خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

پس يعني شما هيچ كدومتثن اون دو مدلي كه من گفتم رو پيشنهاد نميدين؟ اسوس ها رو چه طور؟ راستي اين مدلي كه ميگين قيمتش چنده؟؟. راستي من يه چيزي كه شنيدم اينه كه ميگن مانيتوراي سامسونگ خوب نيستش! حالا ميخوام ببينم به نظر شما درسته؟ ممنون

پس يعني شما هيچ كدومتثن اون دو مدلي كه من گفتم رو پيشنهاد نميدين؟ اسوس ها رو چه طور؟ راستي اين مدلي كه ميگين قيمتش چنده؟؟. راستي من يه چيزي كه شنيدم اينه كه ميگن مانيتوراي سامسونگ خوب نيستش! حالا ميخوام ببينم به نظر شما درسته؟ ممنون
سلام!!
دوست عزیز LG W2261VP که شما دادی تحقیق کردم انگار lcd هست و led از این بهتره .
http://www.digikala.com/?Products=Computer&Product=Computer-MON-LG-W2261VP از این لینک می تونی مشخصات رو بخونی.
W2286L اینهم باز ال سی دی هست و من به شما پیشنهاد می کنم یه بار در مورد led و lcd یه تحقیق بکن اینطوری که حداقل من فهمیدم LED از LCD کیفیتش بیشتر هست پس من باز این دو مانیتور رو پیشنهاد نمی کنم و مانیتور Samsung BX2285 plus رو توصیه می کنم شما در مورد این مانیتور یه تحقیق کن ببین چطوره چون از نظر شکل ظاهر هم چیز بسیار زیبا و خوبیه و واقعا هم به دلت میشه حتما در موردش یه تحقیق کن.

بچه ها قیمت تا چجوریاست؟
یه چند تا مدل خوب از 21 کوچیکتر نباشه فول باشه پورت hdmi داشته باشه معرفی کنید.
led یا lcd Zفرق نداره بودجه هم 250 تا 270 تومنه:d
-----------------------------------------------------------
این:
http://www.samsung.com/iran/consume...dex.idx?pagetype=prd_detail&tab=specification
چجوریاست خوبه؟چند اینچه؟(نزدن یادشون رفته)
بعد زده dvi ولی 1080هــ چجوری hdmi نداره؟
اینم همینطور:
http://www.samsung.com/iran/consume...dex.idx?pagetype=prd_detail&tab=specification
قیمتاشون چجوریاست؟
+
اینا:
http://www.rayansaba.com/index.php?productID=3098
http://www.rayansaba.com/index.php?productID=4408
http://rayansaba.com/index.php?productID=4709
بعدش میشه به این کنسول وصل کرد:
http://www.rayansaba.com/index.php?productID=4520
اینا همشون فک کنم hdmi نداره ولی تا 1080 ساپورت میکنن با یه hdmi to dvi راحت میشه رزول 1080 بدون پرش تصویر گرفت؟
ببخشید یکم زیاد شد دیگه

آخرین ویرایش:
بچه ها قیمت تا چجوریاست؟یه چند تا مدل خوب از 21 کوچیکتر نباشه فول باشه پورت hdmi داشته باشه (lg:-& نباشه) معرفی کنید.led یا lcd Zفرق نداره بودجه هم 250 تا 270 تومنه:d
با سلام دوست عزیز!!!به نظر من یکی از بهترین گزینه هات می تونه BX2285 سامسونگ باشه چون نسبت به بودجه ات فکر می کنم این مانیتور رو بتونی بگیری 300 هست قیمتش یه 30 بزاری 22 گرفتی.از نظر کیفیت دارای کیفت بالایی هست led هست full HD 1080 و 2 میلی ثانیه ، دارای 2 تا خروجی HDMI یه خروجی DVI (آنالوگ) هست و صدا رو هم مستقیم بهش میشه وصل کرد و هر وفت روی هر کدوم از پورت های HDMI یا آنالوگت سوئیچ کنی صدا رو برات پخش میکنه .پنل جلوش هم لمسی هست و شیک و زیبا هم هست کیفیتش هم که واقعا عالیه و من ازش راضیم.

• Like
Reactions: AM!R HOS3!N
دوستان منم BX2485 دارم...!
تلوریون هم له تازگی ۱دونه ۳D سامسونگ گرفتیم...۴۶ اینچ...مدل ۶۹۶۰ ...کلا هرکی راجع به مانیتور و تی وی های LED داره من دربست درخدمتشم...

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

سلام!!
دوست عزیز LG W2261VP که شما دادی تحقیق کردم انگار lcd هست و led از این بهتره .
http://www.digikala.com/?Products=Computer&Product=Computer-MON-LG-W2261VP از این لینک می تونی مشخصات رو بخونی.
W2286L اینهم باز ال سی دی هست و من به شما پیشنهاد می کنم یه بار در مورد led و lcd یه تحقیق بکن اینطوری که حداقل من فهمیدم LED از LCD کیفیتش بیشتر هست پس من باز این دو مانیتور رو پیشنهاد نمی کنم و مانیتور Samsung BX2285 plus رو توصیه می کنم شما در مورد این مانیتور یه تحقیق کن ببین چطوره چون از نظر شکل ظاهر هم چیز بسیار زیبا و خوبیه و واقعا هم به دلت میشه حتما در موردش یه تحقیق کن.
آقا این قیمتش چنده؟
واقعا نسبت به این ال جیه می ارزه؟ چون اون رو قیمت کردم 254.
ممنون

آقا این قیمتش چنده؟
واقعا نسبت به این ال جیه می ارزه؟ چون اون رو قیمت کردم 254.
ممنون
این مانیتور قیمتش 300 تومان هست و بالا هم تمام خاصیت هاش رو گفتم شما هم یه بار ببین و مقایسه کن من اعتقاد دارم همه آدم یه چیز خوب بخره که لذت رو ببره نه یه چیزی که آخرش بگی کاشکی فلان کار می کردم اگه فک می کنی ازش راضی هستی بگیر ولی نظر من این سامسونگ هست چون واقعا عالیه.

این مانیتور قیمتش 300 تومان هست و بالا هم تمام خاصیت هاش رو گفتم شما هم یه بار ببین و مقایسه کن من اعتقاد دارم همه آدم یه چیز خوب بخره که لذت رو ببره نه یه چیزی که آخرش بگی کاشکی فلان کار می کردم اگه فک می کنی ازش راضی هستی بگیر ولی نظر من این سامسونگ هست چون واقعا عالیه.
آقا یکی از بچه ها هم یه مانیتور معرفی کردش به اسم Samsung monitor LED BX2280 plus این چه طوره؟
راستی این 300 که میگی رو از کجا قیمت داری؟ تهران؟ جایی آشنا سراغ داری که خوب و با گارانتی بفروشه؟ (اگه دااری پخ کن) راستی این مانیتوره که شما میگی Samsung BX2285 plus من متوجه نشدم قیمت 22 ـش 300 هستش دیگه آره؟

راستی یه چیزه دیگه این مانیتور توی وب گردی که اذیت نمیکنه؟ شما خودت از این داری؟ چون یه جا خوندم نوشته بود که تو وب گردی خیلی ریزه و چشم رو اذیت میکنه!
شرمنده خیلی سوال میکنم ها! من یه ذره تو خرید وسواسی هستم.

آقا یکی از بچه ها هم یه مانیتور معرفی کردش به اسم Samsung monitor LED BX2280 plus این چه طوره؟
راستی این 300 که میگی رو از کجا قیمت داری؟ تهران؟ جایی آشنا سراغ داری که خوب و با گارانتی بفروشه؟ (اگه دااری پخ کن) راستی این مانیتوره که شما میگی Samsung BX2285 plus من متوجه نشدم قیمت 22 ـش 300 هستش دیگه آره؟

راستی یه چیزه دیگه این مانیتور توی وب گردی که اذیت نمیکنه؟ شما خودت از این داری؟ چون یه جا خوندم نوشته بود که تو وب گردی خیلی ریزه و چشم رو اذیت میکنه!
اون مانیتوری که به شما معرفی کردن دقیقا همینه من به شما معرفی کردم.قیمت من هم برای بندرعباس هست که 300 گرفتم با گارانتی.والا تا الان که من دارمش نه هیچ موردی نداره و واقعا خوبه.من چمد جا خوندم پایه هاش تنظیم نمیشه یا نور می افته توش نمیشه خوب تصویر دید الان که دارمش خندم میگیره آخه یکی نیست به اینا بگه آخه مگه میشه پایه اش تنظیم نشه بعد من تا حالا اصلا این مشکل نور رو هم نداشنم.والا من خودم زیاد فروم میاد pdf هم می خونم به لب تاپ وصل کردم خوبه و جواب میده هیچ مشکلی هم ندارم چشم رو هم خسته نمی کنه.

اون مانیتوری که به شما معرفی کردن دقیقا همینه من به شما معرفی کردم.قیمت من هم برای بندرعباس هست که 300 گرفتم با گارانتی.والا تا الان که من دارمش نه هیچ موردی نداره و واقعا خوبه.من چمد جا خوندم پایه هاش تنظیم نمیشه یا نور می افته توش نمیشه خوب تصویر دید الان که دارمش خندم میگیره آخه یکی نیست به اینا بگه آخه مگه میشه پایه اش تنظیم نشه بعد من تا حالا اصلا این مشکل نور رو هم نداشنم.والا من خودم زیاد فروم میاد pdf هم می خونم به لب تاپ وصل کردم خوبه و جواب میده هیچ مشکلی هم ندارم چشم رو هم خسته نمی کنه.
آقا من گیج شدم. اینی که شما میگی اینه:
BX2285 Plus
1293708736.jpg

اینی که دوستمون گفتش اینه:
BX2280 Plus
dimension_a2222_1_2.jpg

یعنی اینا یکیند؟

راستی اینجا کسی از تهران و کرج نیستش یه جا به من معرفی کنه برم مانیتور بگیرم؟ اگه هست یه آدرسی چیزی پخ کنه. ممنون

با بودجه ای که داری همین رو بردار و حالشو ببر... 2280 چسز خیلی خوبیه...!

---------- نوشته در 03:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:13 PM ارسال شده بود ----------

آقا من گیج شدم. اینی که شما میگی اینه:
BX2285 Plus
1293708736.jpg

اینی که دوستمون گفتش اینه:
BX2280 Plus
dimension_a2222_1_2.jpg

یعنی اینا یکیند؟

راستی اینجا کسی از تهران و کرج نیستش یه جا به من معرفی کنه برم مانیتور بگیرم؟ اگه هست یه آدرسی چیزی پخ کنه. ممنون
ببین اولی 22اینچش 300 تومنه...دومی 280 ... من بهت دومی رو معرفی کردم با بودجه ای که داری...!

با بودجه ای که داری همین رو بردار و حالشو ببر... 2280 چسز خیلی خوبیه...!

---------- نوشته در 03:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:13 PM ارسال شده بود ----------

ببین اولی 22اینچش 300 تومنه...دومی 280 ... من بهت دومی رو معرفی کردم با بودجه ای که داری...!
آخه این رفیقمون گفت اینا هیچ فرقی با هم ندارن.
دمت گرم

هر مانیتوری که رزولوشنشو بیش از حد نیاز چشمتون بزارید. مطمئنا اذیت میشین.
ریز بودن به خاطر کارت گرافیک ـه.
وقتی مانیتورتون رزولوشنهای خیلی بالا رو هم ساپورت کنه میتونید روی اون کیفیت مد نظرتون تنظیمش کنید.
هرچی این رزولوشن رو بالا ببرید و مانیتورتون ساپورت کنه . ابعاد همه چی تو ویندوزتون به همون نسبت وضوحتون کوچیک میشه. خب معلومه که نوشته ها هم کوچیک میشه و چشم نمیتونه راحت بخوندش.
این همون مشکلیه که اغلب برای تلوزیونهای بزرگ بیش میاد.

اما راجع به مانیتورتون که فک کنم هنوز متوجه نشدین کدومو میخواین.
مابین مانیتورایی که بچه ها معرفیش کردن . مدل BX2285 Plus سامسونگ با قیمت تقریبی 300 تومن با 22 اینچ بهترین انتخوابه.
که این مانیتور با مدل BX2485 Plus سامسونگ با قیمت تقریبی 400 تومن با 24 اینچ . هیچ فرقی نداره الا 2 اینچ .

الان متوجه شدین ؟ :)

هر مانیتوری که رزولوشنشو بیش از حد نیاز چشمتون بزارید. مطمئنا اذیت میشین.
ریز بودن به خاطر کارت گرافیک ـه.
وقتی مانیتورتون رزولوشنهای خیلی بالا رو هم ساپورت کنه میتونید روی اون کیفیت مد نظرتون تنظیمش کنید.
هرچی این رزولوشن رو بالا ببرید و مانیتورتون ساپورت کنه . ابعاد همه چی تو ویندوزتون به همون نسبت وضوحتون کوچیک میشه. خب معلومه که نوشته ها هم کوچیک میشه و چشم نمیتونه راحت بخوندش.
این همون مشکلیه که اغلب برای تلوزیونهای بزرگ بیش میاد.

اما راجع به مانیتورتون که فک کنم هنوز متوجه نشدین کدومو میخواین.
مابین مانیتورایی که بچه ها معرفیش کردن . مدل BX2285 Plus سامسونگ با قیمت تقریبی 300 تومن با 22 اینچ بهترین انتخوابه.
که این مانیتور با مدل BX2485 Plus سامسونگ با قیمت تقریبی 400 تومن با 24 اینچ . هیچ فرقی نداره الا 2 اینچ .

الان متوجه شدین ؟ :)
ممنون
آقا شما کجایین؟ تهران؟ اگه اره لطف میکنی یه جای خوب و مطمئن و با گارانتی خوب قیمت معقول بهم برا خرید معرفی کنی که از کرج برم بگیرم؟
راستی شما توضیحاته منو خوندین؟ من اینو بیشتر واسه گیم میخوام که خدا کنه تو اون خوب باشه. وب و اینا رو هم 1سال دیگه به کارم میاد.
راستی این مدل 2تا HDMI داره دیگه درسته؟ Full HD هم که هست. آره؟
ممنون از پاسخ شما و همه ی دوستان

راستی شما نظرتون راجع به 2280 چیه؟ اون چه جوریاست؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or