خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

با سلام من مانیتور w2261v ال جی دارم وقتی که به ps3 وصل میکنم تو تنظیمات کنسول رو رو 1080p قرار میدم و میرم تو بازی gta iv تصویر یه جوری میشه تو ذوق میزنه به نظر شما مشکل میتونه از چی باشه ؟؟؟؟؟:confused:

از چه کابلی استفاده میکنی..؟

دوستان من میخواستم 42 یا 50 اینج پاناسونیک بگیرم السیدی خوبه یا پلاسما یا اصلان پاناسونیک نگیرم رنج پولی هم 2.5 هست

LCD های پاناسونیک اصلا جالب نیست و با این پولی که داری اصلا دورو بر پاناسونیک نرو..

LCD های سامسونگ خیلی کیفیتشون از پاناسونیک بهتره..

از چه کابلی استفاده میکنی..؟

LCD های پاناسونیک اصلا جالب نیست و با این پولی که داری اصلا دورو بر پاناسونیک نرو..

LCD های سامسونگ خیلی کیفیتشون از پاناسونیک بهتره..

پاناسونیک LCD بالای 37 اینچ درست نمیکنه چون معتقده برای سایزای بالاتر از 40 اینچ پلاسما تکنولوژی مناسبتره ولی بر عکس حرف شما در حال حاضر تو همون سایزهای زیر 40 اینچ به گواه سایتهای معتبر ال سی دی های پاناسونیک از نظر کیفیت اگه بهترین نباشن حداقل از سامسونگ بهتر هستن.

یک سوال داشتم اگر کسی میدونه جواب بده لطفا
دلیل گوشه دار شدن و لبه دار شدن سایه ها(در بازیها،حتی بازیهایی که 4xaa دارن) تو بعضی LCDTV ها چیه؟ آیا تو همه LCD ها اینطوره؟ البته غیر از سایه ها چیزهای دیگه همه حالت دندونه دار هست
اگر یک LCD اینطور باشه مشکلی حادی داره؟

یک سوال داشتم اگر کسی میدونه جواب بده لطفا
دلیل گوشه دار شدن و لبه دار شدن سایه ها(در بازیها،حتی بازیهایی که 4xaa دارن) تو بعضی LCDTV ها چیه؟ آیا تو همه LCD ها اینطوره؟ البته غیر از سایه ها چیزهای دیگه همه حالت دندونه دار هست
اگر یک LCD اینطور باشه مشکلی حادی داره؟
خوب این aa اینقدرا بالا نیست که انتظار داشته باشیم که لبه های دندانه دار نبینیم!
رو چه سایزی و چه ال سی دی ای؟

خوب این aa اینقدرا بالا نیست که انتظار داشته باشیم که لبه های دندانه دار نبینیم!
رو چه سایزی و چه ال سی دی ای؟
میدونم ولی دیگه نباید سایه ها پله پله باشه ! انگار همه چیز لبه دار و پله پله ست!
من خودم Sony Bravia X200 دارم کمی مشکل داره تو سایه ها ولی نه اینقدر!
یکی از دوستان LCD جدید خریده Sharp Aquos A83 سایزشم 46 اینچ هست خودم براش بهترین تنظیماتی که میشد رو انجام دادم ولی نمیدونم چرا موقع بازی همه اجسام لبه دار و پله پله میشن ! سایه ها هم همینطور!

میدونم ولی دیگه نباید سایه ها پله پله باشه ! انگار همه چیز لبه دار و پله پله ست!
من خودم Sony Bravia X200 دارم کمی مشکل داره تو سایه ها ولی نه اینقدر!
یکی از دوستان LCD جدید خریده Sharp Aquos A83 سایزشم 46 اینچ هست خودم براش بهترین تنظیماتی که میشد رو انجام دادم ولی نمیدونم چرا موقع بازی همه اجسام لبه دار و پله پله میشن ! سایه ها هم همینطور!
اگه شرایط تو هردو یکسانه پس ضعف از LCD هست! ولی sharp واقعا LCD هاش عالین نمیدونم چطور همچین چیزی وجود داره!

درود!

دوستان عزیز لطفا قیمت مدلهای T240HD و T260HD رو بگید
اینا HD هستن دیگه ؟ HDTV به همین سایز 24 یا 26 از این دو مدل کیفیت بهتری میده؟
اگر مانیتور بهتر از اینا سراغ دارید لطفا معرفی کنید

درود!

دوستان عزیز لطفا قیمت مدلهای T240HD و T260HD رو بگید
اینا HD هستن دیگه ؟ HDTV به همین سایز 24 یا 26 از این دو مدل کیفیت بهتری میده؟
اگر مانیتور بهتر از اینا سراغ دارید لطفا معرفی کنید
فکر نمیکنم اینا هنوز تو بازار اومده باشن!
متاسفانه اینا به دلیل 16:10 بودن به درد کنسول نمیخورن!
منظورت FullHD ـــه؟ آره Full HD هستن! تو این سایز اصلا TV Full HD پیدا نمیشه تو بازار! فکر هم نمیکنم اصلا باشه!
مانیتور خوب زیاد هست ولی تو بازار پیدا نمیشه!
از نظر من فعلا مانیتور 21.5 اینچی LG W2261V انتخاب خوبیه!
یه سوال داشتم از خدمت دوستان
بهترین مانیتوری که می شه با بودجه 270 تومن خرید چیه ؟
نظر منو بخوای LG W2261V با قیمت 240-255 !

فکر نمیکنم اینا هنوز تو بازار اومده باشن!
متاسفانه اینا به دلیل 16:10 بودن به درد کنسول نمیخورن!
منظورت FullHD ـــه؟ آره Full HD هستن! تو این سایز اصلا TV Full HD پیدا نمیشه تو بازار! فکر هم نمیکنم اصلا باشه!
اینا Full HD که هست . منظورم این بود که در حد HDTV ها هست یا نه! که فکر نکنم باشه نسبت تصویرشم که 16:10 که کلا باید دورشو خط کشید!
بعد توی سایز 26 منظورم بود که Full HD هم داره انگار یه مدل LG بود full HD و یکی دو مدله که به دردم نمیخوره!
یه مانیتور تو سایزهای 22 یا 24 میخواستم که با یه سرچ کوچولو جواب سوالمو پیدا کردم !:biggrin1:
این مانیتورهای Dell بهترینه . در cnet همه سایزها چه 19 چه 22 و 24 مانیتورهای Dell بهترین شناخته شدن ! اگر بتونم اینجا گیرشون بیارم خیلی عالی میشه
این لینکارو ببینید
1
2
3
4
5

آخرین ویرایش:
اینا Full HD که هست . منظورم این بود که در حد HDTV ها هست یا نه! که فکر نکنم باشه نسبت تصویرشم که 16:10 که کلا باید دورشو خط کشید!
بعد توی سایز 26 منظورم بود که Full HD هم داره انگار یه مدل LG بود full HD و یکی دو مدله که به دردم نمیخوره!
یه مانیتور تو سایزهای 22 یا 24 میخواستم که با یه سرچ کوچولو جواب سوالمو پیدا کردم !:biggrin1:
این مانیتورهای Dell بهترینه . در cnet همه سایزها چه 19 چه 22 و 24 مانیتورهای Dell بهترین شناخته شدن ! اگر بتونم اینجا گیرشون بیارم خیلی عالی میشه
این لینکارو ببینید
1
2
3
4
5
امید جان خدمتت عرض کردم که مانیتور خوب زیاد هست ولی تو بازار ما پیدا نمیشه ! اینجا فقط LG و Samsung میارن! و اگه dell باشه مدلهای 2-3 سال پیشو درن! ضمن اینکه مانیتورهای LCD ACER هم مانیتورهای عالی ای هستن!
اما 22 اینچی که خوب باشه و پیدا بشه LG W2261V هست!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or