خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان نظرتون راجع به LED 23inch 3D LG چيه؟ مدل D2342P! از مزيت هاش اينه كه ساخت كره ـست و عينك های سبك وزن و بدون باتری داره... قيمت ـش هم من از نمايندگی ماديران پرسيدم گفت 475.
بعدش قابليت تصاوير دو بعدی به 3 بعدی چطوريه؟ واقعا جواب ميده؟ تا حالا كسی‌ استفاده كرده؟ بعد تو كاتالوگ ـش نوشته كه نمايش تصاوير تا دو برابر شفافيت نسبت به ساير مانيتور های 3D!

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان نظرتون راجع به LED 23inch 3D LG چيه؟ مدل D2342P! از مزيت هاش اينه كه ساخت كره ـست و عينك های سبك وزن و بدون باتری داره... قيمت ـش هم من از نمايندگی ماديران پرسيدم گفت 475.
بعدش قابليت تصاوير دو بعدی به 3 بعدی چطوريه؟ واقعا جواب ميده؟ تا حالا كسی‌ استفاده كرده؟ بعد تو كاتالوگ ـش نوشته كه نمايش تصاوير تا دو برابر شفافيت نسبت به ساير مانيتور های 3D!

من اینو داشتم دوست عزیز
به درد نمیخوره
برعکس تلوزیونها پسیو ال جی این مانیتور یکی از بدترین تجربه های
من بود , سه بعدیش که کلا افتضاح هست زاویه دید 3D ایش خیلی کم هست و کیفیت 2D ایش هم از اون بدتر
در کل به هیچ وجه توصیه نمیکنم

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

mostafa-/g

کاربر سایت
Apr 13, 2008
145
سلام این تلویزیون 22 اینچ LED XVision مدل LE-22A02 چرا کمیاب شده من میخوام بخرم هر جا میرم ندارن من مشهد هستم اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
من اینو داشتم دوست عزیز
به درد نمیخوره
برعکس تلوزیونها پسیو ال جی این مانیتور یکی از بدترین تجربه های
من بود , سه بعدیش که کلا افتضاح هست زاویه دید 3D ایش خیلی کم هست و کیفیت 2D ایش هم از اون بدتر
در کل به هیچ وجه توصیه نمیکنم

رفیق سامسونگ هم یه مدل 3D سایز 27اینچ زده نظرت راجع به اون چیه؟ مدل S27A950!!!
http://www.rayansaba.com/index.php?productID=6260

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
رفیق سامسونگ هم یه مدل 3D سایز 27اینچ زده نظرت راجع به اون چیه؟ مدل S27A950!!!
http://www.rayansaba.com/index.php?productID=6260

راستش تجربه ای ندارم و نمیتونم نظری بدم که به دردت بخوره
پیشنهاد میکنم برو تو یه فروشگاه و تستش کن
بهترین راه این میتونه باشه

green wave

کاربر سایت
Apr 18, 2012
3
سلام این تلویزیون 22 اینچ LED XVision مدل LE-22A02 چرا کمیاب شده من میخوام بخرم هر جا میرم ندارن من مشهد هستم اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

سلام دوست عزيز من اين تلويزيون رو هفته پيش با بدبختي (هزار جا زنگ زدم) از يه نمايندگي خسته ماديران تو خ ستارخان پيدا كردم به قيمت 245000 تومان ...و الآن ps3 رو با اون بازي ميكنم. ميتونم به جرات بگم اصلا و ابدا انتظار همچين كيفيت تصويري رو ازش نداشتم...فوق العاده است .
full HD واقعي و كنتراست فوق العاده در كنار تمام پورت هاي لازم مثل USB HDMI AVI ,...ازش يه انتخاب بي نقص (نسبت به قيمت 245000 هزارتومنيش!) واسه كنسول (خصوصا PS3) ساخته .
در ضمن اين رو هم بگم كه تلويزيون اصلي خونه من كه تا هفته پيش با اون بازي ميكردم : SONY 3D LED 40EX720 هست ولي به غير از اندازه صفحه (40 اينچ و 22 اينچ!) و عدم پشتيباني 3D ، فرق محسوسي تو كيفيت تصوير با هم ندارند...اگر به فكر خريد هستيد حتي يك لحظه هم درنگ نكنيد.

OMID_RE6

کاربر سایت
Apr 5, 2012
112
نام
امید
سلام دوست عزيز من اين تلويزيون رو هفته پيش با بدبختي (هزار جا زنگ زدم) از يه نمايندگي خسته ماديران تو خ ستارخان پيدا كردم به قيمت 245000 تومان ...و الآن ps3 رو با اون بازي ميكنم. ميتونم به جرات بگم اصلا و ابدا انتظار همچين كيفيت تصويري رو ازش نداشتم...فوق العاده است .
full HD واقعي و كنتراست فوق العاده در كنار تمام پورت هاي لازم مثل USB HDMI AVI ,...ازش يه انتخاب بي نقص (نسبت به قيمت 245000 هزارتومنيش!) واسه كنسول (خصوصا PS3) ساخته .
در ضمن اين رو هم بگم كه تلويزيون اصلي خونه من كه تا هفته پيش با اون بازي ميكردم : SONY 3D LED 40EX720 هست ولي به غير از اندازه صفحه (40 اينچ و 22 اينچ!) و عدم پشتيباني 3D ، فرق محسوسي تو كيفيت تصوير با هم ندارند...اگر به فكر خريد هستيد حتي يك لحظه هم درنگ نكنيد.

دوست عزیز پنل tv از نوع مات(TN) هستش یا از نوع پنل براق(gloss)

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
سلام
دوستان یه منیتور میخام خدود قیمتش 200 تومن باشه ورودی HDMI داشته باشه سایزشم از 24 اینج بیشر و از 22 کم تر نباشه مارکش مهم نیست کیفیتش مهمه برام
تو بازار هم موجود باشه
ممنون

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
252
انتخاب خوبی داشتی ؛ مبارکت باشه:d

نظر خودت در موردش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عکسش رو حتما بذار:x
ممنون از جوابتون
اینو دیگه لازم نیست بگم 3D ش کارایی نداره لا اقل برای من چون سرگیجه میگیرمولی تصویرش انصافا خیلی جالبه امکاناتش هم بد نیست
من که گزاشتمش روی میز کامپیتر pc رو هم بهش وصل کردم
چون مک دارم از pc کمتر استفاده میکنم ولی میخوم ایمک ۲۷ رو هم بهش وصل کنم :d
عکساش رو هم حتما میزارم

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام.
از همه تلویزئون های 3D میشه برای PS3 (فیلم و بازی - کپیخور 3.55) استفاده کرد و سه بعدی دید یا باید مدلهای خاصی باشه یا قابلیت خاصی داشته باشه؟
همچنین در مورد مدلهای مختلف مثل side by side و ... هم توضیح کامل که کدوم کیفیت بهتری داره ، مدل 3D از روی فیلم و بازی مشخص میشه یا توی TV مشخص میشه؟ اینکه هر TV فقط از یک مدل پشتیبانی میکنه؟ (مثلا Side by side فقط)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر