خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

سلام دوستان....ببخشید میشه قیمت روز مانیتور LG W2261VP رو به من بگین ... و محبت کنید بگین که تو تهران از کجا تهیه کنم....پیشاپیش ممنونم....

با سلام
بهترین تنظیمات برای بازی در مانیتور asus ms238 چیه؟

و یه تی وی خوب تا سقف 2 میلیون چی خوبه؟نظرتون درباره KDL-46EX520 چیه؟

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی

به به ... >:d< اولا صمیمانه به شما بابت انتخاب چنین مانیتوری تبریک عرض می کنم ؛ عالیه

این تنظیمات مثل اینکه (با تست سعید آقا) خیلی مورد قبول نیست و بیشتر سلیقه ای بوده

البته نسبت به سلیقه بهترین تنظیمات همون تنظیماتی است که خود شما نسبت به نظر و سلیقه ی خودتان اعمال می کنید

گزینه ی خوبی است ولی رو سامسونگ هم بررسی کن

نمی تونی 600 هزار تومان دیگه جور کنی؟؟؟؟؟؟ تا مثل من 55 بخری:d

مثل اینکه این موجودی های آخرشان است و شاید مثل 46 و 40 دیگه تولید نشه:((

---------- نوشته در 12:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:45 AM ارسال شده بود ----------

این ایکش ویژن دیگه گیر نمیاد من سر تا ته خیابان جمهوری رو گشتم . معلوم نیست 4 تادونه اوردن یه قیمتی پروندن الانم می گن موجود نیست ! حالا گزینه های دیگه تو مایه های 300 350 چی پیشنهاد میک نین ؟ هم فول اچ دی باشه هم اگه مانیتور بود اسپیکر داشتنه باشه . ممنون

اگر نظر شما با اسپیکر باشه مجبور به انتخاب مدل های LCD هستید من این مدل رو پیشنهاد میدم

[TABLE="align: center"]
[TR]
[TD="class: product-image, align: center"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"] نمایشگر تلویزیون 21.5 اینچ V22T‎ [/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"] قیمت از: 268,000 تومان[/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"] ای اُ سی :: AOC[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

ولی اگر با هدفون استفاده کنید (که فکر کنم برای مغازه هدفون بهتر باشه)

من این مدل رو پیشنهاد می کنم واقعا عالیه (البته در این رنج قیمت)

[TR]
[TD="class: product-image, align: center"]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"] نمایشگر ال ای دی 21.5 اینچ E2260V‎ [/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"]قیمت: 320,000 تومان [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"] ال جی :: LG [/TD]
[/TR]
[/TABLE]

به به ... >:d< اولا صمیمانه به شما بابت انتخاب چنین مانیتوری تبریک عرض می کنم ؛ عالیه

این تنظیمات مثل اینکه (با تست سعید آقا) خیلی مورد قبول نیست و بیشتر سلیقه ای بوده

البته نسبت به سلیقه بهترین تنظیمات همون تنظیماتی است که خود شما نسبت به نظر و سلیقه ی خودتان اعمال می کنید

گزینه ی خوبی است ولی رو سامسونگ هم بررسی کن[TABLE="align: center"]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[/TABLE]

سلام .
والا همونطور که گفتید . من اون تنظیمات رو اعمال کردم ، زیاد پسند نکردم . یه مقداری توش تغییر دادم بهتر شد . مثلا گرمای تصویر warm2 بود که بنظرم خیلی زرد میشه !!! من warm1 رو انتخاب کردم و ...
البته این تنظیمات که تو سایتا میگن به شما کمک میکنه ولی صد در صد توش سلیقه دخیل هست !!!

