خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

با عرض پوزش ب خاطر تأخیر.... دوستان با این سایزی که شما مد نظر دارید یک تلوزیون LED خوب نمیشه خریداری کرد... اما بهترین تلوزیون LCD بازار رو میشه خرید که تصویرش چیزی کم و کسر از LED ها نداره...

46D585 سامسونگ...

واقعا عالیه...

Sent from my Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

ممنون که پاسخ دادی ولی این تلوزیون 50 هرتز هست وقیمتش هم یه 200 .300 بالاتر هست...با این قیمت 1800 lg گزینه هایی داره که میشه روشون تمرکز کرد...
فروشگاه مرکزی سامسونگ,ال سی دی 46D585

با عرض پوزش ب خاطر تأخیر.... دوستان با این سایزی که شما مد نظر دارید یک تلوزیون LED خوب نمیشه خریداری کرد... اما بهترین تلوزیون LCD بازار رو میشه خرید که تصویرش چیزی کم و کسر از LED ها نداره...

46D585 سامسونگ...

واقعا عالیه...

37 اینچ چی؟

سلام دوستان. من یه 2 3 ساعتی هست دارم تاپیک ها و پست های مربوط به خرید مانیتور رو میخونم. به این نتیجه رسیدم asus ml248h از همه بهتره تقریبا. (برای xbox360 - فقط برای بازی)
حالا یه سوال: این مانیتور خروجی صدا داره واسه اسپیکر ( نه هدفون) ؟؟؟؟
من فقط میخوام مانیتور خروجی صدای قوی و خوب داشته باشه که بتونم به 2 تا اسپیکر قوی وصل کنم.
میگن خروجی صدا خوب میخوای فقط سامسونگ. حالا نمیدونم چیکار کنم؟؟؟

بین asus ml248h و Samsung BX2485 plus کدوم ؟
قیمت مهم نیست !!!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

ممنون که پاسخ دادی ولی این تلوزیون 50 هرتز هست وقیمتش هم یه 200 .300 بالاتر هست...با این قیمت 1800 lg گزینه هایی داره که میشه روشون تمرکز کرد...
فروشگاه مرکزی سامسونگ,ال سی دی 46D585

دوست عزیز سامسونگ 37 چیزی نداره... و اینکه تمام مدلهای LCD سامسونگ و برخی LED هاش همگی 50 هرتز هستن... LG هم همین سیاست رو داره...
یعنی واسه ی خرید هرتز بالا باید بالای 2تومن خرج کنی... مثلا ۱۰۰ هرتز

تنها سونی هست که بعضی از LCD هاش رو هرتز بالا میزنه...

و اگر با این قیمت می خوای هرتز نسبتا خوبی از تلوزیون بگیری برو سمت پلاسما... تلوزیونهای پلاسما واقعی ترین رنگ ها رو برای گیم نمایش میدن... واقعی ترین یعنی طبیعی ترین رنگها رو...

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
من یک مانیتور میخوام در حد 300 تومن برایه فقط بازی (کنسول 360 وps3) بهترین انتخاب به نظرتون چی میتونه باشه من خودم یه مانیتور گرفتم چند ماه پیش به اسمه bx2285 plus از برند سامسونگ 300 تومن ازشم خیلی راضیم میخوام یدونه دیگه بگیرم مخصوص فقط کنسول چی پیشنهاد میکنید.
کسی قیمت دقیق این مدل داره bx2285 plus

مانیتورت عالیه داداش... دستش نزن... بهترین مانیتور بازار رو داری... اگه مختص بازی می خوای باید بری سمت TV

چون پنل های مانیتور تا ۱۰۰ سال به پای پنل های TV نمی رسن...! پولت رو خرج مانیتور نکن...

سلام دوستان. من یه 2 3 ساعتی هست دارم تاپیک ها و پست های مربوط به خرید مانیتور رو میخونم. به این نتیجه رسیدم asus ml248h از همه بهتره تقریبا. (برای xbox360 - فقط برای بازی)
حالا یه سوال: این مانیتور خروجی صدا داره واسه اسپیکر ( نه هدفون) ؟؟؟؟
من فقط میخوام مانیتور خروجی صدای قوی و خوب داشته باشه که بتونم به 2 تا اسپیکر قوی وصل کنم.
میگن خروجی صدا خوب میخوای فقط سامسونگ. حالا نمیدونم چیکار کنم؟؟؟

بین asus ml248h و Samsung BX2485 plus کدوم ؟
قیمت مهم نیست !!!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

داداش اگه خروجی صدا مد نظرتونه همین الان خودم خیالت رو راحت کنم که به هیچ عنوان مانیتور اون خروجی قوی و مطلوبی رو که مد نظرته رو بهت نمیده...

شما اگه صدای مطلوب و قوی می خوای باید اسپیکر ها رو به خود کنسول متصل کنی که از کارت صدای خوبی برخوردار هستن...

و اما اگه قیمت واست مهم نیست.... دوست عزیز حتما برو سمت TV ... همچنین TV ها این روزا اکثرا ورودی Optical صدا دارن که واقعا می ترکونه کیفیت صدا رو...!

درضمن من خودم BX2485 دارم... این مانیتور دو ورودی HDMI داره ... و یک خروجی صدا 3.5 میلیمتری که هم اسپیکر بهش متصل میشه و هم هدفون... هیچ مشکلی واسه وصل کردن هدفون و اسپیکر وجود نداره...!

مانیتور اون چیزی نیست که شما می خوای...

موفق باشی...

گند بزنن به این بازار ایران که با1.5 نمیشه یه تلوزیون خوب گرفت...مردهشور ببره این مملکتو که بیگناها رو وادار به گناه میکنه مرده شور

خوب تو ایران اینجور گرونیه . و پول ما ارزشش کم شده و گرون در میاد نسبت به دلار . ما سبزی که میخریم تو ایران با دلار چه برسه به فناوری های جدید .

دوست عزیز سامسونگ 37 چیزی نداره... و اینکه تمام مدلهای LCD سامسونگ و برخی LED هاش همگی 50 هرتز هستن... LG هم همین سیاست رو داره...
یعنی واسه ی خرید هرتز بالا باید بالای 2تومن خرج کنی... مثلا ۱۰۰ هرتز

تنها سونی هست که بعضی از LCD هاش رو هرتز بالا میزنه...

و اگر با این قیمت می خوای هرتز نسبتا خوبی از تلوزیون بگیری برو سمت پلاسما... تلوزیونهای پلاسما واقعی ترین رنگ ها رو برای گیم نمایش میدن... واقعی ترین یعنی طبیعی ترین رنگها رو...

برای بازی مناسب هستن؟ میتونی یه مدل معرفی کنی؟ ممنون دوست من

داداش اگه خروجی صدا مد نظرتونه همین الان خودم خیالت رو راحت کنم که به هیچ عنوان مانیتور اون خروجی قوی و مطلوبی رو که مد نظرته رو بهت نمیده...

شما اگه صدای مطلوب و قوی می خوای باید اسپیکر ها رو به خود کنسول متصل کنی که از کارت صدای خوبی برخوردار هستن...

و اما اگه قیمت واست مهم نیست.... دوست عزیز حتما برو سمت TV ... همچنین TV ها این روزا اکثرا ورودی Optical صدا دارن که واقعا می ترکونه کیفیت صدا رو...!

درضمن من خودم BX2485 دارم... این مانیتور دو ورودی HDMI داره ... و یک خروجی صدا 3.5 میلیمتری که هم اسپیکر بهش متصل میشه و هم هدفون... هیچ مشکلی واسه وصل کردن هدفون و اسپیکر وجود نداره...!

مانیتور اون چیزی نیست که شما می خوای...

موفق باشی...

دستت درد نکنه عزیز. خیلی لطف کردی. همین که عکس حضرت آرمین رو گذاشتی معلومه آدم ردیفی هستی;) فقط A State O f Trance

فقط یه سوال دیگه پیش اومد واسم: اینکه چه جوری صدا رو از خود کنسول بگیرم؟
بر فرض من با HDMI تصویر رو گرفتم ، بعد میشه صدا رو با اون یکی کابل که یه سرش 3 تا خروجی زرد و سفید و قرمز داره بگیرم؟ همزمان 2 تاش مشکلی نداره؟

در ضمن مانیتور داداشم خروجی صدای اوپتیکال داره ولی از اون هم نمیتونیم استفاده کنیم. تبدیلش هست که بزنیم به اسپیکر؟ یا یه مدل دیگه باید وصلش کنیم؟؟

شرمنده من همش سوال میپرسم. یه ذره تو این چیزا گیج شدم. واسه جبران اگه سوالی در مورد سرعت اینترنت و پینگ تایم خوب برای وصل شدن به لایو بود در خدمتیم.
تو این مورد یه کوچولو تجربه دارم :D مخلصیم.

