خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

بچه من 2 روز یه 2285p گرفتم ولی تو رزول 1080 میخوام فیلم ببینم(منظورم رزول فیلم) بعضی جا یه نمونه گوشه های لب و دهن و... سبز میشه!!!
ایکسباکس هم همینطور موقعی که تو یه بازی واستادی خوبه ولی به محز اینکه یکم حرکتتات تند بشه انگار تصویر 3d میشه یه سایه سبز کوچیک در میاد.
چرا اینطوری؟
زیاد رو موخ نیست ولی میخوام بدونم مشکل از چیه:(
با سلام.
response time مانیتور در حالت fastest است. اگر روی faster بذاری درست می شه. به نظر من از حالت fastest فقط در فوتبال استفاده کن. در بقیه موارد faster کار آدم رو راه می اندازه.

• Like
Reactions: AM!R HOS3!N
با سلام.
response time مانیتور در حالت fastest است. اگر روی faster بذاری درست می شه. به نظر من از حالت fastest فقط در فوتبال استفاده کن. در بقیه موارد faster کار آدم رو راه می اندازه.
بریم یه تستی بزنیم
ممنون
ویرایش:ممنون درست شد:d

آخرین ویرایش:
با عرض سلام خدمت همتون
میخوام مانیتور بخرم واسه بازی و فیلم
البته واسه بازی میخوام مانیتور رو وصل کنم به کنسول بازی ps3
قیمت مانیتور هم تا 460
خودم یه نظرم LG LED 3D D2342P چون هم 3D هم برند خوبیه (چون فیلمای سه بعدی و بازیاش داره زیاد میشه)
حالا شما اساتید نظرتون چیه؟
تا سقف این قیمت شما گزینه ی دیگری رو میگید؟یا همون مدلی که خودم میگم از همه بهتره؟
خیلی خیلی ممنون از راهنمییهاتون

با سلام،
میخوام یدونه 32" یا 40" بگیرم هم واسه XBOX و هم PS3. بودجه هم نهایتا 1.5. حالا یکم بیشتر شد تا مثلا 2 تومن میتونم کنار بیام. دلم میخواد 3D بگیرم منتها کلا چنگی به دل نمی زنن.
چون عاشق سونی هستم رفتم مدلهای امسال رو دیدم. مدلهای گرونش که تعریفی نداشتن سری EX هم که به بودجه من میخورد ریویهاش اصلا مثبت نیستن خودمم از نزدیک دیدم و خوشم نیومد. حالا فقط مونده سامسونگ و الجی.
از دوستان میخوام لطف کنن اگه مدل خاصی از هر برندی که میدونن به من بگم تا از این سردرگمی خلاص بشم.
ممنون و پیشاپیش سپاسگذار

دوست خوبم شما با این بودجه یعنی 1.5 میتونید بهترین LED TV تو بازار رو بردارید!
ْSamsung LED TV 40" 40D5950 این تی وی واقعا آخرشه...خیلی عالیه! حرف نداره...واسه دوستمم یکیشو گرفتیم همین 2روز پیش...فوق العادست...!

اگه هم میخوای 2 تومن هزینه کنی میتونی یه Samsung LED TV 40D6920 3D برداری... اینم عالیه واسه 3D ... مشخصاتش فوق العدست... فقط تنها ضعفش اینه که تصائیر 2بعدی رو به 3بعدی تبدیل نمیکنه!
Clear motion 200 هرتز داره... واین فوق العادست واسه گیم و فیلم...!

همونطور که گفتم 40 اینچش 1.8 در میاد...!!

---------- نوشته در 01:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:17 PM ارسال شده بود ----------

سلام ...
من يك سوال دارم كه درمورد خريد tv نيست بيشتر ميخوام بدونم بهترين رزوليشن براي اجراي بازي هاي كنسول چي هست؟ اگر تاپيك و يا بحثي در اين مورد قبلا انجام شده دوستان لطف كنن لينك بدن مطالعه كنم.

روي يك lcd بين 1080i و 720p تست كردم ps3 روي 720p رنگ بهتر و وضوح تصوير فوق العاده اي ميداد و درخشندگي خاصي داشت اما خطوط دندانه دار ميشدن و تصوير لرزش ريزي داشت كه احساس ميكردم باعث خستگي چشم ميشه

اما در 1080i رنگ مات تر و وضوح كمتر ميشه اما لبه هاي خطوط صاف تر هستن و از لرزش تصوير هم خبري نيست اما رنگ و وضوح 720p خيلي بهتر هست

حالا داستان كلي اين 2 چي هست بهتره روي چه گزينه اي باشه؟ دوستاني كه اطلاعات دارن پيشنهادشون چي هست؟

دوست عزیز بذاری روی 720p بهتره...منم قبلا همین سوال رو داشتم...چون LCD خونمون HD ready بود...!

من سوال که کردم اینجوری جواب دادن که کلا وقتی پسوند p پشت رزول میاد تو اینجور رزول ها تلوزیون خطوط پیکسل زوج و فرد رو هم زمان رندر میکنه... ولی تو رزول های با پسوند i اینشکلی نیست...اول خطوط پیکسل فرد و بعد زوج ها رو رندر میکنه!

خواهشا یکی جواب منو بده
با عرض سلام خدمت همتون
قیمت مانیتور هم تا 460
خودم یه نظرم LG LED 3D D2342P چون هم 3D هم برند خوبیه (چون فیلمای سه بعدی و بازیاش داره زیاد میشه)
تا سقف این قیمت شما گزینه ی دیگری رو میگید؟یا همون مدلی که خودم میگم از همه بهتره؟

با عرض سلام خدمت همتون
قیمت مانیتور هم تا 460
نظری ندارم.
فقط قبل از خرید. یکبار برید و 3D پسیو رو با اکتیو مقایسه کنید.
با توضیح نمیشه تفهیمش کرد. بهتره خودتون عینکاشو به چشتون بزنید و تست کنید.

دوستان عزیز یه سوالی داشتم
من میخواستم مانیتور LED بخرم واسه ps3 اما بعضی ها میگن تلویزیون LED واسه ps3 بهتر جواب میده
حالا به نظر شما چکار کنم؟ تلویزیون یا مانیتور؟

دوست خوبم شما با این بودجه یعنی 1.5 میتونید بهترین LED TV تو بازار رو بردارید!
ْSamsung LED TV 40" 40D5950 این تی وی واقعا آخرشه...خیلی عالیه! حرف نداره...واسه دوستمم یکیشو گرفتیم همین 2روز پیش...فوق العادست...!

اگه هم میخوای 2 تومن هزینه کنی میتونی یه Samsung LED TV 40D6920 3D برداری... اینم عالیه واسه 3D ... مشخصاتش فوق العدست... فقط تنها ضعفش اینه که تصائیر 2بعدی رو به 3بعدی تبدیل نمیکنه!
Clear motion 200 هرتز داره... واین فوق العادست واسه گیم و فیلم...!

همونطور که گفتم 40 اینچش 1.8 در میاد...!!

با سلام خدمت شما عرفان جان،
اولا خیلی خیلی ممنونم به خاطر راهنماییهای خوبت.
در ثانی، من دیشب تلویزیون رو گرفتم. البته کل بازار رو زیر و رو کردم.
من راستش سامسونگ مدل 40C6960 رو ورداشتم به قیمت 1420000 تومن. که حدود 350000 تومن دراپ خورده بود و البته یدونه ازش مونده بود که اونم قسمت من شد.
به جرات میتونم بگم هیچکدوم از تلویزیونهای جدید سامی به پای این نمیرسن. حتی توی مغازه ها هم اگه تو ویترین داشتنش، روشنش نمی کردن. سری 5 خیلی خوبه ولی به پای سری 6 نمیرسه.
سری 6 هم یه ایراد داره اونم جایزه هاش هستن.
تلویزیون 40D6960 حدود 2200000 تومن قیمتشه. ولی روش یدونه سینما به ارزش 420000 تومن + 2 تا عینک به ارزش تقریبی 150 تومن + مودم وایمکس + 2 سال اشتراک مبین نت (قیمت ندارم) + فیلم سه بعدی حداقل 20 تومن، میدن. جمع این هدایا حداقل700-800 تومن میشه. یعنی این تلویزیون از لحاظ قیمت از سری سال پیش خودش ارزونتره. که تقریبا محاله مگر با کم کردن کیفیت.
==============================================================================================
یه توصیه هم دارم برای دوستان طالب سه بعدی.
من تمام مدلهای روز رو دیدم. تصویر سه بعدی ها به طور محسوسی از دو بعدی ها عقبتره. لطفا قبل از خرید با چشم خودتون به طور کامل تستشون کنین.

در ضمن من یک سونی فن بودم. منتها الان 2 ساله که از کیفیت هیچ کدوم از مدلهای سونی راضی نیستم.
با سپاس و پوزش به خاطر پرچونگی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or