خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

دوستان من تلوزیون led 22inch x.vision دازم چند ماه پیش به قیمت 235 هزار تومن گرفتم چون ساخت ایران هست قیمتش همون مونده:>
کیفیت خوبی هم داره با توجه به قیمت پایینش.الان هم کامپیوتر هم ps3 رو هر دو رو بهش وصل کردم انصافا کیفیت مانیتورشم خیلی خوب هست.در ضمن این تلوزیون full hd هم هست.
خلاصه برای بودجه زیر 300 هزارتومن بهترینه.

به ... به ....>:d<

آقا خیلی لطف کردید

واقعا استفاده بردیم ؛ چون این سوال رو خیلی ها داشتند که آیا این مانیتور با این قیمت کیفت خوبی داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خود من هم خیلی دوست داشتم مطمئن بشم:d

با سپاس فراوان از شما>:d<

آخرین ویرایش:
یه lcd ه تکمیل میخوام از هر نظر :دی با قیمت مناسب ..:دی

اینهم بسیار تکمیل و با قیمت بسیار مناسب:d

روی عکس کلیک کن تا مشخصات کاملش رو ببینی

[TABLE="align: center"]
[TR]
[TD="class: product-image, align: center"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"] نمایشگر تلویزیون 21.5 اینچ V22T‎ [/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"] قیمت از: 268,000 تومان[/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"] ای اُ سی :: AOC [/TD]
[/TR]
[/TABLE]

فقط 5 میلی ثانیه است که چیز خیلی مهمی نیست:-??

من P2770h دارم ! دلیل خریدم هم این بود که میخاستم بزرگ باشه ، خیلی هم پول نداشتم ! نتیجه این شد که نهایت اینچی که میتونم بگیرم همینه .
برای من که خیلی بازی میکنم ایده آله ! از نظر من که همه چی یکیه ، با LED 3D 40 با LCD 46 با مانیتور "20 که رزولوشن 1680X1050 با TV 14 اینچ !! با همش بازی کردم ، ولی چیزی که بخام بیفتم روش ، حال بده ، روزی 7،8 ساعت بازی کنم برای یه مدت و راضی باشم همین 2770h بود ، کوچیک واسه بازی جواب نمیده به نظرم ! یعنی یا 24 یا 27 ، بزرگم واسه خیلی بازی کردن جواب نمیده ، من بزرگ فقط واسه GT5 خوشم میاد که اونم با فرمون در نتاقضه !!!

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی

من این مدل رو پیشنهاد میدم (اگر شما هم موارد خاصی مد نظر دارید حتما اعلام کنید تا نسبت به آن موارد شما رو راهنمایی کنیم)

[TABLE="align: center"]
[TR]
[TD="class: product-image, align: center"]
gift_s.png
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"] تلویزیون ال ای دی 40 اینچ - 40D5540 + هدیه‎ [/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"]قیمت: 1,260,000 تومان[/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"] سامسونگ :: Samsung [/TD]
[/TR]
[/TABLE]

سلام دوست عزیز
چند نفر این مدل ها رو به من پیشنهاد دادن . نظر شما چیه ؟
[h=1]Sony KDL32EX720 32" 3D LED TV[/h]
[h=1]Sony KDL-32EX520 32" LED TV[/h]و یه سوال دیگه مقدار هرتز بالای 50 چقدر توی کیفیت تاثیر داره ؟

آخرین ویرایش:

سلام دوست عزیز
چند نفر این مدل ها رو به من پیشنهاد دادن . نظر شما چیه ؟ Sony KDL32EX720 32" 3D LED TV

Sony KDL-32EX520 32" LED TV

و یه سوال دیگه مقدار هرتز بالای 50 چقدر توی کیفیت تاثیر داره ؟

سلام علیکم

به نظر من همون EX520 بهتره (البته نظر من هم همون سامسونگه)

چون 90 درصد کار شما در حالت معمولی است مگر اینکه خیلی به 3 بعدی علاقه داشته باشی که اونهم معمولا موقتی است:d

هرتز تلوزیون توی کیفیت اثری نداره فقط در روان شدن حرکت ها اثر گذاره که اونهم با لگ زنی همراه است

ولی یک چیز رو هم در نظر داشته باشید که الزاما هرتز بالا همیشه خوب و مطلوب نیست

مثلا 46 سری HX925 سونی (با افزایش قیمت فضایی 5 میلیون تومان) که 800 هرتز:eek:است ؛ برای بازی اصلا خوب نیست

چون لگ زنی تصویرش خیلی بالا است (یعنی در تصاویر پر تحرک پارازیت زیادی مشاهده می شود)

وباید آنرا در حالت خاموش و یا بسیار کم قرار دهید تا لگ زنی تصویرش چشم رو اذیت نکنه

سلام دوستان. من مانیتور سامسونگ p20500 دارم. رفتم واسه کنسولم یه تبدیل HDMI به DVI خریدم. ولی وقتی کنسول رو به مانیتور وصل کردم دیدم هیچ صدایی نمیاد چون اصن اسپیکر نداره!!!
میشه بگید راهی هست که من بتونم بازیامو با صدا انجام بدم؟:d

سلام دوستان. من مانیتور سامسونگ p20500 دارم. رفتم واسه کنسولم یه تبدیل HDMI به DVI خریدم. ولی وقتی کنسول رو به مانیتور وصل کردم دیدم هیچ صدایی نمیاد چون اصن اسپیکر نداره!!!
میشه بگید راهی هست که من بتونم بازیامو با صدا انجام بدم؟:d

سلام دوست عزیز ؛ عضویت شما رو صمیمانه تبریک می گم>:d<

شما می توانید صدا رو از AV PS3 بگیرید

به همین راحتی و به همین خوشمزگی:d

آقا دمت گرم:d تاریخ عضویت من که زودتر از شماست:d
ps3 av چیه؟ یه نوع هدسته؟

منظورم همون کابل صدا و تصویر معمولی و ساده ای که از اول داخل جعبه ی PS3 بوده و هست و خواهد بود است

شما می توانید از فیش سفید و قرمز آن صدای استریو را دریافت نمایید

در ضمن پس شما باید عضویت ما رو تبریک بگید:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or