خوب تو ایران اینجور گرونیه . و پول ما ارزشش کم شده و گرون در میاد نسبت به دلار . ما سبزی که میخریم تو ایران با دلار چه برسه به فناوری های جدید .
رفیق این حرفمو جدی نگیر ولی چرا موقع خرج کردن باید تمام قانونها رعایت بشه ؟ چرا موقع حقوق گرفتن هیچ منطقی وجود نداره؟ چرا حقوق کارگران تغییر نمیکنه؟ ایا برای این هم منطق وجود داره؟ با این وضع واقعا منطقی بودن بیش از حد کار دست آدم میده!نه؟

برای بازی مناسب هستن؟ میتونی یه مدل معرفی کنی؟ ممنون دوست من

چرا که نه...! تلوزیونهای پلاسما برای گیم خیلی عالی هستن...
شما حدودا چقدر می خوای هزینه کنی؟ و اینکه تو چه سایز تلوزیون می خوای؟

دستت درد نکنه عزیز. خیلی لطف کردی. همین که عکس حضرت آرمین رو گذاشتی معلومه آدم ردیفی هستی;) فقط A State O f Trance

فقط یه سوال دیگه پیش اومد واسم: اینکه چه جوری صدا رو از خود کنسول بگیرم؟
بر فرض من با HDMI تصویر رو گرفتم ، بعد میشه صدا رو با اون یکی کابل که یه سرش 3 تا خروجی زرد و سفید و قرمز داره بگیرم؟ همزمان 2 تاش مشکلی نداره؟

در ضمن مانیتور داداشم خروجی صدای اوپتیکال داره ولی از اون هم نمیتونیم استفاده کنیم. تبدیلش هست که بزنیم به اسپیکر؟ یا یه مدل دیگه باید وصلش کنیم؟؟

شرمنده من همش سوال میپرسم. یه ذره تو این چیزا گیج شدم. واسه جبران اگه سوالی در مورد سرعت اینترنت و پینگ تایم خوب برای وصل شدن به لایو بود در خدمتیم.
تو این مورد یه کوچولو تجربه دارم :D مخلصیم.

داداش هرچقدر سوال داری بپرس... اصلا رودرواسی نداشته باش... من خداییش خوشحال میشم که به گیمرهای گلی مثل شما داداشای گلم بتونم کمک کنم...! با وجود اینکه این حداقل کمکی هستش که از دستم برمیاد...

وقتی شما با HDMI صدا رو می گیری... بله این امکان وجود داره که با همون تبدیله ۳رنگه صدا رو از از کنسول بگیری و بدی به اسپیکر...
چون من خودم همین مار رو می کنم...! نه هیچ مشکلی هم نداره...! همزمان هردوتا رو می تونی استفاده کنی... کلا اغلب بچه هایی که مانیتورشون بلندگو یا خروجی صدا نداره با همین تبدیل ۳ رنگه از کنسول میگیرن و به اسپیکرشون میدن!

والا وال دومت رو درست متوجه نمیشم... برداشتم اینه که...
اگه اسپیکر شما ورودی صدای اپتیکال داشته باشه که به راحتی می تونید مانیتور رو وصل منید به اسپیکر و صدای مطلوبی رو دریافت کنید... اما اگه اسپیکرتون ورودی اپتیکال نداشته باشه... هیچ تبدیلی واسش وجود نداره که پورت اپتیکال رو بخواد به فیش های رایج تبدیل کنه!

دشمنت شرمنده داداش... هرچی می خوای بپرس...!
چشم داداش... اول که نیازی به جبران نیست... همینجوریش قبولت دارم... دوم اینکه اگه سؤالی بود حتما مزاحمت میشم...

ما بیشتر!

سلام دوستان
من میخام مانیتور 3d یا tv 3d برای pc بگیرم که با کارت amd وnvidia کار کنه و از همه لحاظ تکمیل باشه
خودم a950 و LG tv lm 58000 32inch در نظر دارم
شما چی پیشنهاد میکنید؟(بیشتر برای بازی 3d میخام مثل crysis 2)

تا چند ماه پیش میشد ! تو دی ماه 40ex720 رو تو دی 1490 گرفتیم. احتمالا الان گرونتر شده !! اگه نشده به اون دستمون پیشنهادش میکنم هم 40 هست ، هم ال ای دی ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or