خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481

اين مدل نسبت به قيمتش چه طوره ؟
تو E3 مرفي شد با HDMI و عينك سه بعدي و R3 مي شه 499$
مدلهای جدید و خاص . همیشه در ایران قیمت های فضایی پیدا میکنن
فکر میکنید همچین چیزی رو توی ایران ببینیم؟
منکه بعید نمیدونم.

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
برند جا افتاده ایه ولی اگه بخوام رتبه بندی کنم روی چهارمین پله قرار میگیره بعد از سونی . سامسونگ . ال جی .
البته برند های دیگه ای هم هست . ولی من روی اینا مقایسه کردم.
به نظر من یا نخرید . اگر هم خریدید سونی باشه:d

آخه من هم رو سونی بازی کردم هم رو پاناسونیک!
رو LCD سونی رنگا یه جوریه و همینطور رنگ های مشکی رو طوری میندازی که هیچی نمیبینی(EX-500) ولی وقتی با پلاسما پاناسونیک بازی کردم قضیه فرق میکرد شایدم بهتر(از نظر من), هم رنگ مشکی عالی بود هم رنگ های دیگه , تازه با یه کم دستکاری فوق العاده تر میشد!

واسه همینه که کم کم دارم توجیه میشم که پلاسما بگیرم! ولی هنوز شک دارم!

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
رو LCD سونی رنگا یه جوریه و همینطور رنگ های مشکی رو طوری میندازی که هیچی نمیبینی(EX-500) ولی وقتی با پلاسما پاناسونیک بازی کردم قضیه فرق میکرد شایدم بهتر(از نظر من), هم رنگ مشکی عالی بود هم رنگ های دیگه , تازه با یه کم دستکاری فوق العاده تر میشد!

ایشون از نظر کلی دسته بندی کردند(نه از نظر بازی) شما شاید به نظرت بیاد بهتره ولی مطمئن باش چیزایی مثل کنتراست و زمان پاسخگویی تصویر پلاسما به پای lcd نمیرسه میدونی این یکی از خاصیت های تلوزیون های lcd , led هست که رنگ را یکم مصنویی و فانتزی میکنه ولی رو پلاسما
رنگ به حالت طبیهی خودش هست اگه اینجوری بود تو نمایشگاها به جای lcd پلاسما میزاشتن
مثلا من خودم وقتی با lcd سونی بازی میکنم تقویت کننده حرکت را میزارم رو حالت haigh
اونوقت مثلا اگه یه بازی رو 30 فریم اجرا بشه اینتوری به نظرت میاد که داره رو 45 فریم اجرا میشه:-o

• Like
Reactions: 4th

king sting

کاربر سایت
Dec 12, 2008
93
نام
arash
من میگم فعلا واسه خرید دست نگه دارید تا این ps3 3d tvبیاد هم قیمتش خوبه هم امکاناتش من که این کارو میکنم

آخرین ویرایش:

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
من میگم فعلا واسه خرید دست نگه دارید تا این ps3 3d tvبیاد هم قیمتش خوبه هم امکاناتش من که این کارو میکنم
دوست عزيز فكر نكنم بياد :|
چون به صورت باندل هست به همراه R3 .
البته من خيلي دوست دارم بياد چون مي تونيم Split Screen رو دو نفره به صورت 3D بازي كنيم فوق العادست !

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481

جواب قانع کننده ای رو دادن دوستمون زحمت منم کم کردن
ایشون منو میگه:d از نظر کلی دسته بندی کردند(نه از نظر بازی) شما شاید به نظرت بیاد بهتره ولی مطمئن باش چیزایی مثل کنتراست و زمان پاسخگویی تصویر پلاسما به پای lcd نمیرسه دقیقا میدونی این یکی از خاصیت های تلوزیون های lcd , led هست که رنگ را یکم مصنویی و فانتزی میکنه { نه به این شدت . قصد سونی ایجاد تصاویر زنده با تکنولوژی های پیشرفتس } ولی رو پلاسما
رنگ به حالت طبیهی خودش هست اگه اینجوری بود تو نمایشگاها به جای lcd پلاسما میزاشتن
مثلا من خودم وقتی با lcd سونی بازی میکنم تقویت کننده حرکت را میزارم رو حالت haigh
اونوقت مثلا اگه یه بازی رو 30 فریم اجرا بشه اینتوری به نظرت میاد که داره رو 45 فریم اجرا میشه:-o به خاطر بازتولید فرم هاست اگه درست متوجه شده باشم
این مدل 24 اینچه . مطمئنی بدردت میخوره؟

از چه نظر میگی به دردم نمیخوره؟
سوالم که واضح بود.
منظورم اینه که ابعاد نمایش واست مهم نیست؟

آخرین ویرایش:

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری

+1.....................تو امریکا که یه ریزیستنس3 هم روس میدن499 دلار خدا کنه اینجا بالاتر از 700 نباشه با توجه به ینکه 24 اینچ هست (فک کنم)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر