحید
دوستان از من میشنوید اصلا Ips226V نخرید... واسه گیم افتضاحه... اصلا واسه گیم طراحی نشده... من واسه دوستم خریدم... الآن مثل خر پشیمونم که چرا Bx2280 Samsung رو واسش نخریدم...

۵ میلی ثانیه زمان پاسخوگییشه... بیچاره هر روز میاد میگه فیفا که بازی میکنم کور میشم... چشام قلمبه میشه... منم هی میگم بابا این طبیعیه... بیچاره داره با فیفا زجر میکشه...

کافیه ۱ ساعت فیفا یا بازیهای پر تحرک بازی کنید... چشاتون دیگه آلبالو گیلاس میبینه به جای بازیکنا:D

نخرید ... LG نخرید... هر ظهر مار دیگه ای می خرید LG نخرید... نه جنس خوب داره نه تصویر خوب...

علی جان IPS هیچ آش دهن سوزی نیست اونجور که فکر می کنی... از نظر من کیفیت LED های دیگه که IPS نیست،نسبت به IPS بیشتر هم هستش ... زاویه ی دید رو هم بریز چاه... چون من زیاد واسم اهمیت نداره...

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk
دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدیدن من الان یه 9 ماهی هست ips226 دارم از خوره های فیفا هم هستم بارها شده 4 5 ساعت مداوم بازی کردم کوچکترین مشکلی نداره و چشمام هم نمیزنه بیرون و مثل سگ هم پشیمون نیستم در ضمن هم تو ایکس باکس هم تو پلی 3 بهم بهترین کیفیت رو هم میده کیفیتش برای فیلم هم واقعا عالیه من که باهاش مشکلی نداشتم تو بازی های ریسینگ هم تستای خفنی باهاش گرفتم هیچ مشکلی نداره

---------- نوشته در 06:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:55 PM ارسال شده بود ----------

دوستان نظرتون راجب این چیه ؟
LG-IPS226V-LED-Monitor
من دارم خیلی راضیم ازش تو این بازار الان با این قیمت عالیه

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
یکی از دوستام هفته پیش مانیتور LG E2391VR گرفت مشکل داشت سوت می کشید !!!!!!! همون روز اول برد گارانتی یکی دیگه گرفت اونم همون مشکل رو داشت بعد از دو روز دردسر برد ازش پس گرفتن پولشو پس دادن !!!
برای همین من یکم از خرید lg ترسیدم ! می خواستم ببینم چقدر شایع این موضوع در مورد مانیتور lg D2342P هم صدق می کنه ؟؟؟
در ضمن جایی هست (تهران ) که بشه تصویر مانیتور رو دید قبل از خرید ؟

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستان بالاخره بعد از تلاش های بسیار UA46ES8000M رو گرقتیم :D فوق العادس !! :D

فقط اگه یکم دور تر بذارمش زیبا تر میشه ... واقعا همه چیز این tv به دلم میشینه به غیر از قیمتش :D که البته با توجه به وضع دلار و امکانات tv قیمتش خیلی زیاد نیست ...اگه خواستین عکس هم میگیرم ... خلاصه اینکه چِش نزنین ما رو کوفتمون نشه :D

یکی از دوستام هفته پیش مانیتور LG E2391VR گرفت مشکل داشت سوت می کشید !!!!!!! همون روز اول برد گارانتی یکی دیگه گرفت اونم همون مشکل رو داشت بعد از دو روز دردسر برد ازش پس گرفتن پولشو پس دادن !!!
برای همین من یکم از خرید lg ترسیدم ! می خواستم ببینم چقدر شایع این موضوع در مورد مانیتور lg D2342P هم صدق می کنه ؟؟؟
در ضمن جایی هست (تهران ) که بشه تصویر مانیتور رو دید قبل از خرید ؟

چه مشکلی داشت ؟

من موندم وقتی samsung هست چرا lg میخرید ؟ :D به هرحال از من گفتن ...

آخرین ویرایش:

KRATOS 0443

کاربر سایت
May 6, 2012
97
نام
پویا
مبارکت باشه داداش ؛ در مورد کیفیتش برامون تعریف کن ؛ چون من تا حالا تجربه ی IPS رو نداشتم ؛ خیلی فرق داره؟؟؟؟؟:d

راستی قرار شد چند تا عکس هم برامون قرار بدی :|

مبارکت باشه ؛ منظورتون به تازگی است؟؟؟؟؟؟

چند خریدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با گارانتی یا بدون گاراتنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره خوب تازه خریدم بدون گارانتی 2میلیون و 300 تومن خیلی گرون خریدم میدونم ولی مجبور بودم

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
دوستان بالاخره بعد از تلاش های بسیار UA46ES8000M رو گرقتیم :D فوق العادس !! :D

فقط اگه یکم دور تر بذارمش زیبا تر میشه ... واقعا همه چمه چیز این tv به دلم میشینه به غیر از قیمتش :D که البته با توجه به وضع دلار و امکانات tv قیمتش خیلی زیاد نیست ...اگه خواستین عکس هم میگیرم ... خلاصه اینکه چِش نزنین ما رو کوفتمون نشه :D

چه مشکلی داشت ؟

من موندم وقتی samsung هست چرا lg میخرید ؟ :D به هرحال از من گفتن ...
گفتم که سوت می کشید :|
البته اولیه مشکل خط خط شدن تصویر هم داشت
آخه سام هنوز با این مشخصات نداده چیزی
البته این رفت اسوس گرفت

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
887
نام
محمد حسین
گفتم که سوت می کشید :|
البته اولیه مشکل خط خط شدن تصویر هم داشت
آخه سام هنوز با این مشخصات نداده چیزی
البته این رفت اسوس گرفت

یکی از دوستان اینجا از این مدل گرفته مشکلی نداشته.
ممکنه مشکل از کابلش باشه. شما با یه مانیتور دیگه امتحان کردی ؟ همون کابل رو بهش وصل کرده باشی ...

کسی از دوستان این مانیتور رو داره ؟
LED LG 22 E2281VR
فرقشو با IPS میتونه بگه ؟ اگه داره البته ...
یه سوال دیگه این سامسونگ PX که کمیابه زمان پاسخگوییش چنده ؟ من نتونستم پیدا کنم ازش ...

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
یکی از دوستان اینجا از این مدل گرفته مشکلی نداشته.
ممکنه مشکل از کابلش باشه. شما با یه مانیتور دیگه امتحان کردی ؟ همون کابل رو بهش وصل کرده باشی ...

کسی از دوستان این مانیتور رو داره ؟
LED LG 22 E2281VR
فرقشو با IPS میتونه بگه ؟ اگه داره البته ...
یه سوال دیگه این سامسونگ PX که کمیابه زمان پاسخگوییش چنده ؟ من نتونستم پیدا کنم ازش ...
آره رفت اسوس گرفت وصل کرد هیچ مشکلی نداشت !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر