خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

سلام بچه ها من راستش ميخواستم واسه عيد يك مانيتور بگريم (واسهps3) هر چي دنبال w2261v ال جي گشتم گيرم نيومد ولي يك AOC ديدم كه هوشمو برد ورودي HDMI داره كنتراستش 100.000 هست 22 اينچ هم هست ديگه اينو گرفتم قيمتشم 255 با گارنتي ماديران.اينم لينكش
http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=768&ID=140
ميخواستم نظرتونو بدونم.;)

سلام دوست عزيز از مانيتورت راضي هستي؟؟؟؟
اگه خوبه يكي بخرم؟؟؟؟؟

این مانیتور مانیتور بدی نیست اما برای گیم و فیلم دیدن چندان مناسب نیست به این دلیل که نسبت تصویرش 16:10 هست! شما اگه یه مانیتور 16:9 میخریدید خرید بهتری رو انجام داده بودی!

این مانیتور مانیتور بدی نیست اما برای گیم و فیلم دیدن چندان مناسب نیست به این دلیل که نسبت تصویرش 16:10 هست! شما اگه یه مانیتور 16:9 میخریدید خرید بهتری رو انجام داده بودی!
رفيق اين مانيتور 720P رو ساپورت ميكنه.؟

رفيق اين مانيتور 720P رو ساپورت ميكنه.؟
به احتمال زیاد بله ساپورت میکنه!
اما تعجبم از اینه که شما چرا اون aoc که 230 تومن بود رو نخریدی!!!!!!!!!! اون هم فول بود هم ارزانتر! البته از نظر زیبایی به این نمیرسید ولی برای من یکی زیبایی مهم نیست مهم مشخصات مانیتوره! بعد ظاهرش!

به احتمال زیاد بله ساپورت میکنه!
اما تعجبم از اینه که شما چرا اون aoc که 230 تومن بود رو نخریدی!!!!!!!!!! اون هم فول بود هم ارزانتر! البته از نظر زیبایی به این نمیرسید ولی برای من یکی زیبایی مهم نیست مهم مشخصات مانیتوره! بعد ظاهرش!
دوسته عزيز مطمئني كه AOC با ويژگي FULL HD وجود داره اگه داره ميشه لينكشو بدي؟

با سلام من مانیتور w2261v ال جی دارم وقتی که به ps3 وصل میکنم تو تنظیمات کنسول رو رو 1080p قرار میدم و میرم تو بازی gta iv تصویر یه جوری میشه تو ذوق میزنه به نظر شما مشکل میتونه از چی باشه ؟؟؟؟؟:confused:

شايد مانيتورتون نميكشه 1080
بازيهاي ديگه همينجورين؟
مانیتور full hd هستش از دوستان کسی از مانیتورهای 2261 ال جی نداره که تست کرده باشه رو 1080 تصویرشو شاید مشکل من از کابل باشه:(:(:( رو جلد بازی کلیزون نوشته 720p مشکلی نداره من تست کنم رو 1080p یعنی شاید مشکل از بازی باشه؟؟؟

مانیتور full hd هستش از دوستان کسی از مانیتورهای 2261 ال جی نداره که تست کرده باشه رو 1080 تصویرشو شاید مشکل من از کابل باشه:(:(:( رو جلد بازی کلیزون نوشته 720p مشکلی نداره من تست کنم رو 1080p یعنی شاید مشکل از بازی باشه؟؟؟
شما برو از تو تنظیمات PS3 رزولوشن دستگاه رو فقط بگذار 1080p و تیک بقیه رزولوشن ها رو بردار ببین مشکل حل میشه یا نه...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or