سلام عزیز
این مدل هایی که پیشنهاد دادید گویا دیگه پیدا نمیشه
مورد دیگه ای هستش که معرفی کنید ؟ :(

من این مدل رو پیشنهاد میدم (اگر شما هم موارد خاصی مد نظر دارید حتما اعلام کنید تا نسبت به آن موارد شما رو راهنمایی کنیم)

[TR]
[TD="class: product-image, align: center"]
gift_s.png

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"] تلویزیون ال ای دی 40 اینچ - 40D5540 + هدیه‎ [/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"]قیمت: 1,260,000 تومان
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"] سامسونگ :: Samsung
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

---------- نوشته در 12:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:14 PM ارسال شده بود ----------

سلام
نظرتون در مورد فیلیپس 234CL2 با قیمت 300 تومن چیه؟

با قیمت 300 ؛ عالیه

ولی دست دوم هست یا نو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-/

---------- نوشته در 12:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 PM ارسال شده بود ----------

سلام .
والا همونطور که گفتید . من اون تنظیمات رو اعمال کردم ، زیاد پسند نکردم . یه مقداری توش تغییر دادم بهتر شد . مثلا گرمای تصویر warm2 بود که بنظرم خیلی زرد میشه !!! من warm1 رو انتخاب کردم و ...
البته این تنظیمات که تو سایتا میگن به شما کمک میکنه ولی صد در صد توش سلیقه دخیل هست !!!

با سپاس فراوان از پیگیری و اطلاع رسانی شما جهت استفاده ی بچه ها>:d<

بچه ها اینقدر ضد سه بعدی نباشین ... 3 بعدی سلیقه ای نیست و به زودی اجباری میشه ... نه اینکه فیلمها بازیها دیگه دو بعدی نباشن ولی الان دیگه حتی فیلمنامه خیلی از فیلمها رو بر اساس 3 بعدی بودنشون مینویسن ، حتی فیلمهای کمدی ، پس اگه سه بعدی نبینشون نصف فیلم یا بازی رو از دست دادین ...

بچه ها اینقدر ضد سه بعدی نباشین ... 3 بعدی سلیقه ای نیست و به زودی اجباری میشه ... نه اینکه فیلمها بازیها دیگه دو بعدی نباشن ولی الان دیگه حتی فیلمنامه خیلی از فیلمها رو بر اساس 3 بعدی بودنشون مینویسن ، حتی فیلمهای کمدی ، پس اگه سه بعدی نبینشون نصف فیلم یا بازی رو از دست دادین ...

بله ؛ درسته

ولی نه با عینک های اذیت کننده ی امروزی که واقعا راحتی و لذت تماشای فیلم و بازی رو کم می کنه:(

سه بعدی 55 اینچ بدون عینک توشیبا خوبه که متاسفانه 20 میلیون پولشه:((

---------- نوشته در 12:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:54 PM ارسال شده بود ----------

ممنون از جواب
آکبند 299
البته شیراز

پس ؛ عالیه

راستی کجای شیراز چون ما هم همشهری خودت هستیم:d

دوستان من تلوزیون led 22inch x.vision دازم چند ماه پیش به قیمت 235 هزار تومن گرفتم چون ساخت ایران هست قیمتش همون مونده:>
کیفیت خوبی هم داره با توجه به قیمت پایینش.الان هم کامپیوتر هم ps3 رو هر دو رو بهش وصل کردم انصافا کیفیت مانیتورشم خیلی خوب هست.در ضمن این تلوزیون full hd هم هست.
خلاصه برای بودجه زیر 300 هزارتومن بهترینه.

اساتید ازتون میخوام یه مانیتور با مشخصات full hd - 2ms - lcd -22inch معرفی کنین ... :)

آقا هادی شما که خودت استادی

در ضمن استاد این بخش (یعنی حمید آقای گل گلاب) رفته مسافرت:(( من هم در غیایب ایشان دارم استاد بازی در میارم:d

چون ال سی دی خواستی این گزینه ی خیلی خوبی است ولی ورودی اچ دی نداره ؛ اگر می خوای داشته باشه باید به 5 میلی ثانیه اکتفا کنی(که خیلی هم فرقی نداره)

روی عکس کلیک کن تا مشخصات کاملش رو ببینی

[TR]
[TD="class: product-image, align: center"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"] نمایشگر ال سی دی 21.5 اینچ P 22700‎ [/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="class: product-description, align: right"] قیمت: 261,000 تومان[/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]