خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

سلام ::: جدی خسته نباشین من که چشام در اومد از بس که خوندم#:-s

اقا تا 400 بهترین نمایشگری که می شه به یه ps3 وصل کرد ( مانیتور یا tv؟ LCD یا LED؟ سایزشم هر چی بزرگتر بهتر)چیه پیشاپیش ممنون>:d

سلام ::: جدی خسته نباشین من که چشام در اومد از بس که خوندم#:-s

اقا تا 400 بهترین نمایشگری که می شه به یه ps3 وصل کرد ( مانیتور یا tv؟ LCD یا LED؟ سایزشم هر چی بزرگتر بهتر)چیه پیشاپیش ممنون>:d

سلام داداش گلم... با این بودجه بهترین انتخاب توی مانیتورهای LED مانیتور Samsung BX2485 plus هستش... این ماتیتور بی نظیره بین مانیتورهای موجوز بازار... کنتراست وحشتناک بالا و خوب...

من خودم هم از همین مانیتور دارم...

گرفتی یه pm بزن بهم بگم تنظیماتشو چیکار کنی داداش...!

راستی 24 اینچ هم هست...! بزرگترین سایز موجود توی lED ها...!

Sent from my Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

این BX2485 سامسونگ قیمتش توی چه رنجیه الان ؟

من IPS LED E2250 ال جی گرفتم. خوب هست به نظرتون ؟

والا بعد از تغییر قیمت دلار دقیقا نمیدونم چنده... اما به احتمال زیاد بین ۴۰۰ تا ۴۴۰ باید باشه...

بله دوست خوبم...مانیتور شنا هم مانیتور خوبیه...بالاخره پنل IPS هم مزایای خودشو داره... مانیتور شما بیشتر برای عکاسان طراحی شده....!

سلام دوستان بنده ps3 رو وصل کردم به مانیتور benq که با کابل vga به hd وصل کردم به مانیتور و روی صفحه مانیتور زده input not supported . میشه بگید چش هست

باید کابل تون حتما VGA خروجی باشه که جواب بگیرید

که اکثرا مال کامپیوتر هست که VGA ورودی هست و به اچدی تلوزیون تبدیل میشه:(

بله سه بعدی 9800 رو دیدم و میدونم که سخ بعدی خوبی هست اما توضیحات کامل رو بالا دادم که چرا پلاسما ها کلا بهتر هستند ... . اون قضیه ی چشم درد هم که شما میگید البته شاید توی passive ها کمی بهتر باشه این قضیه توی پلاسما ها باز خیلی بهتر شده نسبت به سایر active ها . در کل اگر یه جمع بندی کلی کنیم کفه ی ترازو به سمت پلاسماست . یعنی ما نمیتونیم فقط به دلیل اینکه با passive میشه یه مقدار بیشتر 3d رو تماشا کرد از اون همه مزیت بی نظیر پلاسما ها بگذریم . در مورد اینکه پلاسما ها تصویرشون تاریک هست در مورد مدل های high end این مشکل وجود نداره . vt50 تصویر خیلی روشنی هم داره اتفاقا .

در مورد رزولیشن هم توی سایت avforums کاملا بحث کرده می تونی مطالعه کنی چون بحثش مربوط به پلاریزه کردن صفحه های passive هست و خیلی تخصصی می شه خودمم گیج می شم :دی

سلام عزیز مگه vt50 اومده من دارم برای دیدنش لحظه شماری میکنم اگه جایی سراغ داری آدرس بده
hdtv shootout 2012 برگزار شد vt50 ّه عنوان بهترین تی وی دنیا تو تستا انتخاب شد.

با عرض پوزش ب خاطر تأخیر.... دوستان با این سایزی که شما مد نظر دارید یک تلوزیون LED خوب نمیشه خریداری کرد... اما بهترین تلوزیون LCD بازار رو میشه خرید که تصویرش چیزی کم و کسر از LED ها نداره...

46D585 سامسونگ...

واقعا عالیه...

سلام دوستان
من یک مانیتور میخوام در حد 300 تومن برایه فقط بازی (کنسول 360 وps3) بهترین انتخاب به نظرتون چی میتونه باشه من خودم یه مانیتور گرفتم چند ماه پیش به اسمه bx2285 plus از برند سامسونگ 300 تومن ازشم خیلی راضیم میخوام یدونه دیگه بگیرم مخصوص فقط کنسول چی پیشنهاد میکنید.
کسی قیمت دقیق این مدل داره bx2285 plus

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or