خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,944
نام
آرتین
به به بحث گرمه گفتم یه کمکی بکنیم

دوستان این نسل از نظر من 3D گرفتن فایده نداره هم قیمت مانیتوراش بالاست همی اینکه بازی های Ps3 با اعمال گزینه 3d دچار افت کیفیت بافت ها فریم ریت((شدید نمونه GT5)) میشه بیشتر جنبه تبلیغاتی داره.به نظر من یه مانیتور 21.5" با response پایین بگیرین مثل LG w2261 vp هم HDMI داره هم response 2 میلی ثانیه هم خروجی صوتی.من که راضیم کاملا.

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
به به بحث گرمه گفتم یه کمکی بکنیم

دوستان این نسل از نظر من 3D گرفتن فایده نداره هم قیمت مانیتوراش بالاست همی اینکه بازی های Ps3 با اعمال گزینه 3d دچار افت کیفیت بافت ها فریم ریت((شدید نمونه GT5)) میشه بیشتر جنبه تبلیغاتی داره.به نظر من یه مانیتور 21.5" با response پایین بگیرین مثل LG w2261 vp هم HDMI داره هم response 2 میلی ثانیه هم خروجی صوتی.من که راضیم کاملا.

آرتین :d
حالا نزنی تو سر 3D و بازیهاش نمیشه؟:d
این نسل نگیریم نسل بعد واسه بچه ام بگیرم؟؟؟؟!:d
w2261 دارم ولی 3D با افت کیفیت بافت ها هم ارزش داره
تو review کیلزون هم تعریف کرده بود و تنها مشکلش رو دور به نظر اومدن دشمنها میدونس
الان فقط قیمتش مجهوله که میگن مانیتور هاش حدود ۵۰۰ هستش

این مورد رو پیدا کردم ولی فکر نمیکنم چیز جالبی باشه با توجه به قیمتش!
لینک

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
درود دوستان خسته نباشید
من یک تلوزیون SAMSUNG 46C6960 خریدم . PS3 رو که به TV وصل میکنم تو بازیها لَگ دارم ! یعنی کنترل بازی خیلی با تاخیر اعمال میشه . واقعا رو اعصابِ :D
نمیدونم چیکار باید بکنم :(

pm-bax

کاربر سایت
Jun 4, 2010
49
نام
Parham
سلام دوستان من یه مانیتور می خوام بخرم تا سقف 270-290 یا یکم اینو اونور من خودم نظرم : LCD LG M2394A هست به نظر خوبه واسه فقط ps3 میخوام و hdmi داشته باشه و از 21 اینچ کمتر نباشه و full hd با بلندگو ی خوب میشه بگید چی بخرم و چیزی که خودم پیدا کردم خوبه؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام دوستان من یه مانیتور می خوام بخرم تا سقف 270-290 یا یکم اینو اونور من خودم نظرم : LCD LG M2394A هست به نظر خوبه واسه فقط ps3 میخوام و hdmi داشته باشه و از 21 اینچ کمتر نباشه و full hd با بلندگو ی خوب میشه بگید چی بخرم و چیزی که خودم پیدا کردم خوبه؟

LG W2261 مناسبه

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,944
نام
آرتین
آرتین :d
حالا نزنی تو سر 3D و بازیهاش نمیشه؟:d
این نسل نگیریم نسل بعد واسه بچه ام بگیرم؟؟؟؟!:d
w2261 دارم ولی 3D با افت کیفیت بافت ها هم ارزش داره
تو review کیلزون هم تعریف کرده بود و تنها مشکلش رو دور به نظر اومدن دشمنها میدونس
الان فقط قیمتش مجهوله که میگن مانیتور هاش حدود ۵۰۰ هستش

این مورد رو پیدا کردم ولی فکر نمیکنم چیز جالبی باشه با توجه به قیمتش!
لینک

امین آخه یه نفر از آشناهامون داره یه مدتی نگاه کردم از شدت سردرد :(:( شدم.ولی خب همون لذت جهش از 2D به 3D بازیا رو داره:d

والا نمایشگرای 3D چه مانیتور چه تلوزیون باید تا 400 هرتز رو support کنن واسه تصویر واضح و زنده.الان اینو یکم جستجو کن بیین support میکنه‌ . لامصب چیزه لوکس پر خرجم هست عینکاشم ظاهرا گرونه تو سایتی دیدم عینک مال nvidia زده بود 169 دلار (( مارک police از این ارزون تره :d ))

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
امین آخه یه نفر از آشناهامون داره یه مدتی نگاه کردم از شدت سردرد :(:( شدم.ولی خب همون لذت جهش از 2D به 3D بازیا رو داره:d

والا نمایشگرای 3D چه مانیتور چه تلوزیون باید تا 400 هرتز رو support کنن واسه تصویر واضح و زنده.الان اینو یکم جستجو کن بیین support میکنه‌ . لامصب چیزه لوکس پر خرجم هست عینکاشم ظاهرا گرونه تو سایتی دیدم عینک مال nvidia زده بود 169 دلار (( مارک police از این ارزون تره :d ))

مشکل همین جاست:d
آمار این مانیتور رو هم در آوردم متاسفانه واسه ps3 جواب نمیده:|
سام سرویس الکی یه چیز رو وارد نمیکنه و اینهمه واسه یه مانیتور ۴۰۰ تومنی تبلیغات راه نمیندازه:|
این هم فقط به درد pc میخوره

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121
سلام
شرمنده كه ميپرسم.ميشه ps3 رو مثل 360 به مانيتوره CRT وصل كرد؟
من مايتورم (smart flat LG ) هستش
من یه tv box یه جا دیدم احتمالا کارت رو راه بندازه؟ 100% مطمئا نیستم. حدود 48 تومن هم برات خرج برمیداره؟ آدرسش رو برات پیغام خصوصی میذارم.

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
سلام دوستان.
من دیروز یه مانیتور Asus ml238h خریدم.رزولوشنش هم 1080p هست.
ps3 رو هم با یه کابل hdmi مارک axtrom وصل کردم بهش.
توی بازی که میرم هر چند دقیقه یه بار صفحه یکی دو ثانیه سیاه میشه یعنی مثه اینه که مانیتور رو روشن خاموش میکنی.
مشکل از کابل و مانیتور که فکر نمی کنم باشه.اخه به pc که وصل میکنم همه چی درسته.
میگم شاید توی ps3 باید تنظیمش کرد.
اگه کسی راهی به ذهنش میرسه کمک کنه لطفا.

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121
سلام دوستان.
من دیروز یه مانیتور Asus ml238h خریدم.رزولوشنش هم 1080p هست.
ps3 رو هم با یه کابل hdmi مارک axtrom وصل کردم بهش.
توی بازی که میرم هر چند دقیقه یه بار صفحه یکی دو ثانیه سیاه میشه یعنی مثه اینه که مانیتور رو روشن خاموش میکنی.
مشکل از کابل و مانیتور که فکر نمی کنم باشه.اخه به pc که وصل میکنم همه چی درسته.
میگم شاید توی ps3 باید تنظیمش کرد.
اگه کسی راهی به ذهنش میرسه کمک کنه لطفا.
من از وقتی CFW نصب کردم اینطور شده. البته نه هر چند دقیقه یک بار؛ امکان داره تو هر ساعت دو یا سه بار اینطور بشه و بعضی اوقات ت صفحه یه پرش پیدا میکنه.!! احتمال داره مشکل از این باشه ولی مطمئن نیستم. کسی از این مطمئن هست؟ خطرناک نباشه؟!!

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
من از وقتی CFW نصب کردم اینطور شده. البته نه هر چند دقیقه یک بار؛ امکان داره تو هر ساعت دو یا سه بار اینطور بشه و بعضی اوقات ت صفحه یه پرش پیدا میکنه.!! احتمال داره مشکل از این باشه ولی مطمئن نیستم. کسی از این مطمئن هست؟ خطرناک نباشه؟!!
آره.روز اول زیاد میشد اینجوری ولی الان بعد یکی دو روز شده 3 یا 4 بار در ساعت.
راستش منم cfw دارم.
یه کاری کن دو ست عزیز.من الان بلو ری ندارم.ببین تو بازی ارجینال(بلو ری) این اتفاق میوفته یا نه.
میشه حدس زد چشه.
راسی مانیتورتون جیه؟
با یه کابل دیگه امتحان کردید؟

آخرین ویرایش:

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121
خدا رو شکر امروز ازش خبری نبود. مانیتورم LG 2286L هست.
با یه اوریجینال هم تست میکنم ببینم چی میشه. البته تا دیروز صدا رو از خروجی HDMI مانیتور میگرفتم. شاید مشکل این بوده. امروز که از کابل AV (خروجی سه فیش صدا و تصویر) استفاده کردم چیزی ندیدم - البته تصویر رو از HDMI گرفتم. خدا کنه از مشکلش همین بوده باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر